Pārvest suni uz UK

Travelling With Dogs

Pārvest suni uz UK

Postby fetija » 25 Jun 2012, 20:43

Kā var lētāk un ātrāk pārvest suni uz UK? Ar lidmašīnu tas izmaksā vairāk kā 300Ls un ar autotransportu, tas ir ilgi, un domāju ka tas manam sunim būs ļoti grūti , jo viņi nepiestās:(

Lūdzu iesakat kaut ko !
fetija
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 25 Jun 2012, 20:38

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pārvest suni uz UK

Postby OrlandoSeaHorse » 25 Jun 2012, 21:10

Ir jau arī tāds autotransports, kas piestāj. Tepat forumā kaut kur ir koordinātes, vajag pameklēt. Esot labi vedēji bijuši, suns apmierināts, saimnieki apmierināti, papīru padarīšanas kārtībā (protams, tu tos papīrus viņiem iedod).
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Pārvest suni uz UK

Postby Korland Rein » 30 Jul 2012, 15:42

Tu gadijumā neatceries kur apmēram to forumā meklēt? Man arī vajadzētu kādu lāsumaino turp drīzumā nogādāt.
Ar lidmasīnu ir ļoti ērtio un labi, bet tā ennormalā cena turienes vet kontrolei :soks: traks var palikt!
Man uz USA izmaksās tik pat daudz kucēnu nosūtīt, cik uz Angliju. :kanepe:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Pārvest suni uz UK

Postby Vendeta » 30 Jul 2012, 22:15

Šī firma pārvadā mājdzīvniekus: http://www.diamondts.lv/lv/pasazieru-parvadajumi, cenas šķiet adekvātas.

Maksa par mājdzīvnieka transportēšanu ir 60,- LVL.
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby Korland Rein » 31 Jul 2012, 07:21

Vendeta, milzīgs paldies! :estevisamilosu:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Pārvest suni uz UK

Postby Lexy » 30 Sep 2012, 11:50

Man jautājums tiem, kas ar suņiem braukuši savos privātajos auto uz UK - pēc pieejamās info saprotu, ka sunim jābūt mikročipētam, vakcinētam pret trakumsērgu un attārpotam pie veta 1-5 dienas pirms iebraukšanas UK (Has a vet treated your dog for tapeworm 1-5 days before its arrival in the
UK and recorded the treatment (with exact times) in the passport). Bet man nav skaidrs, ko nozīmē "Are you travelling into the UK with your pet on an approved route?" Ko īsti tas nozīmē? Pie papildinfo atrodu tikai info par gaisa un vilcienu satiksmi, bet ne vārda par vešanu ar savu auto.

Un vēl - vai braucot cauri Lietuvai, Polijai, Vācijai, Nīderlandei, Francijai tur ar ir kādi noteikumi, ko papildus vajadzētu veikt pirms izbrauc? Kaut vai pārvadāšana mašīnas salonā utt. Jau iepriekš - milzīgs paldies!!!
User avatar
Lexy
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 17 Jan 2010, 22:58

Re: Pārvest suni uz UK

Postby westija » 30 Sep 2012, 18:27

Es savu suni atvedu uz UK ar mashiinu (paarvadaataaju), lai gan pati braucu liidzi. Par tiem Diamonds arii esmu dzirdeejusi labas atsauksmes, vakadzeetu buut ok. Manupraat svariigaakais visu pasham izrunaat ar paarvadaataaju, par nianseem. Kad es braucu, mees staajaamies ik peec 4-6h. Cik zinu tagad vairs asins testus nevajag, bet visu par attarposhanu un dokumentiem var ljoti labi uzzinaat pie vetaarsta.

Par to kas ir domaats ar "approval route" , domaaju ka tam nav jaapieveersh uzmaniiba baigaa, tas ir domaats ka tu brauc pa kartee noraadiiru celju no Latvijas uz Uk, nevis pa mezjiem, ar savu laivu vai kaukaa mistiski pa kluso.
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Pārvest suni uz UK

Postby westija » 30 Sep 2012, 18:31

Un braucot cauri valstiim nav nekaadi iipashi noteikumi, tik cik sunim papiiri lai ir kaartiibaa. Visticamaak ja kads apturees, tavs suns nevienu neinteresees. Man bija ka robezhsardze aptureeja belgjijaa laikam, paprasiija pases un viss, par suni ne vaarda:)

Nv ko baidiities, ja dokumenti kaartiibaa un vis sarunaats, tad nekaadu probleeemu nav. Sunim garsh brauciens, bet izturams un tomeer labaak njemt liidzi savus miiluljus, nekaa atstaat latvijaa kaadam vai atdot patversmee.
westija
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 10 Feb 2010, 16:51

Re: Pārvest suni uz UK

Postby gomez000123 » 08 Dec 2012, 12:10

Meklēju cilvēku, kurš marta vidū vai beigās varētu aizvēst kucēnu līdz Sankt-Peterburgai. Protāms par samaksu. :jaa:
gomez000123
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 08 Dec 2012, 12:09

Re: Pārvest suni uz UK

Postby vanillasky » 26 Jun 2013, 08:20

sveiki :)
nākamgad ar plānoju braukt uz UK ar visu savu mīluli, bet..nevaru atrast info, kādus suņus nevar ievest UK, man ir bezšķirnes suns, rados nav nekādi cīņu tipa suņi. Ļoti ceru, ka bezšķirnes suņus var ievest UK.
:dejosuns:
vanillasky
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 07 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby onetouchspark » 26 Jun 2013, 10:47

Vendeta wrote:Šī firma pārvadā mājdzīvniekus: http://www.diamondts.lv/lv/pasazieru-parvadajumi, cenas šķiet adekvātas.

Maksa par mājdzīvnieka transportēšanu ir 60,- LVL.

Pgajušgad braucu ar viņiem un ar suni. Ļoti patika! Labi vaditāji, pieklajīgi, ļoti bieži taisa pieturas jo sunim vajag arā :) Viss ka pienākas :)
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Pārvest suni uz UK

Postby vanillasky » 26 Jun 2013, 11:43

kā ir ar krātiņu? viņi paši dod kaut kādu super mazo, cik sapratu?
kā suns uzvedās tādā garā ceļojumā?kaut kādus nomierinošos devi? :rej:
vanillasky
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 07 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby perro » 26 Jun 2013, 12:00

vanillasky, kāpēc negribi pati suni vest? Es pagājušā rudenī braucu no Latvijas ar diviem suņiem ar parasto pārvadātāju busiņu - vienu mazu un vienu ļoti lielu, un nebija nekādi krātiņi - abi suņi mierīgi brauca busiņā kopā ar visiem, mierīgi izstaigājās pieturvietās un izbaudīja braucienu - nekāda stresa, tikai papildus iespēja izsocializēties.
UK nevar ievest cīņas suņus, paskaties DEFRA mājaslapā. Jaukteņus, protams, ievest var, bet ja suns ir agresīvs, tad labāk suni atstāt mājās - agresīviem suņiem UK tiešām nav vietas. Ja Latvijā mīlulis var iekampt otram sunim vai cilvēkam, un ja nav smagu seku, tad, visticamāk, viss bbeigsies ar izlamāšanos, tad UK tas bez vārda runas nozīmē tiesu darbus un milzu materiālo atbildību. Visādi citādi vest ir viegli - čips, eiropase, derīga trakumsērgas vakcīna, un derīga attārpošana (ar veta ierakstu pasē), kautkāds laika ierobežojums tur ir , atkal, paskaties DEFRA lapā. laikam tagad bija ne mazāk kā 24 stundas un ne vairāk kā 48, bet es precīzi neatceros. Katru reizi braucot, tagad prasu vetam. Busiņi brauc ar prāmjiem parasti, tas nozīmē, ka suns paliek busiņā uz aptuveni 2 stundām. Manējie mierīgi pačučejuši visas reizes, atkal - nekāda stresa. Anglijas bubulis tiešām ir beidzies, tagad prasības visur vienādas gandrīz, tik vien tā starpība, ka uz Francijas/Spānijas robežas , piemēram, robežkontroles nav un neviens neskatās, ir sunim papīri kārtībā vai nav, turpretīm UK , kā jau sala, pārbauda visu kārtīgi.
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby onetouchspark » 26 Jun 2013, 13:17

vanillasky wrote:kā ir ar krātiņu? viņi paši dod kaut kādu super mazo, cik sapratu?
kā suns uzvedās tādā garā ceļojumā?kaut kādus nomierinošos devi? :rej:

Es biju kopā ar suni, vins sedeja vnk blakus. Manējam patīk mašinā braukt, vienkarši skatās pa logu vai guļ. Neko nedevu un man liekas ka tas nav ieteicams.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Pārvest suni uz UK

Postby onetouchspark » 26 Jun 2013, 13:28

perro wrote:UK nevar ievest cīņas suņus, paskaties DEFRA mājaslapā.


Pit Bull Terrier
Japanese Tosa
Dogo Argentino
Fila Braziliero

Ir kaut kādas regulācijas Francijā par sekojošam šķirnem -

Category 1 : attack dogs - They are dogs whose appearance is of American Staffordshire terrier (pit-bulls), Mastiff (boerbulls) and Tosa types (i.e. without pedigree). It is prohibited to introduce these dogs into France.
Category 2 : defence and guard dogs – They are dogs of American Staffordshire terrier, Rottweiler, and Tosa breeds (i.e. with pedigree), and dogs of a Rottweiler type (without pedigree).
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Re: Pārvest suni uz UK

Postby vanillasky » 26 Jun 2013, 17:45

domāju braukt busiņā kopā ar suni. vnk manējam viss interesē, grib pie visiem iet draudzēties, grozās riņķī, un nesen troleibusā pat izvēmās...tā ziņkārība, ceru, pāries...drīz svinēsim 1 gada jubileju :pastaiga: :alinji:
paldies visiem , kas atsaucās :roze:
vanillasky
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 07 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby vanillasky » 28 Jun 2013, 09:00

Busiņi brauc ar prāmjiem parasti, tas nozīmē, ka suns paliek busiņā uz aptuveni 2 stundām.


un kur paliek cilvēki?
vanillasky
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 07 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby perro » 29 Jun 2013, 01:07

vanillasky wrote:
un kur paliek cilvēki?


Uz klāja, restorānos un visur kur citur, bet ne kravas telpās, kur nostiprināti auto - to nepieļauj. Bet nu tās tiešām ir nepilnas 2 stundas, nekas traks - manējie to laiku mierīgi guļ.
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby vanillasky » 03 Jul 2013, 18:25

un kad ieradāties UK, vajadzēja kaut kādu vekontroli iziet?
vanillasky
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 07 Jun 2013, 22:17

Re: Pārvest suni uz UK

Postby onetouchspark » 04 Jul 2013, 13:17

Nē, vet kontrole pirms prāmja.
User avatar
onetouchspark
Junior
Junior
 
Posts: 642
Images: 97
Joined: 23 Jan 2010, 16:00
Location: Riga

Next

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests