Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Shows by other organizations

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby Creme de la Creme » 13 Mar 2013, 13:54

murkata wrote:man rodas iespaids, ka tas pasākums ir medību suņu cienītājiem, nevis konkrētu organizāciju pārstāvjiem. kā medību kultūras popularizēšanas pasākums...
arī pieredzes apmaiņa pieminēta. var būt organizētāji iecerējuši pieveikt Goliātu - starporganizāciju graužšanos?

par ekspertiem neizteikšos un par visu parējo arī, bet jūsu attieksme ir jokaina...

ja būtu Rīgā, aizbrauktu patusēt.

pozitīvāk, ļaudis, pozitīvāk ;)

Attieksme ir pilnīgi normāla. Ja tas būtu vienkārš ''tusiņš'' (nu kā tas notiek Ādažu poligonā piem.), tad nekas. Bet te iet runa par izstādi. Tātad suņi tiks vērtēti no eksterjera viedokļa. Saņems arī kaut kādas godalgas. Tikai - kādas?
Te vēl nesen runāju ar kādu izbijuši LMKA biedru, kas bija sašutis par tiesāšanu minēta kluba izstādēs. Eksperts mierīgi varēja uzlikt zīmogu ''neder vaislā'' (nepateikšu precīzi kā viņiem tas pareizi saucas) tikai par to, ka suns nebija pareizi safrizēts!
Man tomēr gribētos zināt kas būs eksperts, pēc kādas sistēmas suņi tiks tiesāti (labi zināt kā atšķirās FCI standarti no citem šķirņu aprakstiem), kādi tituli tiks piešķirti u.tml. Tie gan tīri retoriski jautājumi, jo piedalīties neplānoju...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby gabra » 13 Mar 2013, 16:27

Lai nu kā, bet jau pats organizācijas nosaukums, kurā ir jau miruša cilvēka vārds, daudz uz ko norāda. :soks: Kad es gribēju savai vecajai kucei senču ciltsrakstu numurus atrast tās organizācijas sarakstos pirms 15 gadiem - mani sagaidīja ar plati ieplestām acīm un īsti nesaprata , ko man vajag. Tādēļ - nu tādus pasākumus apmeklēt - diez vai gribētu - pat intereses pēc. :pilnmeness:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby NARDICUM » 13 Mar 2013, 17:17

Ko jūs te visi cepaties?
Cik saprotu, LMKA ir sašķēlusies un tagad mums ir veselas 2 LMKA- viena parasta, otra- M.Kalniņa.
Piedalīties tur nu noteikti nevarēs, jo LKF to uztvers par disidentu kluba atbalstīšanu, un arī jēgas nav, jo varam necerēt, ka mūsu suņi tiks izvēlēti (man bija prieks novērot kā skatītājam vienu no LMKA izstādēm, kur vienīgais normālais jagdterjers ar FCI (LT) ciltsrakstiem ieguva vērtējumu labi (taisnību sakot, viņš tiešām stipri atšķīrās no pārējiem :kanepe: )
Vispār, tusiņa pēc varētu arī aizbraukt, pačupoties, paklačoties, bet ne izstādīties gan, jo jēgas tam nav nekādas, diplomus un vērtējumus jau neviens vienalga neatzīs.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby Creme de la Creme » 13 Mar 2013, 20:06

It kā mums jau tā būtu maz to organizāciju...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby Bpa4 » 13 Mar 2013, 21:01

NARDICUM wrote:Ko jūs te visi cepaties?
Cik saprotu, LMKA ir sašķēlusies un tagad mums ir veselas 2 LMKA- viena parasta, otra- M.Kalniņa.
Piedalīties tur nu noteikti nevarēs, jo LKF to uztvers par disidentu kluba atbalstīšanu, un arī jēgas nav, jo varam necerēt, ka mūsu suņi tiks izvēlēti (man bija prieks novērot kā skatītājam vienu no LMKA izstādēm, kur vienīgais normālais jagdterjers ar FCI (LT) ciltsrakstiem ieguva vērtējumu labi (taisnību sakot, viņš tiešām stipri atšķīrās no pārējiem :kanepe: )
Vispār, tusiņa pēc varētu arī aizbraukt, pačupoties, paklačoties, bet ne izstādīties gan, jo jēgas tam nav nekādas, diplomus un vērtējumus jau neviens vienalga neatzīs.

ej nu ej, tak ldc atrodams info par vienu lmka?!
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby NARDICUM » 13 Mar 2013, 21:39

LDC tiešām nav, bet LURSOFT ir gan! ;)
http://company.lursoft.lv/latvijas-mint ... asociacija
Un UR arī ir.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vislatvijas atklātā medību suņu izstāde

Postby eldberg » 12 Apr 2013, 14:48

Kāds ta pabija tai pasākumā?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Previous

Return to Citu organizāciju izstādes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests