stāsts par punduršpicu

Want to Buy a Dog

stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 09:02

sveiki.
diemžēl mans stāsts nekādi nevirzās uz priekšu un pat tik daudz kā līgumu par kucēna iegādi neesmu dabūjusi,šo gandrīz 2 nedēļu laikā.
plus vēl,kucēns,diemžēl,nav tik mazs kā tam būtu jābūt.
tā,ka ja kādreiz pērciet kucēnu,tad nekad neticiet visiem stāstiem par klubiem un mistikai ar dokumentiem. kuri lūk,neesot iekļauti cenā un par kuriem vajag piemaksāt vairākus desmitus latu.

mīlulis ir jauks un superīgs, bet tā epopeja,kas notiek par un ap viņa dokumentiem,tirgotājas pelnīšanas nolūkos ir vienkārši murgs.
paskatoties sludinājumos,ir pilnīgi skaidrs,ka par šādu cenu,iespējams iegādāties kucēnu,kurš ir lkf un kuram mistiskā kārtā cenā ir iekļauti dokumenti.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 09:26

:soks:
Last edited by EvoX on 25 Oct 2012, 13:02, edited 1 time in total.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 19 Oct 2012, 09:44

EvoX wrote:sveiki.
diemžēl mans stāsts nekādi nevirzās uz priekšu un pat tik daudz kā līgumu par kucēna iegādi neesmu dabūjusi,šo gandrīz 2 nedēļu laikā.
plus vēl,kucēns,diemžēl,nav tik mazs kā tam būtu jābūt.
tā,ka ja kādreiz pērciet kucēnu,tad nekad neticiet visiem stāstiem par klubiem un mistikai ar dokumentiem. kuri lūk,neesot iekļauti cenā un par kuriem vajag piemaksāt vairākus desmitus latu.

mīlulis ir jauks un superīgs, bet tā epopeja,kas notiek par un ap viņa dokumentiem,tirgotājas pelnīšanas nolūkos ir vienkārši murgs.
paskatoties sludinājumos,ir pilnīgi skaidrs,ka par šādu cenu,iespējams iegādāties kucēnu,kurš ir lkf un kuram mistiskā kārtā cenā ir iekļauti dokumenti.


Sunītis jau no tā nekļūs nemīļāks un sliktāks.
Bet labu darbu gan Tu vari izdarīt - dalīties ar savu rūgto pieredzi ar cilvēkiem - varbūt kāds apdomāsies pirms samaksāt lielu naudu par vienkārši mājas mīluli.
Jo cilvēki tiks vairāk informēti, jo arvien grūtāk būs tādiem "krāpniekiem"

Lai vai kā, tas, ka sunītis nevarēs piedalīties izstādēs un vaislā, nenozīmē, ka LKFā nevarēs darīt neko - var piedalīties sportā. 3. novembrī būs obedience sacensības, cik zinu tur būs dalībnieks - punduršpics no Lietuvas. Iespējams arī agility var piedalīties (šeit jāskatās svars un augums).

Ja tomēr gribas tās izstādes, tad būs vien jāpaliek Favorītā... bet tā ir organizācija, kura kopumā darbojas un rīkojas tā, kā tie cilvēki, kas suņuku pārdeva...

Ļoti, ļoti skumja un sāpīga situācija ;(
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby s_solv » 19 Oct 2012, 09:58

Punduršpici iekš agility

šī gada Eiropas čempionātā
Pasaules čempionātā
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 10:32

liekas,ka tas ir mazais vācu špics,jo tāds paliels :)


nu jau esam palikuši pat bez līguma.

bet bez līguma es varu doties uz lkf?
es laikam jautāju vēlreiz,piedodiet,. bet tik daudz jaunas info,esmu tajā mazliet apjukusi :jaut:
Last edited by EvoX on 25 Oct 2012, 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 19 Oct 2012, 10:37

EvoX wrote:
bet bez līguma es varu doties uz lkf?
es laikam jautāju vēlreiz,piedodiet,. bet tik daudz jaunas info,esmu tajā mazliet apjukusi :jaut:


Jā, bez dokumentiem nevariet pretendēt uz "0" ciltsrakstiem, bet iestāties klubā (piemēram, Mans draugs) noteikti variet un līdz ar to nodarboties ar sportu LKf sistēmā :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby maksis » 19 Oct 2012, 10:41

EvoX
Priekš kam Jums LKF? :neparliecinats:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: stāsts par punduršpicu

Postby Creme de la Creme » 19 Oct 2012, 10:45

Es laikam kaut ko esmu palaidusi garām...Tā ir audzētava kur kucēnu ņēmāt, vai viesu nams? Vai ''2in1''?
Līgums jau vēl nekas, bet vai kucēnam nedeva pilnīgi nekādus dokumentus? Pat klubu neziniet? Vai arī metiens pilnīgi nekur nav reģistrēts? Čips un vakcīnas vismaz bija?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 10:59

paldies,uzzvanīju uz Mans Draugs
pieteicos suņu skoliņai un 4dien dosimies uz Elijas ielu,varbūt tiksim pie 0 c/r
un iespējams,ka ņemsim talkā juristus un celsim šo nesmukumu augšā.
ne jau savam labumam,jo nekas skaistāks par mazo draugu nav. bet dēļ tiem cilvēkiem,kuri tiks apkrāpti tieši tāpat kā mēs.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 11:01

User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 19 Oct 2012, 11:08

maksis wrote:EvoX
Priekš kam Jums LKF? :neparliecinats:


Maksi, a kāpēc nē?
Ja cilvēks nevēlas nodarboties ar vaislu ar konkrēto suni, ja tas nav tas svarīgākais - manuprāt, šis tomēr ir pareizākais ceļš. Man kā reiz ir prieks, ka cilvēks negrib darboties ne Favorītā, ne citur un nodarboties ar "šķirnes suņu pavairošanu" un darboties līdzīgi kā "audzētājs", kurš pārdeva konkrēto suni - bet labāk darboties ar savu suni LKFā, kaut arī tas nozīme neiešanu uz izstādēm, bet tikai darbošanos apmācībā. Kas to zina, par suņiniekiem jau tā saka - ja jau ir viens, tad ir vieta vēl vienam :kanepe:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 19 Oct 2012, 11:09

EvoX wrote:pieteicos suņu skoliņai un 4dien dosimies uz Elijas ielu,varbūt tiksim pie 0 c/r


šeit gan noteikti vajadzes izcelsmes dokumentus - ciltsrakstus... kuru uz rokas Jums nav :(

un iespējams,ka ņemsim talkā juristus un celsim šo nesmukumu augšā.
ne jau savam labumam,jo nekas skaistāks par mazo draugu nav. bet dēļ tiem cilvēkiem,kuri tiks apkrāpti tieši tāpat kā mēs.


Protams, gribētos, lai tas izdodas... bet kaut kā nav ticības,ka tur var kaut ko iesākt no likumīgās puses...
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 12:07

godīgi sakot,es gribētu ,lai LKF kāds uz to suni paskatās un pasaka,cik ļoti esam "iegrābušies".

padraudēju ar PTAC un to,ka mēs to tā neatstāsim un būsim pēdējie,kas no viņas tā pērk kucēnu, tad nu jau man piesolīja līgumu.

vismaz Mans Draugs,visi ļoti atsaucīgi un ,protams,ka šokā par visu šo murgu. teica,ka īstais vārds ir vienkārši krāpšana.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby obrija » 19 Oct 2012, 13:00

Par cik kādu laiku sastāvēju tai klubā, varu teik to, ka ja metiens būtu reģistrēts, tad līdzi tiktu dots kucēna reģistrācijas sertifikāts, no kura viena daļa tiek dota pircējam, otra daļa atdota klubā. Par cik zinu kādi krāpnieki un dokumentu viltotāji darbojās šajā klubā, tad ne par ko nebrīnos. Tālāk ar kucēnu reģistrācijas sertifikātu jādodās uz klubu, kur samaksājot 20ls saņem ciltsrakstus.
Es vispār nesaprotu kā pa 1000 eiro var nopirkt suni ar tādām problēmām bagāžā.
Bet man arī ir pieredze ar saimniekiem ar brīnumiem, jo vienu no saviem kucēniem pārdevu uz Zviedriju, latvju meičai, līdzi devu mūsu kluba kucēna reģistrācijas sertifikātu, vakcinācijas apliecību, paskaidroju ka mūsu klubā dokumentus uz metiena ciltsrakstiem iesniedz tad, kad audzētājs ir visus kucēnus pārdevis, tad sāk vākt naudu no saimniekiem par ciltsrakstiem, kas grib, tas samaksā un kad naudiņa no visiem savākta, tiek pasūtīti ciltsraksti. Mani arī laikam jau par krāpnieku uzskata, jo cilvēkam tik ļoti gribās skriet pa Zviedriju un lielīties ka viņai ir viens no 100 Zviedrijā dzīvojošajām korsām, ka nevar paciesties, līdz ciltsraksti būs gatavi. Jau rakstījusi uz manu klubu lai pārliecinātos vai neesmu krāpnieks :kanepe:
Katram klubam un asociācijai ir savi noteikumi, LKF ciltsraksti ietilpst kucēna cenā, mums par ciltsrakstiem maksā kucēnu saimnieki, bet audzētājs apmaksā kucēnu reģistrācijas sertifikātu.
Man arī tika pārmests kāpēc jāpiemaksā, bij sašutuši utt, bet viņiem vienkārši bij jāklausās ko audzētājs stāsta, nevis sagrābjot kucēnu rokās, bučojot un mīļojot jālaiž viss gar ausīm. :)
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 13:17

Sveiki!
saņēmu e-pastu

Lai mans jurists varētu Jums sastādīt nepieciešamo pirkšanas-pārdošanas līgumu, ir nepieciešami šādi dokumenti :
1. Mājas dzīvnieka pase (kas atrodas pie Jums)
2. Kucēna izcelsmes kartiņa
3. Īpašnieka pases kopija
4. Deklarētā dzīvesvieta.
5. Kucēna iegādes datums.

Pēc dokumentu izskatīšanas jurists sastādīs "Šķirnes kucēnu pirkšanas-pārdošanas līgumu(tipveida)" nedēļas laikā, kuru savstarpēji vajadzēs apliecināt ar parakstiem "International dog breeders club from Baltic" klubā un tā vadītājas klātbūtnē.

P.S. Ja tomēr esat pārdomājuši suņa nepieciešamību Jūsu ģimenē, tad vēlams kucēnu atgriez, jo negribam, lai kucēns būtu nevēlams. Runājot par sūdzībām, pirkšanas laikā persona, kas iegādājās kucēnu mutiski piekrita visiem pirkšanas - pārdošanas noteikumiem un atteicās no kucēna izcelsmes kartiņas, kā arī piekrita, ka prasītā summa ir adekvāta.

(nu jā,izmantoja to,ka cilvēks,kurš šo kucēnu pirka kā dāvanu saklausījās pasakas,ka kucēna papīrus nevajag un priekš kam,piekrita,samaksāja un palika,ka ja vajadzēs ,tad samaksās vēl. bet vai tiešām 1000 euro ir adekvāta cena kucēnam bez papīriem??)
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 13:22

pēc kara jau visi gudri,bet ja kucēnu būtu iegādājusies pati,tad nepieļautu šādu situāciju.
bet tā kā tas tika pasniegts kā dāvana,tad priecājos,ka piepildījies mans sapnis par mazo draugu. nevis ķēru un grābu pēc papīriem.
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby Demiana » 19 Oct 2012, 13:25

Fantastika :sajucis:
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: stāsts par punduršpicu

Postby EvoX » 19 Oct 2012, 13:27

jā,atteicās no kartiņas,jo paprasīja par to vēl 100 euro un pateica,ka priekš kam mums :lamajas:
User avatar
EvoX
Baby
Baby
 
Posts: 40
Images: 5
Joined: 10 Oct 2012, 12:04

Re: stāsts par punduršpicu

Postby OrlandoSeaHorse » 19 Oct 2012, 13:27

EvoX wrote:pēc kara jau visi gudri,bet ja kucēnu būtu iegādājusies pati,tad nepieļautu šādu situāciju.
bet tā kā tas tika pasniegts kā dāvana,tad priecājos,ka piepildījies mans sapnis par mazo draugu. nevis ķēru un grābu pēc papīriem.

Nu uz to jau daži arī iedzīvojas, ne tikai kucēnu tirgotāji, shēma ir pazīstama un darbojas daudzās jomās. Vienam salda mēlīte, otrs negrib būt tas aizdomu pilnais un skopais (ar variantiem) un viss - aiziet!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: stāsts par punduršpicu

Postby obrija » 19 Oct 2012, 13:50

tad vēlams kucēnu atgriez,

Es tomēr domāju, ka šis būtu prātīgākais variants, jo manuprāt pa tādu naudu varētu iegādāties kucēnu ar FCI ciltsrakstiem un no tā izrietošajām garantijām. Šis kucēns tomēr pagaidām skaitās bezšķirnes sunītis, pa 1000 eiro.
2. Kucēna izcelsmes kartiņa

Es nesaprotu, kur tad jūs viņu ņemsiet, jo cik saprotu tad viņu jums neviens nav devis? :soks:
Last edited by obrija on 19 Oct 2012, 13:52, edited 1 time in total.
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Next

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests