Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korland Rein » 10 Mar 2010, 23:22

Mieru, tikai mieru! :tikainesaki:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Noise » 11 Mar 2010, 01:25

a man labi, man nekas netraucee :muzika:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Elbe » 11 Mar 2010, 08:34

Ja serveru resursi nav ierobežoti, tad par ko vispār tas kašķis?! Katrā šķirnē tak tomēr nedaudz atšķiras mikroklimats un lai tak sveic savējos, kā grib. Tieši par kopējām sadaļām varētu uztraukties, ka tur pārāk raibs.
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby zakjiits_a_bisi » 11 Mar 2010, 08:44

Tauta, jums nešķiet, ja vien aptaujas rezultāts nenosliecas vismaz 80% pret 20% par labu apsveikumiem šķirņu sadaļās, ka šādā situācijā nedrīkst neievērot arī otrās puses viedokli? Pastaigājiet pa sadaļām un paskatieties kā izskatās, ka pēc izstādēm 2-3 lapas ir ar <apsveicu> - <paldies>. Apsveikumi vispār ir privāta lieta un būtu izsakāmi privāti un nebūtu uzspiežami visiem sadaļas lasītājiem... līdz ar ko apsveikumu pārcelšana uz izstāžu sadaļu vai privātajām tērzētavām ir tikai apsveicams piedāvājums. :koncha:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Robins » 11 Mar 2010, 09:46

Ezis wrote: Nedomāju, ka ir vērts skaldīt matus un līdz sīkumam izstrādāt šos ierobežojumus. Ja vadībai kāda posti šķiet pārlieku puķaini, vienveidīgi vai kā citādi nepieņemami, var tak pakratīt pirkstu privāti. Nafig čakarēt visiem atrašanos šeit? :tomati:


Un ja šādi ierobežojumi/noteikumi nebūs iepriekš (pie tam visai demokrātiskā veidā) izstrādāti, pieņemti un kaut kur uzrakstīti - ko tad tas admins teiks tam nepieņemamajam? "Man nepatīk?" Uzreiz kāds bļaus, ka "mani apspiež", "personīgas antipātijas" utt.
Noteikumiem ir jābūt, kaut vai tikai tāpēc, lai būtu vadlīnija, pie kuras turēties. Lai tos kaut vai neviens nelasa, neievēro utt. Nedomāju, ka tagad moderatori ies skaitīt bildes postos, vērtēt, vai postā sniegtā informācija ir būtiska šķirnes sadaļas informācija vai tmldz. Bet gadījumā, ja tomēr kaut kādas pārmērības tiek konstatētas, tad vismaz ir uz ko atsaukties. Nevis katrā gadījumā ielaisties garās diskusijās, vai to patiešām nedrīkstēja, jo ir taču vesels bariņš ļaužu, kuriem tas netraucē.
Noteikumi paši par sevi nevienu neierobežo - būtisks ir to pielietojums. Un tad, ja šis pielietojums būs greizs, tad arī būs pamats kliegt, ka "neko neļauj", "nedemokrātija", "Eiropas cilvēktiesību tiesa" utt.
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BViper » 11 Mar 2010, 10:26

Palasīju šo un nonācu pie tā pašā vecā secinājuma - latvietis ir un paliek latvietis. Kasīties, bļaustīties utt mums ļoti patīk.

1. Šis resurs tika izveidots pēc Eldberga personīgas iniciatīvas un līdz ar to var uzskatīt ka viņš ir arī īpašnieks. Ja kādam nepatīk draugiem.lv, tas cilvēks tur nesēž, vai ne? Nepatīk nesēdi šeit.
2. Es personīgi atbalstu apsveikumiem atsevišķu sadaļu, jo besī ārā, meklējot konkrētu informāciju, šķirstīt n-lapas ar 1 bildi un 50 postiem pēc tam - vai ku skaists, vai sveicu un +1 +2 +1000 ect. Kā Eklēriņš atzīmēja - nav iespējams izlēkāt pa visām šķirņu sadaļām un apsveikt visus, vai atbildēt uz visiem apsveikumiem, jo izrādās kāds arī uzmet lūpu par to ka neatbild.

Tā kā es redzu, ka kasīšanās šeit daudziem ir palicis gandrīz kā pamatnodarbe un tomēr liela daļa no mums ir aktīvi cilvēki, kas strādā atalgotu darbu. Un lai neradītu papildus zaudējumus iestādēm vai kompānijām, kurās mēs strādājam, tiks rakstīts iesniegums kompānijām, kas uztur Interneta satura klasifikāciju, klasificēt šo resursu kā 'Personal Network Storadge and Backup' un 'Social Networking and Personal Sites'. Tas ietaupīs Jūsu laiku un liks pievērsties svarīgākām lietām.

Ja kāds nesaprata par ko iet runa - daudzas valsts iestādes un lielās kompānijas izmanto speciālus proxy serverus. Tajos tiek filtrēts kādās vietnēs drīkst iet kādās nē. Ja Jums no darba datoru ieejot http://www.suni.lv izmetās šāds paziņojums - atcerieties Jums maksā par to lai Jūs strādājat, nevis sēžat suni.lv
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Creme de la Creme » 11 Mar 2010, 10:33

Nu reizēm šie apsveikumi netraucē (ja ir neuzkrītoši), bet citreiz...saliek ''apsveicu'', ''paldies'', ''apsveicu'', ''paldies''. Un vēl milzonīgus smaidiņus, ziedus u.tml. Gribās apsveikt ar vērienu - raksti personīgi!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Cilveeks » 11 Mar 2010, 10:44

BViper wrote: Tā kā es redzu, ka kasīšanās šeit daudziem ir palicis gandrīz kā pamatnodarbe un tomēr liela daļa no mums ir aktīvi cilvēki, kas strādā atalgotu darbu. Un lai neradītu papildus zaudējumus iestādēm vai kompānijām, kurās mēs strādājam, tiks rakstīts iesniegums kompānijām, kas uztur Interneta satura klasifikāciju, klasificēt šo resursu kā 'Personal Network Storadge and Backup' un 'Social Networking and Personal Sites'. Tas ietaupīs Jūsu laiku un liks pievērsties svarīgākām lietām.

Ja kāds nesaprata par ko iet runa - daudzas valsts iestādes un lielās kompānijas izmanto speciālus proxy serverus. Tajos tiek filtrēts kādās vietnēs drīkst iet kādās nē. Ja Jums no darba datoru ieejot http://www.suni.lv izmetās šāds paziņojums - atcerieties Jums maksā par to lai Jūs strādājat, nevis sēžat suni.lv

BViper paldies par rūpēm...Image
http://cilveeks.jimdo.com
,,Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts." /Karlsons/
User avatar
Cilveeks
Junior
Junior
 
Posts: 816
Joined: 13 Jan 2010, 13:34
Location: Latvia, Vidzeme

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Amols » 11 Mar 2010, 11:04

Iespējams, ka BViper izglābs Latviju, iespējams ka izvedīs no krīzes.... :ludzu: :ludzu: :ludzu:
Līdz tam dadomāties, ka tagad raxtīt vēstules un kādam stučīt... tiešām tu pareizi pateici:
''latvieši ir latvieši'', un tas pilnā mērā raksturo arī tevi pašu... :lv:
Lai izvarītos no iespējamās diskusijas, uzreiz pateikšu, ka mani šādi ''sūtījumi'' neskars :medos:

Bviper PAR LATVIJAS PREMJERU, NOST AR V.D. :lv:
Image
User avatar
Amols
Baby
Baby
 
Posts: 52
Joined: 26 Jan 2010, 23:13

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 11:06

Uztaisīja to blogu sadaļu un ko tālāk? Kur tad tagad to informāciju meklēt? Jo es neticu, ka KR vai Demix dzīvojoties pa savu sadaļu, otreiz postēs kaut ko no savas suņu dzīves kopējā. Labi, svarīgākos jaunumus vb, bet nu, lai iepazītu, piemēram, rotveilerus man jāizlasa gan rotveileru 50 lpp, gan atsevišķie blogi :( Nu var jau cerēt, ka šķirņu sadaļa tik ātri tagad nepildīsies, bet nu nezinu....
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BViper » 11 Mar 2010, 11:21

Liels paldies par mīļajiem vēlējumiem un apsveikumiem un cildinājumiem!!!! :smarzas: :smarzas: :smarzas:

Cya, skrienu raxtiit partijas nolikumu uttt. Kā nekā 1 balss jau man ir.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 11 Mar 2010, 11:23

varētu padomāt ka Šķirņu sadaļa ir kā tāds etalons - ja tur katru dienu neierakstās x posti, tā vairs nav vērtīga...

Trešajā vieta pēc statistikas ir aplūkot aktīvos topikus... lietotājs nav muļķis, ko gribēs atradīs ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby brex » 11 Mar 2010, 11:31

A tagad sacensiba - kurs NIKNAIS, ja? Super labi sanak!! :histerija:
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Robins » 11 Mar 2010, 11:32

Šajā sakarā es vēlreiz gribēju jautāt, vai nav iespējams noteikt kaut kādā foruma layoutā, ka izvēles rinda ar "View active topics" ir vienmēr redzama (tagad ir tikai pie Board index). Dogos tā bija. Manuprāt, ļoti ērti.
Paldies!
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 11:33

Nu nez, nez otawa! Nebūs jau tik traki! Vismaz es noteikti savā personīgajā sadaļā taisos pļāpāt tieši par MAN svarīgo, patīkamo utt. Bet to, kas attiecas uz šķirni kā tādu - sports, standarts, jaunākie sasniegumi, piedzīvojumi, izmēģinājumi utt, arī turpmāk tiks likts šķirnes sadaļā.
Nu ne visa informācija, kura interesē mani un manus draugus, labus paziņas, var interesēt visus šķirnes sadaļas lasītājus. Turklāt, mēs jau reiz spriedām, ka bieži vien šāda satura teksti lika justies citiem kā nenovērtētiem, kā sliktākiem, ne tik atzītiem, mīlētiem utt., līdz ar to, tieši tādēļ daudzi rakstītāji atkrita, jo viņam tak nav izstāžu suns vai nez kāds sportists, ir vienkārši mājas mīlulis, a mēs te ar saviem sasniegumiem vien plātamies, ka viņu jautājumi pat paliek ēnā un tādā garā.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby energy » 11 Mar 2010, 11:44

Ja man tiešām šis resurs pazudīs, zināšu kuram pateikt paldies :pagalvu:

Vai neesi padomājis, ka tādēļ Tu mīļāks nekļūsi un ar šo nogriezīsi iespēju ienākt suņos tiem, kuri pie neta tiek tikai pa dienu (jo mājās nav neta) un tiem, kuri nemaz nepostē un nekasās?

Tā kā šoreiz pats parādiji priekšzīmi, kāds esi latvietis. Kā tajā anekdotē par kaimiņiem ,kad Dievs prasīja: Saki, ko vēlies, došu jebko, tikai Tavam kaimiņam divreiz vairāk. Uz to latvietis atbildēja: izdur man vienu aci.


Jauku dienu visiem!
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 12:07

eldberg lietotājs nav muļķis, ko gribēs atradīs ;)

Nav gan muļķis, tik jālasa 2x vairāk :) Protams, interesēs, lasīšu, bet tas tikai pavairo darbu gan lasītājam, gan administratoriem.

EklēriņšVismaz es noteikti savā personīgajā sadaļā taisos pļāpāt tieši par MAN svarīgo, patīkamo utt. Bet to, kas attiecas uz šķirni kā tādu - sports, standarts, jaunākie sasniegumi, piedzīvojumi, izmēģinājumi utt, arī turpmāk tiks likts šķirnes sadaļā.

Ja mani ieinteresē kāda šķirne, tad gribas izlasīt visu - i šķirni kā tādu - sports, standarts, jaunākie sasniegumi, piedzīvojumi, izmēģinājumi utt, i pļāpas, jo tā atklājas suņa saimnieks.

Tas viss ir tikai manas pārdomas par tēmu. Protams, vajadzēs, sameklēšu, izlasīšu, lai kur visu sarakstītu.:)
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 11 Mar 2010, 13:06

Es pieņemu,ka man daudz infas būs jādublē,bet cik tur tā darba :smarzas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 13:34

Demix wrote:Es pieņemu,ka man daudz infas būs jādublē,bet cik tur tā darba :smarzas:

Tas ir tas, ko vajadzēja panākt?
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 11 Mar 2010, 14:12

otawa wrote:
Demix wrote:Es pieņemu,ka man daudz infas būs jādublē,bet cik tur tā darba :smarzas:

Tas ir tas, ko vajadzēja panākt?

Noteikti ne,bet ne jau es sāku šīs reformas...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests