Bezšķirnes / Non-breed

Dog Breeds

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby pixy » 06 Aug 2012, 08:58

Ligita555 wrote:Manai māsicai ir šitāds skaistulis ,ļooooooooti liels ,prātīgs un gudrs :jaa: ,kā nekā viņa vecāki strādā policijā :)
Tiešām skaists, bet man radās jautājums - vai tad policijā, atšķirībā no medībām, drīkst strādāt bezšķirnes suņi, kurus vēl arī pāro? Vai arī šis ir brāķēts šķirnes suņu pārojuma kucēns?
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby čība » 06 Aug 2012, 09:32

pixy wrote:
Ligita555 wrote:Manai māsicai ir šitāds skaistulis ,ļooooooooti liels ,prātīgs un gudrs :jaa: ,kā nekā viņa vecāki strādā policijā :)
Tiešām skaists, bet man radās jautājums - vai tad policijā, atšķirībā no medībām, drīkst strādāt bezšķirnes suņi, kurus vēl arī pāro? Vai arī šis ir brāķēts šķirnes suņu pārojuma kucēns?


Drīkst un jā.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby pixy » 06 Aug 2012, 09:56

Tas gan nebija ienācis prātā, ka šāda iestāde varētu ar kranču vairošanu nodarboties, mūžu dzīvo, mūžu mācies. Un kāda ir argumentācija? Nu vismaz oficiālā... Visas runas par šķirnes tīrību un pārdomātu vaislas atlasi kā potenciālo garantiju temperamentam, darba spējām un prognozējamam raksturam var iet ieskrieties... Ligita555, nekā personīga, vienkārši interesanti, kāpēc tāda politika. Konkrētais eksemplārs tiešām smuks :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby vipdu » 06 Aug 2012, 12:38

Iespējams vadās pēc vecāku darba spējām ne šķirnīguma, bet gadās ka kāds kucēns tiek izbrāķēts, tad viņu kaut kur jāliek. Mums ar ir bijis izbrāķēts policijas suns (bailes no šāvienu trokšņiem), toreiz pateicoties vetārstam izdevās no pēdējās sprices paglābt, pazvanīja mums un neveica to briesmu darbu. Super suns bija.
User avatar
vipdu
Junior
Junior
 
Posts: 760
Joined: 11 May 2011, 08:45
Location: Ogre, Latvia

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby Ligita555 » 06 Aug 2012, 13:40

Konkrētajam suņam nu jau 10 gadi ,cik atceros ,tad tas tiešām bija brāķēts suns ,tāpēc arī pie māsīcas nokļuva ,man jau patīk ,izskatās ,ka te forumā ir ĻOOOOOOTI jāpiedomā ,ko raksti ,savādāk tomātu birums garantēts :velnins:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby pixy » 06 Aug 2012, 13:53

Ligita555 wrote:tad tas tiešām bija brāķēts suns ....izskatās ,ka te forumā ir ĻOOOOOOTI jāpiedomā ,ko raksti ,savādāk tomātu birums garantēts :velnins:
Kur tu redzi pret sevi vērstus tomātus? Es pajautāju, vai policija vairo krančus, saņēmu atbildi "jā" un pateicu, ka man tas liekas īpatnēji. Tu atbalsti šādu pārošanu? Tā kā visticamāk, ne jau Tu ar to nodarbojies, tad ne Tev, ne māsīcai, ne sunim ar to nav nekāda sakara un pie tomātiem jūs nu nekādi netiekat ;) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby Ligita555 » 06 Aug 2012, 14:09

pixy wrote:
Ligita555 wrote:tad tas tiešām bija brāķēts suns ....izskatās ,ka te forumā ir ĻOOOOOOTI jāpiedomā ,ko raksti ,savādāk tomātu birums garantēts :velnins:
Kur tu redzi pret sevi vērstus tomātus? Es pajautāju, vai policija vairo krančus, saņēmu atbildi "jā" un pateicu, ka man tas liekas īpatnēji. Tu atbalsti šādu pārošanu? Tā kā visticamāk, ne jau Tu ar to nodarbojies, tad ne Tev, ne māsīcai, ne sunim ar to nav nekāda sakara un pie tomātiem jūs nu nekādi netiekat ;) .

Neesmu rakstījusi ,ka policija vairo krančus ,neizdomā :lamajas: Un man nav nevienam jātaisnnojas ,kā bija ,kā ir un kā būs :medos: :) ,šim suņam māte un tēvs bija ar dokumentiem ...
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby lauva » 06 Aug 2012, 14:13

es ar nesaprotu,par ko te jāapvainojas,man liekas normāls jautājums. un kpc jautājums par krancīšiem? tāpēc,ka šī ir bezšķirnes suņu sadaļa :D :D :D un tad jau liekas tikai normāls šis jautājums :D :D relax,te nevienu brīdi neviens apvainojums nav bijis (ja vien suņa nosaukšana par krancīti tiek uztverts par apvainojumu,tad,perdon,nevajadzēja bildi likt :D )
suns smuks un viss čikiniekā.
mums pašiem laukos ir izbrāķēts AAS, vecāki policijā strādā,kucēnus izdalīja.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby pixy » 06 Aug 2012, 14:45

Ligita555 wrote:Neesmu rakstījusi ,ka policija vairo krančus ,neizdomā :lamajas:
Vispār te vēl daži diskusijā piedalās...
čība wrote: vai tad policijā, atšķirībā no medībām, drīkst strādāt bezšķirnes suņi, kurus vēl arī pāro?



Drīkst un jā.
Grūti cilvēkiem, kas uzskata, ka viss pret viņiem vērsts...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby Laine » 06 Aug 2012, 22:25

Tie bieži gan nav krancīši, bet gan dažādu šķirņu jaukteņi. Policijā vērā tiek ņemtas darba spējas, kuras bieži, diemžēl, šķirnes suņiem ir krietni vājas, jo atlase izstādēm notiek tieši izskata un krietni mazāk reālo darba spēju dēļ. Bet, ja godīgi, kranču vairošanu ne reizi neesmu policijā novērojusi. Iepirkšanu jā, vairošanu ne reizi... :viltigs:
Fortis & ElaImageImage
User avatar
Laine
Puppy
Puppy
 
Posts: 162
Images: 2
Joined: 10 Aug 2010, 11:40

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby dresetajs » 24 Aug 2012, 10:57

Aktīviem suņiem un saimniekiem :)

2012. gada 15. septembrā
"Dienesta un sporta suņkopības mācību centrs"
sadarbībā ar SIA „Royal Canin Latvia”
dresūras laukumā "Ķengarags"
rīko jautras sacensības
dog-frisbee (suņu frisbijs), pitch&go


Frisbija klases:
* Iesācēju klase (rolli);
* klase Progress;
* metieni uz tālumu, atsevišķi vīrieši un sievietes.

Pitch&go:
*Mini klase;
* Maksi klase;
* komandu ieskaite

Reģistrācija līdz 9.09.2012. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: InterSportCanis@inbox.lv. Pieteikumā norādīt:
* dalībnieka vārdu, uzvārdu;
* suņa šķirni, vecumu, klasi (klases).

Dalības maksa
* frizbijs – vienā klasē 5 ls, divās klasēs 7 ls, visās klasēs 8 ls. Viena saimnieka otrs suns- atlaide 1 ls;
* pitch&go – 5 ls.

:!: Sacensības notiks ja būs piemēroti laika apstākļi! Ja sacensības nenotiks laika apstākļu dēļ, dalības maksa tiks atgriezta.

Rekvizīti apmaksai:
Swedbank, LV05HABA0551015588312
biedrība “Dienesta un sporta suņkopības mācību centrs”
reģ. Nr. 40008026101
kā iemaksas mērķi norādot “15.09.2012. sacensības”.
:!: Var apmaksāt arī sacensību dienā, bet reģistrācija gan jāveic iepriekš !

Informatīvais telefons 29883662.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby pixy » 11 Oct 2012, 09:08

Reti te kaut ko ielieku, bet man ļoti patīk s_solv bildes no adžiliti treniņsacensībām Mežciemā, kurš bija arī mans un Keli pirmais sacensībveidīgais pasākums šajā sporta veidā. Mūsu pamata sporta veids ir un paliek Obedience, bet tā kā šogad esam sākušas skriet arī adžiliti un meitenei tīri labi sanāk - dažas bildes ar suņa prieku par sportu arī šajā sadaļā. Mans krancītis lido :) :
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby peecis » 11 Oct 2012, 09:32

jāieliek plušķu tēmā arī mana mošķe :kanepe:

Image
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby hestija » 17 Feb 2013, 12:50

Sveiki!
Vēlamies pievienoties Jūsu pulkam :jiihaa:

Šeit mana mazā suņmeitene- Šerija :rej: Šerija ir Džeka Rasela (tētuks) un garspalvainās taksenes mīlestības auglis :samilejies:

Image
User avatar
hestija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 Dec 2012, 18:36

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby s_solv » 23 Feb 2013, 19:50

Tika adžiliti treniņā 23.02.2013.
Image
Image
http://www.agility.lv - viss par adžiliti (sacensību grafiks, raksti u.c.)

http://www.tikaso.lv
Foto
User avatar
s_solv
Junior
Junior
 
Posts: 593
Images: 38
Joined: 14 Jan 2010, 15:06

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby otawa » 18 Mar 2013, 15:09

Labdien, izskatās, ka šajā sadaļā aktivitāte ir dikti maza un tomēr, ja kāds ieskatās ...:)
Esam tikuši pie maza jauktenīša Argo. Vispār suns būs vairāk mammai, bet cik izskatās, diezgan liela dalība viņa dzīvē būs arī mums. Arī šobrīd viņš dzīvo ar mums un mūsu šnaucerīti Doru. Stāsts par to, kā esam pie viņa tikuši nav pārāk sentimentāls un pareizs, bet nu viņš dzīvo pie mums.

Sunītim šodien ir 42. dzīvības diena. Tā domājams,jo saimniece visu laiku nevis atbildēja uz jautājumiem, bet runāja līdzi tam, ko mēs jautājām. Kucēns ņiprs, labi ēd, muzikāls :) Vienīgais, kas mani mazliet šobrīd uztrauc, kas no viņa īsti izaugs, jo ne tēvu, ne māti dzīvē netikām redzējuši. Teica, ka māte kaut kas līdzīgs skatā malamutam (augums mazāks), tēvs esot vilkveidīgs. Kaut kā bijām noskaņojušies uz liela auguma suni, bet, kad atvedām mājās, sāka likties , ka nu dikti sīka tā radībiņa. Kad bijām aizbraukuši pie saimnieces, laikam tomēr iestājas baigs prāta aptumsums, ieraugot mazos.

Jau esmu parakusies pa internetu, visādu info salasījusies un gadījumi ir visādi, bet baigi ceru, ka suņu dievs mums atsūtījis tādu, kas beigu galā izaugs kādi 45-50 cm. Pagaidām mums ir 2 kg, 19-20 cm skaustā, apskatīju zobus. Ilkņi ir visi (muki, diezgan gari), priekšzobi ir visi, dzerokļi ir, bet nesapratu, cik. Baigi robotie zāģi un atšķirt kur kurš sākas, kur beidzas, diezgan pagrūti. Augšžoklī gan izskatās, ka visi nav izlīduši.

Te nu ir mūsu Argo.

Image

Image
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby ruu » 18 Mar 2013, 16:05

Es par Argo sāku lasīt šnauceru tēmā, bet negribējās piesārņot ar komentāriem, ka nedabūju pa galvu :D Argo ir riktīgs mīļumiņš :) Ar bezšķirnes sunīšiem jau parasti ir tā, ka nevar zināt, kas iznāks līdz tam brīdim, kad viņi izaug, bet jūsu gadījumā laikam var tikai minēt, ja ne mammu, ne tēti neesat redzējuši. Lai nu kā, galvenais, ka mazais ir vesels, priecīgs un sagādā patīkamus brīžus :pukudupsis:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby hestija » 18 Mar 2013, 16:21

Hihi, līdzīgi kā ruu, arī es par Argo sāku lasīt šnauceru tēmā. Suncis riktīgi feins, un ar vislielāko nepacietību gaidīšu no Jums bildes, lai redzētu, kas no šī kamoliņa izveidosies ^^
User avatar
hestija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 Dec 2012, 18:36

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby otawa » 18 Mar 2013, 19:28

Ruu , Hestija

Paldies :) noteikti ik pa brīdim ielikšu kādu bildīti un uzrakstīšu kā mēs augam un kādi izaugsim. Pilnīgi nav pieredzes ar tik maziem suņiem. Pagaidām pilnīgs mazulis. Vienīgais labums, ja grib ēst - bļauj, grib nokārtoties, bļauj... Tas, protams , nenozīmē, ka varam iztikt bez peļķēm, jo ir ar mieru nokārtoties uz avīzes tikai tad, ja pašam gribas un ne savādāk.
User avatar
otawa
Puppy
Puppy
 
Posts: 366
Joined: 13 Jan 2010, 17:26

Re: Bezšķirnes / Non-breed

Postby hestija » 18 Mar 2013, 19:36

otawa wrote:Tas, protams , nenozīmē, ka varam iztikt bez peļķēm, jo ir ar mieru nokārtoties uz avīzes tikai tad, ja pašam gribas un ne savādāk.


:tikainesaki: Mūsu 5 mēnešus jaunā dāmīte tikai nesen ir apguvusi ārā kārtošanās prasmi :chura: Pati gan pie durvīm nesēž un neprasās, bet kad izvedam, tad priecīgi pačurā :) Un tāpat arī mājās pa kādai prieka (un arī parastajai) peļķei sanāk. Viss ar laiku...
User avatar
hestija
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 29 Dec 2012, 18:36

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests

cron