Kurland Grants un tie citi!:))

Blogs and Chats

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Demix » 09 Mar 2012, 17:38

Kurzemnieks wrote:
Linda B. wrote:Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:

Man ar ir ļoti, ļoti skunji kad atceros mazo večpapiņu! ;(
Vīrs protams turās, kā jau vīrieša cilvēks.
Bes pagājušo sestdien pamaniju, ka viņš pie kapiņa runājas ar mīļo Čapsīti.
Viņš atdusas mūsu dārzā. :svece: :asaras:
Ar visu savu nešpetnumu,kas starpcitu bij vairāk nekā pamatots,bij ielīdis arī manā sirsniņā! :sirsninas:

Nu vot te es riktīgi sabimbājos :asaras:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 09 Mar 2012, 18:19

Ligita555 wrote:
Linda B. wrote:Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:

Jā ,šādas lietas lasīt paliek ĻOTI skumji :( ,jo uzreiz ataceramies savējos ..aizgājušos... un zinam cik tā sāpe ir liela ! Mans pats pirmais Ldz aizgāja pa varavīksnes taciņu tikai 1 gada vecumā ..

:estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 09 Mar 2012, 18:20

Demix wrote:
Kurzemnieks wrote:
Linda B. wrote:Uznāca raudiens daļā par Čapa aiziešanu.Skumji :asaras:

Man ar ir ļoti, ļoti skunji kad atceros mazo večpapiņu! ;(
Vīrs protams turās, kā jau vīrieša cilvēks.
Bes pagājušo sestdien pamaniju, ka viņš pie kapiņa runājas ar mīļo Čapsīti.
Viņš atdusas mūsu dārzā. :svece: :asaras:
Ar visu savu nešpetnumu,kas starpcitu bij vairāk nekā pamatots,bij ielīdis arī manā sirsniņā! :sirsninas:

Nu vot te es riktīgi sabimbājos :asaras:

:estevisamilosu:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 10 Mar 2012, 23:53

Labvakars visiem!
Skatos brīvdienās, visā forumā, iestājies ritīgs klusums- tas jālabo!
Tātad atsākam no vietas kur sākām ceļu uz māju pusi.
Pa ceļam stingri tika norunāts ,ka suns jāved pie veta obligāti divreiz gadā un protams ja kas nelāgs atgadās.Sunim jāsagādā viss nepieciešamais lai cik tas arī nemaksātu,un suns jābaro ar kvalitatīvu barību,nevis to kas paliek pāri no pašu maltītes un galvenais laukā ar viņu ies vīrs pats. Vīrs stingri apsolīja, ka nosacījumi tiks izpildīti un ievēroti.
Pimajā nedēļā tika izpildītas visas manas prasības. Un vēl vairāk jārūpējas par suni man praktiski nebija, cēlās pats no rītiem,lai izvestu laukā, atcerējās iebērt barību un pat nopirkt. Visā visumā mani tas pilnībā apmierināja,līdz kādu vakaru vēlējos suni samīļot. Par savu mīlestības izrādīšanas velmi, dabūju pretī atņirgtus zobus un vēl vājprāta rēcienu! Vienreiz,otrreiz,trešo reiz-mana pacietība tika izsmelta. Protams pārmetu vīram ka tāda suņuka uzvedība nav pieņemama un ka tas nav normāli ka man pašai savā mājā jābīstas ka mani var sakozt.
Tajā brīdī, kauns atzīties,bet gribēju no večuka tikt vaļā un cik vien ātri iespējams. Gājā laiks vīra lielais prieks un apzinīgums nopalaka, līdz ar to man gribot, negribot nācās iet ar Čapsi laukā,kas ticiet man, nebij nemaz tik viegli. Mūžīgie atņirgtie zobi,rūkšana un zobu šņakstināšana līdz ar katru pieskārienu,līdz pienāca liktenīgā reize un mazie zobeļi iecirtās manā rokā! Tajā brīdī pacietības vadzis trūka un es gluži vienkārši uztaisīju patiešām Pamatīgu trādirīdi. Kura rezultāts bij 1:0 Čapsīša labā! Gāja laiks,un arī meituks pieslēdzās, suņa staidzināšanai. Lielāko ties, tas beidzās ar briesmīgi netīru suņuku un histēriskiem vecākiem, bet bērnam patika šīs suņošanās. Līdz atkal vecītis parādija savu īsteno dabu un kautkādā veidā tika iekosts arī meitēnam!
Un jau atkal nonācām līdz pamatīgam kašķim ,šī mazā velnēna dēļ. Kādu brīdi man likās ,ka suns dara visu, lai viņa ģimene sastāvētu tikai no saimnieka un viņa paša. Un jau atkal rezultāts 2:0 večuka labā,bet ar iespēju mums ar meitu iegādāties tādu mīluli ko varēsim samīļot un paņemt rokās, nebaidoties tikt sakostām un tad kad mēs to gribam, nevis gaidot kad tad beidzot mājas(vīra) mīlulim tas labpatieksies. Jāsaka,ka visu laiku spītīgi negribēju pieņemt, ka vīrs tik ļoti mīl to mazo spalvu kamolīti un ka nepar kādu naudu nešķirsies no viņa!
Tātad šajā brīdī stāstā iesaistās vēl divas dzīvas radībiņas, jūrascūciņu izskatā. Mazās meitenītes tika pie maniprāt ļoti glītiem vārdiņie Vita jeb ikdienā Vitiņa un Fēniksa. Bet tas jau cits stāsts ja vien būs kāds kanm tas interesēs.
Tā bij nemanot pagājis vesels gads, raibi- raibs!
Sekoja pārcelšanās un manuprāt tajā brīdī,mūsu večuks mainijā un uz labo pusi. Nemāku sacīt kas tan bij par cēloni,bet suņuks kļuva pielaidīgās un mierīgāks,reizēm pat ļoti priecājās kad atnācu no darba mājās.
Protams, tas sasildija mani sirsniņu, laikam jau nespēju bozties uz tādu mazu spalvu kamoliņu. :sarkstosa:
Viens no variantiem kapēc suņuks pieņāma mani, varētu būt arī mana auklējuma(tajā brīdī,biju auklīte kādai ļoti burvīgai meitenītei)līdzdalība. Dzīvodama netālu no darba, biežiar auklējumu pastaigās ejot ņēmu Čapsīti līdzi-mazajai meitenītei viņš ļoti, ļoti patika. Teikšu kā ir no sākuma arī vīrs piedalijās šajās pastaigās,jo mani pārņēma bailes ka večuks nesakož meitēnu ja pieies par tuvu vai ne tā pieskārsies. Bet nē, suņuks katru reizi ieraugot meitenīti bij ļoti priecīgs un ar laiku mēs gājām jau trijatā laukā!
Pamaniju,ka Čapas pozitīvās pārmaiņas labvēlīgi ietekmēja arī mūsu cilvēku attiecības. Gala rezultātā kļuvām visi daudz mierīgāki un laimīgāki, pat suņuks!
To ka mazais velnēns, vairs nav kašķīgs večuks,kas jebkurā brīdī var ''uzsprāgt '', pamaniju kad bij atbraukusi mana labākā draudzene-kas visus šos gadus respektēja suņuka privāto telpu. Čapsis bij ļoti priecīgs viņu ieraugot,labprāt gāja sasveicināties un visu vakaru pats pieprasija viņas uzmanību,pieglaudies pie viņas kājām un klusi pīkstot.
No tā brīža pavisam godīgi sakot, Suņuks ierāpās manā sirsniņā uz palikšanu. :samilejies:

Labi, mani mīļie, lai uzturētu intrigu šovakar beigšu!
Bet turpinājums noteikti sekos!
Visiem čavas sakot, atvados! :pedinja:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 29 Mar 2012, 11:08

Čavas visiem :rej: ,kas pacietīgi gaidija turpinājumu iz mūsu dzīvēm!
Tātad pie lietas.
Neskatoties uz to, ka es biju galvenā Čapas aprūpētāja-bieži teicu ka man viņš nepatīk ka negribu lai viņš mums būtu! Tagad protams nožēloju,jo suņuks patiešām mani mīļoja.
Varbūt kādam liekas dīvaini,ka cilvēks kas raksta ka suns nepatīk,tai pat laikā var būt pārliecināts ka tas savukārt viņu mīlējis! Tad nu lūk piemērs:Vīrs piecēlās no rītiem uz darbu- es vēl pa čučumuizu ņemos, ko dara Čapsis ielec gultā un sarģā mammīti! Dies pasarg ja tētītim vēl sagribēsies, buču iedot vinai! Tad bij jārūc un jārāda mazie, baltie zobiņi!
Cita situācija: vakars mums ar vīru uznāk jautrības ''lēkme'',ņemamies ālēties abi divi-ko dara Čapsis,atkal nāk mammīti sargāt,ķēras tētim bikšu sterā rūc purina un nelaida vaļā pat tad kad tētis izdomāja aiziet uz toleti! Pie katras mazākās iespējas viņš izvēlējās gulēt blakus man nevis vīram!
Un vai tad to nesauc par mīlestību?! :samilejies:
Kautkur augstāk minēju ka suņuka negantums ir attaisnojams,tā arī ir ,jo līdz ko viņš nokļuva pie mums, kur viņi mīļoja, lutināja, veda garās pastaigās, spēlējās ar viņu un visbeidzot vienkārši neneroja -viņš pārvērtās! Domājam ka pat cilvēki tādos apstākļos,kādi bija mazajam večukam,pirms nokļūšanas pie mums, paliktu kašķīgi!
Katrs kam nebij slinkums uz viņu uzbrēca paneroja(a ģimene bij liela),man gribas domāt ka viņi vienkārši nesaprata ka paši Čapsi tādu pataisijuši!
Tā nu kādu laiku vēl nodzīvojām Rīgā, bet likteņa ironijas dēļ,manu vīru jau vairāk,pārvilināja uz Aizkraukli!
Un te nu lūk, mani mīļie, Čapsis atkal parādija, ka tomēr es esmu tā ko viņš uzskata par galveno!
Ejot uz veikalu pie ietves malas bez jebkādas mācīšanas no manas puses,uzsaucot STĀVI,suņuks palika kā iemiets,sagaidija mani un tālāk jau abi kopā turpinājām ceļu uz tuvējo veikalu,kur atkal (vienmēr esmu bijusi pret to ka mazos suņukus ziemā lielā salā atstāj laukā lai salst kāmēr saimnieki nesteidzīgi iepērkas)iegājām kopā ar suņuku veikalā un pašā tālākajā stūrīti apsēdināju, samīļoju un nokomandēju Gaidi, un ticiet vai nē viņš uzticīgi un pacietīgi arī tur sēdēja, un nebij svarīgi cik ātri vai lēni mēs iepirkāmies, viņš tur sēdēja un gaidija!
Viņš uz vecumdienām pat bij ieguvis sev mazu ''fanu ''pulciņu!
Nu īsumā(ja tā var teikt)tas arī viss, par mazo,bet tik ļoti feino suņuku vārdā Čapa! :pedinja:
:svece: :svece: :svece: :svece:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 08 Apr 2012, 22:18

Sveikas !
Mazliet Granta :
Image Image
Image Image
:sirsninas2:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 13 May 2012, 06:37

Heijā visiem, kas lasa,bet neko nesaka! :kanepe:
Kārtējā bezmiega nakts tusējos netā jau no 3.00. Traks var palikt!
Kaut gan ir labi zināms cēlonis-tā parasti ir ja briest kāds liels pasākums. Var jau būt ka citiem liekas nieks,taču ne mums debitantiem. :sarkstosa:
Mums pirmā lielā izstāde briest-maigi sakot mammīte ir vieglā panikā! Vēl tik daudz jāpaspēj mazajam rakarim samācīt, un pašai jāsaprot kas vispār notiks un kā būs pareizi.
A, tā mazais aug griezdamies , manuprāt netipiski Latvijas dzinējam, ir ļoti rātns, gadās jau ka brīvdomātājs pamostas,bet tad vai nu mammīte ar mīļvārdiņiem un kārumiem viņu iemidzina,vai tētīts ar stingrāk pateiktu vārdu!
Rezumē no 15 janvāra(pirmā diena pie mums),
mēs protam:
1.Sēdēt,
2.stāvēt un apstāties pavēles(netīk man šis vārds),
3.Balsi padot ja prasa,
4.ķepu dot un ne tikai vienu, bet arī otru ja tā arī prasa.
5.Blakus iet mākam(arī bez pavadas,Lielākais no sasniegumiem)
6.Buču dodam,
7.Zinām un izpildām Šurpu arī uz svilpiena,
8.Smuki apejam šķēršļus ar komandu atpakaļ(stabus, koku u.c.),
9.Gulties arī mākam,
10.Atveram durvis,lai ātrāk tiktu laukā(speciāli nav mācīts).
Protams viss vēl jāslīpē līdz ideālam,bet manuprāt tiešām malacis ir mūsu mazais Lepnums!
Mācamies:
1.Riksītī,mammītei, blakus skriet un neauļot,
2.Nerauties pie pavadas kad ejam pastaigās,
3. Rādīt zobiņus un citas gudrības ko vien divi cilvēki var izdomāt un sagribēt no viena maza suņu puikas!
Patiess talans: Smaidīt,jā jā tieši smaidīt, izteikti no rītiem kad mostas visi un kad rodas mājās visi pēc darba dienas! Centīšos nofočēt.
Laikam īsumā viss, būs jāpamēģina ievilt sevi gultā un pagulēt. :gul:

Image Mūsu lepnums pats personīgi! :samilejies:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 13 May 2012, 13:36

Visām māmiņām no Grantiņa!
Image
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Ligita555 » 14 May 2012, 20:26

Kurzemnieks ! Es personīgi nepazīstu nevienu suņumīli kurš TIK ĻOTI MĪLĒTU ,UN TIK ĻOTI NODARBOTOS AR SAVU SUŅUKU !!!!!!! Protams ,mēs visi mīlam no sirds savus draudziņus ,bet man liekas tā kā jūs.....Tāpēc jau arī Grants ir tāds ...nu tāds ....savādāks........ :samilejies: :samilejies: :samilejies:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 16 May 2012, 12:17

Ligita555
Sirsnīgs paldies par labajiem un siltajiem vārdiem! :estevisamilosu:
Mums jau pašiem šķiet ka mīlam tieši tik daudz cik vajadzīgs! :sarkstosa:
Bet tam, ka Grantiņš ir ļoti īpašs :samilejies: ,gan es piekrītu un nav pasaulē tāda cilvēka kas spētu šo pārliecību apgāzt! :rej:
Un nav svarīgi ,cik izstādes uzvarēs vai nē, cik liels un labs mednieks no viņa sanāks, mēs viņu mīlam tapēc ka viņš vienkārši ir! :samilejies:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby dainisf » 19 May 2012, 04:42

Jums jau pa lepno, ja visas sīs komandas mak izpildīt, man gan neizdevas visu sito iemācīt, nemācēju maziņam to iedzīt, protams sedet un gulet mak, kad grib karumus no mana šķīvja, kaut arī sataisu viņam top pašu ko sev, bet man viņš tāds interesants, nevar nekad pielabināt ar kārumiem, viņam pilnīgi nekas negaršo tik traki lai viņš atmestu savu brivibas garu,
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 19 May 2012, 19:23

dainisf
Nu tas tak tapec,ka katrs savas šķirnes pārstāvis ir savādāks.Tāpat kā cilvēki katrs ar saviem čurikiem!
Paldies, un jā mākam gan-mēs tikai izmantojam lietderīgi pastaigas! :sarkstosa:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 20 May 2012, 23:46

Mūsu rezumē par pirmo aizvadīto izstādi!
Bij Super- un vēl ar tādiem atbalstītājiem :estevisamilosu:
Bij panika vieglā veidā un trīcošas rokas,bet savu darbu izdarījām godam!
Image Kucēnu klase-stāvam!

Image bis-3.vieta!
Mājās jau Galveno sasniegumu iemūžinam:
Image
Nu kaut kā tā mīlīši! :rej:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 01 Apr 2013, 12:48

Ups, arī es to daru!
Bet kā jau lielākam vairumam cilvēku,kad dzīvē sākas melnā svītra arī viss cits paliek neinteresanti! :(
Nu lai galīgi nebūtu spoku blogs kaučko uzzīmēsim! :tikainesaki:
Pa šo laiku mums ir gājis visādi, ir bijuši prieki un asaras, bet tāda jau tā dzīve laikam ir.
Ar patiešām lielu rūgtumu sirdī esam sapratuši( bij palīgi) ka neesam mēs izstādēm paredzēti. Ar mani tā vienmēr, līdz ko man kas iepatīkas, tā kautkas to visu man izjauc .
Esmu strādājusi un ar labākaiem panākumiem kā pērnajā sezonā un pat paspējusi palikt bez darba.
Esam pa Varavīksnes tiltu aizvadijuši ;( divus savus mīluļus, lai viņiem gaiši un silti citi medību lauki!
Esam medijuši un varu teikt ka ar panākumiem :rej: un ļoti ceru ka nākamajā sezōnā strādāsin daudz biežāk un vēl labāk!
Esam slimojuši un bijuši vienkārši šokā par vetu attieksmi :( . Rezultāts tāds ka varu sev un sunim un vēl pārējiem saviem mājas mīluļiem apsolīt- Nevedīšu vairs viņus pie vietējiem ārstiem!
Esam meklējuši barību īsto un vienīgo bez īpaši labiem panākumiem-tagad lietojam Hill's-pēc ārstu ieteikuma un ēdam rīsus ar lielopu, īsts pārsteigums bij vistas gaļas izraisīta caureja. Maziņš kad bija ēda putras ar vistu ka šņakstēj vien, taču ātri apnika.
Godīgi sakot es jau pat nezinu kā savu Brīnumu barot, cerība ir tagad.
Visā visumā tas ir ļooti īss apraksts kā mums iet, jo ticu ka gan jau kādam patiesi interesē kā mums klājas!
Image
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Kurland Grants un tie citi!:))

Postby Kurzemnieks » 30 Aug 2013, 20:41

Ak, mēs, smukie! :rej:

Image
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests