Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Miscellaneous

Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby agrita » 10 Mar 2010, 17:04

Vakar, notika kās ļoti negaidīts un bēdīgs. Nomira manas klasesbiedres iemīļotais Vācu aitu suns. Suns dzīvoja pagalmā un mājā, bet pa nakti parasti palika ārā. No rīta izejot arā, pavērās briesmīgs skats, suns guļ apsnizis sniegā un vaid. Viņš nekavējoties tika nogādāts klīnikā, kur viņu glābt vairs nevarēja. Miršanas iemesls- žurku inde. Ģimene ir šokā, klasesbiedrenes jaunākais brālis, pat visu nakti sēdējis suņa būdā. Es šo uztvēru ļoti personiski, jo mūsu suņiem ir vecuma starpība 5dienas. Mums abām, kad nopirka suņus, mēs kopā priecājāmies,bet nu Cēzara vairs nav :(



Viņi dzīvo Beberbeķos, tajā rajonā esošie, esiet piesardzīgi.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby OrlandoSeaHorse » 10 Mar 2010, 17:56

Nabaga zvērs. Tā ir - tu sargā, sargā, centies un še tev par pūlēm. Droši vien kāds grib māju apzagt un laikus atbrīvojas no sarga. Lai saimnieki tur acis vaļā. Un mūsdienās saimniekam jāsargā suns, nevis otrādi. Diemžēl.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby Laura » 10 Mar 2010, 17:59

Pirms dažām dienām Bročam no mutes izvilku sardeles gabalu ar makšķerāķi...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby murkata » 11 Mar 2010, 08:39

nav vārdu, kas būtu pietiekami briezmīgi to cilvēku apsaukšanai...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby pape1 » 11 Mar 2010, 09:28

Mjā...mums pati kaimiņiene noindēja mūsu suņuku, jo skauda ,ka mēs staigājām pa izstādēm un pārdodam kucēnus.Kā es zinu, ka viņa, tas pēc pārs gadiem vīrs izšķīrās no viņas un kādā tusā viņš iedzēris izteicās pats, ka sievai skauda un ka viņa pirka žurku indi, kaut viņiem nebija problēmu ar peļveidīgajiem :apstulbis:
Image

Image
pape1
Baby
Baby
 
Posts: 53
Joined: 13 Jan 2010, 20:21

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby goldfinch » 11 Mar 2010, 13:35

vēl viens variants ir, ka saindējies no žurkas, bet tad tas pusaizkostais zvērs būtu kaut kur tuvumā, vai visamz asiņu strīpa vilktos. Mums savlaik noindēja VAS viņa ka'dreizējais atradējs, suns Berģis bij pamucis, likām sludinājumu, piezvanīja, bet negribēja atdot neparko, arī pret atlīdzību, brauca vecāki ar toreiz vēl ar miliciju sunim pakaļ,liels jandāliņš bija, suni noindēja pēc kāda gada, laikam staigāja vecis riņķī kamēr atrada kurā mājā esam. Cilvēks ir pats nežēlīgākais zvērs

jūtu līdzi par drauga zaudējumu :svece:
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby Zuks » 11 Mar 2010, 13:37

Laura wrote:Pirms dažām dienām Bročam no mutes izvilku sardeles gabalu ar makšķerāķi...

Nu šis ir pats labākais..... :shokets: :pagalvu: Ir jau dzirdēts, ka tā dara, bet.... :noliedz:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby paula » 11 Mar 2010, 13:47

Mums arī ir saindēšanās pazīmes. Takšelis neēd, nedzer, vai nu guļ, vai skatās vienā punktā. Nereaģē uz apkārt notiekošo, glāstiem, saucieniem-kā dzīvs mironītis ;( Vakar pāris stundas nogulējām pie sistēmas, šovakar būs analīžu rezultāti un tālāka ārstēšana. tad arī zināsim-vīruss, vai inde. Bet, par cik jau pāris stundas viņam pa muti nāk baltas putas, es tomēr sliecos domāt, ka šoreiz vainīgs nebūs viss vēdervīruss...
Es domāju, ka tie cilvēki vienkārši neapzinās, kādas mokas dzīvniekam tas nodara.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby Unkas » 11 Mar 2010, 13:50

Ak, Paula turaties! Spēku un iztur'bu jums abiem!
Unkas
 

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby silverequs » 11 Mar 2010, 13:58

paula, šausmīgi, kaut ko noteikti būs apēdis. Daudzi jau tās žurkas indē un pat vienreiz Ziedoņdārzā bija brīdinājums par to, ka noteiktās teritorijās izkaisīta inde, bet nu jā, diemžēl nedzīvojam mēs aizsargātā vidē, turaties, viss būs labi, ķepainis jums stiprs, tiks uz ķepām. :estevisamilosu:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 14:51

Paula, turaties un noteikti dod ziņu, kā Fricim. :neparliecinats:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 14:54

goldfinch wrote: Cilvēks ir pats nežēlīgākais zvērs


viennozīmīgi. apzināti iedot indi otram cilvēkam sava labuma dēļ vai dzīvniekam tāpēc, ka dzīvnieks nepatīk... to var tikai cilvēks. diemžēl. :aizsvilstas:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby irituska » 11 Mar 2010, 14:55

Paula, abi sīkie mūdži tur ķepas par Frici.. :mierina:

Hrrr, taisni vai žēl, ka sals beidzis kost, un žultainie tantuki lien ārā no savām pažobelēm.... :pilnmeness:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 14:59

irituska wrote: žultainie tantuki

vot, vot... :pilnmeness: man viens tāds tantuks vienu vakaru, nikni šņākdams, atļāvās aizrādīt: un valstī vēl krīze esot, ka daži atļaujas trīs suņus turēt... es gandrīz apkritu. biju kā uz mutes sista, pat neattapu viņai ko atcirst :aizsvilstas:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby paula » 11 Mar 2010, 15:16

Es, izrādās, jau kopš jaungada dzīvoju pārsimts metru attālumā no žultaina onkulīša-piemājas autostāvvietas sarga. Visu ziemu sēdēja savā būdiņā... Saulainajā pirmdienas rītā izejam pagalmā-onkulītis kautko rosās pa savu stāvvietu, atstājis pusvirus vārtus, kas norobežo mūsu pagalmu no stāvvietas. Suņi aizskrien pa darīšanām, es tikmēr tur pat, kādus 20 metrus līdz konteineram miskasti izmest. Metot miskasti dzirdu, ka onka kautko bļauj krieviski. Pagriežos-mani suņi ielīduši pa to spraugu, ostās gar stāvvietas stūri-kādu 100 m rādiusā no visām mašīnām, no ankulīša.. nevienam netraucējot, neko neapdraudot. Onkulītis pakampj sniega lāpstu un SKRIEN pāri stāvvietai pie maniem suņiem, to lāpstu draudīgi vicinādams :soks:
Paspēju iesaukt suņus iekšā, kamēr viņš atnesās. Vārtus aizverot uz mani kautko brēca-krieviski. Daudz, daudz trīsstāvīgo, pankūku un vēl kautko, ko nesparatu :lamajas:
Es ļoti ceru, ka viņš ir no draudētājiem, ne darītājiem. Otrdien Fricim sākās simptomi...
p.s. piedodiet-es mazliet jūku prātā. nevaru sagaidīt analīžu rezultātus.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 15:23

āāā, nu šausmas :histerija:
piezvanīt nevari? varbūt analīzes jau gatavas. tas ir tik mokoši...
es būtu uzsprāgusi, aizskrējusi pie tā večuka un piedraudējusi, ka ja mans suns izrādīsies saindēts, tiks uztaisītas visas iespējamās analīzes un viņam draudēs krimināllieta. es vnk kļūstu nejauka, ja aiztiek (vārdiem un piedraud ar darbiem) manu bērnu vai manus suņus. :lamajas:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby paula » 11 Mar 2010, 15:28

[bBaibaB][/b]
Jau zvanīju.Analīzes būs 18:00. Es arī labprāt tam vecim šur tur, šo to ieindētu. Bet man te vēl jādzīvo, un man ir otrs, vesels suns. Kā jau Tu zini, tad kucēns. Nedomāju, ka būtu prātīgi "izsaukt uguni" uz sevi, ja nu viņš patiesi ir darītājs.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby Sinty » 11 Mar 2010, 15:55

paula, :mierina: Fricim bučas, turam īkšķus, lai ātrāk izveseļojas...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus!

Postby Demix » 11 Mar 2010, 16:21

Paula
Turaties,mums arī reiz līdzīgi bija,izturējām,Jums arī viss būs labi :mierina:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby BaibaB » 11 Mar 2010, 16:27

Paula, es saprotu, ka uz asumiem nevajag iziet un tomēr... tieši tā, Tev ir arī otrs suns. man arī kaimiņš piedraudēja, nositīs manus suņus, viņi, redziet čurājot. jā, mazais nevar paciesties, kamēr es ar viņu pārskrienu pāri ielai uz krūmiem, kur viņam iztek, tur iztek. kad man meita pateica, ka kaimiņš piedraudējis suņus nosist, gāju skaidroties. un pateicu, ka nebūs ne draudēšanas, ne sišanas. izstrīdējāmies, bet kaimiņam kļuva skaidrs, ka es nepacietīšu ne draudus, ne draudu īstenošanu darbos. man neviens likums neaizliedz turēt trīs suņus un kamēr es ievēroju likuma un kabineta noteikumu nosacījumus, viņam nav tiesību man draudēt un pirkstu likt klāt manam privātīpašumam, ja kas. :ninja:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests