Palīgā!!!!!

Ask a question and get an answer

Re: Palīgā!!!!!

Postby brex » 20 Mar 2013, 14:27

ar ko tad Flex slikti?
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Palīgā!!!!!

Postby peecis » 20 Mar 2013, 14:42

katija wrote:Lika pasmaidīt :)

pieņemu, ka paši pircēji šādu tendenci ir noteikuši un "uzpurnis, kas darbojas" ir nestandarta prasība.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Palīgā!!!!!

Postby AliseM » 20 Mar 2013, 15:00

brex wrote:ar ko tad Flex slikti?


Es pilnībā piekrītu, ka Flex ir bīstams un jo garāks, jo sliktāk, bet alternatīvas jau nav - vaļā laist nevar, bet suns grib pastaigāt, paošņāties - tad vismaz 5m es viņu "oficiāli" varu palaist. Protams, jātur acis vaļā - nedod Dievs, ja pa vidu izdomās braukt riteņbraucējs vai kas cits - striķītis jau nav redzams. man gan laimējās nopirkt ultradzeltenu - starp citu, pārdevēja man teica, ka šis flexis esot atstarojošs - protams, ka nav, bet nu dienas laikā vismaz tā trakā krāsa ir saskatāma. Tas, cik reizes man striķītis ir apdedzinājis rokas, jau vairs nav saskaitāms :aizsvilstas: un nepārtrauktā suņu piņķerēšana un atpiņķerēšana :sajucis: - bet pagaidām es alternatīvu tiešām nesaskatu... nesaprotu, kāpēc flexi nav ar atstarojošiem elementiem - vismaz neredzēšanas risks būtu samazināts!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Palīgā!!!!!

Postby Creme de la Creme » 20 Mar 2013, 15:13

peecis wrote:
Creme de la Creme wrote:peeci - kāds te sakars ar nodokļiem?! Tu jautāji - ja ABI suņi ir bez pavadām!

:)
Ar Tevi grūti diskutēt :)

Es jautāju par praksi vainu sadalījumā, ja viens suns bez pavadas sakož citu bez pavadas esošu, Tu atbildi:"vainīgi ir abi, jo pārkāpj MK noteikumus", es tam nepiekrītu, jo noteikumu pārkāpums automātiski nenozīmē atzīšanu par vainīgu/līdzvainīgu, kam atkal Tu nepiekrīti un es minēju piemēru.
Ok, pieņemsim abi suņi ir bez pavadas, viens ir vecs un klibs mazsuns 2 m no saimnieka, otrs agresīvs lielizmēra suns bez redzama saimnieka. Tavuprāt atkal vainīgi ir abi, jo abi pārkāpa noteikumus?

Vari neatbildēt, vairāk man interesēja tieši prakse.

Varbūt ir grūti, bet ne neiespējami :kanepe:
Es Tavu jautājumu uztvēru kā: divi suņi, bez pavadām, saplūcās/savaino viens otru/nokož. Tādā situācijā jau neviens nezinās kurš pirmais zobus parādīja, kurš piamris koda. Loģiski - vainīgi būs abi. Visticamāk ka tas būs kārtējais lēmums par atteikšanos uzsākt kriminālprocesu. Labākajā gadījumā - abi saimnieki tiks sodīti administratīvi.
Bet, jebkurā gadījumā, tas nav mans pers. viedoklis.
Situācijas var būt ļoti dažādas un katrs gadījums būtu jāizvērtē individuāli. Kā tas notiek praksē? Skat. tēmas autores rakstīto - nekā nenotiek!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Palīgā!!!!!

Postby Lory » 20 Mar 2013, 15:16

Jā es zinu,ka flexsi nav labi,ja būtu īsa pavada būtu uzrāvusi varbūt augšā.Bet savu suni nelaižu vaļā,tapēc flexsis ir man noderīga lieta.Man šodien zvanīja no dzivniekupolicijas šinī jautājumā,teica,ka nav vērts pārsūdzēt prokuratūrā,ka tāpat neko nepanākšu,bet varot mēģināt,varēšot paildzināt laiku.Meklēju šobrīd juristu kurš varētu uzņemties šo lietu,jo taisos to sievieti iesūdzēt civiltiesā.
Lory
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 27 Feb 2012, 20:40

Re: Palīgā!!!!!

Postby brex » 20 Mar 2013, 15:23

nesausti sevi, nezini, vai uzrausana augsa butu lidzejusi! musu suni VASi turpinaja lekt un plest, kad to uzrava uz rokam augsa, pie tam meginot iepspeju robezas VASus aizspardit
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Palīgā!!!!!

Postby peecis » 20 Mar 2013, 15:29

Interesējos tāpēc, ka, tfu tfu tfūūū, gadās visādi. Ja nu kas, lai var zināt, kurā gadījumā jāpieprasa/jāmaksā kompensācija, kurā jāiet katram uz savu pusi. Pēc manas saprašanas ja mans suns ir tuvu man (attālums atkarīgs no konkrētās vietas, tukšā parkā tie būs 6 metri, pilsētas centrā 1.5, pie tā pieskries cits suns un būs kautiņš, vainīgs būs otrs suņa saimnieks, un otrādi, ja manējais pieskrien pie cita un es nevaru to atsaukt, vainīgs esmu es, neatkarīgi no suņu izmēriem, pavadas esamības un rezultāta. Nav loģiska situācija, kad eju pa centru ar savu suni 1 m garā pavadā, bet kāds mazsuns 8m garā fleksī riedams metās virsū un es nedrīkstu savam ļaut sevi aizstāvēt.
Tie ir mani iesācēja spriedelējumi, neesmu ne jurists, ne kinologs, tāpēc arī jautāju par praksi.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Palīgā!!!!!

Postby Creme de la Creme » 20 Mar 2013, 15:32

Lory wrote:Jā es zinu,ka flexsi nav labi,ja būtu īsa pavada būtu uzrāvusi varbūt augšā.Bet savu suni nelaižu vaļā,tapēc flexsis ir man noderīga lieta.Man šodien zvanīja no dzivniekupolicijas šinī jautājumā,teica,ka nav vērts pārsūdzēt prokuratūrā,ka tāpat neko nepanākšu,bet varot mēģināt,varēšot paildzināt laiku.Meklēju šobrīd juristu kurš varētu uzņemties šo lietu,jo taisos to sievieti iesūdzēt civiltiesā.

Es tomēr ieteiktu atkārtoti vērsties policijā ar iesniegumu. Pievienojiet klāt veta izziņu. Šoreiz tikai prasot sodīt suņa saimnieci pēc APK 106.panta
106.pants. Dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšana

Par dzīvnieku turēšanas, labturības, izmantošanas un pārvadāšanas prasību pārkāpšanu -

izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no pieciem līdz divsimt piecdesmit latiem, bet juridiskajām personām - no desmit līdz piecsimt latiem, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Par tādiem pašiem pārkāpumiem, ja tie izdarīti atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas vai ja to dēļ nodarīts fizisks vai materiāls zaudējums, -

uzliek naudas sodu fiziskajām personām no desmit līdz piecsimt latiem, bet juridiskajām personām - no piecsimt līdz tūkstoš latiem, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Par bīstama suņa turēšanas prasību pārkāpšanu —

uzliek naudas sodu fiziskajām personām no piecdesmit līdz piecsimt latiem, bet juridiskajām personām — no septiņdesmit pieciem līdz tūkstoš latiem, konfiscējot dzīvnieku vai bez tā konfiskācijas.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Palīgā!!!!!

Postby Creme de la Creme » 20 Mar 2013, 15:41

peecis wrote:Interesējos tāpēc, ka, tfu tfu tfūūū, gadās visādi. Ja nu kas, lai var zināt, kurā gadījumā jāpieprasa/jāmaksā kompensācija, kurā jāiet katram uz savu pusi. Pēc manas saprašanas ja mans suns ir tuvu man (attālums atkarīgs no konkrētās vietas, tukšā parkā tie būs 6 metri, pilsētas centrā 1.5, pie tā pieskries cits suns un būs kautiņš, vainīgs būs otrs suņa saimnieks, un otrādi, ja manējais pieskrien pie cita un es nevaru to atsaukt, vainīgs esmu es, neatkarīgi no suņu izmēriem, pavadas esamības un rezultāta. Nav loģiska situācija, kad eju pa centru ar savu suni 1 m garā pavadā, bet kāds mazsuns 8m garā fleksī riedams metās virsū un es nedrīkstu savam ļaut sevi aizstāvēt.
Tie ir mani iesācēja spriedelējumi, neesmu ne jurists, ne kinologs, tāpēc arī jautāju par praksi.

Mūsu valstī vispār nev nekādas prakses (ja runājam par dzīvnieku tiesībām). Lielā mērā viss ir atkarīgs no ierēdņu vēlmes strādāt. Vieglāk taču ir atrakstīties, gan jau cilvēks liksies mierā. Nu ja tomēr tiek piesaistīta TV, tad gan jāpakustina pēcpuse. Protams - ir cilvēki kas vēlās strādāt un strādā.
Labāk gan tomēr ir nepieļaut suņu plūkšanos (tas par to ļaušanu sevi aizstāvēt). Tas tāpat kā cilvēkiem - ja man kāds iesit, tad es taču drīkstu sist pretī! Īstenībā - tā viss nebūs...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Palīgā!!!!!

Postby Eklēriņš » 21 Mar 2013, 09:55

Paga, paga, bet vai tad tiešām neko nevar darīt, ja viens suns ir pavadā un tiek pieskatīts, bet otrs brīvi pārvietojas bez pavadas un iznīcina otra cilvēka īpašumu? OK, ja abi būtu vaļā vai abi flekšos, tad jautājums ir apspriežams, bet tā :soks: Johaidī, suns tak arī ir īpašums un nemaksā 3 kapeikas, tam ir gan materiālā, gan morālā vērtība. Ja nekādi likumi neaizstāv suni kā īpašumu, tad varbūt tomēr vajadzētu likumus mainīt, citādāk kāda jēga visām čipēšanām, reģistriem utt.? Un kādēļ cilvēku soda par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, bet otra dzīvnieka, kuram ir saimnieks, kuram ir jānes atbildība par to, var darīt ko grib un nevienam ne par ko nav jāatbild. Ņeporjadoček! :launigs:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Palīgā!!!!!

Postby AliseM » 21 Mar 2013, 12:27

Eklēriņš wrote:Paga, paga, bet vai tad tiešām neko nevar darīt, ja viens suns ir pavadā un tiek pieskatīts, bet otrs brīvi pārvietojas bez pavadas un iznīcina otra cilvēka īpašumu? OK, ja abi būtu vaļā vai abi flekšos, tad jautājums ir apspriežams, bet tā :soks: Johaidī, suns tak arī ir īpašums un nemaksā 3 kapeikas, tam ir gan materiālā, gan morālā vērtība. Ja nekādi likumi neaizstāv suni kā īpašumu, tad varbūt tomēr vajadzētu likumus mainīt, citādāk kāda jēga visām čipēšanām, reģistriem utt.? Un kādēļ cilvēku soda par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, bet otra dzīvnieka, kuram ir saimnieks, kuram ir jānes atbildība par to, var darīt ko grib un nevienam ne par ko nav jāatbild. Ņeporjadoček! :launigs:


man jau arī liekas, ka, ja esi vainīgs pie cita cilvēka materiāliem zaudējumiem, tad ir jāatbild. Tas jau nekas, ka suns vainīgs - bet viņam tak ir īpašnieks, kurš nes atbildību. Tāpat kā vecāki par savu bērnu...
un, ja runa ir par to, ka šis suns ir recidīvists, tad kuru vēl var nosaukt par agresīvu, ja ne šo eksemplāru? Es tik domāju, ka jāceļ tracis medijos - tad arī policija saraus bikses uz augšu un sāks izveikt kādas darbības! Ja to lietu paši nekustinās un neparādīs cien. varas pārstāvjiem, ka mierā neliksies, tad nekas arī nenotiks!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Palīgā!!!!!

Postby kristinep » 21 Mar 2013, 12:43

Izsaku līdzjūtību :svece: pat nevaru iedomāties, kā Jūs jūtaties pēc šāda notikuma.

Šī man šķiet ir ļoti aktuāla problēma. Vakardien es arī izgāju ārā ar savu franceni, īsajā pavadiņā, skatos pa gabalu liels suns un protams brīvsolī, saimnieki stāv pīpē, labi, mēs pagājām uz citu zāles pleķi tālāk prom, saimnieki bija mūs jau ieraudzījuši. Mierīgi staigājam un pēkšņi lielais suns vienkārši skrien virsū, paldies Dievam ,ka es esmu tik bailīga un vienmēr skatos riņķī, uzrāvu augšā savu meiteni, lielais suns apkārt staigāja un gribēja lekt virsū, nebija dusmīgs, bet tomēr man likās, ka sirds apstāsies. Iespējams nebija dusmīgs arī tāpēc, ka francenei meklēšanās, bet tas nemaina faktu.

Novēlu Jums izdošanos un panākt rezultātu, lai mūsu mīluļus neapdraudētu stulbi un neaudzināti saimnieki, kuri nav tiesīgi uz suņa turēšanu.
User avatar
kristinep
Baby
Baby
 
Posts: 47
Images: 1
Joined: 30 Aug 2011, 11:25

Re: Palīgā!!!!!

Postby Creme de la Creme » 21 Mar 2013, 13:13

Materiālos zaudējumus (kā arī morālo kaitējumu) var piedzīt tikai tiesas ceļā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Palīgā!!!!!

Postby Lory » 21 Mar 2013, 13:38

Creme de la Creme wrote:Materiālos zaudējumus (kā arī morālo kaitējumu) var piedzīt tikai tiesas ceļā.

To es zinu,bet tas ir ļoti dārgs process,tapēc es pagaidām esmu atmetusi šo ieceri.Bet kas zin.Sazinājos ar klubu,jo esmu LKF biedrs.Pazvanīju Vijai Klučniecei pēc padoma,kā rīkoties.Viņa ieteica juristu,sazinājos ar juristu,izstāstīju savu sāpi,pateicu,ka policija atsaka krimināllietu,pārsūtīju dokumentus.Jurists došot man atbildi šodien vai vēlākais rīt,tad redzēs ko varēs darīt šinī lietā.Paldies Vijai Klučniecei un LKF,saprotu,ka jurista pakalpojumi ir dārgs process,tiešām paldies,ka viņi man palīdz risināt šo lietu.
Lory
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 27 Feb 2012, 20:40

Re: Palīgā!!!!!

Postby AliseM » 21 Mar 2013, 15:00

Tas gan labi, ka LKF palīdz...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Palīgā!!!!!

Postby Creme de la Creme » 21 Mar 2013, 15:05

Lory wrote:
Creme de la Creme wrote:Materiālos zaudējumus (kā arī morālo kaitējumu) var piedzīt tikai tiesas ceļā.

To es zinu,bet tas ir ļoti dārgs process,tapēc es pagaidām esmu atmetusi šo ieceri.Bet kas zin.Sazinājos ar klubu,jo esmu LKF biedrs.Pazvanīju Vijai Klučniecei pēc padoma,kā rīkoties.Viņa ieteica juristu,sazinājos ar juristu,izstāstīju savu sāpi,pateicu,ka policija atsaka krimināllietu,pārsūtīju dokumentus.Jurists došot man atbildi šodien vai vēlākais rīt,tad redzēs ko varēs darīt šinī lietā.Paldies Vijai Klučniecei un LKF,saprotu,ka jurista pakalpojumi ir dārgs process,tiešām paldies,ka viņi man palīdz risināt šo lietu.

Tas labi ka ir LKF atbalsts! Kad jūti atbalstu, tad ir daudz vieglāk!
Turaties!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Palīgā!!!!!

Postby Lory » 21 Mar 2013, 17:14

Jā labi gan,ka ir kāds kurš palīdz.Varu pateikt paldies arī Leldei no MBH,ļoti palīdzēja ar info,palīdzēja man kā varēja,tiešām paldies.Jāgaida rītdiena ko teiks jurists.Bet tikmēr man jāārstējas,stress ir darījis savu tagad temp.ir 38.2,vemšana un nežēlīgas galvassāpes,ļoti ceru,ka rītdien jutīšos labāk.
Lory
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 27 Feb 2012, 20:40

Re: Palīgā!!!!!

Postby OrlandoSeaHorse » 21 Mar 2013, 17:40

Lory wrote:Jā labi gan,ka ir kāds kurš palīdz.Varu pateikt paldies arī Leldei no MBH,ļoti palīdzēja ar info,palīdzēja man kā varēja,tiešām paldies.Jāgaida rītdiena ko teiks jurists.Bet tikmēr man jāārstējas,stress ir darījis savu tagad temp.ir 38.2,vemšana un nežēlīgas galvassāpes,ļoti ceru,ka rītdien jutīšos labāk.

Aizej pie ārsta, dabū papīru un šito ar iesniedz pie saviem zaudējumiem! Tu taču tādā stāvoklī nevari ražīgi strādāt!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Palīgā!!!!!

Postby Eklēriņš » 22 Mar 2013, 09:27

OrlandoSeaHorse wrote:
Lory wrote:Jā labi gan,ka ir kāds kurš palīdz.Varu pateikt paldies arī Leldei no MBH,ļoti palīdzēja ar info,palīdzēja man kā varēja,tiešām paldies.Jāgaida rītdiena ko teiks jurists.Bet tikmēr man jāārstējas,stress ir darījis savu tagad temp.ir 38.2,vemšana un nežēlīgas galvassāpes,ļoti ceru,ka rītdien jutīšos labāk.

Aizej pie ārsta, dabū papīru un šito ar iesniedz pie saviem zaudējumiem! Tu taču tādā stāvoklī nevari ražīgi strādāt!

:par: Lory, šis labs padoms! Ārsta zīmes, medikamentu čeki, visu vāc kopā. Moš arī psihologa konsultācijas nepieciešamas.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Palīgā!!!!!

Postby Lory » 22 Mar 2013, 09:44

Slimības lapu es paņēmu tanī pašā dienā kad tas viss notika,jo sapratu,ka uz darbu nespēšu iet.Šodien noslēdzu,tapēc,ka man ar rītdienu sākas atvaļinājums.Es jau nezinu,vai tie čeki kaut ko dos un tā slimības lapa,jo es vēl nezinu vai iesniegšu civilprasību,tas viss ir ļoti dārgs process.Gaidu no jurista atbildi,jo principā šodien prokuratūrā ir jāiesniedz dokumenti.Jāapstrīd policijas lēmums.
Lory
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 27 Feb 2012, 20:40

PreviousNext

Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests