Foresto kakla siksna

Ask a question and get an answer

Foresto kakla siksna

Postby Montii » 09 May 2013, 11:13

Sveiki.
Varbūt kāds var padalīties ar informāciju par Foresto kakla siksnu pret ērcēm un blusām.?
Mums lieta sekojoša.. Divas nedēļas atpakaļ nopirkām, uzlikām. Šo divu nedēļu laikā esam izvilkuši jau 4 piesūkušās ērces, kā arī kādas 4-5 pamanītas un noņemtas tāpat.
Nebūtu nekas briesmīgs, ja būtu dibengalā, bet uz galvas ir bijušas divas, pāris cm attālumā no siksnas. Manuprāt tas nav normāli..
Aizbraucu uz zoo veikalu, kur pirkām saka, ka divas nedēļas tad vēl nekas neesot, jo tikai sākot iedarboties, bet nu instrukcijā skaidri rakstīt, ka iedarbība sākas pēc divām dienām.. Esam nesaprašanā. Ko lai dara? Kam lai sūdzas? :jaut:
Montii
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 09 May 2013, 11:06

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Foresto kakla siksna

Postby OrlandoSeaHorse » 11 May 2013, 21:50

Es nezinu, kam lai sūdzas, visdrīzāk jau miskastei. Ražo un tirgo viskautko, bet praktiski tikai daži produkti tiešām darbojas: Advantix skausta pilieni, Frontline sprejs, Skalibor kakla siksnas. Manuprāt pret ērcem vislabāk Advantix. Aizsardzībaii jābūt nepārtrauktai, nevis 2 nedēļas preparāts ieskrienas.
Un arī dibengalā iekodusi ērce var sunim "uzdāvināt" piroplazmozi, kas diemžēl jau ir arī Latvijā. Un suņi arī slimo ar encefalītu, tas tikai tāds mīts, ka ne. Vai var tāpat vien klusiņām pabaroties, nokrist kaut kur mājās, dārzā vai auto, un tur piedzemdēt simtiem pēcnācēju - jūsu suņiem, kaķiem un bērniem! Ir vērts satraukties!
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Foresto kakla siksna

Postby Ligita Logina » 26 May 2013, 14:32

Montii wrote:Sveiki.
Varbūt kāds var padalīties ar informāciju par Foresto kakla siksnu pret ērcēm un blusām.?
Mums lieta sekojoša.. Divas nedēļas atpakaļ nopirkām, uzlikām. Šo divu nedēļu laikā esam izvilkuši jau 4 piesūkušās ērces, kā arī kādas 4-5 pamanītas un noņemtas tāpat.
Nebūtu nekas briesmīgs, ja būtu dibengalā, bet uz galvas ir bijušas divas, pāris cm attālumā no siksnas. Manuprāt tas nav normāli..
Aizbraucu uz zoo veikalu, kur pirkām saka, ka divas nedēļas tad vēl nekas neesot, jo tikai sākot iedarboties, bet nu instrukcijā skaidri rakstīt, ka iedarbība sākas pēc divām dienām.. Esam nesaprašanā. Ko lai dara? Kam lai sūdzas? :jaut:


Es varu tikai un vienīgi no savas puses padalīties ar pieredzi par Foresto kakla siksnām. Pagājušā gada pavasarī pirms brauciena uz Polijas izstādēm nopirkām visiem trim suņiem, jo Poļu draugi teica ka ērces esot sevišķi daudz. Ceļojām 10 dienas pa Poliju. Nepiesūcās neviena ērce nevienam sunim. Vienu redzējām rāpojot pa suni pēc peldes, bet tad bijām siksniņas noņēmuši. Šogad nolēmām neriskēt un nopirkām atkal katram pa siksniņai. Šoreiz pat neviena neuzdrīkstējās rāpot pa suni. Ceļojām 8 dienas (pašai gan piesūcās, būs jāliek ap kaklu arī sev). Vēl dāvanā saņēmām visiem prettārpu zāles :)
Tā nu neko sliktu nevaru par viņām teikt. Vēl gan vasara priekšā, bet nākamgad pirksim atkal Foresto kakla siksnas. Mums palīdz.
User avatar
Ligita Logina
Puppy
Puppy
 
Posts: 401
Joined: 24 Jan 2010, 21:51
Location: Rūjiena

Re: Foresto kakla siksna

Postby just ERGO » 27 May 2013, 08:39

Montii wrote:Sveiki.
Varbūt kāds var padalīties ar informāciju par Foresto kakla siksnu pret ērcēm un blusām.?
Mums lieta sekojoša.. Divas nedēļas atpakaļ nopirkām, uzlikām. Šo divu nedēļu laikā esam izvilkuši jau 4 piesūkušās ērces, kā arī kādas 4-5 pamanītas un noņemtas tāpat.
Nebūtu nekas briesmīgs, ja būtu dibengalā, bet uz galvas ir bijušas divas, pāris cm attālumā no siksnas. Manuprāt tas nav normāli..
Aizbraucu uz zoo veikalu, kur pirkām saka, ka divas nedēļas tad vēl nekas neesot, jo tikai sākot iedarboties, bet nu instrukcijā skaidri rakstīt, ka iedarbība sākas pēc divām dienām.. Esam nesaprašanā. Ko lai dara? Kam lai sūdzas? :jaut:



Sveiki, arī mēs pirmo gadu nolēmēm pamēģināt šo siksnu, daudz peldam, tāpēc likās piemērota, pirmā lietošanas mēneša laikā esam izvilkuši 2 ērces, gan pie dibena un uz kājas. Ja tā turpināsies būs jāpāriet atpakaļ pie Advantix, kaut gan ar advantiks tā pat sezonā kādas 3 ērces saķērām.
User avatar
just ERGO
Junior
Junior
 
Posts: 547
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 12:32
Location: Mežciems

Re: Foresto kakla siksna

Postby Danute » 27 May 2013, 11:13

Pūkainajiem neder kakla siksnas. Man samojedi un vilku špics keeshonds. Lietojam pilienus skaustā ADVANTIX un ja dodamies uz mežu vai uz pļavām, tad papildus FRONTLINE pūšamo pavēderei.
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Foresto kakla siksna

Postby Ligita Logina » 27 May 2013, 15:34

Danute wrote:Pūkainajiem neder kakla siksnas. Man samojedi un vilku špics keeshonds. Lietojam pilienus skaustā ADVANTIX un ja dodamies uz mežu vai uz pļavām, tad papildus FRONTLINE pūšamo pavēderei.

Varbūt gan, manējie ir īsspalvainie un sūdzēties par siksniņām nevaru. Ērces pērn nebija un šogad arī vēl nav neviena piesūkusies.
User avatar
Ligita Logina
Puppy
Puppy
 
Posts: 401
Joined: 24 Jan 2010, 21:51
Location: Rūjiena

Re: Foresto kakla siksna

Postby Montii » 31 May 2013, 11:56

Nu jā pieredze katram savādāka, jo arī suņi ir dažādi, un vietas kur viņi visbiežāk uzturas. Mēs nu jau esam 6 piesūkušās ērces izvilkuši.
Zoo daktere mums iedeva formu, kas jāaizpilda. Tā teikt sūdzība par siksnu. Tagad pildam un sūtīsim, tad redzēs ko teiks.

Laikam būs jāpērk tie paši pilieni, jo pagājušogad tie bija ļoti labi, šogad nopirkām siksnu, jo daketere ļoti slavēja. Esam vīlušies. :(
Montii
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 09 May 2013, 11:06

Re: Foresto kakla siksna

Postby MartaK » 27 Mar 2017, 15:54

Sveiki.
Vai kādam ir info, kur šosezon var iegādāties Foresto siksnas par labu cenu? Zooplus.de ir, bet varbūt kaut kur Latvijā var nopirkt lētāk?
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Foresto kakla siksna

Postby Alpina » 27 Mar 2017, 17:30

MartaK wrote:Sveiki.
Vai kādam ir info, kur šosezon var iegādāties Foresto siksnas par labu cenu? Zooplus.de ir, bet varbūt kaut kur Latvijā var nopirkt lētāk?

Saviem šogad pirku par ~31€
Ja pareizi atceros, pagaišgad pirku dārgāk.
Zooplusā arī bija dārgāk - vismaz tad, kad es skatījos.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Foresto kakla siksna

Postby madja » 28 Mar 2017, 09:42

es jau kuro gadu sūtu no cocooncenter, 22 eiro (saucas Seresto, bet ir tā pati siksna)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Foresto kakla siksna

Postby MartaK » 28 Mar 2017, 17:55

madja wrote:es jau kuro gadu sūtu no cocooncenter, 22 eiro (saucas Seresto, bet ir tā pati siksna)



Super, paldies! Tiesi zinu meiteni, kura veic koppasūtījumus no turienes! Tik zemu cenu neesmu nekur redzejusi! :)
ImageDogs are my favorite people
Image
User avatar
MartaK
Puppy
Puppy
 
Posts: 116
Images: 0
Joined: 05 Oct 2015, 12:11
Location: Salaspils

Re: Foresto kakla siksna

Postby Henriete » 28 Mar 2017, 19:51

Tas laikam līdzīgi kā barības, katram individuāli. Esam mēģinājuši siksnas, nepatīk, jo vienmēr atstājušas sunim svītru uz kakla, iekrāsojas un berzējas. Nekad nav paticis.
Rijamās tabletes es neatbalstu, jo ja sunim ir alerģija, tad vairs neko nevarēs glābt, ja viņš tās būs jau norijis.
Un tāpēc paliku pie pilieniem. Man ir zeltainais retrīvers, kurš mīl peldēt, kuram ir samērā pagara vilna, tāpēc arī siknas neder (gaiša krāsa sunim, tāpēc svītra pēc tās ir labi redzama).
Par Frontline esmu dzirdējusi sliktas atsauksmes 2 x (no kurām vienas atsauksmes bija tieši par zeltaino retrīveru FB, kuram pēc pilieniem viss kakls bija sarkans, jēls un šausmīgs). Un paziņām zeltainajam tas pats notika. Mocījās lai suns izveseļotos.
TĀ nu es nolēmu neriskēt un izvēlējos ADVANTIX pilienus. Super. Mums tie strādā mazliet vairāk kā mēnesi, uzpilinu sākot no skausta līdz pat astei. Un tiešām strādā, ērces vispār nav bijušas. Rāpojošas esmu noņēmusi no kājām, bet nekad nav atnesis mājās vai piesūkušās nav bijušas. Arī alerģija no šiem nekad nav bijusi.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Foresto kakla siksna

Postby madja » 29 Mar 2017, 11:17

garākai spalvai ar siksnu nenoliedzami grūtāk. pagājušajā vasarā korgijam pavisam spalva bija noberzusies (krāsot gan nekas nekrāsoja, lai gan viss kakls ir balts), šogad viņai paņēmu Advantix , bet Frīdai kā katru gadu - siksnu, jo rezultāts mani tiešām apmierina - ērču ziņā. man subjektīvi siksna liekas vismazāk kaitīgais variants.

Vakar Bertai ielaidu pilienus - man ļoti nepatīk tas,ka spalva tāda saķepusi vairākas dienas, vēl arī nozīmīgs ir fakts,ka foresto siksnas ir draudzīgas kaķiem, kamēr Advantix - bīstams. pilinu, kad braucu prom no mājas un pēc tam pāris dienas vaktēju, lai kaķs neguļ virsū vai nekaujas.

kad domāju,ko labāk ņemt, lasījos pa internetiem, šis ir labs raksts, manuprāt, lai izšķirtos par pilieniem
http://heavy.com/pets/2016/04/frontline-advantix-best-dogs-puppies-flea-tick-prevention-reviews/
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Foresto kakla siksna

Postby ash » 29 Mar 2017, 17:07

Mani savukārt neapmierina ka siksnas nevar lietot, ja suns ir ciešā kontaktā ar bērniem, un mūsējie ir. Ar pilieniem – pāris dienas un suns ir bērnu drošs. Mums Advantix labi iedarbojas jau vairākus gadus. Es gan pilienus uz spalvas nepilinu – pašķiru spalvu un pilinu tieši uz ādas. Protams, ka nedaudz mitra spalva tajās vietās paliek, bet ne jau nu gluži saķepusi. (es visu devu vienā vietā nepilinu, bet sadalu pa punktiem no skausta līdz astei) Tā kā mans smalkais kundziņš lietainā laikā laukā neiet un nepeld, tad viņam uz 6-7 nedēļām pietiek.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Foresto kakla siksna

Postby Spigana » 29 Mar 2017, 18:24

Vairāki raksta, ka pietiek uz tik un tik ilgu laiku - kā jūs to nosakāt? Nu, gadījumos, kad pietiek uz ilgāku laiku, nekā oficiāli noteikts.
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Foresto kakla siksna

Postby ash » 29 Mar 2017, 20:30

Spigana, kad atrod uz suņa ērci, tad skaidrs, ka iedarbība beigusies un jāpilina. :kanepe: bet visumā man vetārsts teica ka ja ilgāku laiku regulāri pilina, tas iedarbības laiks pastiepjas garāks, jo preparāts uzkrājas. Pavasarī ērces aktivākas, jāpilina ik pa 4 nedēļām. Vasarā mums pietiek ik pēc 6.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Foresto kakla siksna

Postby Korland Rein » 30 Mar 2017, 09:30

Teikšu godīgi, iztieku ar 2 iepilināšanas reizēm sezonā. Aprīlis un jūnija beigas. Lietoju Effitix no Virbac (iedarbība blusas, ērces un atbaida odus).
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija


Return to Jautā un saņem atbildi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests