Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

All About Forum

Vai personiskiem apsveikumiem ir vietas šķirņu sadaļā?

Poll ended at 13 Mar 2010, 19:15

Nē, apsveikumi jāveic izstāžu sadaļā vai PM vai pa epastu
52
52%
Jā, apsveikumi ir noderīga informācija
48
48%
 
Total votes : 100

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 14:16

Demix wrote:Noteikti ne,bet ne jau es sāku šīs reformas...


:) Tas bija retorisks jautājums. Pavairojot sadaļas un pat dublējot tās, diez vai būs lielāka jēga un vairāk kārtības.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 11 Mar 2010, 14:20

otawa wrote:
Demix wrote:Noteikti ne,bet ne jau es sāku šīs reformas...


:) Tas bija retorisks jautājums. Pavairojot sadaļas un pat dublējot tās, diez vai būs lielāka jēga un vairāk kārtības.

Nu ne jau 1/1,bet vienu otru nāksies,jo diez vai manā klubiņā iegriezīsies tie,kam tieši šķirne interesē :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 14:25

Demix wrote:Nu ne jau 1/1,bet vienu otru nāksies,jo diez vai manā klubiņā iegriezīsies tie,kam tieši šķirne interesē :sajucis:


Zinu, ka ne 1/1, bet kaut 1/25, kam tas vajadzīgs(es netēmēju uz tevi personīgi, bet kopumā uz situāciju)? Un ja būs vēl kāds haskijietis ar savu klubiņu, tad nāksies lasīt jau 3 vai 5 sadaļas, lai aptvertu, kas šķirnē notiek :( Man tas liekas murgs.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korfa » 11 Mar 2010, 14:26

otawa, mūsu sadaļu tas neskar :) tass viss ir vajadzīgs lai nebūtu 101 paldies, lūdzu un vaiiii cik skaisti pēc kārtas ;)
nu ok, par bērniem nerunāšu un tā, bet kopumā neskar :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby otawa » 11 Mar 2010, 14:29

Korfa wrote:otawa, mūsu sadaļu tas neskar :) tass viss ir vajadzīgs lai nebūtu 101 paldies, lūdzu un vaiiii cik skaisti pēc kārtas ;)
nu ok, par bērniem nerunāšu un tā, bet kopumā neskar :D

Paldies Dievam un mums, ka varam dzīvot mierīgi :) I bildes vienkopus, i informācija, i prieks, i asaras.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 11 Mar 2010, 14:33

otawa wrote:
Demix wrote:Nu ne jau 1/1,bet vienu otru nāksies,jo diez vai manā klubiņā iegriezīsies tie,kam tieši šķirne interesē :sajucis:


Zinu, ka ne 1/1, bet kaut 1/25, kam tas vajadzīgs(es netēmēju uz tevi personīgi, bet kopumā uz situāciju)? Un ja būs vēl kāds haskijietis ar savu klubiņu, tad nāksies lasīt jau 3 vai 5 sadaļas, lai aptvertu, kas šķirnē notiek :( Man tas liekas murgs.

Gan izkristalizēsies,parasti nevajadzīgais pats "nomirst"...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 14:52

var jau uztaisīt arī blogu "Bērni/Mazuļi/Cālis" vai tamlīdzīgi, kur tieši par bērniem runāt. :starkism:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 11 Mar 2010, 15:01

BaibaB wrote:var jau uztaisīt arī blogu "Bērni/Mazuļi/Cālis" vai tamlīdzīgi, kur tieši par bērniem runāt. :starkism:

Tas ta ka ietu zem sadaļas citi jautājumi ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korland Rein » 11 Mar 2010, 21:55

otawa wrote:Uztaisīja to blogu sadaļu un ko tālāk? Kur tad tagad to informāciju meklēt? Jo es neticu, ka KR vai Demix dzīvojoties pa savu sadaļu, otreiz postēs kaut ko no savas suņu dzīves kopējā. Labi, svarīgākos jaunumus vb, bet nu, lai iepazītu, piemēram, rotveilerus man jāizlasa gan rotveileru 50 lpp, gan atsevišķie blogi :( Nu var jau cerēt, ka šķirņu sadaļa tik ātri tagad nepildīsies, bet nu nezinu....

Es konkrēti nedublēšu gan. Taču ielūkošos "rotveileros" un tt. Mūsu gadijumā ir cits stāsts..mēs esam pārāk daudz no vienas audzētavas, vai tas labi vai slikti, kā nu kuram šķiet. Dažiem traucē mūsu pļāpas, bildes, izstāžu rezultati, citam nē. Kurš vēlas pievienosies arī mūsu sadaļai, kuram neinteresē, būs iespēja nelasīt un neskrullot dusmīgiem, trīcošiem pirkstiem to, kas uz dusmu dzen un taml.
Bet tie, kas raksta grāmatu par KR, tam ļoti noderēs abas sadaļas. :hih:

P.S. BViper, es atdodu otru balsi par tevi kā premjeru! :lv:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Korfa » 12 Mar 2010, 08:35

Šim gadījumam piekrītu :) KR, laikam, ir mūsu foruma aktīvākā audzētava! :tikainesaki:
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 12 Mar 2010, 10:56

Man gan nesanāks nekādu info dublēt, jo savā tēmā lieku tiešām to info, kas tieši attiecas uz mani, maniem suņiem un kuru neliktu šķirnes sadaļā. Jā, par kādas izstādes sasniegumiem es noteikti ielikšu info šķirnes sadaļā, bet kopsavilkumu cik mans suns CAC, BIG rozetes vai vēl ko savācis, es uzskatītu par lieku plātīšanos tur. Jā, ja kādu konkrēti interesē tieši mana personība un kādam sirdī ir iekritis tieši kāds no maniem suņiem, tad šādu info var meklēt vai jautāt manā tēmā.
Tad vēl situācija, kāda varētu izveidoties bīglu sadaļā. Šobrīd Marika ar savu bīgliņu Bernardo ir devusies uz Crufts izstādi. Ja viņi būs labi nostartējuši, varu garantēt, ka ne tikai divas, bet arī vairāk lapas būs pilnas ar apsveikumiem un šādā situācijā man jāpiekrīt, ka viņa būs pelnījusi katru apsveikumu, jo tā ir drosme un milzīga apņemšanās būt pirmajai, kura no bīglistiem brauc piedalīties tādā izstādē. Protams, vēlāk, tās n-tās lapas būs visai apgrūtinošas, ja kāds gribēs cauri šiem apsveikumiem sameklēt kādu postu, kurš būs būtisks, līdz ar to, es domāju, ka tās lapas ar apsveikumiem noteikti varētu pārnest uz Marikas personīgo blogu tajā brīdī, kad viņa to būs atvērusi, jo arī vēlāk daudziem varētu būt interesanti palasīties atkal un atkal šos apsveikumus, jo tie noteikti radīs tādu īpašu atmosfēru un atmiņas par konkrēti šo izstādi.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby madzhy » 12 Mar 2010, 13:29

Eklēriņš wrote:Protams, vēlāk, tās n-tās lapas būs visai apgrūtinošas, ja kāds gribēs cauri šiem apsveikumiem sameklēt kādu postu, kurš būs būtisks, līdz ar to, es domāju, ka tās lapas ar apsveikumiem noteikti varētu pārnest uz Marikas personīgo blogu tajā brīdī, kad viņa to būs atvērusi

Lasu visu šito jau kuro dienu un.. :soks: Sviesstsss.. :kanepe: Nesaprotu- kāda iksa pēc ir jāsarežģī kaut kas, kas nav jāsarežģī????? :lamajas:
Forums ir forums, nevis ciltsgrāmata, enciklopēdija vai kas cits. Un tur ir vieta arī apsveikumiem (un es pat neeju uz izstādēm..)
Patiesībā,mani vēl vairāk tracina dažā šķirnē skrollot ikdienas ierakstus "mans suns šodien sagrauza 3 zeķes un divas apenes", bet es negalvoju, ka man rīt pašai kaut ko tādu negribēsies ierakstīt. Tā kā relax un take it easy.. Ļaujiet tak forumam normāli dzīvot savu gaitu. ;)Piekrītu Safohouse un gan jau pretēji foruma noteikumiem, atkārtošos:

Safohouse wrote:
"Pamatā jau mēs rakstām te, orientējoties nevis uz x personu, kas te meklēs info, bet viens otram, un tieši šķirņu sadaļās arī tusē domubiedri. Kāpēc viņus dzīt ārā no istabas uz kādu citu telpu, lai viens otram varētu paspiest roku?"

Un, ja jau TIK DIKTI vajag koncentrēties uz "viesiem no malas" - tad, tieši tā- šķirnes bla bla daudzums un raksturojums ļauj spriest arī par konkrēto šķirni un saimniekiem kopainā, kā arī tiem apsveikumiem starp šķirnes cienītājiem ir zināms pluss - padara atmosfēru čomiskāku. Galugalā, šis taču nav nez kāds iestīvināts organizācijas XXX forums.. Bet nez kāpēc, šeit tā atmosfēra kļūst vēl spiedīgāka.. :tikainesaki:

P.S. Tagad visi zinās, ka nevajag pārcensties un labāk sveicienus rakstīt izstāžu sadaļās.. Pie noteikumiem var ierakstīt šādu ieteikumu. Arī spamošanai jau nav striktu robežu, bet domāju, ka pārsālītā gadījumā moders zinātu pamatoti pakratīt pirkstu iekš PM.
Bet blogiem iesaku atstāt to reālo funkciju, nevis dublēt tādu pat čatu kā šķirņu tēmā, tikai sadaloties " pa bariņiem"..
Last edited by madzhy on 12 Mar 2010, 13:40, edited 1 time in total.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 12 Mar 2010, 13:40

Eklēriņš wrote: bet kopsavilkumu cik mans suns CAC, BIG rozetes vai vēl ko savācis, es uzskatītu par lieku plātīšanos tur.

Es gan domāju,ka audzētājam tā ir svarīga informācija,zināmā mērā reklāma,jo kā zinām, arī citu valstu suņienieki apmeklē šo forumu,nezinu gan kā šo konkrēto,bet dogs.lv gan, un viņi seko suņu izstāžu rezultātiem,man pašai regulāri LT kolēģi zvana un pārjautā par vienu vai otru postu.Savējiem esmu iedevusi koordinātes un zinu,ka viņi seko informācijai arī šeit!Pārsvarā tieši šķirņu sadaļas!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby eldberg » 12 Mar 2010, 14:00

madzhy wrote: P.S. Tagad visi zinās, ka nevajag pārcensties un labāk sveicienus rakstīt izstāžu sadaļās.. Pie noteikumiem var ierakstīt šādu ieteikumu.

Tā arī tiks darīts. Ja nu gadījumā aizies atkal par 1lpp, tad tomēr dzēsīs.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby madzhy » 12 Mar 2010, 14:05

:labipadarits:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Eklēriņš » 12 Mar 2010, 15:19

madzhu, izskatās, ka Tu nesaprati, ko es gribēju teikt, bet cik cilvēku, tik dažādas uztveres! :nadzinji: Es nu vairs toč neiešu skaldīt matus, tas kļūst arviens smieklīgāk. Paldies eldberg par pļāpātavu, tiešām lieliska lieta! Un man nekādu pretenzinu vispār ne pret vienu ne nav, ne arī bija :medas:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Elbe » 14 Mar 2010, 23:18

Šī diskusija radīja pasliktinātu iespaidu par forumu. Diemžēl. Noteikumi ir vajadzīgi, bet nu ne jau cenzūra. Tagad es vairs nezinu, kur drīkstu izpaust sajūsmu par kādu uzvarētāju, kur nē. Kur drīkstu ielikt savus rezultātus, bet kur nav brīv. Tā jocīgi sanāk - gribējāt , kā labāk, bet tāpat vien sanāca, ja ne sliktāk. Daudzvārdīgie sveicēji, kā sveica, tā sveic visās vietās. Aktīvākos komentētājus sadzināt "pļāpātavā", lai nelien acīs. Man pat vairs negribas savu šķirni celt uz augšu, jo absolūti nezinu, ko bez bildēm tur vēl varētu likt, ja neviens nedrīkstēs atsauksmes ierakstīt. Tad arī tām bildēm nav jēgas. :(
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 14 Mar 2010, 23:39

Par šito man šodien nedaudz škrobe parāva, draugiem.lv suņu grupā jau sen ir šādi tādi noteikumi, bet principā 99,9% demokrātija, palūdzu izteikt ieteikumus, ko vajadzētu mainīt, lai uzlabotu grupu, tās saturu, daži to uztvēra kā briesmīgu cilvēktiesību apspiešanu
Kāpēc cilvēki ar vārdu noteikumi, ieteicamie noteikumi, saprot nez kādu terorismu? Nu kaut :tomati: es neticu, ka šajā forumā tagad kāds baigi skaitīs katrā tēmā bilžu skaitu, apsveikumu skaitu. Nevajag iet galējībās, un ieteikumus rīkoties tā vai šitādi tulkot kā tev nebūs rakstīt forumā neko citu kā vienīgi definīcijas ;)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby Demix » 14 Mar 2010, 23:55

undd
Aha,es draugos palasījos,bet tur man šķiet tik dažāda publika,ka nav vērts censties kko uzsākt :akes: Bez uzbraucieniem neiztikt,es arī bieži mēģinu izteikt savu viedokli vai dot padomu,bet vienmēr atradīsies kāds kas aprej!!!Man šķiet,ka tur bieži tusē ļoti ar sevi un dzīvi neapmierināti pilsoņi,kuriem nav uz ko izlādēties :histerija:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Balsojums par personiskajiem sveicieniem šķirņu sadaļā

Postby undd » 15 Mar 2010, 00:05

aha, Demix, es arī pati jūtu to atšķirību, kā es komunicēju šeit un kā tur, es pa lielam esmu miermīlīgs cilvēks, ķīvēties man nepatīk, bet nezkapēc tur man vienmēr velk uz kašķi, ne dogos tā bija, ne šeit tā ir
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests