Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

All About Dogs

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 07 May 2012, 09:24

Skaidrības labad, veicu nelielas izmaiņas pamācībā.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby zukins » 07 May 2012, 09:28

Šarlote, veidlapa jau arī ir viens dokuments wordā, viena A4 lapa, kura jāaizpilda :viltigs:
sk. eldberga postu ar instrukcijām: viewtopic.php?f=4&t=3394
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Šarlote » 07 May 2012, 09:54

Meitenes, liels paldies par info!
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby onetouchspark » 20 May 2012, 12:54

Es jau divas reizes sūtiju info bet nekādas atbildes nesaņēmu :grr:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby goldfinch » 04 Jun 2012, 09:44

Pastāstīšu par savu pieredzi.
Iesniegumu aizpildīju elektroniski un parakstīju ar drošu elektronisko parakstu, kas satur laika zīmogu. Pieliku pielikumus un nosūtīju LDC pa e-pastu 5.05. .
Protams, pieliku arī sakrālo frāzi no MK 28.06.2005. noteikumiem. Nr. 473.
Reakcija nekāda. Labi, gadu.
Paiet laiks, pienāk 21.05. nekā, domāju, nu labi mīlīši. Rakstu šiem pieklājīgu e-pastu. CC Lauksaimniecības ministrijai, jo pārraudzībā esošā iestāde.
22.05. atnāk e-pasts, ka piereģistrējuši.
Ir 21. gs. valsts iestādēm ir jāpieņem dokumenti, kas parakstīti ar elektronisko parakstu ( ww.eparaksts.lv), ērti un labi, domāju, ka turpmāk viņi neapmulsis :)
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby goldfinch » 04 Jun 2012, 09:57

maksis wrote:
Sisija wrote:
pixy wrote: Diezgan stulbi pašos pamatos un tāpēc arī rodas aizdomas, vai tik tur kādi nākotnes pārsteigumi jaunu nodokļu izskatā apakšā nesēž...

Man šī pati doma ienāca prātā, ja jau es neesmu vienīgā tāda, kurai vienmēr kaut kas "rādās", tad acīmredzot tā arī ir paredzēts, vai tiks kaut kas izdomāts, jo vieglāk jau papildus kaut ko iekasēt no tiem, kuri ir kaut kur reģistrēti :( Un man ir aizdomas, ka tie suņi, kurus saimnieki nepiereģistēs, tā arī paliks kaut kur "starp debesīm un zemi" un neviens tur neko neizdarīs, vai precīzāk, nedarīs :(

:par:


Pašlaik šo jomu administrē pašvaldības, tad jāievieš nodoklis valsts labā. nekādas atzīmes nekur par reģistrēšanu neliek. tā kā domāju, ak tiešām nereģistrētie paliks gaisā karājoties, šaubos vai klubi, tagad baudīs katru pieteikumu no LV suņa, pirms reģistrēt uz izstādi.

p.s. kādus gadus 5us nebiju reģistrējusies uz izstādēm, liels bija mans pārsteigums, ka visi klubi bliež iekša ailīti par personas kodu. Cik zinu šīs organizācijas nav iekļautas personu datu apstrādes reģistrā.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby AliseM » 04 Jun 2012, 10:52

Es par šo (datu aizsardzību) jau uzreiz norādīju, bet pie mums jau neviens neliekas ne zinis - kamēr kāds no klubiem pirmais nenorausies pa pēcpusi!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby goldfinch » 04 Jun 2012, 11:02

AliseM wrote:Es par šo (datu aizsardzību) jau uzreiz norādīju, bet pie mums jau neviens neliekas ne zinis - kamēr kāds no klubiem pirmais nenorausies pa pēcpusi!

:par:
Gluži manas domas
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby onetouchspark » 04 Jun 2012, 11:25

Es ta ari nesanemu nekadu atbildi no viniem. Divreiz sutiju :lamajas:
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby BaibaB » 04 Jun 2012, 11:34

principā es par atbildes ne-saņemšanu neuztrauktos. Elektronisko dokumentu izstrādāšanas, noformēšanas, glabāšanas un aprites kārtība valsts un pašvaldību iestādēs un kārtība, kādā notiek elektronisko dokumentu aprite starp valsts un pašvaldību iestādēm vai starp šīm iestādēm un fiziskajām un juridiskajām personām (MK noteikumi Nr 473) nosaka:
22. punkts - Ja elektroniskais dokuments nosūtīts pa elektronisko pastu vai, izmantojot iestāžu pārziņā esošās speciālās tiešsaistes formas, tiek uzskatīts, ka adresāts to ir saņēmis divu darbdienu laikā pēc tā nosūtīšanas. Ja rodas dom­starpības, iestādei jāpierāda, ka elektroniskais dokuments ir nosūtīts. Ja adresāts apgalvo, ka elektronisko dokumentu nav saņēmis, viņam šis apgalvojums jāpamato.
17. punkts Šo noteikumu 14.1.apakšpunktā minētajā gadījumā (resp. sūta pa e-pastu) iestāde reģistrē elektroniskā dokumenta saņemšanas datumu, laiku, iesniedzēju un iesniedzēja elektroniskā pasta adresi un vienas darbdienas laikā nosūta iesniedzējam paziņojumu par elektroniskā dokumenta saņemšanu uz elektroniskā pasta adresi, no kuras dokuments nosūtīts iestādei
.

bet tas, ka LKF pie reģistrēšanas vienmēr prasa personas kodu, man arī vienmēr ir licies dīvaini. paskatījos goldfinch minētajā reģistrā - tiešām LKF tur nefigurē. tātad p.k. var neiesniegt?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby goldfinch » 04 Jun 2012, 14:13

BaibaB wrote:17. punkts Šo noteikumu 14.1.apakšpunktā minētajā gadījumā (resp. sūta pa e-pastu) iestāde reģistrē elektroniskā dokumenta saņemšanas datumu, laiku, iesniedzēju un iesniedzēja elektroniskā pasta adresi un vienas darbdienas laikā nosūta iesniedzējam paziņojumu par elektroniskā dokumenta saņemšanu uz elektroniskā pasta adresi, no kuras dokuments nosūtīts iestādei[/i].

bet tas, ka LKF pie reģistrēšanas vienmēr prasa personas kodu, man arī vienmēr ir licies dīvaini. paskatījos goldfinch minētajā reģistrā - tiešām LKF tur nefigurē. tātad p.k. var neiesniegt?


Iestādei ir jāpaziņo par e-pasta saņemšanu, un arī jāatbild uz iesniegumu. Vairumā iestāžu atbild pat uz vnk e-pastiem.
Es nesniedzu p.k., jo neredzu jēgu šādai prasībai, c/r p.k. nav, un ar suņa piederības noteikšanu faktiski tāda "Grīnbergu lieta" sanak, tāpēc piem. tas reģistrs varētu kalpot par avotu, lai pārliecinātos, ir vai nav tas mans suns.
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby eldberg » 25 Jun 2012, 13:07

Tiesībsargs šonedēļ ir solījis atbildi... bet nu... šonedēļ nāksies tai reģistrā reģistrēties... tā ka lai nav nepatikšanas uz Ogri teorētiskas, reģistrējieties...!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Demix » 25 Jun 2012, 16:08

Man tomēr palicis neskaidrs viens jautājums,ja jau pārējie(neizstāžnieki) var bez maksas reģistrēties līdz gada beigām,tad ja es savu izstāžnieku,kurš neapmaklēs tuvākās izstādes un neizbrauks no valsts, reģistrēju piemēram n-tajā augustā,tad kurā reģistrā es ar suni, ko reģistrēju pēc 1.jūlija tieku,vai ir viens vai divi reģistri?Cerams ka kaut cik saprotami uzmudrīju savu jautājumu?
Man vnk ir problēmas līdz 1.jūlijam piereģistrēt divus izstāžu suņus.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 25 Jun 2012, 17:20

Demix wrote:Man tomēr palicis neskaidrs viens jautājums,ja jau pārējie(neizstāžnieki) var bez maksas reģistrēties līdz gada beigām,tad ja es savu izstāžnieku,kurš neapmaklēs tuvākās izstādes un neizbrauks no valsts, reģistrēju piemēram n-tajā augustā,tad kurā reģistrā es ar suni, ko reģistrēju pēc 1.jūlija tieku,vai ir viens vai divi reģistri?Cerams ka kaut cik saprotami uzmudrīju savu jautājumu?
Man vnk ir problēmas līdz 1.jūlijam piereģistrēt divus izstāžu suņus.

reģistrs jau būs viens un tas pats. Vienkārši ja gribēsi pēc 1.jūlija iet uz izstādēm, tad sunim būs jābūt tai reģistrā (paliek neskaidrs jautājums - kas un kā to pārbaudīs...). Ja tev suns ies uz izstādi septembrī, tad vari droši reģistrēt augustā. Nu kaut kā tā...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby seila » 25 Jun 2012, 18:36

Tātad suņiem, kas pēc 1. jūlija ies uz izstādēm, tiem jābūt reģistrēties tajā datu bāzē OBLIGĀTI???
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Maija_Dakota » 25 Jun 2012, 21:40

Aizsūtīju izdrukātus dokumentu pa Latvijas pastu ierakstītā vēstulē ar paziņojumu par saņemšanu - pēc pāris dienām saņēmu e-pastu, ka esam reģistrēti un pielikumā informācija, kas ievadīta reģistrā.

Paldies eldberg par skaidras un īsas instrukcijas izveidi :pedinja:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Greylove » 25 Jun 2012, 23:19

Buros cauri reģistrācijai, kā jūs reģistrējat suni, kam ir divi īpašnieki? Datus glīti var ievadīt tikai par vienu īpašnieku.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Demix » 26 Jun 2012, 00:21

Creme de la Creme wrote:
Demix wrote:Man tomēr palicis neskaidrs viens jautājums,ja jau pārējie(neizstāžnieki) var bez maksas reģistrēties līdz gada beigām,tad ja es savu izstāžnieku,kurš neapmaklēs tuvākās izstādes un neizbrauks no valsts, reģistrēju piemēram n-tajā augustā,tad kurā reģistrā es ar suni, ko reģistrēju pēc 1.jūlija tieku,vai ir viens vai divi reģistri?Cerams ka kaut cik saprotami uzmudrīju savu jautājumu?
Man vnk ir problēmas līdz 1.jūlijam piereģistrēt divus izstāžu suņus.

reģistrs jau būs viens un tas pats. Vienkārši ja gribēsi pēc 1.jūlija iet uz izstādēm, tad sunim būs jābūt tai reģistrā (paliek neskaidrs jautājums - kas un kā to pārbaudīs...). Ja tev suns ies uz izstādi septembrī, tad vari droši reģistrēt augustā. Nu kaut kā tā...

Nu es arī kaut kā tā domāju,vnk tik strikti figurēja tas 1.jūlijs,ka netiku gudra,kas un kā,ne puslīdz skaidrs :neparliecinats:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Rotija » 26 Jun 2012, 07:39

Greylove wrote:Buros cauri reģistrācijai, kā jūs reģistrējat suni, kam ir divi īpašnieki? Datus glīti var ievadīt tikai par vienu īpašnieku.


Rakstīju tikai vienu (sevi). Tas kkur te iepriekš bija minēts,ka divu īpašnieku suni var piereģistrēt viens.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Greylove » 26 Jun 2012, 07:58

Skaidriņš, paldies, tad cik saprotu, problēmas neradīsies, ka vet pasē ir ierakstīti abi īpašnieki.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 8 guests