Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 21 Aug 2012, 13:06

Piedāvājam interesentiem norvēģu kompānijas (ražoti Vācijā) produkciju, kas piemērota suņiem pamatā kamanu suņu sportā, kā arī glābējsuņiem un medību suņiem.
Ražotāja mājas lapa: http://www.non-stopdogwear.no/index.php/eng/Home
Katlogu latviešu valodā nosūtīsim visiem interesentiem pēc pieprasījuma uz e-pastu: vulfas.kundze@gmail.com
Šobrīd uz vietas Garkalnē apskatāmi daži paraugi un ir pieejami visi izmēri Free motion un Nome iemauktiem (izņemot Nr.4), lai varētu nepieciešamības gadījumā piemērīt un pasūtīt īstos iemauktus. Pēc atsevišķas vienošanās varam sarunāt arī tikšanos Vecrīgā. Nome iemaukti septembrī būs ar mazliet paplatinātu priekšējo daļu, un mazliet atšķirīgu cenu.
Cenas ir ļoti demokrātiskas un atkarīgas no pasūtījuma apjoma. Jo lielāks pasūtījums, jo zemākas cenas. Piemēram, Free Motions iemaukti 1 gb maksā 34 LVL, bet Nome (šī brīža versija) - 21 LVL.
Pasūtījums ražotājam tiek veikts ne biežāk kā reizi divās nedēļās. Atsevišķos gadījumos varam vienoties par citu kārtību.
Krāsu izvēle nav plaša.
Noteikti dalīšos savos iespaidos par ekipējuma izmantošanu treniņos un sacensībās. Šobrīd daudz vadošo sportistu izmanto tieši šīs firmas ražoto ekipējumu. Personīgi man patīk dizains un apstrādes kvalitāte. Par funkcionālitāti varēsiet spriest paši ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby sabulis20 » 07 Sep 2012, 23:00

Šodien iemēģināju trenniņā free motion iemaktiņus un pavadu.Teikšu forši iemakti labi regulejas pieguļ pie ķermeņa,siksnas slīdigas tas labi novērš noberzumus.Tā labāk papētot dizaineri ir ielikuši divu iemauktu labas īpašības.Krūšu iemauktu (aliks) un H veida iemauktu labās īpašības.Viens labs vilkšanai otrs labs mugurai.Elastīgā pavada diezgan ērta ,rokās negriežas ,cilpa sašaurināta kas ir ērti priekš stiprināšanas.Mans vērtējums tas to maksā.
Acis vēl metu uz bikseļjostai,zābīšiem un vēl interesē siltais kombītis.
Ilze kā ir tos siltos kombīšus velk ziemā virs iemauktiem vai tik pec darba?
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 08 Sep 2012, 19:16

sabulis20 wrote:Ilze kā ir tos siltos kombīšus velk ziemā virs iemauktiem vai tik pec darba?

Man gan liekas, ka pie slodzes suns sakarstu kombītī. Visdrīzāk - pirms/pēc darba. Tomēr, domāju, ka pēc kāda laika Tu varēsi visiem labāk pastāstīt, kas un kad jālieto ;)
Par elastīgo pavadu. Pierasts, ka gumijotais posms ir tuvāk manam ķermenim, līdz ar to jāpiešaujas pie atsevišķām darbībām. Bet, tā kā Tu neliec pie sevis suņus, bet stiprini pie skūtera, iespējams, Tev savādākas izjūtas.
Man visu laiku ir plānā uzsfilmēt free motion darbībā, tikai visu laiku pietrūkst laiks :)
Par biksēm mēs ar Didzi runājām - ja suns visu trasi velk, ir ļoti pat OK. Jādomā par drošāku stiprinājumu, ja suns nevelk, jo tad pavada var noāķēties no cilpas uz biksēm. Bet, ērti ir, ja piemēram, ar slēpi pārbrauc pavadai pāri - atkabinās un uzkabinās uzparikte zibenīgi :)
Un paldies, Hari, par dalīšanos pieredzē! ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby sabulis20 » 08 Sep 2012, 20:19

Ilze
Par drēbēm esmu profāns tagad visur čekoju.Zinu to ,ka ir suņiem tipa ka sporta tērps tad termo jakas pirms startiem un pēc tad cepures lai ausis nenosaldētu tad zeķes tad visiem zināmie zābīši.
Nofilmē free motion tā ir īsta bauda skatīties kā viņi strādā.
Jā josta ar āķi labāk strādā ar ātrajiem un paklausīgajiem suņiem.Ar haskīšiem es neuzdrošinātos tādu lietot,sajūtot brīvību neatskatoties paņemtu vagu.
Pavada super ,man vairāk interesē cik ilgi gumija būs darba kārtībā kad būs jāmaina.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 10 Sep 2012, 14:17

Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 13 Sep 2012, 11:35

I -netā ir parādījušies viedokļi par Non-stop produkciju no cilvēkiem, kas to nav izmēģinājuši un testējuši, turklāt ar kritisku noti. Aicinājums tomēr - cik zinu, neesam nomelnojuši citus zīmolus, tāpēc esat korekti izteikumos arī pret zīmolu, ko izplatām mēs. Smalkjūtību, laikam, būtu par daudz prasīt. Tāpat visiem loģiski domājošiem cilvēkiem objektīvs viedoklis var izveidoties 2 faktoru ietekmē: paši izmēģina un laiks.
Vakar vakarā, krēslā un miglā Ziks Free Motions iemauktos izskatās kā virsnieks parādes tērpā :) Trūkst tik baltu zābaciņu :)
Hondai iepriekš uzvilku 5.izmēru FM, Hilux veco X back... Hondai dupsis brīvi atlec atspērienā, Hilux X-back ierobežo. Vakar abiem uzvilku FM... Suņi nostrādāja labi. Gribētu tik pabraukt ar FM garākus gabalus un paskatīties vai suns joprojām jutīsies ērti.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby sabulis20 » 13 Sep 2012, 22:44

Ilze kas ir šie par iemauktiem ,izskatās universālie?Laikam jaunā kolekcija.
Image
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 14 Sep 2012, 08:12

Šo modeli pagaidām neesam pasūtījuši, līdz ar to apskatīt dabā pie mums vēl nevar.
Cik saprotu šis produkts, kā arī citi produkti, tika izstrādāts ciešā sadarbībā ar Norvēģijas armiju, ar 2 dažādiem modeļiem - viens ir universālais un der vairumam suņu (es gan domāju - vairāk kā krūšu siksna, neliekot uzsvaru uz vilkšanu), otrs, Dievs dod nesamelot, takšiem.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Non-stop dogwear/Norvēģu kompānija

Postby Ilze » 09 Nov 2012, 10:50

Būsim Skonto hallē izstādē 10./11.11. Interesenti meklējiet stendu ar mazu Non stop dogwear banerīti :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27


Return to Ekipējums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron