Displāzijas pārbaude Lietuvā

Dog Health

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby obrija » 26 Mar 2012, 15:03

Varbūt kāds zin kā ir ar displāzijas pārbaudi sunim kurš dzīvo latvijā, bet skaitās Lietuvas klubā, kā var veikt displāzijas pārbaudi nebraucot uz LT, kādi dokumenti vajadzīgi. Jeb varbūt kāds tuvākajā laikā taisās ceļā uz LT un var paņemt līdzi.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby obrija » 26 Mar 2012, 15:08

Un jā, kāda cena ir Latvijā un kāda LT :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Ane » 27 Mar 2012, 18:41

Piezvani uz Jakovas klīniku Viļņā un visu noskaidro. Viļņā, manuprāt, ir lētāk.
Tālruņi: 370-52132982 vai 370-52105048. :)
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 28 Mar 2012, 17:17

obrija wrote:Un jā, kāda cena ir Latvijā un kāda LT :)

В прошлом году делала амстафу ,вес 25кг..Ренген стоил 75латов. Это у Авдошко.
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby obrija » 28 Mar 2012, 17:27

Lietuvā esot 250 Liti, tas ir 72 eiro.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 28 Mar 2012, 17:31

Jā un degviela + pusdienas vēl 50 LVL. Krievu bizness beigās! :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby obrija » 28 Mar 2012, 17:53

Bet vai es varu taisīt displāziju LV, ja suns paliek reģistrēts LT un no kurienes man vajag to norīkojumu, no LT kluba?
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Bafija » 17 Apr 2012, 12:16

Nu cenas LV ir vnk ārprātīgas par HD tieši tajās klīnikās, kuras atzīst LKF...
Domājams, ka savācoties vairākiem cilvēkiem un paņemot auto ar gāzi, noteikti sanāks lētāk LT :jaa:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 17 Apr 2012, 13:01

Nu skaidra bilde.....pat no RUS jau uz Viļņas klīniku brauc ar lēto "gāzi"...Pilns FB ar J.Shengauta HD lasījumiem.... :jautri:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Bafija » 18 Apr 2012, 07:46

Vakar sazvaniju Viļņas klīniku un pajautāju konkrētas cenas - 25 kg sunim sanāk (pēc vakardienas SEB kursa) 49 lvl.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 18 Apr 2012, 09:26

Un cik šeit 25kg sunim? :jaut:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Demix » 18 Apr 2012, 12:36

Korland Rein wrote:Un cik šeit 25kg sunim? :jaut:

Atļāvos izkopēt no SH sadaļas,par cik man tagad arī aktuāli :lamajas:
Bafija wrote:Mani visvairāk nomāc tas, ka displāzijas pārbaudi kuru atzīst LKF var veikt tikai divās Latvijas superdārgās (bet ne labākajās klīnikās). Par haskiju MBH man parasija tuvu 80 lvl tika par gūžām :apstulbis: Briņķa klīnikā man par abiem lasijumiem (kurus atzīts arī citas valstis) ar labo narkozi paprasija 30 lvl, bet LKF to neatzīt!
Jau šodien uzjautāju cik maksā LT un EE veikt šo pārbaudi. Domāju, ka noteikti lētāk!


Kura ir otra,gribētos uzjautāt cik tur maksā?Par cik haskiem tagad vajag obigātās acis,ceļus un gūžas,sviests kkāds :histerija:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Nora » 18 Apr 2012, 13:22

Korland Rein wrote:Nu skaidra bilde.....pat no RUS jau uz Viļņas klīniku brauc ar lēto "gāzi"...Pilns FB ar J.Shengauta HD lasījumiem.... :jautri:

Gribētos tomēr ar faktiem pamatotu viedokli, ka Šengauts kaut ko ne tā... Citādāk tāda nesmuka aprunāšana vien sanāk.
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Bafija » 18 Apr 2012, 13:44

Demix wrote:
Korland Rein wrote:Un cik šeit 25kg sunim? :jaut:

Atļāvos izkopēt no SH sadaļas,par cik man tagad arī aktuāli :lamajas:
Bafija wrote:Mani visvairāk nomāc tas, ka displāzijas pārbaudi kuru atzīst LKF var veikt tikai divās Latvijas superdārgās (bet ne labākajās klīnikās). Par haskiju MBH man parasija tuvu 80 lvl tika par gūžām :apstulbis: Briņķa klīnikā man par abiem lasijumiem (kurus atzīts arī citas valstis) ar labo narkozi paprasija 30 lvl, bet LKF to neatzīt!
Jau šodien uzjautāju cik maksā LT un EE veikt šo pārbaudi. Domāju, ka noteikti lētāk!


Kura ir otra,gribētos uzjautāt cik tur maksā?Par cik haskiem tagad vajag obigātās acis,ceļus un gūžas,sviests kkāds :histerija:



Te ir visas adreses -http://www.fci5.lv/lat/usloviya_vyazki_lat.php
Otrā klīnika ir KAVET! Manā uztverā murgaināku iestādi veterinārijā neesmu redzējusi :pilnmeness:
Kad Marei bija streptakoks, tad man pateica, ka tas nav ārstējams (viņi tādu gadījumu praksē nezinot) un vienīgā izeja ir sterilizācija. Palikām pie sava, un kuce tika izārstēta ar antibiotikām, par kurām klīnikā teica, ka neiespējamā misija...
Kad nodevām asinis uz antivielu titru, tad Kalija un Lexi tika gan guldītas uz zemes, gan galda, visacaur sadurtas, bet asinis lāgā tā arī nedabuja. Zems līmenis manā skatijumā.
Patreiz inetresējos, vai nevar Latvijā veikt digitālo RTG un sūtīt lasijumu uz Offu, kur izsniedz sertifikātu ar visu ierakstu pasaules lielākajā HD rezultātu datu bāzē. LKF vismaz maniem suņiem pieņēma šos sertifikātus.

Cenas Igaunijā uz HD 25 kg smagam sunim - vidēji ir 130 EURO, tiesa Igaunijas haskijiem tas nav vajadzīgs.
Kad 2006.-07.gadā klubā ieteicos, vai nebūs HD testi, tad pateica, ka haskijiem nav un nebūs.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 18 Apr 2012, 14:10

Nora, faktus kam? Darbi ar gadiem dara savu....labāki par faktiem...katram pašam lemts izsecināt...kā vēlas! Es to izdarīju. Gaužām daudz informācijas....kuru par LT klīnikām apspriež arī RUS un UA.
To, ka Krievijā lasa displāzijas par lētu naudu, bet Krievi tipa brauc uz Lietuvu lasīt un saņem tikai A un B, bet parsvarā A un tad liek pārdošanā suņus?? Faktus tam, ka arī FIN lasa un tie lasījumi kotējas daudz augstāk kā LT lasījums?
Fakti ir tie, ka vnk vajag aizdomāties....Cenu starpības nemaz nav tik lielas...a reālu faktu man ir atliku likām, tikai LT ir "smags" gadijums... 90% neizsniedz RTG uz rokas...un līdz ar to neviens gailis pakaļ nedziedāja...Ļoti perfekti nodrošinājušies! Saimnieks parakstās it kā par narkozi, ka atļauj veikt savam sunim, bet tur ir pkt, kura minēts, ka RTG vajadzības gadijumā neizsniedz...un neizsniedz arī! Un to tad arī iebiksta sejā.

LT ir ļoti labs speciālists, pie kura pazīstami audzētāji iet gan uz lasījumiem, gan uz konsultacijām, gan uz operācijam. Šobrīd liela daļa ievesto suņu arī nolasās pie viņa. Dr. pieņem arī Viļņā, ļoti pieprasīts un tikt pie viņa diezgan problematiski, bet tā - strādā Kauņās rajonā - dr. Vaitkus. Cilvēks, kas ir ārpus visām federaciju un klubu intrigām, padarīšanām un masveida lasījumiem.... 8-)

Nupat KR kucei Kauņā "nolasīja" HD pēc CLR...nemaz netaisot RTG...ja kas.... 8-) Ieraudzīja, ka tēvam ir C un skaidri pateica: būs problēmas..augstāk par C ielikt nevarēšu...Pirmajā dienā pat neveica ierakstu CLR...lika saimniecei padomāt un atnākt rīt... :jautri: Ar piebildi, ja pāros kuci caur LV, ielikšõt B, bet, ja caur LT - neliks vairāk par C....Saimniece tur arī tāda ar "bombonkām" galvā, ne teica, ne ko....es būtu brīdinājusi, ka tur nav jaiet nekada gadijumā....pie tam, kas lasa kucei HD meklešanās laikā?
Ārsts pateicis, ka Latvijā visi roti esot slimi, bet Lietuvā tik daudz gadus gājuši uz to, ka beidzot VISI ir tīri...aga....aizlekuši ģenētikai pa priekšu! Malači braļi lietuvieši! Jāmācās no viņiem.
Politika skaidra: kam vajag ievestos rotus Lietuvā, ka pašiem jāveido savs monopols. Pie tam lasijumu veica ārsts, kas ir KR konkurējošās audzētavas ģimenes draugs un divu tās audzētavas suņu īpašnieks....Tam arī vajag pierādījumu bildes uzmeklēt? Kur arī esmu bijusi klāt? 8-)
Divus gadus atpakaļ ievestai rota kucei no RUS Sengauts uztaisīja RTG, arī C, pēc saimnieka lūguma atteicas ne tikai izsniegt RTG, bet pat uzradīt. Pat ar skandālu LKD viņa lūgumu saņemt RTG par samaksāto naudu, neatbalstīja. Izslēdza fiksi no kluba valdes ka nevēlamu!
Pārtaisīja sunei RTG RUS, rezultāts = B. Laikam lieki būtu piebilst, ka ja veiktu pieprasījumu caur FCI...RTG vnk iespējams būtu pazudis.... :tikainesaki:
Kad to kuci sapāroja 1 reizi caur Krieviju, tad atkal miera nebija šķirnes kluba vadībai....pat sūdzību rakstīja uz RKFu.... Tad ko? Pie sevis vaislā nelaidīsiet, jo augstāk par C neliksiet un citādi arī neļausiet? Visvarenie!
Kā man patīk šāda sistēma.... :gul:
Ja suņa saimnieks nav apmierināts ar HD lasījumu šeit LV, tad kapēc nepārtaisīt citur, ja reiz tik slikti un parsūdzet FCI?

Pēdējos 5 gadus par LT lasījumiem vairs pat smiekli nenāk....tīri ironija. Es vnk izdaru secinājumus sev un viedoklis ir paliekošs: man šeit pat labi....no A -D, vsimaz zinu, kas ir patiesībā un nekur nav jābrauc...man laiks ir nauda!

Bafijai gribu šoreiz oponēt un tev Nora ir iespēja tik pat labi paprasīt faktus viņai.... :jautri: kā LV tiek noteikts Klīniku TOP 5? Bafija raksta, ka superdārgās, bet ne labākajās? Es līdz šim domāju, ka ar vetiem un klīnikām ir līdzīgi kā ar mūsu pašu ārstiem, ne? Mēs paši izvēlamies kurp un pie kā iet..Līdz šim Latvijas kinoloģijā un veterinārijā, izņemot Suņu gada TOP 10, neesmu sastapusies ar Klīniku vai ārstu TOP 5 vai 10.....
Katram ir savi viedokļi, secinājumi, iespējas un visbeidzot IZVĒLE!
Un nekad neticu tam, ka ar dārgo narkozi un digitālo RTG kādā LV klīnikā ar čeku var veikt HD lasījumu visās projekcijās par 30 LVL, sitiet nost! :koslene:
Un ko te visi sūkstās tā klīnika nav atzīta, bet tur ir super un taml, tad lūdzu ejiet uz klubu, rakstiet ioesniegumu un, lai klubs Jūsu vardā izsaka priekšlikumus LKFam atzīt to vai šo...ko var ņaudēt? Paši nekad neko darīt, runāt negrib, tik pabļaustīties.
Nora, vai special for you uzmeklēt svaigākos RTG lasījumus i-net pasaulē Viļņas klīnikā no RUS? 8-)
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Demix » 18 Apr 2012, 14:13

Bafija wrote:
Te ir visas adreses -http://www.fci5.lv/lat/usloviya_vyazki_lat.php
Otrā klīnika ir KAVET! Manā uztverā murgaināku iestādi veterinārijā neesmu redzējusi :pilnmeness:
Kad Marei bija streptakoks, tad man pateica, ka tas nav ārstējams (viņi tādu gadījumu praksē nezinot) un vienīgā izeja ir sterilizācija. Palikām pie sava, un kuce tika izārstēta ar antibiotikām, par kurām klīnikā teica, ka neiespējamā misija...
Kad nodevām asinis uz antivielu titru, tad Kalija un Lexi tika gan guldītas uz zemes, gan galda, visacaur sadurtas, bet asinis lāgā tā arī nedabuja. Zems līmenis manā skatijumā.
Patreiz inetresējos, vai nevar Latvijā veikt digitālo RTG un sūtīt lasijumu uz Offu, kur izsniedz sertifikātu ar visu ierakstu pasaules lielākajā HD rezultātu datu bāzē. LKF vismaz maniem suņiem pieņēma šos sertifikātus.

Cenas Igaunijā uz HD 25 kg smagam sunim - vidēji ir 130 EURO, tiesa Igaunijas haskijiem tas nav vajadzīgs.
Kad 2006.-07.gadā klubā ieteicos, vai nebūs HD testi, tad pateica, ka haskijiem nav un nebūs.

Pie reizes,cik tas var izmaksāt?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Demix » 18 Apr 2012, 14:21

Korland Rein wrote:Politika skaidra: kam vajag ievestos rotus Lietuvā, ka pašiem jāveido savs monopols. Pie tam lasijumu veica ārsts, kas ir KR konkurējošās audzētavas ģimenes draugs un divu tās audzētavas suņu īpašnieks....Tam arī vajag pierādījumu bildes uzmeklēt? Kur arī esmu bijusi klāt? 8-)

Vot man nelabas aizdomas,ka tik ar haskijiem nesanāk līdzīgi,jo nupat LT genofonds ir ļoti spēcīgs :jaa:
Šķiet,ka tepat vien būs jātaisa,jāsāk krāt kapeiciņas :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby gunele » 18 Apr 2012, 15:42

Pārbaudi taisīja Mazo Brāļu Hospitālī. 25 kg smags suns - 75Ls. Bilde uz rokas. Nekādu pretenziju, ļoti laipna attieksme gan pret suni, gan satraukto saimnieci. :jaa:
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby obrija » 18 Apr 2012, 15:45

Vai Latvijā displāziju taisa tikai MBH, jeb ir vēl kur var uztaisīt, man jo projām aktuāls jautājums par leišu suni?
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby čība » 18 Apr 2012, 15:58

gunele wrote:Pārbaudi taisīja Mazo Brāļu Hospitālī. 25 kg smags suns - 75Ls. Bilde uz rokas. Nekādu pretenziju, ļoti laipna attieksme gan pret suni, gan satraukto saimnieci. :jaa:


Emm... es taisīju MBH, kuce 35 kg + zobus skaitīja + speciālo veidlapu Vācijai aizpildīja - 80 LVL... Taisīju pagajušajā vasarā.
Bilde - Vācijā :D Es arī nevaru sūdzēties par attieksmi. Narkoze - super, teica, ka suns pēc stundas būs augšā, realitātē pēc knapi pusstundas jau skrēja man pretī.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests