Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Miscellaneous

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby paula » 11 Mar 2010, 16:44

BaibaB
Redzi, mums pa nedēļu ir vairākkārt bijis, ka es ar bērnu un nu jau vienu ( jo otrs ir vārgs) suni dzīvojos pa pagalmu. Viņš tur pat, aiz sētas, ņemās pa savu stajanku... neviena vārda nav teicis, pat paskatījies uz mums nav. Toreiz arī ārā no savas teritorijas ne soli nezgāja. Kautkādā ziņā jau taisnība viņam ir-nevajadzēja man iet uz to miskasti, ja redzēju, ka vārti vaļā, un nevarēju galvot, ka suņi nelīdīs iekšā...
+es patiesi ne sapratu, ne atcros, KO viņš tur draudēja. Biju ļoti satraukusies, visu laiku vaktēju suņus, starp rupjajiem vārdiem nespēju izšķirt tulkojamos...
varbūt viņš vienk''arši auroja kautko par stulbām sievietēm, kas nejēdz pievākt savus sīksuņus. Varbūt draudēja kautko... neviens to nezin.
Un man nav tāds krampis, kā Tev-iet bļaustīties, ja neesmu droša, ka viņš ir vainīgs ;)
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OrlandoSeaHorse » 11 Mar 2010, 18:41

Nevajag jau uzreiz iet bļaut, paskaidro mierīgi, ka tev ir aizdomas uz viņu, ka suns iespējams, ir indēts un vienīgais naidīgi noskaņotais ir viņš, ka tu to tā neatstāsi, ka iesi uz policiju, vai ja tas nelīdzēs - lūgsi talkā puišus spēka gados. Pat ja nav indējis - droši , ka pierausies un vismaz nepiekliegs pilnu ielu ar lamām katrreiz, kad tu ej pastaigāt. Galu galā - suņi nelēca pāri aizvērtiem vārtiem, bija viņi vaļā, pats atvēra. Dažiem šķiet, ka viņi visu drīkst, tā pārliecība ir jāapkaro laicīgi, citādi aug lielāka un tad tev būs grūtāk gan dzīvot, gan ar veci tikt galā.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby obrija » 11 Mar 2010, 18:57

Turies un suņukam veselību :estevisamilosu:
18 gadus atpakaļ kad strādāju ar savu suni apsardzē, viņai arī kāds mīļi bij iebarojis indi, par cik kucīte bij grūsna, tad izmetās un caur dzemdi noasiņoja, glābt nebij iespējams, nomira arī viņa tādā labā laikā pl 00.00, man tā bij ļoti liela trieka, vēl tagad citreiz Rasu sapņos redzu ;(
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby gilroy » 11 Mar 2010, 18:58

paula, vai analīžu rezultāti jau ir? Ja ir inde, varētu līdzēt asins pārliešana. Zinu, jo pērn mans lielais bija donors vienam takšelim, kurš arī kādam kaimiņam bija "pārskrējis pār ceļu". Mazais izķepurojās. Kurā klīnikā jūsējais ir? Varbūt ir vērts saukt palīgos jau laicīgi, gan jau lielo suņu saimnieki, kas tuvumā, atsauksies.
Image
User avatar
gilroy
Junior
Junior
 
Posts: 699
Images: 66
Joined: 13 Jan 2010, 15:47

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby paula » 11 Mar 2010, 22:11

Tā, nu esam atpakaļ no klīnikas. Daktere teica, ka žurku inde nav bijusi, bet kautkāda nelaba, nenosakāma ķīmija ir gan. Vīrusa nav, tikai smaga saindēšanās. Fricim pamazām sākušas atteikties aknas... pēc šodienas sistēmas un injekcijām viņš uzreiz ļoti atžirga-jau sāka grozīt galviņu, mazliet reaģēt uz skaņām :aptracis: Izdevās arī iebarot viņam mazliet ārstniecisko konzervu, kurus gan pēc stundas atvēma. Mums tas ir ļoti daudz, jo divas dienas viņš vienkārši skatījās vienā punktā, ne uz ko apkārt nereaģējot, četras dienas nav ēdis neko...
Suns ir pie mums mājās, uz sistēmām mēs viņu vadāsim, klīnika nav tālu. Par asins pārliešanu pagaidām daktere neko nav teikusi, bet mums jau ir pieteicies viens paliela auguma donors ;)
Milzu paldies visiem līdzi jutējiem! :ludzu:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Linda » 11 Mar 2010, 22:17

paula
Labi ka suņuks sāk atžirgt! :aptracis: Veseļojies, Frici! :roze:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Nemezis » 11 Mar 2010, 22:41

Trakas lietas....Turaties meitienes un tiesham uzmaniet sunjus..Mums ari 80-x gados noindeja kaiminsh VAS kucenu..vinja vienkarshi noasinjoja un mes neka nevarejam palidzet,jo simptomi paradijas velu vakara,00-24 klinikas padomju laikos nestradaja..Arsts atskreja pie mums no rita,bet diemzhel vairs neko nevareja izdarit..

agrita varbut ir kadas aizdomas,kursh to vareja izdarit? Ljoti zhel suni :( Tadiem cilvekiem agri vai velu dzive noteikti piespeles to,ko vinji ir pelnijushi..
User avatar
Nemezis
Junior
Junior
 
Posts: 503
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:53
Location: Jūrmala

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby undd » 11 Mar 2010, 22:55

ķīmiju saēsties, saostīties jau var jebkur, i nemaz indētāju nevajag, paskatieties cik daudz dažādas drazas mētājas
turaties :mierina:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby agrita » 12 Mar 2010, 07:19

Nemezis

Viņu vienīgās aizdomas ir, ka kāds vēlējās māju apzagt! Vispār viņi brīnās ,kā suns apēda to indi, jo bija ir ļooooti izvēlīgs ēdiena ziņā.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Unkas » 12 Mar 2010, 10:12

Paula, turam visus īkšķus par Frici, lai veseļojas !
Unkas
 

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Laura » 12 Mar 2010, 10:23

Ui, tik tagad izlasīju par foršo Frici... Man viņš dikti patīk, turam ķepas, lai viss būtu kārtībā!
Par to makšķerāķi noskaidroju pat teorētisko vainīgo - ir mums te tāds onka kaķu nīdējs (pretēji tantukiem kaķu barotājiem). Lai gan man bezsaimnieka kaķi pagrabos arī ne sevišķi patīk, šitā tomēr nedrīkst ar viņiem cīnīties. Vispār jau, ja man būtu kaut kāda legāla bezmaksas iespēja tikt no tās kaķu armijas vaļā, labprāt to darītu. Katru rītu ap desmitiem pagalmā varam vērot skatu, kā izvelkas laukā vecene - kaķu barotāja un viņai apkārt vismaz 12-15 kaķveidīgie... Reiz Bročassuns ieskrēja tajā barā un dabūja no vecenes pa ķobi. Pēc tam man ar tantuku bija nopietna saruna, bet viņai nav skaidrs joprojām - kaķīšu žēl.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Zuks » 12 Mar 2010, 11:18

Nu man jau ar to kaķīšu žēl, bet arī barot viņus nav risinājums. Tad, kad bija tā akcija, ka varēja par velti nest sterelizēt, es mēģināju divu nedēļu garumā to realizēt - noķēru ar vienu, bet šama pamuka. Rezultātā - dabūju smagu iekaisumu uz rokas kur saskrāpēja un sakoda. Tur kaut kā profesionāli ar zināšanām jāpieet. :nadzinji:
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby OrlandoSeaHorse » 12 Mar 2010, 12:35

Laura wrote: Vispār jau, ja man būtu kaut kāda legāla bezmaksas iespēja tikt no tās kaķu armijas vaļā, labprāt to darītu. ..... Reiz Bročassuns ieskrēja tajā barā un dabūja no vecenes pa ķobi.
Uz kādu laiku aizņemies lielāku suni! :riima:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby silverequs » 12 Mar 2010, 13:02

Nu, jā, tieši dēļ tādas attieksmes LV ir tik lielā bedrē. Lai gan neviens nenojauš, kas šiem dzīvniekiem ir jāpārcieš, un kad redzēju, kā kaķeni sakoda suns tikai dēļ tā, ka viņa ar klibo kāju, kuru bija guvusi laikā, kas krievu špana viņu apmētāja ar akmeņiem, nepaspēja aizbēgt, domāju, ka, ja redzētu, ka kāds atlaiž savu suni speciāli uz šiem dzīvniekiem dabūtu pa ķobi ne tikai suns bet arī pats. Un to pat neskaitāmas reizes esmu darījusi. Parasti jāstrīdās ar pilnīgi atsaldētiem idiotiem, kas palaida savu bokseri vai stafu izskrieties. Cik reizes esmu sīkos gribējusi pa sienu izsmērēt redzot, kad atkal tiek mocīts kāds pagraba kaķēns, kas nav paspējis aizbēgt. Un ko pēc tam darīt ar tiem dzīvniekiem, kas sakropļoti cilvēka dēļ. Jauki jau teikt, neesot tur uz vietas, neredzot, cik daudz viņu mirst un kādās ciešanās, ar omu kopīgi esam "attīrijušas" viņas pagalmu no kaķiem, palikušas vairs tikai divas sterilizētas kaķenes no 15. Pilnīgi debīlas sarunas te no daža laba mutes nāk. Jums tas sagādā baudu, emocionālu apmierinājumu vai kā? Nu ja vēlaties variet darīt tāpat kā ar to suni, noķert un no tilta mest zemē un skatīties un filmēt kā tas mokās, ļoti efektīvs veids kā adbrīvoties no nevēlamiem dzīvniekiem.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby čība » 12 Mar 2010, 13:10

Ja ir kaķi, nav žurkas. Izvēlies, kas labāk tīk.
Ja nebūs ielu kaķu, būs žurku kalni, lielpilsēta bez kaķiem ir žurku paradīze.

Mums jau pagājušajā vasarā bija peles ierāpušās pa logu (5. stāvā!)

Vienmēr kaķīšiem iedodam apkaltušo pastēti, vai desiņu, īpaši ziemā pabarojam.

Jā kaķi arī pārnēsā slimības un kaitina suņus, bet tas ir labāk nekā ieraudzīt skapī žurku (nerunāsim par apēstajiem produktiem, bet visur atstātajām "rozīnēm" un slimībām, ko žurkas pārnēsā.)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby emy » 12 Mar 2010, 13:18

silverequs +1

pēdējā laikā vēl kādā tēmā (šķeit tajā, kur par suni varoni) bija daža izcila atziņa par kaķu stulbumu u.t.jopr. Dažs labs kaķis ir gudrāks par dažu labu suni. Ok. Es arī esmu "suņu" cilvēks, ok - šis ir suņu forums, bet... Ļoti daudziem suņiniekiem ir arī kaķi un ne visi suņinieki ir kaķu nīdēji. Un atļaušos teikt, ka lielāks debīl...sms man šķiet suņu rīdīšana uz kaķiem nekā kaķu barošana pagalmos. Un kaķu indēšana vai makšķerāķu likšana barībā ir noziedzīga un galu galā parāda to pašu vien - cilvēku ļaunumu.

Bet no šīs tēmas mācoties es savu suni divkārt modri novēroju, jo viņam arī nemode pie miskastēm kādu super gardumu sagrābt un aprīt.

paula, turam īkšķus un ķepas par Frici. Kā puikam klājas šodien?
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Sinty » 12 Mar 2010, 13:21

Nu es domāju, ka šeit jau neviens nav tāds, kas labpatikā noskatītos kā kaķi kož nost...
Bet nu, ja mans suns kaķiem neuzbrūk, tad reāli nevar viņu pagalmā vaļā laist tik tāpēc, ka kādreiz aizskrien pie ņaudošajiem?
Man ar bija kādreiz līdzīgi...Dzīvoju vēl pie vecākiem un tur kā jau riktīgā 9-stāvenē pieklājas, ārā kaķu kādi 10-15... Un barotāja ar pie lietas... Tad nu reiz staigājos ar VASiņu un sunce aizskrēja pakaļ vienam no kaķiem, kurš, protams, bēga prom... Un tā kaķu vecene ne tikai mēģināja dot suņam pa ķobi ( to jau viņa arī diezvai spētu), bet vārda tiešā nozīmē nolādēja i mani, i manu suni...
Nu un tagad iedziļinoties tajā visā... Tos kaķus tikai baro, viņi tur tā mierīgi vairojas, no kaimiņsētām vēl kādu pa kluso piemet klāt, jo šeit tak tik labi baro un viņu skaits tikai aug... Bet visādas slimības un tie (ne)cilvēki, kas mēģina tos āra dzīvniekus noindēt...No tā arī mūsu mājdzīvniekiem var nākties ciest (tfu X 3)... Paldies Dievam, tur, kur tagad dzīvoju nav tādu problēmu, jo mums te tik 2 āra kaķi ir, viens, kas vasarā dzīvo uz mana balkona ( tas pats sen nav redzēts) un otrs - visas mājas mīlulis... Un abi kastrēti un potēti, un no suņiem nebēg un ar ķepu nesit...
Bet par žurkām runājot... Tagad diezgan aktīvi notiek tas indēšanas process pagrabos, vismaz Rīgāun arī nez vai 20 kaķi katrā pagalmā ir vajadzīgi...Un nemaz jau viņi tās žurkas tā neķer, kad viņus baro...
Tik nepārprotiet - man nav nekas pret kaķiem, bet kaut kādai robežai ir jābūt...

Un es arī pievienojos - Paula, kā takšelim?
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby Zuks » 12 Mar 2010, 13:24

Vēl jau paliek aromāts kas uzvēdī paverot pagraba durvis......
Zurkas arī ir slikti, bet ar tām vismaz ir dienests, kas nodarbojas.
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby paula » 12 Mar 2010, 13:51

Nu neko, gaidam 17:00, kad būs nākošā sistēma... šodien suncis atkal apātisks. Iebaroju viņam konzervu, bet tas tiek atvemts...ūdeni sācis dzert pats, bet...arī tas drīz vien atnāk atpakaļ.
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: Lūdzu sargiet savus mīluļus! (Žurku inde!)

Postby brex » 12 Mar 2010, 13:53

Turaties!!!
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests