LT ULTRA

Ask a question and get an answer

Re: LT ULTRA

Postby siicis » 21 Mar 2012, 20:58

Creme de la Creme wrote:siicis - iet runa par POLIJU! Vajag sākumā uzmanīgi izlasīt, pirms sākt ''cepties''! Polijā, nezinātājs, var ļoti viegli ''iegrābties''! 'Tur ir ļoti daudz kucēnu bez dokumentiem (situācija ir vēl trakāka nekā pie mums). Dokumenti katrā valstī izskatās savādāk, turklāt krāsino printeri māk lietot arī Polijas ''kaktu audzētāji''!


Sākumā ir vispār rakstīts par audzētavu ULTRU, pat topica nosaukums ir LT Ultra. Savukārt es nereunāju par Poliju, bet gan par to, kā tas tika pasniegts, ko boldā arī atzīmēju. Sanāk tā, ja cilvēkam suns nav ar FCI c/r tad tas nav šķirnes suns, bet gan DVORTERJERS, kā jau augstāk minētie foruma biedri to uzskata. :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: LT ULTRA

Postby siicis » 21 Mar 2012, 21:04

Vendeta wrote:Ultra ir normāla audzētava, visa informācija par kucēna iegādi ir pieejama viņu mājas lapā. Par to, no kuras sistēmas (FCI vai disidentiem) ņemt suni - spriest tikai jums. Pirms tam gan labi izlasiet standartu un apskatāties vismaz dažus šķirnes pārstāvjus gan no vienas sistēmas, gan no tām pārējām :viltigs: Var jau rakstīt, ko grib, norakstīt uz nez kādām "konkurentu cīņām" un "skaudību", vislabāk apskatīties paša acīm - te būs dažas bildītes :koslene:

http://failiem.lv/u/vdlnlsd

http://failiem.lv/u/yrtklbf



Vispār jau DISIDENTU sistēmā ir arī skaisti rasseļi. Nav salīdzināšanai ar otru sistēmu jāuzņem tikai brāķēto suņu foto( nerunāju tikai par JRT, bet par visām šķirnēm kopumā) :medos:
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: LT ULTRA

Postby Creme de la Creme » 21 Mar 2012, 21:16

siici - tajā atbildē Anna runāja par Poliju! Viņa piedāvāja variantu - meklēt kucēnu Polijā. Un arī pabrīdināja - tur jāņēm tikai ar FCI dokumentiem! Bet katrs jau interpretē kā grib...
Te jau tika rakstīts arī par to adžiliti. Vai UCI (LKA...) sistēmā pie mums vispār ir iespējas nodarboties adžiliti?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LT ULTRA

Postby siicis » 21 Mar 2012, 21:41

Creme de la Creme wrote:siici - tajā atbildē Anna runāja par Poliju! Viņa piedāvāja variantu - meklēt kucēnu Polijā. Un arī pabrīdināja - tur jāņēm tikai ar FCI dokumentiem! Bet katrs jau interpretē kā grib...
Te jau tika rakstīts arī par to adžiliti. Vai UCI (LKA...) sistēmā pie mums vispār ir iespējas nodarboties adžiliti?


Par agility neko nezinu, mēs ar to nenodarbojamies, mums labāk patīk zirgus dzenāt, stallī peles ķert un iet uz alām uz jenotu mācīties vai meža cūkas patrenkāt un tamlīdzīgi.
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: LT ULTRA

Postby Vendeta » 21 Mar 2012, 22:48

Nav salīdzināšanai ar otru sistēmu jāuzņem tikai brāķēto suņu foto
- tie foto ir izlikti publiskai apskatei, šo suņu saimnieki ar saviem mīluļiem lepojas (kas pats par sevi nav nekas slikts, tieši otrādi - ja viņus uzskata par mīluļiem - draugiem un kompanjoniem ). Un kā var redzēt, tie ir izstāžu foto, šādi eksemplāri piedalās izstādēs (tas arī nav slikti - katrs suņa īpašnieks var tērēt savu naudu un laiku, kā vien pašam patīk), slikti ir tas, ka pie disidentiem šādi suņi dabū teicams aprakstus, rozetes, kausiņus, kļūst par čempioniem un tālāk iet vaislā - kā tad, īpašnieks ir svēti pārliecināts, ka viņa mīlulis ir "vis-vis-vis...", jo tā taču ir pateikuši "kinologi-eksperti".
Ļoti reti gadās cilvēki, kas patiešām studē šķirnes standartu, salīdzina savju suni ar to un ir spējīgi noņemt rozā brilles. Arī FCI/LKF, protams, ir savas nepilnības (nobody is perfect), bet viņu izstādēs nekad nav gadījies stāvēt pie ringa un mēģināt uzminēt šķirni, kas tajā tiek eksponēta.
Audzētavas Ultra mājas lapā ir ļoti labi paskaidrota atšķirība starp DRT un PRT, izstāstīta šķirnes vēsture un parādīti dažādu tipu suņi. Mani radinieki vēlas sev DRT, kopā ar viņiem tagad arī meklējam suni. Izskatās, ka kādu laiciņu vēl būs jāpagaida.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: LT ULTRA

Postby fredis » 22 Mar 2012, 06:57

Vendeta
Tā Ultras mājas lappa Jūsu zināšanai ir jau novecojusi,,visu ko jau var salikt,šie visi suņi kas bildēs tur redzami,nemaz liela daļa tur nav vairs(starp citu arī es tur meklēju JRT un ziniet man diez ko nepatīk šī Ultras audzētava,jo viņi pāro asspalvainos DRT ar īsspalvainajiem un tad tiešām tādi izskatās pēc krančiem(negribu nevienu aizvainot,nu tās ir tikai manas domas) .....un vēsturi vakag tiešām labi,jo labi palasīt ,sākumā bija tikai Pārsona JRT un tā arī šķirne saucās,un vēl joprojām piem. Amerikā visi ir JRT(tur nemaz nešķiro PRT un JRT visi zem viena nosaukuma JRT)......kā jau teicu,jebkurā vietā ,lai iegādātos JRT vajag labi zināt audzētāju,jo ja pērk īsspalvaino,lai pēkšņi neizaug par asspalvaino :medos:
fredis
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 25 Sep 2011, 14:02

Re: LT ULTRA

Postby NARDICUM » 22 Mar 2012, 07:34

siicis
Man liekas, ka es Jūs redzēju Dālderos ar diviem sunīšiem.

Un vēl, man tāds jautājums, vai viņiem, tāpat kā jagdiem, drīkst pārot savā starpā asspalvainos ar īsspalvainiem? :jaut:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: LT ULTRA

Postby Korland Rein » 22 Mar 2012, 08:05

siicis wrote: Sanāk tā, ja cilvēkam suns nav ar FCI c/r tad tas nav šķirnes suns, bet gan DVORTERJERS

Dvorterjers ir jebkurš, kuram nav CLR kā tādu! Ticēt UCI izcelsmei vai nē, tā ir katra paša darīšana. Es personīgi uz 100% neticu. Kāpēc? :jaut: Elementāri! :stiligs2:
Gadijumu, ko minēt ir visai daudz, taču, kas attiecas konkrēti uz mūsu audzētavu, tad vēl pavisam nesen man zvanīja sieviete, kura apgalvoja, ka no mums pārios mēnešus atpakaļ ir nopirkusi kucēnu un vēlas saņemt CLR, lai es nekavējoties visu nokārtoju, jo viņa savu 4 men kucēnu ir pierakstījusi uz kaut kādu tur izstādi UCI sistēmā, bet pērkot teikusi, ka CLR nevajadzēs(nu ka vnm, lai lētāk :jautri: ).
Sarunā noskaidroju, ka tas nav nedz mūsu kucēns, nedz to sievieti vsp emu redzējusi, nedz arī tāda vecuma kucēni mums bijuši. :akes: Kucēns viņai pārdots ar kaut kadu "metriku" uz kuras ir rakstīts KORLAND REIN un audzētavā esoša suņa vārds kā viens no domājamajiem vecākiem. :launigs:
Respektīvi, kas notiek tālāk? Es viņu esmu atšuvusi...šī te persona aiziet uz Favorīta tipa klubu, parāda to saucamo "metriku" :koslene: . Kāds no kluba cilvēkiem elementari i-neta sameklē vajadzīgā suņa izcelsmi un izsniedz cilvēkam UCI CLR. :kanepe: Un kas no tā, ka KR suņi tur pat "lieciniekos" nav bijuši? Kam tas interesē? :shock:
Es gan paudu savu attieksmi pret viņas pieprasījumu, taču tiku apsaukta visādi un noklausījos pārmetumus, ka audzētājiem tik pārdot savus kucēnus ātrāk gribas un saņemt naudu un pēc tam neliekas ne zinis par saviem "berniem" un solītajiem CLR! 8-) Un kā vsp mums neesot kauna tā rīkoties, audzētava tak tik pazīstama.... :akes:
Tur arī visa atšķirība, ka aizietu šī persona uz LKF kādu klubu, viss tiktu pārbaudīts un nekādi CLR izsniegti netiktu. Un cik tādu viltus Korlandiešu staigā pa LV, Dievs viņu zin! :pagalvu:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: LT ULTRA

Postby Creme de la Creme » 22 Mar 2012, 08:07

NARDICUM wrote:siicis
Man liekas, ka es Jūs redzēju Dālderos ar diviem sunīšiem.

Un vēl, man tāds jautājums, vai viņiem, tāpat kā jagdiem, drīkst pārot savā starpā asspalvainos ar īsspalvainiem? :jaut:

Manuprāt tas ir atkarīgs no valsts...bet varbūt kļūdos un tagad kas mainījies.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: LT ULTRA

Postby Demiana » 22 Mar 2012, 12:47

Korland Rein wrote:Gadijumu, ko minēt ir visai daudz, taču, kas attiecas konkrēti uz mūsu audzētavu.....

Intresants stāsts, un līdzīgu stāstu ir 100 :(
ne pa tēmu, bet 18.03. devos "pirkt" jorku pa 150 Ls, cilvēkiem paskaidroju ka pērk dārgu kranci, bet pārliecināt vinus nespēju. Ieradāmies pie pārdevējas, dzīvoklī bija 1 aļa tojs, 2 jorkšīras terjeri, viena kucīte diezgan laba, kopta ap 2.800 kilogrammiem, savukārt otra kucīte 1.600 kurai piedzima 3 kucēni ar ķeizaru. Parādīja aļa CLR, s***gas kvalitātes izdruku ar UCI logo un Favorīts +
p.s. standarts jorkiem līdz 3.2 kg
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: LT ULTRA

Postby siicis » 22 Mar 2012, 20:12

Korland Rein, man tiešām nav ne jausmas par citiem šķirnes pāsrtāvjiem kas un kā tur notiek, bet zinu tikai konkrēti par rasseļiem.
kluba Favorīts +, kura kinoloģe ir Karina Sokolova, vot tur gan viņa naudas dēļ laikam visu izdara. bet IKU sistēmā ir daudzi citi klubi un piemērm mūsu pārstāvētajā tādas lietas nenotiek. :)

NARDICUM
jā mēs kopā ar takšukiem braucām mācīties... nu jau vajadzētu kkad atkal aizbraukt :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: LT ULTRA

Postby Bafija » 23 Mar 2012, 12:16

Kā reiz pagājšogad palīdzēju paziņām JRT meklēšanā.
Pirmais viņiem bija no Favorīta slavenās tantes pirkts un ātri nomira no defektiem (ir sekcijas rez., utt.).
Protams, ka ieteicu pirkst LKFā. BET!!!!!!!!!!!!!! Liels bija mans pārsteigums, ka tolaik pieeajmie kucēni bija tālu no JRT standarta (visvairāk krāsas jau sākot no pašiem vecākiem) :soks:
Neko darīt, bet viņi beigās nopirka patiešām labu un smuku (ar garantiju, līgumu) atkal no Favorīta. Teikšu godīgi - labs suns :jaa:
Tākā gadās arī tā! :medos:

p.s. tikai neiedomājaties, ka es kaktu klubus tagad rekomendēšu vai aizstāvēšu!!!!!!!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: LT ULTRA

Postby NARDICUM » 23 Mar 2012, 16:21

Vot es atkal pateikšu kaut ko nepopulāru :sarkstosa: , bet nav tā, ka FCI sistēmā nolasījušies visi balti un pūkaini, bet citās sistēmās visi tikai negodīgi un suņus nemīloši. Cilvēki paliek cilvēki un visur viņi ir vienādi (t.i. dažādi), vienīgi mums LKF sistēmā tie nepareizie tiek sijāti, bet UCI sistēmā ir daudz neatkarīgu klubu un ja izmetīs no viena, aizies uz otru un ražos atkal. Pati pazīstu vienu tādu "selekcionāru", kuru jau izmetuši no pāris UCI klubiem, bet viņš pamanās atkal kaut kur iestāties un ražot kucēnus 2-x gadā , atkal ar c/r :( Bet es zinu arī pilnīgi normālus cilvēkus ar normāliem suņiem no UCI klubiem, un par šiem cilvēkiem man nekas slikts nav ko teikt.
Bafija, Tu mani gan pārsteidzi :soks: Kas tad tur bija ar krāsām, ja nav noslēpums? Tomēr ir starpība, vai krāsa ir nevēlama, vai arī šāda krāsa skaitās kļūda 9šajos gadījumos suns var iegūt teicamu vērtējumu un pat novinnēt izstādi, ja viņam viss pārējais ir OK), vai arī tas ir nopietns vai pat diskvalicējošs trūkums!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: LT ULTRA

Postby Sanio » 07 Sep 2012, 12:29

Noteikti neiesaku ņemt no šīs audzētavas JRT vai PRT. Saku no personīgās pieredzes un no citu cilvēku. Galvenais iemesls kāpēc nē, tā ir veselība un suņu psihe un tad tikai par eksterjeru.

NARDICUM wrote:drīkst pārot savā starpā asspalvainos ar īsspalvainiem? :jaut:

JRT un PRT pēc spalvas tipa iedalās - gludspalvainie, broken un asspalvainie. Savā starpā droši var pārot, ar mērķi, ko grib beigās saņemt.
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Previous

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests