Suns klibo

Ask a question and get an answer

Suns klibo

Postby vipdu » 27 Mar 2012, 18:58

Labdien!

Mans suns (takša metis) šorīt sāka klibot ar vienu pakaļkāju. Apskatīju liekas tāda sapampusi (tieši spilventiņi). Un liekas kaut kas traucē starp otro un trešo pirkstu (tos grūti vienu no otra pavērt plašāk, kā to var izdarīt otrai kājai). Bet šķiet, ka asinis tur salipušas nav. Izmazgāju visu kārtīgi, bet neredzu kas tur varētu būt pa vainu. Ja dikti vajag viņa skrien uz visām četrām, bet ja var lēnu iet, tad uz trim, pa trepēm ar diez ko kāpt negrib un uz dīvāna nelec. Cenšos visur nest. Liekas lauzts nekas nav jo visu ļauj izspaidīt un neraustās. Domāju varbūt bijis kas iedūries. Arī nagi pagari atauguši, varbūt to dēļ samežģījies? Ko man darīt? Vai vajag ko pasmērēt? Pie veta tagad nevaru aizvest, līdz algai nedēļa, bet makā 10 Ls. Neliekas nekas traki kritisks ceru tikt cauri tāpat, bet ja liksies ka paliek sliktāk meklēšu kur aizņemties. Ko Jūs iesakāt ko es tagad varu darīt? Ar kaut ko smērēt, kaut ko apsaitēt? Man ir cilvēkiem domāts antiseptisks pušumu krems uz augu bāzes (himalaja ražojums), varbūt var ko tādu? Pašlaik domāju nēsāt apkārt pa trepēm un citām vietām kur viņai grūti un ārā uz ilgu laiku nelaist (jo pirkstu starpas traki ar dubļiem pieiet un tad klibo trakāk). Domāju arī nagus apgriezt, bet nezinu ko vēl tādu darīt.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns klibo

Postby Demiana » 28 Mar 2012, 14:08

Kā šodien jūtas?
klibo?
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suns klibo

Postby Demix » 28 Mar 2012, 14:22

Ja nagi pagari, varbūt atrāvis no spilventiņiem,tad var sapampt.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suns klibo

Postby vipdu » 28 Mar 2012, 14:40

Demix wrote:Ja nagi pagari, varbūt atrāvis no spilventiņiem,tad var sapampt.


Vēl klibo. Izskatās ka atrāvusi nav un kad nagus kustinu arī neprotestē. Tik šausmīgi gari ar nav. Priekškājām ir šausmīgi gari, bet pakaļējām tā kā vēl nav tik traki. Pagaidām izskatās a gaidīšu algu, viņai tai kājas nepievērš nekādu uzmanību, ne kasa, ne, laiza (tikai tad kad es daudz esmu aiztikusi, bet laiza tad visas pēdas kuras aiztieku, domāju uz nervu pamata). Sliktāk nepaliek, īsti nevaru saprast vai labāk paliek, it kā arī nepaliek cik nu no rīta varēju saprast. Pie veta vedīšu, bet laikam nebūs steidzīgs gadījums, bet protams vērošu.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns klibo

Postby Demix » 28 Mar 2012, 15:49

Jā,nu interesanti,no kaut kā taču sapampa :jaut: Es vēl iedomājos varbūt noberzis pašus spilventiņus,īsti nevar radzēt,bet sāp...Lai nu kā,veseļojieteis :estevisamilosu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suns klibo

Postby pixy » 28 Mar 2012, 16:34

vipdu wrote:Priekškājām ir šausmīgi gari, bet pakaļējām tā kā vēl nav tik traki.
Bet kāpēc tu nenogriez tos nagus :jaut: Uzreiz kājas pareizāk noslogosies, būs vieglāk. Sliktāk no tā noteikti nepaliks...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suns klibo

Postby vipdu » 29 Mar 2012, 07:48

pixy wrote:
vipdu wrote:Priekškājām ir šausmīgi gari, bet pakaļējām tā kā vēl nav tik traki.
Bet kāpēc tu nenogriez tos nagus :jaut: Uzreiz kājas pareizāk noslogosies, būs vieglāk. Sliktāk no tā noteikti nepaliks...


Nevaru pati nogriezt, griež vienmēr vetārsts. Citiem suņiem paši griezām, šim pat tēvs nevar, jau no bērnības neizdevās pieradināt pie šis procedūras. Dzīvnadzis ir ļoti garš un vets gandrīz vienmēr vismaz divus aizgriež drusku līdz dzīvnadzim, sunš šo procedūru vienkārši neļauj veikt un konvulsīvi raustās no bailēm, jau tā grūti nogriezt tādus nagus kam dzīvnadzis tuvu, kur vēl tādam, kas tā kratās.
Drīz jau vedīšu griezt nagus.
Šodien klibo mazāk. Kad iet vispār neklibo, kad skrien vēl paceļ kāju. Pa trepēm arī pati žiperīgi uzskrēja, pat nepaspēju pacelt lai uznestu, tā ka labāk noteikti ir.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns klibo

Postby pixy » 29 Mar 2012, 09:05

vipdu wrote:Šodien klibo mazāk. Kad iet vispār neklibo, kad skrien vēl paceļ kāju. Pa trepēm arī pati žiperīgi uzskrēja, pat nepaspēju pacelt lai uznestu, tā ka labāk noteikti ir.
Nu tad jau labi! Par nagiem skaidrs, ne jūs vienīgie, kas paši netiek galā, vienīgais sliktais, ka dzīvnadzis paliek arvien garāks, ja reti nagus griež.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Suns klibo

Postby vipdu » 29 Mar 2012, 10:12

pixy wrote:
vipdu wrote:Šodien klibo mazāk. Kad iet vispār neklibo, kad skrien vēl paceļ kāju. Pa trepēm arī pati žiperīgi uzskrēja, pat nepaspēju pacelt lai uznestu, tā ka labāk noteikti ir.
Nu tad jau labi! Par nagiem skaidrs, ne jūs vienīgie, kas paši netiek galā, vienīgais sliktais, ka dzīvnadzis paliek arvien garāks, ja reti nagus griež.


Jā to es zinu ka paliek garāks. Domāju varbūt ar vīlītēm mēģināt, bet arī neizdodas, viņa pat negaida ko ar to priekšmetu darīs un sāk kratīties :jautri: Vasarā gajām reizi mēnesī drusku apgriezt, pa ziemu netiku tik bieži tāpēc arī atauga. Kur kaut drusku nodeldēt skrienot tos nagus arī nav.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns klibo

Postby vipdu » 30 Mar 2012, 08:18

Šovakar atkal klibošana atgriezās vecajās sliedēs. Nesaprotu. Nu it kā saskrējās pa āru un zeme salīda. Cerams no tā. Iztīrīju, cerams šodien būs atkal labāk.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Suns klibo

Postby Demiana » 30 Mar 2012, 09:29

uzlej ķepas spilventiņiem ūdeņradi, ja būs putas, tad ņem lukturīti un meklē vainīgo vietu.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Suns klibo

Postby vipdu » 30 Mar 2012, 09:40

Demiana wrote:uzlej ķepas spilventiņiem ūdeņradi, ja būs putas, tad ņem lukturīti un meklē vainīgo vietu.


Jā, es ar tagad sēdēju, rakstīju un kā ar bomi pa pieri - ūdeņradis!!! Tas tak bija pirmais par ko man vispār vajadzēja iedomāties pie šādas vainas :aknee:
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests