Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 May 2012, 00:24

Bora wrote:Demix
apsveicu ar panākumiem! :latvija:
Pie reizes gribu pajautāt (zināšanai, ja nu vajag kādam ciemiņam vai kā) - kā bij tais Kaplūžos, viss ok, likās labi i gulēšana i ēdiens? Vietējie jau neko nezin, tā ka man ļoti interesē atsauksmes, lai zinu citai reizei ieteikt. :)

Paldies par apsveikumiem!
Dīvaini,tas gan ir iekārtots,ka vietējie zina mazāk,kā atbraucēji,mana draudzene dzīvo Jūrmalā,bet līdz jūrai aiziet labi ja reizi gadā,es Lielvārdē,bet neesmu bijusi ne koka pilī,ne muzejā,ne viesu namā :jautri:
Tātad "Kaplūži" - ļoti skaista,klusa vieta ar vairākām viesu mājām,vienkāršiem,tīriem numuriņiem gan ar dušu,gan bez(tie lētāki),skaistu sakoptu apkārtni,dzērves mani pamodināja stundu pirms modinātāja :jaa: Paēst gan tur nevar neko,bet ir grili,malka un viss,lai uzrīkotu pikniku ar līdzpaņemto,kā arī mēs darījām,bijām ļoti apmierināti,jo apvienojām divu dienu iztāzu apmeklējuma izbraucienu ar atpūtu pie dabas un ekskursiju pa Kurzemes pilsetām :dejo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Bora » 08 May 2012, 01:41

Demix
viss ļoti vienkārši - mums tak te ir mājas, viesu namu izmantot nevajag. :)) Bet ja atbrauc pavairāk ciemiņu - tur jauki aizvest izmitināt un vēl grilvakaru uzrīkot, atsauksmes no malas vienmēr labāk izmantot, nekā pašu saimnieku vai vnk viņu draugu teikto. :)
User avatar
Bora
Puppy
Puppy
 
Posts: 315
Joined: 13 Jan 2010, 16:47
Location: Saldus

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 08 May 2012, 19:15

Demix, apsveicieni ar panākumiem un vēl vienu čempi mājās! :labipadarits:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 09 May 2012, 09:40

Torijs wrote:Demix, apsveicieni ar panākumiem un vēl vienu čempi mājās! :labipadarits:

Paudiesiņš :estevisamilosu: Pašiem milzonīgs prieks,vēl jo vairāk,ka pilnīgi necerējām(dēļ kondīcijas),jo galvenokārt tiesneši dod priekšroku pūkdupšiem :pukudupsis: a man Gambiks plikiņš,plikiņš,lielākais uz ko cerēju-pliks teicami,prieks ka tiesnesis tiešām vērtēja suni pēc pilnas programmas un manuprāt ļoti objektīvi :jaa: Es iemīlējos Paunovičā :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 09 May 2012, 12:28

Reku viena bildīte ar manu pliko čempi :jautri:
Image
Un te ar Baikālīti(te viņš gan gandrīz melns izskatās,nospēru bildītes FB no leišu kolēģiem) Saldū,salīdzināšanā:
Image
+ http://www.youtube.com/watch?v=SHOqMOCg ... r_embedded ,mēs 4:09
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 12 May 2012, 17:33

Arī šī nedēļas nogale mums ļoti priecīga :jiihaa:
Specializētā V grupas izstāde,tiesnese Rita Kadiķe Skadiņa
Geisha Silver Teardrop Arctic Ice - Exc.,CQ.1/2 klasē,BF 2,CAC = LV CH!!! :aptracis:
Image
Image
Nu man mājās jau divas čempiones,esmu bezgala laimīga :samilejies:
Tagad "mazie" :jautri: puikas lai dabon trūkties :pagalvu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Kurzemnieks » 12 May 2012, 17:49

Demix wrote:Ņemot vērā,ka mana otrā kaisle ir šī:Image
Ielikšu šo linku,lai nepazūd!!! http://www.gosiamakosa.com/index.php/fo ... yzy-wiosna

Tas tik ir kautkas! :sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 12 May 2012, 17:55

Taisnība,tikai man šodien - Tas tik ir kaut kas - vienu postu augstāk :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 12 May 2012, 18:28

Demix, apsveicu! :roze: Malacītes abas!
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 12 May 2012, 21:03

Torijs wrote:Demix, apsveicu! :roze: Malacītes abas!

:estevisamilosu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Alias » 13 May 2012, 13:55

Demix! Apsveicu ar veiksmīgajiem startiem un kuplo čempionu pulciņu Tavā pagalmā!!!!!! :pastaiga:
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 13 May 2012, 17:02

Alias wrote:Demix! Apsveicu ar veiksmīgajiem startiem un kuplo čempionu pulciņu Tavā pagalmā!!!!!! :pastaiga:

Mīļš paldies,tagad jau skatos,kas skrien-ā tas čempiņš,a tas nav,nu vēl palikuši divi show puikas bez LV CH Baikālītim vajag vienu CAC,jo viņš jau man arī čempiņš,tikai mazais,bet nu Sirsniņam būs jāiespringst,jo vajag divus CACus :jaa: Vēl jau visa vasara priekšā,Ogre,Mārupe u.t.t.,tikai konkurence mūsu šķirnē nav maza :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 15 May 2012, 21:55

Talsi:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 16 May 2012, 12:44

Te es ar savu jaunizcepto LV CH Gambu pēc Talsu izstādes pārbraucienā uz Saldu-Kandava:
Image
Image
Te ar mūsu mīļo(Džeda)hendlerīti Vovu un Baikālīti :samilejies:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby maksis » 16 May 2012, 17:22

Demix
Skatos bildes un topu zaļa no skaudības. Nu ir tak pasaulē cilvēki, kas var valkāt baltas drēbes, ar suņiem ņemties un turpināt brīnišķīgi izskatīties. Es no tiem, kam pat suņus nevajag, es nevaru baltas drēbes valkāt vispār. Mūžīgi kaut kur ietrinos. Bet gribētos... :histerija:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Demix & Siberians

Postby Danute » 16 May 2012, 17:45

Demix
:latvija: Apsveicam arī mēs!!! :estevisamilosu: :roze:
Tev superīgas bildes!!! Un arī man balta skaudība tāpat kā maksim (nu labi maksim zaļa :kanepe: ) par tām baltajām drēbēm un burvīgo izskatu. :sarkstosa: :pukudupsis:
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 17 May 2012, 09:02

maksis & Danute
Paldies!Nav jau viss tik balts,kā bildēs izskatās,ir jau pa pleķītim,tikai bildēs neredz,manējie jau ir aktīvi virsū lecēji,jo bučiņas jāsadod un ja es ēdu saldējumu,tad tas noteikti būs uz drēbēm :kanepe: Šis ceļojums pārsteidzošā kārtā tiešām sanāca pa balto :dejo: Man vnk ļoti patīk baltas drēbes,vienmēr ir vairākas kārtas līdzi :jautri: Arī uz Rīgas speceni braucot kaut kā nesasmērējos,kaut gan ancugs jau bija mugurā, braucām ar vilcienu,tad ar mikriņu,laikam būšu iemācījusies nesasmērēties,ā un saldējumu ar Geišuku arī ēdām,pie kam brūno :) Manējie pēc izstādēm vnm dabon salčuku,tā mums tāda tradīcija.
Kad man brauc ciemiņi,visi zina ka līdzi jāņem maiņas drēbes,lai kā cenšos no tā netikuma atradināt,tas ir vienīgais ko grūti izdarīt,jo visiem jātiek līdz mutei iedot buču un tad ir miers :aizsvilstas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 01 Jun 2012, 21:42

Nu beidzot izskatās,ka sākšu apzaļumot savu suņču hipodromu :aptracis: Šogad palikuši tādi prātīgi,nav izrakta neviena bedre un pavasarī sastādītās upenes,avenes,ērkšķogas,aronijas,etiķoks un elbes dotie krūmiņi nav aiztikti,nu vienīgi tādu primitīvu žodziņu riņķī aptasisīju,lai nečurā uz saknēm :jaa: Arī puķu dobes jau sataisīju ap māju un žodziņš jau ir apkārt,tikai vēl puķes jāizomā kādas vēl var stādīt :jaut:
Šorīt bija viens nepatīkams atgadījums,tik žēl bija :histerija:
Sīlis izdomājis pa pagalmu mazos mācīt lidot,es izlaidu savējos izskrieties un neredzēju,pat Baikāls vienu noķēra,nu ko darīt,ka pa zemi laidelējās,tā divi aizgāja :asaras:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Jun 2012, 16:28

Šodien trešais sīlītis "aizgāja" :histerija: ceturto paspēju noķert un pārlaidu pāri sētai,bet tur atkal kaķu ka mudž,kas viņiem lēcies,ka tā pa mūsu dārzu dzīvojās,vēl neprotot lidot,varbūt kāds ligzdu izpostījis,braucu uz veikalu,mazais pa ceļu nāca pretim,nu bet spārnos pacelties pats vēl nevar,jācer,ka izdzīvos,mājā arī nevaru nest,vecāki kliedz kā traki viens uzmetās Demonai čuprā...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 04 Jun 2012, 10:15

Mūsu mīļajai mammītei Demoniņai (Uncja Husqvarna) šodien 6 gadiņi :roze:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests