Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 08 Mar 2010, 19:15

Demokrātija = vairākuma vara :) Balsosim!

Pirms balsojiet, padomājiet par lietderību!!!
Kad pārvācāmies, bija doma, ka mēģināsim forumu padarīt konstruktīvāku.
Protams līdzi pārvācās arī visa ierastā kārtība. Kas ir normāli.

Jautājums ir sekojošs: vai uzskatiet par pareizu to, ka šķirņu sadaļā pēc tam kad ir viena persona ielikusi kādu savu panākumu, 10+ cilvēkiem ir jāpievienojas ar +1 vienīdzīgu tekstu (apsveicu, super, kas par panākumu utt + kaudze ar smailijiem).
Vai apsvaikumiem nebūtu jābūt zem izstādes sadaļas? (ja persona tik dikti grib apsveikt kādu individuāli, pastāv PM, epasts u.c. iespējas). Neesmu redzējis, ka ja ir ielikti rezultāti izstāžu sadaļā, ka kāds ietu pēc tam sveikt personu uz šķirnes sadaļu.

Pirms balsojiet, padomājiet par lietderību!!!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 19:58

Esmu par apsveikumiem izstāžu sadaļā vai PM, SMS, e-mails:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 08 Mar 2010, 20:04

Inese A wrote:Esmu par apsveikumiem izstāžu sadaļā vai PM, SMS, e-mails:)

augstāk ir iespējas nobalsot. izvēlies vienu variantu un nobalso ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 20:05

Sorry, neieskatījos :sarkstosa:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby energy » 08 Mar 2010, 20:33

Lai forums kļūtu lietderīgāks tiem, kuri meklē kādu info un būtu vieglāk pārskatāms, nobalsoju par to, ka apsveikumus liekam pie izstādēm un pie šķirnēm to neliekam.
Tikai negribētos nokļūt otrā grāvī, kad varbūt vispār aizliegs bildes likt un komentēt (paslavēt) pie šķirnēm vai kur citur. Varbūt var vienoties, ka tam ,kura bildes, mīluli vai ko citu paslavē, nav vajadzības teikt paldies katram. Pietiku ar to, ka mēs taču paši zinām, ka autors ir priecīgs.Labs vārds vai uzslava iepriecina un tādēļ liekus postus netaisītu.

Vēl viena lieta, ka ir pārādījies kaut kāds suņuku reitings katram lietotājam virs bildes... Pēc kāda principa tos piešķir? Pēc postu skaita? Ja tā, tas nebūtu īsti pareizi, jo veicinātu lieku spamu. Labāk organizēt tā, ka katram ir iespēja pielikt lietotājam + (ja ir kaut ko labu veicis, padomu devis utt), vai mīnusu (ja ir bijis lieks spams vai maldinoša info). Un tad arī izkristalizētos tie, kuru padomos obligāti jāieklausās, bet kuri tikai spamo.

P.S. Es jau noteikti pats būtu tuvāk spameriem, nevis ekspertiem (jo cik nu man tā pieredze par suņiem), bet tas mani no šāda iespējamā vērtējuma neattur :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 08 Mar 2010, 20:52

Manās šķirnēs nav lielu atkārtošanos. Plus - tur tomēr raksta no citām valstīm, kas izstāžu sadaļā nemaz neskatās, tikai savas šķirnes sadaļā. Tāpec balsoju par to, ka var apsveikt arī pie šķirnes.
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Andrushka » 08 Mar 2010, 21:05

Man piemēram, negribas lasīt visu šķirņu rezultātus vai notikumus, bet ieejot šķirņu sadaļā, kura interesē, viss uzreiz ir skaidrs, kas un kam ir noticies.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 08 Mar 2010, 21:12

energy wrote:Tikai negribētos nokļūt otrā grāvī, kad varbūt vispār aizliegs bildes likt un komentēt (paslavēt) pie šķirnēm vai kur citur.

Nu nē tak. Pat ja tagad nobalsos par apsveikumiem izstāžu sadaļā, nu neies masveidīgi dzēst nost apsveikumus. Būs tur 2-3, neviens tos neaiztiks.
1lpp ja būs, es rekomendēšu dzēst.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 21:13

Nu es ar par to, ka rezultātus gan liek šķirnes sadaļā arī:) Un apsveikumus svētkos:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby energy » 08 Mar 2010, 21:18

Jā, rezultātus varētu likt pie šķirnēm, bet, tad būtu labi visus par konkrēto šķirni ielikt vienā postā.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Safohouse » 08 Mar 2010, 21:20

energy wrote:Lai forums kļūtu lietderīgāks tiem, kuri meklē kādu info un būtu vieglāk pārskatāms, nobalsoju par to, ka apsveikumus liekam pie izstādēm un pie šķirnēm to neliekam.

Tiem, kas ienāk un meklē info- varbūt. Bet pamatā jau mēs rakstām te, orientējoties nevis uz x personu, kas te meklēs info, bet viens otram, un tieši šķirņu sadaļās arī tusē domubiedri. Kāpēc viņus dzīt ārā no istabas uz kādu citu telpu, lai viens otram varētu paspiest roku?
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 21:26

energy wrote:Jā, rezultātus varētu likt pie šķirnēm, bet, tad būtu labi visus par konkrēto šķirni ielikt vienā postā.


Nepiekrītu, jo es piemēram nepierakstu citu rezultātus izstādē, un arī dēļ foruma netaisos to darīt, prātā paliek rezultāti draugiem un ar kādām tiesībām es likšu cita rezultātus, ja man nav ne mazākās nojausmas par to vai cilvēks to vēlas:)
Nu informāciju te diez vai kāds ienāk un meklē, pat lapu iepriekš nepašķir, bet prasa atkal no jauna:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Greylove » 08 Mar 2010, 21:30

Safohouse wrote: Bet pamatā jau mēs rakstām te, orientējoties nevis uz x personu, kas te meklēs info, bet viens otram, un tieši šķirņu sadaļās arī tusē domubiedri. Kāpēc viņus dzīt ārā no istabas uz kādu citu telpu, lai viens otram varētu paspiest roku?


:par: Precīzi manas izjūtas šajā jautājumā, man tik neizdevās atrast pareizos vārdus, lai to noformulētu. :)
Nekad jau nebūs tā, ka apmierināti ir visi, bet, jā, ļoti negribētos iet uz citu sadaļu, lai apsveiktu mīļus draugus un domubiedrus, kad viņi ir to pelnījuši.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby energy » 08 Mar 2010, 22:01

Es jau agrāk izteicu ierosinājumu, ka tīriem spamiem lietderīgi būtu organizēt čatu istabas skaipā.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Elbe » 08 Mar 2010, 22:26

Daudzskaitlīgajām šķirnēm ir daudz rakstītāju, bet, ja mēs esam vienīgās, tad diez cik daudz informācijas nespēsim sniegt, ja neviens nedrīkstēs dot nekādas atsauksmes. Ja nebūs atļauts pievienot arī bildes, tad kāda jēga vispār šādam forumam?! Labi, piekrītu, daudzkārt atkārtojošies "ui! kādi smukuļi!" nav tā pati vērtīgākā informācija. Taču ir nepieciešams saņemt arī citu suņinieku vērtējumu, jautājumus, piemērus, arī aizrādījumus, komentārus. Un kāda vispār ir foruma jēga? Tak laikam apmainīties ar informāciju, nevis tikai uzklausīt kaut kādas direktīvas, ko drīkstēs daži privileģētie paust. Arī izstāžu sadaļā ievietota infa par vienu cackiņu kaut kādam niecīgam, nepazīstamas šķirnes parasta izskata šunelim absolūti noslīks grandiozos BIG, BOB un BIS sasniegumu plūdos, un to nepazīstamo šķirni tā arī neviens nepamanīs. Citu valstu interesenti meklē tieši šķirnes sadaļā jaunumus. Un arī es nebūt ne visās šķirnēs ieeju, skatos tās, kas interesē. Droši, ka citi tāpat.
Viens forums jau izkūpēja, tagad te skaldām matus par to, kādu parakstu un cik smaiļukus drīkst likt. Tādas bērnišķīgas, skolnieciskas izdarības gan rakstītājiem, gan cenzētājiem. Kāpēc tie noteikumi kļūst aizvien drakoniskāki? Nepietiek resursu uz serveriem? Tad varbūt labāk ieviest kaut kādu nelielu dalības maksu, lai varētu noīrēt pienācīgu vietu. Vai arī vienoties, ka pēc kāda laika zināmu daļu postu dzēš. Piemēram, par pagājušajām izstādēm organizatorisko pusi, atstājot tikai rezultatīvo daļu, t.i. bildes un rezultātus, bez "apsveicam" un "vai kāds nebrauc". Tāpat pazuduši/atrastie, kas ir slēgti, un daudzas citas vāvuļojamās tēmas, kas savu aktualitāti zaudē pāris dienu laikā. Visu laiku jāuztur veselības tēma un citas informatīvās. Bet šķirņu sadaļa ir visbūtiskākā lieta forumā, kuru tā strikti apgraizīt diez vai būtu labi.
Bet tām izvēlnes pogām es ne visai varu piekrist formulējumiem, tie ir tendenciozi, tāpēc ne par vienu nevaru nobalsot. Taču uzskatu, ka tieši šķirnes sadaļā jābūt arī sasniegumiem.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 22:34

Elbe wrote: Kāpēc tie noteikumi kļūst aizvien drakoniskāki? Nepietiek resursu uz serveriem? Tad varbūt labāk ieviest kaut kādu nelielu dalības maksu, lai varētu noīrēt pienācīgu vietu.


:par:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 08 Mar 2010, 22:35

Elbe, man šķiet, ka Tu krietni vien pārspīlē ;) Jā, bija diskusija par bilžu skaitu utt diskusijās, bet tomēr, es kaut kā neredzu, ka būtu izteikts kaut kāds aizliegums pievienot bildes
Aptauja tomēr ir par kaut ko citu, un es pa lielam pievienojos tam, ka entās lapas ar apsveikumiem, lielajiem, mirgojošiem smailijiem ir lieki, pēdējie vispār traucējoši, ok, ja tādi ir pa retam, var pārdzīvot, bet ja vienā sadaļā ir tikai mirbiņirbi uhah, tad tiešām forums, konkrēti šķirnes sadaļa zaudē savu jēgu un pārvēršas par prastu čatu imho

P.S. tiešām kādam liekas, ka šeit ir drakoniski noteikumi?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 08 Mar 2010, 22:51

eldberg wrote:Es redzu ka galveno ideju ir uztvērušas abas puses - ja kaut kas ir par daudz, tas ir par skādi. Kā noteikt robežu - praktiski nekā.
Forums ir forums, runā par dzīvajām tēmām, sadzīvi un visu pārējo.
Bet nu tiešām 2 lpp vai pat citreiz tikai 1lpp (pašķiram 2-4lpp apakaļ) kad bija iepriekšējā izstāde un gluži tas pats copy+paste ir vienkārši nebaudāmi.

Neaizliegs apsveikumus! Neko neaizliegs... bet pie kaut kādas robežas vismaz nosacītas ir jānonāk. Tikai par to ir jautājums ;)


Atļāvos iekopēt:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby OrlandoSeaHorse » 08 Mar 2010, 23:31

Nedomaju, ka te tagad butu kaut kas drakonisks. Normala SAVA foruma veidosanas gaita. Te lietotajiem pat pajauta, ka labak.
Es balsoju par minimaliem apsveikumiem. Varbut, ja tas nerada daudz lieka darba moderiem, tad apsveikumus pec kada laika var izdzest. Ja, tik nu kurs ta pa vecam lapam uz atpalkalu skirstisies. Vecaja dogs foruma apsveikumi bija un tobrid likas OK, bet tagad, kad forumu sledza, piem., bija loti gruti savakt savas skirnes info, visu laiku tie sicinie apsveikumi pa kajam maisijas. Tagad es ta ka tads suns uz siena kaudzes, info savakusi, bet nelieku sadala. Vienkarsi tapec, ka likt tos vecos sveicienus tomer mulkigi, bet mest ara - laiku vajag.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korfa » 09 Mar 2010, 00:09

Te jau, man šķiet, ka atsķiras katrā sadaļā. Piemēram pie šanauceriem vispār neredzēsiet visādus apsveikumus, pārāk daudz bilžu komentārus utt. Un jā, tur, es vēlētos redzēt kādus rezultātus utt., lai nav jārakņājas un jāmeklē.
Bet, piem, mopšu sadaļā, gan nelienu iekšā, tur, priekš šnauceriem, pārāk saldi :) Piedodiet!
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Next

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests