Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

All About Dogs

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 18 Jul 2013, 07:13

Publicēts: Latvijas Vēstnesis> 18.07.2013.> 138(4944)
Ministru prezidenta rīkojums Nr.274
Rīgā 2013.gada 16.jūlijā
Par darba grupu normatīvā regulējuma pilnveidei mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas jomā
1. Lai apzinātu un analizētu situāciju mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas jomā un nodrošinātu ar mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju saistīto jautājumu risināšanu, izveidot starpinstitūciju darba grupu šādā sastāvā:
Darba grupas vadītāja
Z.Matuzale – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta direktore
Darba grupas locekļi:
L.Ansone – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku tirdzniecības, labturības un barības nodaļas vadītāja
U.Binders – Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas nodaļas inspektors
A.Briņķe – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta direktora vietniece
A.Dauburs – Pārtikas un veterinārā dienesta Veterinārās uzraudzības departamenta Veterināro objektu uzraudzības daļas vadītājs
I.Džonsone – nodibinājuma "dzivniekupolicija.lv" valdes locekle
I.Gaile – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Publisko pakalpojumu departamenta Elektronisko pakalpojumu nodaļas vecākā konsultante
E.Galvanovska – Lauksaimniecības datu centra direktora vietniece
L.Ivanova – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldību departamenta Pašvaldību pārraudzības departamenta juriskonsulte
L.Konopore – biedrības "Latvijas Veterinārārstu biedrība" mazo dzīvnieku veterinārārstu sekcijas biedre
V.Klučniece – biedrības "Latvijas kinoloģiskā federācija" prezidente
J.Ozoliņš – Valsts meža dienesta Meža resursu uzraudzības departamenta Medību daļas vadītājs
S.Sproģe – Latvijas Pašvaldību savienības padomniece lauku attīstības jautājumos
I.Trušinska – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Dabas aizsardzības departamenta projektu koordinatore
Darba grupas atbildīgā sekretāre
I.Kronenberga – Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku tirdzniecības, labturības un barības nodaļas vadītāja vietniece
2. Darba grupai izvērtēt situāciju mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas jomā, ja nepieciešams, izstrādāt attiecīgus priekšlikumus normatīvo aktu pilnveidošanai un zemkopības ministram līdz 2014.gada 1.oktobrim iesniegt tos noteiktā kārtībā Ministru kabinetā.
3. Darba grupas vadītājs, ja nepieciešams, dalībai darba grupā var pieaicināt citus speciālistus.
Ministru prezidents Valdis Dombrovskis
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Laura » 27 Jul 2013, 01:08

Man tāds interesants jautājums - varbūt kāds zin... Mums uzrādās vecās vakcīnas (2012.gadā beigušās), kas jādara, lai pierādītu, ka esam atkal vakcinēti?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby gabra » 27 Jul 2013, 08:20

Es jau vienreiz piezvanīju uz šo organizāciju un uzdevu šo jautājumu. Man neko tā arī neatbildēja. Mums arī tur uzrādās vecā informācija. Man ir nejaukas aizdomas, ka tikai nepiespiedīs mūs pašiem mainīt informāciju un vēl maksāt par to,jo kaut kur pašā sākumā bija rakstīts, ka informācijas izmaiņas maksāšot 3 latus. Tas bija pašā sākumā, kad vispār sākās tā reģistrēšana. :)
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 27 Jul 2013, 14:25

Es īpaši neiespringstu. Piereģistrējos un aizmirsu... :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby gabra » 27 Jul 2013, 17:27

Pēc tā, ka man arī viņi atbildēt neko loģisku nevarēja, es arī vairs neliekos ne zinis. :kanepe: Piereģistrēti ir un viss. :kanepe:
gabra
Puppy
Puppy
 
Posts: 219
Joined: 15 Jan 2010, 12:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Creme de la Creme » 28 Jul 2013, 19:23

gabra wrote:Pēc tā, ka man arī viņi atbildēt neko loģisku nevarēja, es arī vairs neliekos ne zinis. :kanepe: Piereģistrēti ir un viss. :kanepe:

Tur ja tā lieta ka viņi paši neko nezin. Kā pie mums pierasts...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Stafiki » 18 Sep 2013, 09:07

Посматрела что в базе не чего не меняется....как стоят у моих собак вакцины ..которые уже кончились..так и стоят..Хотя они все заново привиты...Так что теперь получается у меня 5 собак привиаю всех по графику и теперь еще должна думать как это в базу занести??????????? Мне это не надо....
Как у других опстаят дела?
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Korland Rein » 18 Sep 2013, 09:20

Ko tur iespringt. Suņiem ir pases, pasēs ir vakcinācijas uzlīme, datums, zīmogs, veta paraksts. Ja būs nepieciešams, tad arī uzrādīs pasi. Kas suņu īpašniekiem daļas gar reģistra neprecizitātēm, galvenais, ka pašiem visi dokumenti kārtībā.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Stafiki » 18 Sep 2013, 09:30

Все правильно,у меня есть паспорта и больше мне ни чего не надо...Только вот хочу понять СМЫСЛ этой базы????????????Если нужно было только знать чипы..Так и первый раз бешенство там не чего было и писать....
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Korland Rein » 18 Sep 2013, 09:47

Latvieša ieradums - vispirms izveidot kaut ko un tad domāt par jēgu tam visam.
Lai tā datu bāze neizskatītos smieklīga(jo pēc datiem 90% suņi ir nevakcinēti pret trakumsērgu Latvijā), tos datumus būtu jādzēš ārā.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby BaibaB » 18 Sep 2013, 13:07

ha, un tagad aizejiet uz šīs tēmas 9.lapu un izlasiet Tiesībsarga atbildi suņi.lv - ka viņš uzskata, ka neesot pamata apšaubīt, ka datu bāze ir izveidota neatbilstoši esošajiem normatīvajiem aktiem un neesot pamata apšaubīt Datu centra apņemšanos to ne tikai izveidot datu bāzi, bet arī uzturēt, lai tā funkcionētu :kanepe:
kur mēs tagad varētu pakratīt ar pirkstu Tiesībsargam? :histerija:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby zeida » 21 Mar 2014, 15:34

Varbūt kādam noder. Šodien atklāju, ka latvija.lv ir parādījušies ar mājdzīvnieku datubāzi saistīti e-pakalpojumi (https://www.latvija.lv/lv/Epakalpojumi):
- Mani reģistrētie mājas (istabas) dzīvnieki
- Reģistrēta mājas (istabas) dzīvnieka īpašumtiesību maiņas reģistrācija
- Reģistrēta mājas (istabas) dzīvnieka nāves vai eitanāzijas reģistrēšana
- Reģistrēta mājas (istabas) dzīvnieka pazušanas vai atrašanas reģistrācija
- Reģistrēta mājas (istabas) dzīvnieka turēšanas adreses maiņas reģistrācija
- Reģistrēta mājas (istabas) dzīvnieka turētāja maiņas reģistrācija

Apskatījos jau, ka man visus pareizi uzrāda :)
Bet interesanti - ko viņi dara ar pazušanas un atrašanas informāciju...
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Demiana » 30 Oct 2014, 14:01

Latvijā dzīvo apmēram 160 tūkstoši suņu
Raksts: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/169381/ ... stosi-sunu

Aplēses liecina, ka Latvijā ir ap 160 tūkstošu suņu, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) informācija, bet tikai 14 tūkstoši pašlaik ir reģistrēti. ....
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby madja » 02 Oct 2015, 13:31

Hmm. mēģinu aizpildīt veidlapu (starp citu, vai es ko jaucu? kad reģistrēju Frīdu,tad tas notika elektroniski,tagad nevaru atrast neko citu,kā vien pasūtīšanu pie veta/pašvaldības vai uz LDC?)
tātad, pildu, bet pie pases nr.man izmet brīdinājumu " ievadīt valīdu numuru"
Man ir Vācijas pase,kas tur ir nederīgs? tak nav jāiet mainīt pasi?! (pieņemu,ka izprintējot varēs ierakstīt,bet JA nu tad nevarēs piereģistrēt tālāk turkautkur,kur aiznesīšu?)
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby ievish » 02 Oct 2015, 13:50

Nē, elektroniski nevarēja. Vismaz pirms 2,5 gadiem nē. Reģistrēju augstceltnē uz vietas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Māra » 02 Oct 2015, 13:51

madja wrote:Hmm. mēģinu aizpildīt veidlapu (starp citu, vai es ko jaucu? kad reģistrēju Frīdu,tad tas notika elektroniski,tagad nevaru atrast neko citu,kā vien pasūtīšanu pie veta/pašvaldības vai uz LDC?)
tātad, pildu, bet pie pases nr.man izmet brīdinājumu " ievadīt valīdu numuru"
Man ir Vācijas pase,kas tur ir nederīgs? tak nav jāiet mainīt pasi?! (pieņemu,ka izprintējot varēs ierakstīt,bet JA nu tad nevarēs piereģistrēt tālāk turkautkur,kur aiznesīšu?)

Tā kā iesniegt jāiet tik un tā uz vietas kaut kur, tad es izprintēju, mājās sarakstīju un aiznesu gatavu. Voilā.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby madja » 02 Oct 2015, 13:59

Ievish paskatījos epasta - esmu nosūtījusi 29.05.2012, pēc nedēļas pienāca apstiprinājums,ka reģistrēta, toreiz vēl ierēcu, jo tur bija Īpašas pazīmes: balta krūtAža

Māra Tev tak ar sunim bija ārzemju pase, viss sanāca, ir piereģistrēts?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby Māra » 02 Oct 2015, 14:02

madja wrote:Ievish paskatījos epasta - esmu nosūtījusi 29.05.2012, pēc nedēļas pienāca apstiprinājums,ka reģistrēta, toreiz vēl ierēcu, jo tur bija Īpašas pazīmes: balta krūtAža

Māra Tev tak ar sunim bija ārzemju pase, viss sanāca, ir piereģistrēts?


Nesmejies, manējiem īpašā pazīme ir melni ausu gali un tievums. :kanepe:
Godīgi, Resno vēl neesmu piereģistrējusi, bet nākamnedēļ simtpunkt, jo uz Valmieru jau jābūt. Bet Rūsam jā, aaaaabsolūti nekādu problēmu ar zviedru pasi. Tikai iiiilgi un lēni salīdzināja visus datus.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby ievish » 02 Oct 2015, 14:09

Es arī biju aizpildījusi mājās to veidlapu, bet pēc tam kundze visu pārrakstīja. Kad suns bija reģistrēts un man atsūtīja linku, kur datus apskatīties, arī bija kļūdas, kuras palūdzu palabot. Tas notika zibenīgi. Arī adresi pēc pārvākšanās mainīt nebija problēmu, tikai aizsūtīju e-pastu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Diskusija:Kā reģistrēties Mājas & istabas dzīvnieku reģistrā

Postby pixy » 02 Oct 2015, 14:10

Es Habī pirms diviem gadiem piereģistrēju elektroniski ar Vācijas pasi, pilnīgi nekādu problēmu nebija, izņemot to, ka darbiniece tālāk reģistrējot bija kļūdījusies un ierakstījusi vum, nevis vom Wulsberg. Aizsūtīju e-pastu ar lūgumu izlabot un tas tika izdarīts pāris stundu laikā. Bet kaut kas tur bija ar to elektronisko reģistrēšanos, ka vai tik neatcēla. Tikai tas noteikti nebija 2 ar pus gadus sen, kaut kad pavisam nesen. Bet pase Tev, madja, Bertai toč nav jāmaina, eiropase paliek eiropase, Habim nekad nekādu problēmu ar to nav bijis :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

PreviousNext

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron