Suns - varonis!

All About Dogs

Suns - varonis!

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 12:45

Vakar 06.03.2010. ap 16.00 es pārdzīvoju prātam neaptveramu šoku. Sākšu visu pēc kārtas. Vakar kā pie brīvdienas mazgāju veļu un paralēli tam to gludināju. Te pēkšņi Moka sāka nenormāli riet, parasti rodēzijas ridzbeki bez iemesla nerej, bet, ja rej, tad kaut kas ne tā. No sākuma nevarēju saprast, kas noticis, jo pie durvīm neviens nebija. Gludinot nodomāju,ka Moka pie loga pamānījusi kādu suni. Kad ieskatījos virtuvē Moka pie palodzes nebija. Riešana kļuva izmisīgāka un Moka te nāca pie manis, te gāja uz tualetes istabas pusi un sāka skrāpēt durvis. Tā viņa parasti dara, kad grib ārā. Nesaprastama, kas notiek devos uz vannas istabu, dzirdu, ka veļas zāvētājs tā jocīgi sitās, es biju ielikusi spalvu segu žāvēties. Nodomāju, ka sega vienkārši žāvētājā ir par smagu. Atveru vannas istabas durvis, Moka iet man pa priekšu un pieiet pie žāvētāja. No žāvētāja nāca tāda savāda spalvu smaka. Apstādināju zāvētāju un gribēju iet atpakaļ uz istabu, Moka stāv priekšā un es netieku garām. Pēkšni, sajūtu tādu kā deguma smaku, atslēdzu kontaktus un atrauju žāvētāja durvis, un rauju ārā segu, bet no turienes izkūņojas mana 18 gadus vecā kaķene. Esmu šokā, rokas, kājas trīc, skatos uz kaķi un nezinu no šoka ko iesākt, pirmā doma nesties uz vetklīniku, taču skatos, mana vecenīte Simba kustās. Paņemu kaķenīti rokās un aiznesu uz gultu, viņa ir neapmierināta un neļauj sevi apskatīt. Redzot, ka ķepas kustās, nekādas traumas nav, atstāju viņu guļam. Šoks man bija tik liels, ka neapjēdzu, kas un kā. Kad segu no veļasmašīnas liku žāvētājā es nevarēju iedomāties, ka tur ir kaķis, un, ņemot vērā, ka sega samērā liela, tai vajadzēja it kā iztraucēt žāvētājā guļošo kaķeni, jo Simba pēc dabas ir neatkarīgs kaķis, viņa ikreiz ņaud, ja viņai kāds pieskarās, bet te, kad liku segu žāvētājā nekādu skaņu nedzirdēju. Žāvētājs bija darbojies aptuveni 3-5 min. līdz brīdim, kamēr ieklausījos Mokas rējienos. Tikai pašā vakarā es sapratu, ka Moka ir izglābusi Simbu. Bail iedomāties, kas būtu bijis, ja mēs ar Moku būtu devušās pastaigā. Izrādās, ka man mājās ir varonis-Moka. Paldies Mokai par to, ka paglāba Simbu no nelaimes un mani no sirdsapziņas pārmetumiem.

Tāds, lūk, man stāsts. Rakstīju tādēļ, lai Jūs brīdinātu cilvēkus, ka pastāv arī tik muļķīgi gadījumi, kuros var iet bojā mūsu mīluļi.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: SUNS-VARONIS

Postby Lapsa » 07 Mar 2010, 13:04

Apbrīnojami! Tev ir lieliska sunene :meitenedejo:
User avatar
Lapsa
Baby
Baby
 
Posts: 70
Joined: 13 Jan 2010, 16:26
Location: Baile Átha Cliath

Re: SUNS-VARONIS

Postby maksis » 07 Mar 2010, 13:22

Visu cieņu Mokai! Tiešām - RESPECT! Tādas lietas parasti lasām žurnālos, bet piedzīvot reālajā dzīvē ar savu suni - tas ir kaut kas...
Bet par pašu atgadījumu - kopš man ir mājās kaķis Visur-ielienu-visu-izložņāju, es esmu sev iedzinusi "automātiskajā režīmā" - apskatīties, vai veļas mašīnā/žāvētājā/trauku mašīnā utt., utml. nav kaķa, pirms veru ciet durtiņas.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: SUNS-VARONIS

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 13:23

Lapsa wrote:Apbrīnojami! Tev ir lieliska sunene :meitenedejo:


Paldies Mokai par intuīciju un to,ka novērsa nelaimi. Es visu savu atlikušo mūžu nevarētu sev piedod, ja nelaime būtu notikusi,jo žāvētāja temperatūra bija uzgriezta uz 100 grādiem. Nekad mūžā nevarēju iedomāties,ka tādas lietas var notikt. Viss ir labs,kas labi beidzās! Paldies, Dievam un Mokai! :esmilu:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: SUNS-VARONIS

Postby Linda » 07 Mar 2010, 13:28

Konsuella
Tev tiešām ir lielisks suns!!! :aizlaimes:
Mokai bučas un kāds gardums no manas puses! :estevisamilosu:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: SUNS-VARONIS

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 13:32

maksis wrote:Visu cieņu Mokai! Tiešām - RESPECT! Tādas lietas parasti lasām žurnālos, bet piedzīvot reālajā dzīvē ar savu suni - tas ir kaut kas...
Bet par pašu atgadījumu - kopš man ir mājās kaķis Visur-ielienu-visu-izložņāju, es esmu sev iedzinusi "automātiskajā režīmā" - apskatīties, vai veļas mašīnā/žāvētājā/trauku mašīnā utt., utml. nav kaķa pirms veru ciet durtiņas.


Pēc šī atgadījuma, domāju, ka arī es kļūšu par ložņu un pārbaudīšu visas aparatūras pirms ieslēgšanas,jo nekad mūžānevarēju iedomāties,ka mana vecenīte ielīdīs žāvētājā pagulēt un neiebildīs,ja vēl virsū uzgrūdīs slapju segu. :soks:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: SUNS-VARONIS

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 13:40

Linda wrote:Konsuella
Tev tiešām ir lielisks suns!!! :aizlaimes:
Mokai bučas un kāds gardums no manas puses! :estevisamilosu:


Kad iedomājos vakardienas pēcpusdienu, man, vēl arvien, kļūst nelabi, šķiet, ka no tā murga tik ātri vaļā netikšu. :o
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: SUNS-VARONIS

Postby Ligita555 » 07 Mar 2010, 14:18

Kā šodien jūtas kaķis pēc tāda ārprāta ???? :neparliecinats:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: SUNS-VARONIS

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 14:27

Ligita555 wrote:Kā šodien jūtas kaķis pēc tāda ārprāta ???? :neparliecinats:


Šķiet, ka labi....cik vien labi var justies pēc tāda murga. Paēda,padzēra,tikai neļauj pie ausīm pieķerties. Šodien, skatījos vakardienas bildētās bildes, saskatīju pie deniņiem sarkanu pleķi, vakarā būs jāpapēta, kas tur ir. Man vienmēr ir bijušas problēmas Simbai iztīrīt ausis vai izķemmēt.Šogad viņa pati sev plēš spalvu kumšķiem ārā.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Ieva B » 07 Mar 2010, 19:27

Paldies, par stāstu-pamācoši! :soks: Noteikti, jāņemt vērā, ja dzīvnieks cenšas pievērst saimnieka uzmanību!
Mokai par neatlaidību glābt ģimenes locekli! :davinuziedus: :1:
User avatar
Ieva B
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1023
Images: 19
Joined: 13 Jan 2010, 16:18
Location: http://shinkabeads.jimdo.com

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 07 Mar 2010, 19:48

Ieva B wrote:Paldies, par stāstu-pamācoši! :soks: Noteikti, jāņemt vērā, ja dzīvnieks cenšas pievērst saimnieka uzmanību!
Mokai par neatlaidību glābt ģimenes locekli! :davinuziedus: :1:


Paldies, viņa tik tiešām ir pelnījusi uzslavu un daudz,daudz gardumu, protams, kopā ar sīksto Simbuci. Bet es esmu pelnījusi, lai mani nomētā ar ... :tomati: Mācība visam atlikušajam mūžam....pirms ieslēdz veļasmašīnu vai žāvētāju iebāz galvu un paskaties....vai tur gadījumāsaldi neguļ tavs mīlulis... :gul:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Linda » 07 Mar 2010, 20:05

Bet es esmu pelnījusi, lai mani nomētā ar ... :tomati:

Nedomāju gan. :| Jums taču nevarēja ne prātā ienākt, ka kaķis šitādus pigorus var sastrādāt - iegulties žāvētājā. Nenopeliet sevi labāk uzslavējiet suņuku un priecājaties, ka viss ir labi!! :mierina:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Suns - varonis!

Postby murkata » 08 Mar 2010, 08:27

Konsuella, jūtu līdzi. es spēju iedomāties, kas tas bija par šoku. noteikti vēl tagad ļenganas kādas. suns - tiešām varonis (lai gan viņiem jau ir normāli ievērot un dzirdēt to, kas mums nav pieejams) . domājams, kaķene sauca palīgā. tikai cilvēka auss ir diezgan truls instruments :)
un nelama'jiet sevi. tā visiem var gadīties. labi, ka viss beidzās labi ;)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Suns - varonis!

Postby Konsuella » 08 Mar 2010, 09:01

murkata wrote:Konsuella, jūtu līdzi. es spēju iedomāties, kas tas bija par šoku. noteikti vēl tagad ļenganas kādas. suns - tiešām varonis (lai gan viņiem jau ir normāli ievērot un dzirdēt to, kas mums nav pieejams) . domājams, kaķene sauca palīgā. tikai cilvēka auss ir diezgan truls instruments :)
un nelama'jiet sevi. tā visiem var gadīties. labi, ka viss beidzās labi ;)


Paldies par mierinājumu.Iskatās,ka ar večiņu viss būs labi. Šodien bija apgūlusies uz žāvētāju nevis žāvētājā... :hih: Varētu būt, ka palīgā saucienu vēl noslāpēja tā spalvu sega,veļas mašīnas un žāvētāja troksnis. Simba savos 18 gados ir piedzimusi otro reizi.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Suns - varonis!

Postby Sisija » 08 Mar 2010, 12:02

Moka malacis :labipadarits: , bet Simbai novēlu vēl tikpat garu mūžu, viņa to ir pelnījusi par savu izturību :)
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Suns - varonis!

Postby OrlandoSeaHorse » 08 Mar 2010, 14:52

Linda wrote: Jums taču nevarēja ne prātā ienākt, ka kaķis šitādus pigorus var sastrādāt - iegulties žāvētājā. Nenopeliet sevi labāk uzslavējiet suņuku un priecājaties, ka viss ir labi!! :mierina:
Neesmu kaķu fans un man vienmēr ir šķitis, ka tieši tas ir kaķa dzīves galvenais uzdevums - ielīst slēpties kaut kur tik stulbā vietā, ka ne tu iedomāties vari, ne viņu no turienes ārā dabūt, kad izrādās, ka vieta ir bīstama. No tās nolīstkāres vienmēr visas nepatikšanas. Jo kaķis pēc dabas ir stulbs un bailīgs, bet ja kāds nav - tad to jau par ģēniju uzskata. Suns arī principā spētu ielīst gan veļasmašīnā, gan traukumašīnā, gan vismaz dažos grāmatplauktos aiz stikla vāzēm, bet cik ar to ir radījuši problēmas sev un citiem? Sorry, ja kādam uz varžacs.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Suns - varonis!

Postby link » 08 Mar 2010, 15:00

Orlando :jaa:
link
 

Re: Suns - varonis!

Postby La-lā » 08 Mar 2010, 19:11

Moka - lielisks suns, īsta varone. :estevisamilosu:
Varu iedomāties, kāds šoks bija. Kaķis žāvētājā! :soks: Man prieks, ka kaķenei viss ok un viss labi beidzās. :]
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Re: Suns - varonis!

Postby olleta » 08 Mar 2010, 19:19

Vienmēr apbrīnoju to cik suņi ir gudri uz visādām lietām, kas mums liekas nesaprotamas, kā viņš var kaut ko tādu izdarīt (Mokas gadījumā izglābt kaķeni) :sirsninas2:
Šad tad liekas, nu kapēc, kapēc viņi nemāk runāt?! :nagi:

Bet tikai citi suņi nav diez ko apķērīgi uz paklausīšanu :paukojas:
User avatar
olleta
Puppy
Puppy
 
Posts: 250
Joined: 14 Jan 2010, 20:19

Re: Suns - varonis!

Postby Demix » 09 Mar 2010, 18:14

Mjā...gadījums/negadījums visumā pamācošs!Moka patiešām ļoti gudra sune,ne katrs suns tā noreaģētu.Es bieži lasu dažādos avotos līdzīgas lietas un mani vienmēr māca šaubas,vai tas var būt,līdz brīdim,kad Džedis mani ar vīru izglāba no ugunsgrēka naktī pirtī ,sāka lekt uz durvīm,telpa jau bija pilna ar dūmiem,neko nevarēja redzēt,domāju,ka vēl kādas 5-10minūtes un mēs nosmaktu dūmos,vienkārši nepamostos!!!
Biruta,kā jūtas kaķene?Drusku jau karstumu tomēr dabūja,cik tajās minūtēs varēja būt temperatūra,pie veta bijāt???
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Next

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests