Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Dog Breeds

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby kaija » 09 Mar 2012, 16:44

Žēl gan, ka viņi štancēja sunčus un papīrus netaisīja. Buldogs būtu mans pirmais izstāžu suns. Nezinu cik viņš atbilst standartiem, bet veselību viņš tālāk varētu labu nodot.
Es jau te regulāri palasos, kā jums iet, kur tusējat, bet pati tikai atzīmējos suņa jubilejā.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 09 Mar 2012, 18:47

Nu tad beidzot jānāk bariņā. Ja nekas nemainīsies, var rezervēt 5.maiju :jaa:
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby kaija » 09 Mar 2012, 20:03

Šodien man skotu tusiņš, bet man bērns apslimis- netiku.
Vispār es pazīstu CLAYDER saimnieci. Mēs kopā skoliņā gājām. Es gāju ar briāru. Tad vēl SAMURAI un Ferro.
Būtu jau interesanti uz jums pačolēt.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 09 Mar 2012, 20:10

Tad tik atliek braukt ciemos uz tusu :) Maijā jau visi vīrusi būs prom!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby vika » 05 Apr 2012, 12:01

Sveiki amerikanu buldogu saimnieki.Ljoti,ljoti gribu iegadaties sho suni.Atradu,ka Tukuma ir audzetava,cik saprotu ar nopietnu pieeju un labiem kuceniem.Vai shogad arii buus kuceeni Tukumaa Safohause ? Un veel kaads jautaajums tieshi Safohause-vai Juus veicat vecaakiem displaazijas testu? :pastaiga:
vika
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 05 Apr 2012, 11:51

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 05 Apr 2012, 12:58

vika
aizsūtīju PM!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby vika » 05 Apr 2012, 16:55

Safohause-es nesaprotu-nosuutiijaas Jums mana zinja vai nee???
vika
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 05 Apr 2012, 11:51

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 05 Apr 2012, 17:14

Diemžēl nē. Var arī uz kristineg.2002@inbox.lv
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Maija_Dakota » 21 Apr 2012, 22:21

Kakla siksnas, roku darbs viewtopic.php?f=4&t=1568&start=0
PALDIES!
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby moncis » 13 Aug 2012, 12:52

Meitenes ieskatieties Tukuma patversmes mājas lapā :soks: ,varbūt kāda atpazīst to nabaga kucīti ar tik skumjām acīm.Jācer ,ka sunīte atradīs vislabākos saimniekus.Raudiens nāk,labi,ka labi cilvēki nepagāja viņai garām.
moncis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 10:28

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 13 Aug 2012, 17:49

Sune ir atrasta Slokas- Kauguru pusē. Pēc kucēnu vecuma izstāžu bildēm arī noskaidrojām, kas tas par suni. Meitene ir 5 gadus veca, diemžēl ar audzētāju neizdodas sazināties- mainīts gan e-pasts, gan telefona nr par šo laiku. Mēģinām noskaidrot saimniekus- bet tas jau nav īsti aktuāli, jo neviens pēdējo mēnešu laikā pazudušu am.buldogu nav meklējis, sune bija ārkārtīgi blusaina, nagi pārauguši, bet- pats trakākais- meitene ir ārkārtīgi novārgusi un izbadusi. Esmu pārliecināta, ka viņai vajadzīgas jaunas un labas mājas. Biju pie viņas- Simona baro pamazām, jo sieviete, kas sunīti atrada, bija iedevusi normāli paēst (nezinu, vai viņai var iedot ēst normāli, jo sune grib ēst negausīgi), kas izsauca vemšanu un caureju. Nevar uz viņu bez asarām skatīties. Simona atsūtīja bildes un vēstuli:
Ieraugot šādu suni, pirmais ko gribās darīt, tas ir- skaitīt Tēvreizi. Cik cilvēkā var būt naida, ļaunuma un cietsirdības, lai tā izdarīu pāri savam sunītim?! Nobadināta, pilna ar blusām, izvārgusi, gariem nagiem, tāda viņa tika atrasta, diemžēl, nevienam nevajadzīga, jo līdz šim viņu neviens nav meklējis. Sunītei vajadzīga vetārsta konsultācija, vitamīni, spēcinoša barība, kā arī nepieciešams veikt analīzes un izmeklējumus, lai sunīte varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Tādēļ lūdzam materiālu atbalstu sunītes atveseļošanai, jo vienīgais ko mēs varam sniegt viņāi ir mīlestība un laba aprūpe, bet ar to vien nepietiek, lai sunīte varētu dzīvot un cerēt uz jaunām mājām un labiem saimniekiem.
Ja ir iespējams, noziedosim kaut pavisam mazumiņu- šai dūdai tas ir ļoti, ļoti vajadzīgs.
IK ''Čivava''
Reģistrācijas nr. - LV40002101957
Swift kods - UNLALV2X
Konta nr. - LV19UNLA0050015115437LVL
Adrese - Tukums, Lauku iela 40-2, LV-3101


Image

Image

Image
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 13 Aug 2012, 17:59

Vēl pāris bildes:

Image

Image

Image

Paldies Svetlanai- sievietei, kura nepagāja garām šai nelaimīgajai suņu meitenei un vislielākais paldies Simonai, kura man neatteica un paņēma buldodzīti savā aprūpē, neskatoties uz to, ka vietu praktiski nav, naudas ne-Tukuma suņiem nepavisam nav. Un es, goda vārds, nepārstāju apbrīnot viņas spēku darīt nekad nebeidzamos darbus, mīlēt un aprūpēt katru patversmes suņuku kā savu vienu vienīgo. Fantastiski, bet visa Simonas ģimene velta sevi šiem neviena cita nemīlētajiem suņu bērniem. Tāpēc, ja vien iespējams, palīdzēsim viņiem vismaz ar kādu latiņu, jo, kā Simona pati saka- par aprūpi jau viņa neprasa, bet speciālajai pārtikai, veterinārajiem pakalpojumiem, vitamīniem- tam gan visam vajag...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby moncis » 14 Aug 2012, 10:59

Pārskaitīju Loriņai naudiņu,lai sunītis veseļojās.ar Simonas gādīgajām rokām :estevisamilosu: .Labais šai situācijā ir tas,ka beidzot sunītim nepagāja :histerija: garām,ka viņa nokļuva
gādīgās rokās,beidzot suns dabūs paēst,ko laikam bija jau aizmirsusi ,kā tas ir.Pilnīgi raudiens nāk :histerija: ,ko suns bija tādu izdarījis,ka ar viņu tā jāizrīkojās.
Gan jau viņas bijušajiem saimniekiem nāks :aizsvilstas: :lamajas: viss atpakaļ.Turu par Loriņu īkšķus,lai viņas acu skatiens ir priecīgs :sirsninas2: :sirsninas2: .
moncis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 10:28

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 14 Aug 2012, 12:18

Paldies! Jā, vakar Simona zvanīja un teica, ka meiča jau sākot sargāt patversmi :jaa: - tātad tā apātija, ko viņā redzēju pirmajā dienā, jau pāri un rodas atkal interese par dzīvi (neapšaubāmi, ka ar pilnāku punci dzīve noteikti šķiet skaistāka). Turēsim īķškus un paldies visiem, kas atbalsta sunceni!
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby moncis » 14 Aug 2012, 13:06

Paldies,ka pastāsti,kā meitenei iet :) .Žēl,ka nav personīgā māja,varētu nelaimīgo kaulu kambarīti paņemt.Ja nebūtu ieskaitījusi naudiņu,nevarētu naktī gulēt.Ja ,kas jauns atraksti.Es jau vispār no buļku sadaļas.Bet ir jau arī citas simpātijas.
moncis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 10:28

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Safohouse » 14 Aug 2012, 13:31

Ok, kad būs kādi jaunumi, ziņošu :jaa: Man arī sākumā bija vēlme paņemt meitēnu pie sevis, bet...
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby moncis » 27 Aug 2012, 10:03

Fantastiski jaunumi :aptracis: :aptracis: :aptracis: Šorīt ieeju Tukuma patversmes mājas lapā,un neticu savām acīm..No sākuma domāju ,ka Simonai atkal jauns Amerikāņu buldogs.Bet tā taču Lora :aptracis: Skaista ,ar spīdīgu spalviņu,uzēstu masu,Laimīgu acu skatienu.Man tāds prieks :aptracis: ,cik labi ,ka saziedōjām naudiņu.Lora esot ar fantastisku raksturu,šausmīgi patīk braukt mašīnā,nereaģē uz citiem suņiem,kaķiem.
moncis
Baby
Baby
 
Posts: 40
Joined: 13 Oct 2011, 10:28

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby kaija » 02 Nov 2012, 20:14

Paceļu tēmu ne ar tām patīkamākajām ziņām.
Mūsu opītis ir ļoti strauji sācis zaudēt savu muskuļu masu. Sazvanījos ar dakterīti un nolēmām visā tajā neiejaukties, lai viss iet savu gājumu. Martā viņam būs 11 gadi.
Jā, varbūt jūs mani nosodīsiet, ka es neko nedaru, bet viņš pats dara sev pāri. Tas viss sākās ar to, ka viņš, kārtējo reizi pastiprināti, sāka ēst visādus mēslus un lupatas(zeķes, apenes, šalles, da jeb ko, kam tiek klāt) un pašlaik viņš ir briesmīgā skatā. Ēst viņam, protams, dodam, bet viņš visu to „izkrāmē” ārā. Izskatās, ka sāpēt viņam nekas nesāp, jo ceļas un māju sargā, ar savām dāmām dauzās, ir priecīgs un apmierināts.
Āi, viņa izskata dēļ man ir tādas emocijas, jo es saprotu, ka nu jau ............ :asaras:

Image
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby Rotija » 02 Nov 2012, 21:13

Varbūt vienkārši barību jānomaina uz senioriem domāto? Nav normāli,ka suns ēd un viss tik pat daudz iznāk ārā. Acīmredzot no barības nekas iekšā nepaliek/neuzsūcās un tapēc arī tāds skats uz suni. :neparliecinats: Suns jau neizskatās vienkārši tievs,bet gan nobadināts. Viņa vecumdienas noteikti var padarīt labākas,ja vien nav kāda nopietna saslimšana.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Amerikāņu buldogi / American Bulldog

Postby kaija » 03 Nov 2012, 10:30

Viņš sen ēd senioru barību, tagad uz citu nomainījām. Varbūt labāk būtu kucēnu barību?
Man jau arī bail, ka kāds neuzsūta kādus attiecīgos ļautiņus, jo viņš tiešām izskatās, ka mēs viņu nebarojam, bet viņš vsu nemaz neizēd.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests