Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Dogs Teaching

Re: Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Postby zeida » 09 Aug 2012, 12:18

Dagucis wrote:Ir arī krēmkrāsas samojedi ;)

Turpinām offtopiku :-)
Pēc standarta ir, bet es secināju, ka reāli dzīvē izteiktu krēmkrāsu nav iespējams sastapt. Visi audzētāji mēģina izaudzēt pēc iespējas baltākus.
Otra lieta, ka tīri balta krāsa jau arī nav nevienam. Visi ir ar lielāku vai mazāku bēšīgumu.
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Postby Dagucis » 09 Aug 2012, 12:43

Turpinām offtopiku :-)
Pēc standarta ir, bet es secināju, ka reāli dzīvē izteiktu krēmkrāsu nav iespējams sastapt. Visi audzētāji mēģina izaudzēt pēc iespējas baltākus.
Otra lieta, ka tīri balta krāsa jau arī nav nevienam. Visi ir ar lielāku vai mazāku bēšīgumu.[/quote]

Man domāt, ka baltus visi arī meklē ;)
Dagucis
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 0
Joined: 27 Jun 2012, 15:40
Location: Mārupe

Re: Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Postby OrlandoSeaHorse » 09 Aug 2012, 14:50

Dagucis wrote:Vai tad ir tāds iedalījums riktīgās un neriktīgās šķirnes? :)

Nu jā, protams, ka ir. Tāpat kā iedalījums "mana patiesība un nepareizā". 8-)

Ja nopietni - es laikam 5 mēnešu vecu kucēnu, kas vēl 100 % (vai tuvu tam) neprot komandas, nevestu bez pavadas vietās, kur ir iespējami kārdinājumi. Garā flekša pavada (nu tā, kas izrullējas līdz 8 m un savācas, kad vajag) un sunim ir relatīva brīvība apvienojumā ar lielu drošību. Citādi jau nevar garantēt, ka neparaus pie nikna suņa vai zem auto. Ar savējiem (tāpat kā Ash - īru terjeri) ejam pie flekša, vaļā tikai vietās, ko ES pārredzu labāk, nekā suņi, ka var šos savākt pirms viņi ir pamanījuši kāpēc.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Postby Dagucis » 09 Aug 2012, 15:03

Ja nopietni - es laikam 5 mēnešu vecu kucēnu, kas vēl 100 % (vai tuvu tam) neprot komandas, nevestu bez pavadas vietās, kur ir iespējami kārdinājumi. Garā flekša pavada (nu tā, kas izrullējas līdz 8 m un savācas, kad vajag) un sunim ir relatīva brīvība apvienojumā ar lielu drošību. Citādi jau nevar garantēt, ka neparaus pie nikna suņa vai zem auto. Ar savējiem (tāpat kā Ash - īru terjeri) ejam pie flekša, vaļā tikai vietās, ko ES pārredzu labāk, nekā suņi, ka var šos savākt pirms viņi ir pamanījuši kāpēc.[/quote]

Uz doto momentu tā arī ir, ka ejam bez pavadas tikai vietās, kas labi pārredzamas, bez suņiem un citiem kairinājumiem. Kā ieraugam kādu tuvojamies, tā ņemam pie siksnas :pastaiga:
Dagucis
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 0
Joined: 27 Jun 2012, 15:40
Location: Mārupe

Re: Pārāk draudzīga pret svešiniekiem

Postby karalislauva » 30 Dec 2016, 01:51

Uzgāju caur citu tēmu šo ierakstu un tā vien liekas, ka rakstīts par manu Yuki viss. :D Žēl, ka autore nepadalījās, vai sunei izaugot, pārmērīgais draudzīgums un skriešana prom mainījās uz labo pusi, jeb tā arī palika kā suņa rakstura iezīme.
Pilnībā saprotu šāda smaidiņa :lamajas: ielikšanu šī vietā :(, jo reizēm arī tāpat jūtos.. :)
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests