Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 07:46

Kādam vajag lai sev asti paceltu citus nolikt :velnins:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Sisija » 09 Mar 2010, 08:17

Es gribētu piekrist Korfa. Man šķiet, ka visam jābūt saprāta robežās. Nu traucē tie n-tie apsveikumi un lielie un daudzie smailiņi un milzīgās mirgojošās bildes. Teikšu atklāti, man ļoti patīk "pastaigāt" pa šķirņu sadaļu un praktiski apskatu gandrīz visu, kas parādās jauns citās šķirnēs (ar retiem izņēmumiem), man ir interesanti palasīt, bet ir ļoti apgrūtinoši, ja vairākas lapas pēc kārtas ir tikai apsveikumi, nav jau arī tā brīvā laika tik daudz, lai to visu šķirstītu :( Domāju, ka tāda neesmu es viena.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 08:27

Sisija wrote: Nu traucē tie n-tie apsveikumi un lielie un daudzie smailiņi un milzīgās mirgojošās bildes


Es gribētu lai ieliekat linku kurā lpp. mopšu šķirnes sadaļā ir redzamas pilnas lappuses ar šo visu :velnins:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 09 Mar 2010, 08:41

Inese A wrote:
Sisija wrote: Nu traucē tie n-tie apsveikumi un lielie un daudzie smailiņi un milzīgās mirgojošās bildes


Es gribētu lai ieliekat linku kurā lpp. mopšu šķirnes sadaļā ir redzamas pilnas lappuses ar šo visu :velnins:

33.lapa mopšu sadaļā - uh un ah, puķes un bučas, vesela lapa par neko. jā, atceros bija kašķis par to, ka mopšu sadaļa reizēm aiziet pārāk saldās sarunās un atceros, ka Tu izdzēsi savus postus, bet pārējās meitenes turpina tādā pašā garā...
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 09 Mar 2010, 08:42

undd wrote:P.S. tiešām kādam liekas, ka šeit ir drakoniski noteikumi?

noteikti nē. zinu forumus, kur noteikumi tiešām ir drakoniski un neko, tauta ir apmierināta, jo noteikumi nozīmē arī kārtību. :tikainesaki:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 09 Mar 2010, 08:45

Arī apsveikumi un smaidiņi ir saskarsmes veids. Vienam patik, ka viņam sarunas laikā uzsit uz pleca, citam ne. Ir cilvēki, kuriem tas ir SVARĪGI! Ja jums nav svarīgi - nelasiet, nerakstiet. Bet kāpēc aizliegt citiem? Lai visi būtu vienādi :jaut:
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 08:45

BaibaB wrote:
Inese A wrote:
Sisija wrote: Nu traucē tie n-tie apsveikumi un lielie un daudzie smailiņi un milzīgās mirgojošās bildes


Es gribētu lai ieliekat linku kurā lpp. mopšu šķirnes sadaļā ir redzamas pilnas lappuses ar šo visu :velnins:

33.lapa mopšu sadaļā - uh un ah, puķes un bučas, vesela lapa par neko. jā, atceros bija kašķis par to, ka mopšu sadaļa reizēm aiziet pārāk saldās sarunās un atceros, ka Tu izdzēsi savus postus, bet pārējās meitenes turpina tādā pašā garā...


33.lpp. ir trīs vai četri apsveikumi ar izstāžu panākumiem nevajag tikai, sanāk, ka visi var viens otru apsveikt izņemot mopšu saimnieki :velnins: haskijos ir divas lpp. ar uh un ah un apsveikumiem, un nevajag jaukt es neizdzēsu postus, es izņēmu visus smaidiņus :aizsvilstas:
Un mums nez kāpēc nav pretenzijas ne pret vienu, arī pret to nē, ka Jūs šnauceru sadaļā apspriežat savas, savu bērnu slimības un sarunas par maniakiem kas vakaros seko uz ielas, ja reiz Jūs to darat tad Jums tas ir nepieciešams un mēs cienam un respektējam Jūsu vēlmes, nevis skraidam apriedami Jūs pa forumu
Last edited by Inese A on 09 Mar 2010, 08:50, edited 1 time in total.
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby ingaanna » 09 Mar 2010, 08:49

Ko jūs visi piesienaties mopšiem? Jums labāk patīk tās sadaļas, kur viens otram cenšās ieknābt? Tur viss ir OK?
Man piemēram vairs nav nekādas vēlēšanās iet rotveileru tēmā. Nu un? - es taču nesākšu rīkot balsojumu. Ja cilvēki tā kontaktējas, lai viņi tā dara. Man tas nav saprotami un pieņemami un es tur vairs nelienu.
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby maksis » 09 Mar 2010, 08:54

Domāju, ka šoreiz pāriet uz personālijām bija pilnīgi lieki.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 09 Mar 2010, 09:21

Uz personālijām tiešām pāriet bija lieki....
Es reti staigāju pa citām šķirnēm, pati nemīlu uh un ah teikt, tāpat bieži aizmirstas pateikt paldies bilžu novērtētājiem, tomēr nobalsoju par sveicieniem šķirņu sadaļā. Kāpēc? Tāpēc ka tur ir vieglāk saprast, kas ir kas. ja man sagribēsies uzzināt kaut ko par mopšuku panākumiem un tas jādara sadaļā x, tad vispirms tāpat jāizpēta mopšu sadaļa, lai saprastu, kurš suns ir kurš. man maz ko izteiks suņa vārds, ja nav kaut kādas kopainas. Pat savā sadaļā neformālās sarunas ir bieži vien saimnieku personības atklājošas. Nedzīvoju Rīgā, citus savas šķirnes saimniekus satieku reti, bet tā es viņus iepazīstu!
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korfa » 09 Mar 2010, 09:30

Arī es nobalsoju par, ja nav pārspījējumu. IneseA es vienkārši kā piemēru teicu, nevajag uztvert personīgi.
Es agrāk lielāko vairumu sadaļas pārlasīju, bet nu laika gaitā parādās sadaļas, kurās es vienkārši nelienu iekšā. Un tas ir tikai normāli. Tajā pašā laikā negribētos, ka dēļ aktīvajām sadaļām citiem būtu kas vēl vairāk jāierobežo...
p.s. balsojums ir nepilnīgs - pietrūkst kaut kas, ko izvēlēties starp abām galējībām.
Last edited by Korfa on 09 Mar 2010, 09:31, edited 1 time in total.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Bafija » 09 Mar 2010, 09:31

Man liekas, ka pie šķirnēm ir jābūt sakarīgai informācijai, kas būtu kā izziņas avots, nevis nto lpp. smailiji un apsveikumi te vienam, te otram.
Uzvarēji showā - lūdzu sveicam attiecīgajā sadaļā :davinuziedus: : Škirņu sadaļā rezultāti, foto, stāsti kas un kā, bet bez apsveicu, paldies, apsveicu, paldies un tā vairākas lpp.
Vēl pastāv iespēja sadaļā izstādes pielīmet pašā augšā piem. sadaļu Mūsu mīluļu uzvaras un apsveikumi FCI izstādes. Tas dotu iespeju redzēt panākumus arī izstādēs, kuras var būt nav atsevisķi izdalītas forumā, kā arī bez bēdas sveikt savējos ar smaililjiem, bildēm, utt.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 09 Mar 2010, 09:38

Bafija wrote:Man liekas, ka pie šķirnēm ir jābūt sakarīgai informācijai, kas būtu kā izziņas avots

tad es maz varēšu piedalīties forumā. Man suns ir viens, pirmais.... varēšu tikai lasīt citu gudrības. Vismaz kamēr kāda pieredze radīsies. Jo nez vai mana suņa pēdējās nakts sausums, nesausums ir nez kāda noderīgā informācija.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby FANE » 09 Mar 2010, 09:53

Piekrītu Otawa un Bafijai! tas tiesa, ka meklējot kkādu intresējošu faktu, izrakties cauri ikdienišķajam bla,bla, bla ir diezgan neinteresanti un apgrūtinoši! Par smailijiem, tos taču liek, lai paustu savas emocijas un ja emociju ir daudz, kāpēc ne.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 09 Mar 2010, 09:55

Mans subjektīvais viedoklis. Tieši konkrēti man vieglāk ir sveikt un saņemt sveicienus izstāžu sadaļā, jo tā es varu vienlaicīgi apsveikt visus man pazīstamos un mīļos forumiešus ar panākumiem konkrētā izstādē, ar viņiem visiem padiskutēt kas patika vai nepatika izstādes organizācijā vai eksperta un ringu darbinieku darbā utt. Man nav jāizlodā vairākas šķirnes lai pateiktu cik priecīga esmu par viņu sasniegumiem! Arī noraģēt uz apsveikumiem konkrēti man, ir vieglāk izstāžu sadaļā un pateikties visiem, kuri ir novērtējuši manu suņu sasniegumus. Tā lūk iznāca tagad pēc Daugavpils izstādes, ka šķirnes sadaļā mani apsveica vairāki cilvēki, es pateicos, tad sekoja vēl apsveikumi, bet pēc tam sekoja komentārs ar konkrētiem jautājumiem un par pavisam citu tāmu. Šādā situācijā uzskatīju par būtiskāku atbildēt tieši uz jautājumu, nevis pateikties sveicējiem, kaut gan ļoti augstu novērtēju katra forumieša apsveikumu, īkšķu turēšanu, priecāšanos kopā ar mani par veiskmīgu startu utt. Un tagad es nezinu vai kāds forumietis nebūs sapūties, ka esmu it kā ignorējusi viņa apsveikumu! :sarkstosa: Bet tā jūtos tieši konkrēti es!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 09 Mar 2010, 10:00

:aizsapnojusies: Saprotu Eklēriņu, bet man liekas, ka šādos jautājumos demokrātija neder. Katram ir savi argumenti un viedoklis, kurš nav nemaz tik nepareizs. Neapskaužu tos, kam būs jāizdomā, ko tad darīt.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Inese A » 09 Mar 2010, 10:04

Korfa wrote:IneseA es vienkārši kā piemēru teicu, nevajag uztvert personīgi.


Ir citi labi piemēri, nealkstam šādas uzmanības :nadzinji:
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 09 Mar 2010, 10:08

Neatkarīgi no šī balsojuma, bet nu tagad nosacīti mok pat saistīti sanāk, man pirms laika radās ideja:
atvērt jaunu sadaļu: Blogi.
Katrs lietotājs var uztaisīt savu apakšsadaļu.. un pēc tam taisīt savu suņu reklāmu utt ko vien grib darīt. Stāstīt kā gājis pastaigās, dajebko.

Tur pie reizes arī max personiski bet atklāti var sveikt ar panākumiem jebkurā dzīves jomā.

Man pameta ideju par to ka RUS un POL forumos esot audzētavu sadaļa... bet tā man liekas lieka (bet mok kādam tā neliekas).
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Bafija » 09 Mar 2010, 10:09

otawa wrote:
Bafija wrote:Man liekas, ka pie šķirnēm ir jābūt sakarīgai informācijai, kas būtu kā izziņas avots

tad es maz varēšu piedalīties forumā. Man suns ir viens, pirmais.... varēšu tikai lasīt citu gudrības. Vismaz kamēr kāda pieredze radīsies. Jo nez vai mana suņa pēdējās nakts sausums, nesausums ir nez kāda noderīgā informācija.


Nu neviens neliedz runāt, jautāt piedalīties diskusijās!!! Runa iet par n-tiem smailijiem ntajās lpp. Emociju izpaušanu neviens nenoliedz, bet dažākrāt tas paliek traucējoši citiem foruma dalībniekiem. Tādēļ patreiz apspriež iespēju, NEierobežot emociju un apsveikumu izpausmi tiem, kuriem tas ir tik ļoti svarīgi, tikai savādākā veidā, lai netraucē tiem, kuri nevēlas lasīt paldies, lūdzu, apsveicu, smailiji, ... šķirņu sadaļā :ada:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 09 Mar 2010, 10:43

Inese A wrote:Un mums nez kāpēc nav pretenzijas ne pret vienu, arī pret to nē, ka Jūs šnauceru sadaļā apspriežat savas, savu bērnu slimības un sarunas par maniakiem kas vakaros seko uz ielas, ja reiz Jūs to darat tad Jums tas ir nepieciešams un mēs cienam un respektējam Jūsu vēlmes, nevis skraidam apriedami Jūs pa forumu

ja Tu kārtīgi lasītu, tad izlasītu, ka es esmu PRET bērnu slimību apspriešanu šnauceru sadaļā un PRET mainaku stāstiem arī, un PAR šnauceru sadaļu tikai par šnauceriem, stāstiem par viņiem, profesionāliem jautājumiem un atbildēm. un arī citās šķirņu sadaļās es vēlētos vairāk informācijas par suņiem.
es saprotu, ka ir grūti atrast zelta vidusceļu sajā jautājumā, tomēr kaut kāds risinājums būtu jāatrod. ne velti LKF likvidēja dogs.lv, ka forums pārvērtās par sazin ko. un tagad tur ir izdzēstas vērtīga informācija veselības un audzināšanas sadaļās, apmācības informācija, bet pirmā sadaļa, ko aizvēra, tomēr bija šķirņu sadaļa, kas savas funkcijas vairs pildīja tikai daļēji.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron