Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Blogs and Chats

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 21:03

dresetajs wrote:Sanitiņ, es NEKAD neaizgāju no LKF. Jo pēc manas pirmas Pasaules Čempionāta skaidri zināju, ka gribu nodarboties ar sportu Pasaules Čempionātu līmenī, un tas ir iespējams tikai FCI (UCI arī, bet līmenis cits - neinteresanti). Jā, nevaru pateikt ka mani īpaši mīl LKF (brīžiem tieši otrādi :kanepe: ), bet es nepielagojos - es sapratu ko es gribu darīt un daru to, panācu savus mērķus. Un ta kā esmu auns, ar pieri atveru visas durvis un salauzu šķēršļus ejot pie sava izvirzīta mērķa :medas: :sarkstosa: :jaa:

Piedodi, es tīši tevi isprovocēju! :samilejies: Žēli gan, ka ir kurus mīl un nemīl. Tā nedrīkst lai būtu, bet ir. Es jau arī neesmu mīluļu skaitā, bet tad kad bija iespēja izvēlēties, man pat divdomu nebija , ka atīstība tikai šeit un neskatoties ne uz ko, es cīnīšos par sevu un tiesībām iekš organizācijas, bet nekad nebiju neuzticīga šai organizācijai, neskatoties uz daudziem mīnusiem.
dresetajs wrote:Tieši tapēc nolēmu pavasarī rīkot BH eksāmenu ar ne-LV tiesnesi. Ieteikumi? Es skatos uz Igauniju, jo tomēr lētāk sanāks, bet izskatas, ka mana kompānija būs pietiekoši liela lai izskatīt arī citas iespējas 8-)
Hmmm, Grube tak arī ar MGD nodarbojas cik atceros... Sanita, ja Tev ir kontakti iedosi, lūdzu? :roze: Kaut uzzināšu cik tas varētu maksāt...


Igaunija ir lielisks variants, tikai ne Aivo.... Apnika, gribās dažādību. Domaju, ka interesantu būtu tiesnesi no Somijas, arī nebūs īpaši dārgi, bet ļoti interesanti ( nu ko darīt, vini ir mani mīluļi) un igauni ir mācijušsies tieši no viņiem. Par Grūbi informāciju labāk paprasīt Solvitai, domaju ka VAsistu pulks arī piebiedrosies. Viņš ir pedantisks līdz ārprātam, kas saistīts ar dokumentiem.

dresetajs wrote:Jauna paaudze pagaidam tāda smieklīga, mīļa (bērnišķīga)


Tāds kolosāls vecums! Vel mēnesis un viss, būs nopietna dāma. :roze:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby čība » 03 Dec 2012, 21:51

sanita wrote:
dresetajs wrote:Sanitiņ, es NEKAD neaizgāju no LKF. Jo pēc manas pirmas Pasaules Čempionāta skaidri zināju, ka gribu nodarboties ar sportu Pasaules Čempionātu līmenī, un tas ir iespējams tikai FCI (UCI arī, bet līmenis cits - neinteresanti). Jā, nevaru pateikt ka mani īpaši mīl LKF (brīžiem tieši otrādi :kanepe: ), bet es nepielagojos - es sapratu ko es gribu darīt un daru to, panācu savus mērķus. Un ta kā esmu auns, ar pieri atveru visas durvis un salauzu šķēršļus ejot pie sava izvirzīta mērķa :medas: :sarkstosa: :jaa:

Piedodi, es tīši tevi isprovocēju! :samilejies: Žēli gan, ka ir kurus mīl un nemīl. Tā nedrīkst lai būtu, bet ir. Es jau arī neesmu mīluļu skaitā, bet tad kad bija iespēja izvēlēties, man pat divdomu nebija , ka atīstība tikai šeit un neskatoties ne uz ko, es cīnīšos par sevu un tiesībām iekš organizācijas, bet nekad nebiju neuzticīga šai organizācijai, neskatoties uz daudziem mīnusiem.


Nedomāju, ka kādam sportistam ir doma, ka kaut kur citus varētu būt labāk. Jo neviena cita organizācija Latvijā nepiedāvā ne desmito daļu no tā, ko piedāvā LKF. Un citur attīstība - nesaprotu par kādu attīstību vispār var runāt :jaut: :aknee:
Tikai - vienmēr jau var gribēt, lai ir labāk :tikainesaki:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:00

čība wrote:Nolikums ir iztulkots un tur LKF nav korekti vainot. Jo cik esmu dzirdējusi, tas nolikums ir iztulkots tādā kvalitātē, ka tik pat labi varēja netulkot..

Es biju mazliet citādāk domājusi - vairāk semināru sakarā - par to,ko teici, ka labiem speciālistiem gribas strādāt ar labiem suņiem. Mana doma bija tāda, ka bez labiem saimniekiem, labu suņu nebūs un, ja nestrādā ar to, kas ir, neveidojas augsne tiem labajiem rezultātiem un pamati ir svarīgi un pagaidām trūkst arī pašu saimnieku profesionalitātes (ja tā var teikt).

Nolikums skitās oficiāls no brīža kad tulkojums ir pieņemts Mācību komisijā un apstiprināts Prezidijā, ja nekļūdos. Līdz tam brīdim viss ir fikcija. Pat itka pieņemtais nolikums svešvaloda ir apstrīdāms fakts, kā arī neiztulkotie standarti. bet ne jau šeit par to mēs runāsim. :)
centīšāos par labiem saimniekiem tev paskaidrot savu pozīciju. Semināri ir domati lai mācītos kādus jaunus apmācību paņēmienus, saredzēt savas kļūdas apmācībā, lai izaudzinātu suņu īpašniekus ar vēlmi labi apmacīt sunus un vēlmi izaugt par kaut ko vairāk semināri nedod, jo tas ir iespejams , ja blakus ir treneris, ikdienu, kas tevi atbalstīs, kas tevi auklēs, rās un strīdēsies ar tevi, bet darbs soksies un rezultāts nestavēs uz vietas bet būs ieinteresētībā no abu puses izaugt un sasniegt rezultātu. semināri to nedod, nēee. Pie tam, ja semināri notiek pie dažādiem lektoriem un tu brauka pa apli un eksperementē , tad sunim ir vienkārši putra galvā un gala rezultāts ir slikts ( salīdzinājumam tev bilingvālā apmācība , ceru, ka saproti par ko es tev rakstu). rezultata nebūs vai viņš nāks ļoti lēni. Tads ceļš bija Igauņiem un vini paši saka ka pieļāva tādu kļūdu. Suņa mūžs ir par īsu lai eksperementētu. es pati esmu to izbaidījusi, un daudzi mani suni cieta mana eksperementa dēl. Māčīties ir labi bet ar prātu to ir jādara.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:26

čība wrote:Jā, piedalīties ar visiem - nav problēmu. Bet ar līdzīgiem tak ir interesantāk 8-) Vācieši pagaidām ir vienīgie, kuri veido specializētu čempionātu, bet ierobežojumi ir. Pirmais, ka jābūt klubā (kas nav problēma), otrais, ka ne-vietējos tiesā citādāk - un to saka ne tikai tie, kuri notiesāti citādāk, bet audzētāji, kuri savējos atbalsta... Respektīvi vācieši ne-labprāt grib salīdzināt savu apmācību ar citu valstu apmacību.
Mans mērķis tāds arī ir - iegūt stabilu rezultātu, jo uz draivu tiesnesi nepaķeršu :D Cik es zinu, nolikumā ir arī punkts, ka suns jāvērtē atbilstoši šķirnei.


Ar visiem ir interesanti. Arī zaudēt ir interesanti, ja tikai tas tev dos iespeju mācīties un sparu nākam reiz izdarīt labāk.
nesapratu tavus vārdus par klubu. Kādā kluba ir jābūt? Ja es nekļūdos , tev jābūt tikai LKF biedram ( jebkura kluba, ne tikai LVASK vai ISC, kas ir dibinatāji šim pasākumam). Par tiesāšanu. nepiekrītu. Tiesnēši, it sevišķi labi tiesneši vērtē atbilstošu valsts atīstības līmenim. Kāda jēga likt ) punktu dalībniekiem par soli pie aporta ņēmšanas no suņa, ja to kļūdu dara visi dalībnieki. Tapēc es izņemot praktisko daļu vienmēr daru teorētisko, jo mums nav pamatu zināšanu pat par pašu elementārāko, pie treneriem mēs to saņemt nevaram, jo vini paši bieži nianses nezin, paliek mācīties pasiem, bet ne no kļūdām, bet no pieredzes. KĻūdas maksā pārāk dārgi. Tiesnesis arī protams var būt subjektīvs, betkadam patik viens kādam cits, bet kopumā neviens no viniem neatkapsies no nolikuma tik tālu, ka ļaus nokārtot sunim kurš nav spējīgs. Zini, mana praksē bija situācija, kad uz laukuma izgāja suns, kurš pec pirmā pēdu pagrieziena sāka rādīt, ka viņš grib , piedodiet, uz tualeti, pa lielam, pec brīža nomierinās , iet tālāk, atkal, spiežās un var redzēt, ka suns jūtās slikti. Pec nolikuma tiesnesim ir jānoņem suns no eksāmena, noradod, ka suns ir slims. dalībnieks bija atbraucis uz Liepaju no Igaunijas. Pardomājot, tiesnesis atļāvā aizbraukt pie daktera un ja dakters pēc apskates ļāva turpināt, tad viņš ļautu, parlikt pēdas. Mēs braucam uz pilsētu ( eksis notika 20 km no pilsētas) Dakters arī norauts no mājām ( jo ir brīvdiena). Klīnikā secina, ka sunim taisnā zarna iesprūda kauls. Vari iedomāties! Pec pārdomām un kopēji pieņemta lēmuma, dakters izņema kaulu ar eļļu un citu manipulāciju palīdzību kaulus( bija vairaki), sašpricēja suni un teica, ka var mēģināt. Gala rezultātā kuce ir nokārtojusi eksi un saimniece priecīga un ir rezultāts. Kā domā, vai šī rīcība ir nosodama? Domāju, ka nē. Tādas situācijas strīdīgas bija vairakas, bet tiesnesis ir pretimnākošs vienmēr, jo saprot lietas pareizi. Savējie - nesavējie, es , godīgi, nesaprotu. Ja tu izeji uz sacensībam, tad esi gatavs tam, ka tavas kļūdas būs redzamas un nav jēgas apspries to, ja gribi uzvarēt esi labaks par sacensību pretiniekiem. Viss.
par punktu, ka citas šķīrnes vērtē savādāk dzirdu pirmo reizi. Zinu tikai, ja sunim ir auguma ierobežojums, tad viņam liek zemāk barjēru un viss. Nolikums ir vienāds visam šķīrnēm, darba stils suniem ir atkarīgs no šķirnes, bet priekšrocības sacensibās tas nedod nekādas. ;)
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:32

čība wrote:Kā reiz es tieši par emocijām runāju. Tehnika nebija tas trakākais, jo izdarī jau izdarīja visu. Bet suns izgāja kā uz nošaušanu, tieši emocijas bija vissliktākais, kontakts vispār nulle.

Ar gudriem cilvēkiem vienmēr ir svētīgi komunicēt :estevisamilosu: Un tas, ka ir atbalsts no tiem, kurus uzskatu par zinošiem savā jomā ir ļoooooti patīkami un motivācija, protams, aug! Un domāju, ne tikai man. Ja katru, kurš pienāk uzņem pozitīvi, tad arī ir vēlme darboties :jaa:

Tu pārāk sevi kritizē ( un savu suni). Ja gāja blakus, tad kontakts ir, bet tikai kāds? Uz ka pamatots? :kanepe: Un ja saproti to, tad zini, kas labojams. Zini, manai paziņai bija krievu kurts, kurš nesa aprotu, bija pūdel, kurš , grandiozi labi izpildija aizsardības (ZKS) jormatīvu, es sapratu, ka jebkuru suni var apmācīt. Pavisam nesen mani vairakus posmus izbrīnija Anna ar aziātu un Marika ar kokeri, kuri izpildīja IPO B daļas normatīvu! Izdarīt var visu! Uzpriekšu!
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:35

Henriete wrote:Fantastiski skaists suns! Ļoti patīkamas krāsau variācijas un tonis! :samilejies:
Sapņoju par tādu :)


čība wrote:Par Auroru nu galīgi nepateiksi, ka seniors...
Stīvens nu ļoti skaists puisis :samilejies: lai atrodas vislabākie saimnieki!


chiba wrote:Man Vachel ļoti, ļoti patīk :sirsninas2: Skaistule!


Umka wrote:
Henriete wrote:Fantastiski skaists suns! Ļoti patīkamas krāsu variācijas un tonis!


:jaa: man arī liekas skaists puisis!


Paldies par jūsu sitām un sirsnīgām atsauksmēm! :roze: Es viņiem nodošu jūsu simpatījas! :sirsninas2:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:44

NARDICUM wrote:Sanita, pastāsti lūdzu kaut ko vairāk par Stīvenu! Kālab Tu esi nolēmusi meklēt viņam jaunas mājas?

Sakums sim stāstam ir nesevišķi patīkams. Jo biju pardevusi Stīvenu uz Lietuvu maziņu. Sarakstoties un sarunās dažas reizes bija jocīgi jautajumi, kuri man šķita nepareizi. Es biju auzbraukusi uz Lietuvu pa savām darīšanām, nebrīdinot saimniekus aizbraucu pie viņiem. Vini bija priecīgi mani redzēt, mēs sirsnīgi parunajam un pec tam aizgājam uz pagalmu.... :asaras: Nestastīšu ko es tur redzēju, bet secinaju, ka kucēns tiek audzinats ļoti skarbi. Vini no visas sirds bija parliecinati, ka dara pareizi, bez niknuma, jo suns viņiem nozīmēja tieši - suns un sunim sava vieta. Viņiem bija bērniņš un kucēnu, lai tas netraucētu, viņi sēja klāt (ķēdes nebija, bet saite tomēr), un galvenais is biju lieciniece , kad bērns ( 4 gadiņi) iespera mazajam, jo tas viņam uzbāzās. vecāki nereāģēja un bērna uzvedību. Pēc sarunas ar viniem, Es savācu Stīvenu pie sevis atpakaļ. Nu gāja mēneši it ka es sapratu ar prātu, ka viņam ir jameklē saimnieki, bet viņš ir grandiozs suns, uzpirka mani ar savu mīlestību un tā arī viss gāda dienu pa dieniņai. Bet tagad ir konkrēta problema, man ir kuces, viņš ir ļoti aktīvs šajā ziņā un es neredzu jēgu mocīt dzīvnieku, jo parot ar savām kucēm es nevaru, bet latvija ir parak maza lai cerētu, ka kādu viņš ieintersēs. tapec ar asarām esmu pienēmusi lēmumu, ka labāk citas mīlošas rokas bet miers sirdī.
Last edited by sanita on 03 Dec 2012, 23:50, edited 1 time in total.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 03 Dec 2012, 23:45

čība wrote:Nedomāju, ka kādam sportistam ir doma, ka kaut kur citus varētu būt labāk. Jo neviena cita organizācija Latvijā nepiedāvā ne desmito daļu no tā, ko piedāvā LKF. Un citur attīstība - nesaprotu par kādu attīstību vispār var runāt :jaut: :aknee:
Tikai - vienmēr jau var gribēt, lai ir labāk :tikainesaki:

Tieši tā! :alinji:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 04 Dec 2012, 00:14

Tā ka sezonu mēs esam noslēguši, gribētos nedaudz atcerēties un padalīties ar šī gada audzētavas sasniegumiem.
Šo gad mēs esam gan čākli pastādājušu un ļoti rezultatīvi. Es neesmu CAC un CACIB izstāžu piekritēja un tapēc es tādod pasākumos startēju ļoti reti. man bieži to pārmet, bet pārkāpt sev es nevaru un , godīgi, negribu. Startēju tur tikai ja ir īpaša vajadzība. Man teica, ka manas audzētavas nosaikumu nepazīst plaša publika, ka sunus tur ir jārād, jo tur ir potenciālie pircēji, ka nedrīkst dot citiem uzvarēt bez konkurences. Argumenti ir ļoti stipru, bet, kad man priekšā stāv tiesnesis, kurš elementāri, nezin standartu, bet viņam ir tiesības tiesāt šo šķīrni un viņš man stāsta, kādam ir jabūt VASam, nezinot, protams , kas es esmu, ar pamāčošām balss notõīm.... Man ir žēl naudu un laiku, varu to izmantot lietderīgāk. Vel ir viena lietiņā. Ļoti mīlu konkurenci, sacensību adrenalīnu, mīlu, kad ringā ir daudz sakaistu suņu. Tas man dod iespeju salīdzināt, meklēt, domat un atīstīties.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 04 Dec 2012, 00:27

Igaunijas Galvenā izstāde, 05/06.2012.g.
Teisnesis: Henning Setzer (SV)
9-12 mēn., kuces:
WW2, PP Terrica no Bārtas Krasta
12-18.mēn., suņi:
SG7 Simon no Bārtas Krasta

Līči ( Latvija) 12./13.05.2012,
Eksperts : J.Stiegler ( Vācija)
9-12 mēn., kuces:
WW4, PP Terrica no Bārtas Krasta
Juniori 12-18 mēneši, suņi:
SG1, PP, JCAC Sabir no Bārtas Krasta
SG4 Simon no Bārtas Krasta
Juniori 12-18 mēn., kuces:
SG5 Sonja no Bārtas Krasta
Darba klase, kuces:
V 1 CQ CAC Ornella no Bārtas Krasta
V 6 *Kalevi no Bārtas Krasta
Darba klase, suņi:
V 11 LV JCH, LV CH *Justus no Bārtas Krasta

„Jahroma – 2012” Jahroma ( Krievija), 19/20.05.2012
Tiesnesis: Luciano Musolinо ( Itālija)
12-18 mēn., suņi:
SG1, JCAC Sabir no Bārtas Krasta
SG3 Simon no Bārtas Krasta

Wanne-Nord e.V.( Vācija ,LG 6), 03.06.2012g.
Tiesnesis : Stiegler Joachim
12-18 мес., suņi:
SG 3 Simon No Bartas Krasta

Somijas Zieger ( Galvenā izstāde), 8-10.6.2012
Tiesnesis: RAINER MAST ( SV)
12-18. мес., кобелей:
SG2. Sabir No Bartas Krasta
SG5. Simon no Bārtas Krasta

ПК «КУБОК СЕВЕРО-ЗАПАДА», Pleckava (Krievija), 10/11. 06. 2012 g.
Tiesnesis: PAFFONI GIUSEPPE (Itālija)
Darba klase:
V 1. Ornella no Bārtas Krasta Balva par labāko uzvedības pārbaudi

KRAJOWA WYSTAWA W ŚWIERKLAŃCU (Polija),30.06.2012
Tesnesis: Rudiger MAI (SV)
18-24. mēn., suņi:
SG1 Simon no Bārtas Krasta

Raschau-Langenberg (Vācija, LG18) , 01.07.2012
Tiesnesis:J.Stiegler
18-24.mēn. , suņi:
SG 3 Sabir no Bartas Krasta

Bardowick (LG1, Vācija), 08.07.2012
Tiesnesis: Stiegler Joachim
18-24 mēn., suņi:
SG 3 Sabir no Bartas Krasta

LVASK 2012. gada specializētā vācu aitu suņu izstāde 14. 07.2012., Rīga
Tiesnesis: V.Petrovs (LV)
12-18 m., kuces:
Sg 1. JCAC Terrica no Bārtas Krasta
18-24 m., suņi :
Sg 1 Simon no Bārtas Krasta
18-24 m., kuces:
Sg 2 Slawa no Bārtas Krasta
Darba klase, kuces:
V 2 LV CAC Ornella no Bārtas Krasta

ESLÜ specializētā izstāde 11. -12.08.2012., Harjumaa ( Igaunija)
Tiesnesis : Klaus Gothe (SV)
18-24 mēn., kuces:
SG2 SLAWA NO BARTAS KRASTA

Krievijas РСЛНО Galvenā izstāde 2012 г. , 18-19.08. 2012, Smoļenska,
Tiesnesis: Floriano Noto (Италия)
Рабочий класс, суки:
3 teicami. ORNELLA NO BARTAS KRASTA
Tiesnesis : Luigi Montellini (Италия)
18-24 mēn., suņi:
7 ОХ SABIR NO BARTAS KRASTA

Austrijas SVÖ BUNDESSIEGR ( Galvenā gada izstāde) 2012 , 18. — 19.08.2012 ( Kohfidisch)

Tiesnesis: Edgar Pertl (A)
18-24. mēn., suņi:
1.Loti labi Simon no Bārtas Krasta

Galvenā Vācijas izstāde Bundessiegerzuchtschau 31.08.12. -02.09.2012.(Ulm)
tiesnesis: Joachim Stiegler ( SV)
18-24 мēn., suņi:
SG44 Sabir No Bartas Krasta
SG52 Simon No Bartas Krasta

Galvenā Baltijas Valstu izstāde Baltc Sieger show 21. -23.09.2012. ( Ogres raj.)
tiesnesis: H-P.Rieker ( SV)
18-24 мēn., suņi:
ĻL1 Simon no Bārtas Krasta Labākais Latvijas suns!
ĻL2 Sabir no Bārtas Krasta
tiesnesis: E.Steifert (SV )
12-18 мēn., kuces:
ĻL5 Terrica no Bārtas Krasta Labākais Latvijas suns!
18-24 мēn.kuces:
ĻL9 Slawa no Bārtas Krasta Labākais Latvijas suns!
Darba klase, kuces :
VA3 Ornella no Bārtas Krasta Balva par labāko uzvedības pārbaudi! Labākais Latvijas suns!

Galvenā Lietuvas izstāde 29.09.12.( Маriampole)
tiesnesis: Margit van Dorssen (Германия)
18-24 мēn., suņi:
ĻL1 Simon no Bārtas Krasta
ĻL2 Sabir no Bārtas Krasta
Darba klase, kuces:
VA1 Ornella no Bārtas Krasta

Raduno Nazionale SAS Cosenza ( Itālija) 21.10.2012
tiesnesis:Giudice Marc Renaud (F)
ĻL.1 SIMON NO BARTAS KRASTA
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Korland Rein » 04 Dec 2012, 09:27

Fantastiski rezultāti!!!! Mājas lapā jau ievērtēju, kad blogu atvērāt! Prieks par Jums! Lai veicas arī turpmāk!

P.S. Mums izstādes patīk kopumā, bet to, kādu gandarījumu sniedz specene pie šķirnes pazinēja vai CAC un CACIB pie allrounderiem, to patiešam pēdējā laikā ir neiespējami vairs salīdzināt!
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby čība » 04 Dec 2012, 10:37

Vauuu, kādi rezultāti! Ir ar ko lepoties :latvija:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby dresetajs » 04 Dec 2012, 13:51

Apsveicu ar labu sezonu!
Būšu riebīga - a sporta-apmācības panākumi 2012.? Neka personīga, tiešam interesanti un atceros, ka Tev labas kvalitātes suni :) A mums daži par VASiem glābšanai interesējas...


Par BH tiesnesi- ja no Est, tad Pēteris ieteica Vilve. No Somijas- nosauc kandidatūras! (vai kur painteresēties- Somijas Kennelitā laikam) Es nezinu Somijas BH tiesnešus... :tikainesaki:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Henriete » 04 Dec 2012, 14:34

sanita wrote:Paldies par jūsu sitām un sirsnīgām atsauksmēm! :roze: Es viņiem nodošu jūsu simpatījas! :sirsninas2:


:samilejies: Patiešām. Dodiet ziņu vismaz īsumā, kur šis skaistulis dosies, pie kā. :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 04 Dec 2012, 20:35

Korland Rein wrote:Fantastiski rezultāti!!!! Mājas lapā jau ievērtēju, kad blogu atvērāt! Prieks par Jums! Lai veicas arī turpmāk!

P.S. Mums izstādes patīk kopumā, bet to, kādu gandarījumu sniedz specene pie šķirnes pazinēja vai CAC un CACIB pie allrounderiem, to patiešam pēdējā laikā ir neiespējami vairs salīdzināt!


Paldies! :samilejies: Manai šķirnei ir tādi plusi, ka mums ir kvantums ar specenēm, ka var brīnišķīgi iztikt bez CACenēm. Es saprotu, ka citam šķīrnēm tādas iepējas ir daudz mazāk. Tomēr , kad tu esi ringā ar 15-30 suņiem vienā klasē tas ir pavisām savādāk, nekā ar dažiem. Piemēram Somija ringā mums bija pari 30 suņiem, Vācijā galvenā izstādē abi brāļi tika pirmā ringā ( ringi Vācijā halvena izstādē tiek dalīti pa daļām, jo vienā vecuma klasē piedalās pāri pa 200 suņiem.
Tikai azmirsu atgādināt, ka VASu specenēs klasēs līdz 2 gadu vecuma augstākais vērtējums ir "Ļoti Labi", bet darba klasē dod teicami, un augstakais vērtējums ( pie mums tituls) ir "VA" - Atlases klase. tas nozīme aptuveni labakais no labakiem. :)

čība wrote:Vauuu, kādi rezultāti! Ir ar ko lepoties :latvija:


dresetajs wrote:Apsveicu ar labu sezonu!


Mīļš paldies visiem!!!!!! :alinji: :latvija: :sirsninas2:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 04 Dec 2012, 20:48

dresetajs wrote:Būšu riebīga - a sporta-apmācības panākumi 2012.? Neka personīga, tiešam interesanti un atceros, ka Tev labas kvalitātes suni :) A mums daži par VASiem glābšanai interesējas...


Kapēc riebīga. Es ne tikai organizēju seminārus bet strādāju arī. :kanepe: Apvienot ļoti saspringtu izstāžu sezonu ar sportu praktiski nav iespejams, bet šogad mēs esam sarīkojuši 2 ekšus Liepajā un esam nokārtojusi:
Slawa B.K. BH eksis,
Paulina B.K. BH un IPO1 eksis
Simon B.K.- BH eksis, biju jau praktiski sagatavojusi IPO eksim, bet oktobra sākumā Sīmons uz gadu parvācās uz Itāliju dzīvot, un 2 nedēļas atpakaļ nokārtoja atkārtoti BH eksi ( jo tā prasa Itālijas nolikums, ka BH eksāmenu ja kārto tajā valstī kur suns dzīvo) un arī nokārtoja IPO eksāmenu.

varu ar visu atbildību pateikt, ka uz doto brīdi maniem visiem suniem, kas dzīvo pie manis ir nokārtoti IPO vai SchH eksāmeni. Es domaju tas nav maz.

Tā kā mes nesēžam tikai lauros..... :medos:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 04 Dec 2012, 20:50

Henriete wrote:
sanita wrote:Paldies par jūsu sitām un sirsnīgām atsauksmēm! :roze: Es viņiem nodošu jūsu simpatījas! :sirsninas2:


:samilejies: Patiešām. Dodiet ziņu vismaz īsumā, kur šis skaistulis dosies, pie kā. :)


OK! Obligāti došu ziņu. :jaa:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby dresetajs » 04 Dec 2012, 21:52

sanita wrote:***

varu ar visu atbildību pateikt, ka uz doto brīdi maniem visiem suniem, kas dzīvo pie manis ir nokārtoti IPO vai SchH eksāmeni. Es domaju tas nav maz.

***


Tas noteikti nav maz, tas ir SUPER! :sirsninas: :labipadarits: Panākumiem bagāta gada izdevas!
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby NARDICUM » 04 Dec 2012, 23:22

Ļoti panākumiem bagāta sezona Tev un Taviem suņiem bijusi! Tā tik turpini!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby dresetajs » 05 Dec 2012, 11:42

Starp citu, tieši Sanita bija prieks manis piemērs ka vajag rīkoties, darīt, nevis sēdēt un gaidīt brīnumu no kādām personām-organizācijām :jaa: Es tak ilgi uz Tevi rādīju - kad Tu sakumā brauca uz Ķengaragu lai strādātu ar suni, pēc tam Liepājā nodarbības organizēja. Tev vajadzēja- Tu panāca lai Tev tas būtu pieiejams :roze: Un kopš ta laikā es principā arī dzīvoju līdzīgi 8-) :labipadarits: Tā kā PALDIES par piemēru!!! :sirsninas:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron