Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Miscellaneous

Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby zuustrs » 06 Apr 2013, 17:24

Jau divas dienas auklēju ezi, kurš tika atrasts uz ielas braucamās dałas. Visapkārt sniegs, ezis knapi kustējās. Tagad jau tīri labi atjēdzies ar labu apetīti. Ēst šim dodu Hils kakjēnu barību. Plānoju vińu laist atpakał dabā tad, kad nokusīs sniegs un ceru būs pamodusies arī eža ēdienkarte. Patreiz ielikts kastē un ietinies sienā guł uz balkona, lai seviškji nepierod pie siltuma. Ko vēl tam bēdubrālim varu piedāvāt uzkost?
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby Torijs » 06 Apr 2013, 17:39

Mazulis, ko izvilku no stabiem paredzētās bedres, labprāt ēda vārītu gaļu, ēdot sieru, tā rukšķēja, ka nenosmieties. Vēl devu vistu sirsniņas vārītas, nebija tad mājās nekas piemērotāks, bet ēda pat ļoti labprāt. Nekad nedomāju, ka mazītiņš ezītis var sataisīt tādu trobeli ēdot :)
Ā, un kakāja arī ne pa jokam :)
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby zuustrs » 06 Apr 2013, 18:41

Oi,tiešām! vistińu un tās visādus ielšējos un ārējos orgānus :labipadarits: Par to kakāšanu - jap, tā ir pamatīga. Tā kā man arī mājās ir sesks nekastrėts, tad varu salīdzināt smakas. Sesks smako mazāk kā ezis, bardaku sesks taisa lielāku kā ezis, naktī sesks guł labāk :velnins:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby Torijs » 06 Apr 2013, 19:02

Man bija pavisam mazulītis, tad stādos priekšā, kādas čupas un peļķes liels taisa..... :soks:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby NARDICUM » 06 Apr 2013, 21:38

Govs pienu noteikti nevajadzētu dot (bet kazas pienu man piemājas eži ēd no kaķu bļodas un ne vaina)
Jā, un vēl... noteikti vajadzētu apstrādāt ar pretparazītu līdzekļiem!!! Es lietoju BOLFO pūderi. Jūs pat iedomāties nevarat, kas tik tur zem adatām nedzīvo! :soks:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Ezis pamodies sniegotā pavasarī

Postby Laura » 07 Apr 2013, 08:47

Jā, tieši bišku palasījos par ežiem un ienācu ierakstīt to pašu, ko NARDICUM - jāapstrādā ar pretparazītu līdzekli, jo adatās sazinkas dzīvo. Es ieteiktu to pašu veco labo neostomazānu, logu tīrāmā līdzekļa pudelē.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30


Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron