Lūdzu palīdziet!

Dog Health

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby fedelta » 01 Oct 2013, 20:12

Kā iet mazajam slimnieciņam? :pukudupsis:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 02 Oct 2013, 12:29

fedelta wrote:Kā iet mazajam slimnieciņam? :pukudupsis:

- čuč zem kājām - kamēr saimniece pa datoru šiverē - seko man visur kā vienmēr, bet viņa atrašanās vietu var just ar degunu... smako vēl stipri, pazudis vēl viens zobs, skaidri redzu, ka zudīs vēl 2 mazie priekšzobi un arī vienīgais atlikušais ilknis.
Ar ģipsi ir apradis un jau gandrīz skrien! Pat pie trepēm vairs negaida, kad nonesīšu - kamēr slēdzu durvis, jau lejā!
Šodien ļāva uzsmērēt uz krevelēm mīkstinošu krēmu, lai vieglāk nokrīt, nevis ar izrautu - ar zobiem vairs tas nevar notikt, bet ar ķepām astei un "riekstiem" klāt netiek. Līdz 7d jālieto antibiotikas, ko pēdējā vizītē iedeva - veiksmīgi ievirpinu pastētes kumosā - paliels gabaliņš sanāk.
Ģipsis šajā jaunajā versijā turas labi - ir jau 12ā diena, vēl cik, kādas 20???
Par žokli man ideju nav...dakterīte Džimbam ir Olita Vecuma-Veco.
Paldies par apvaicāšanos!
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 02 Oct 2013, 13:53

Creme de la Creme wrote:Man ir nācies izbarot suni ar lauztu žokli. Toreiz mērcēju sauso barību ar ūdeni (siltu) un blenderēju viendabīgā masā. Pēc vajadzības lēju klāt ūdeni (lai sanāk vajadzīgā konsistence). Baroju ar šļirci. Pārmaiņus pēc varīju arī dažādus biezeņus (labi blenderējas vistas fileja un zivs) un tumes (kā zīdaiņiem). Man kaut kā tiem konserviem nav lielas uzticības (ja runājam par ikdienas barību).
Mums ir bijušas daudzas administratīvās lietvedības par līdzīgiem gadījumiem. Līdz šim vēl nekad nav atteikts izskatīt šāda veida materiālus! Bet viss ir atkarīgs no vēlmes strādāt!
Kad būs laiks, rakstiet iesniegumu. Bet ja tie bija VP darbinieki, tad iesaku iesniegumu adresēt VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam ar lūgumu izvērtēt darbinieku rīcību. Tāpat arī jāraksta ka vēlaties lai tiktu uzsākta administratīvā lietvedība. Tas nekas ka vainīgā puse jau daļu nadas samaksājusi. Tas neliedz uzlikt papildus arī administratīvo sodu. Lai suni varētu atzīt par agresīvu, Jums jāvēršās arī PVD. Es saprotu ka pašlaik Jums domas ir par ko citu. Kad būs nedaudz vieglāk, tad arī visu izdarīsiet! Ja vajadzēs kādu padomu šajā jautājumā, droši variet man rakstīt (šeit uz pm vai uz e-pastu).

Vai varētu lūdzu padalīties pieredzē, kā tiek sadalīta vaina?
Kurš lielāks tas vainīgs? Kurš bez pavadas, tas vainīgs? Tiek pārbaudīta suņa psihe?

Interesē tas tāpēc, ka gadījumi mēdz būt dažādi, un ja nu kas, lai būtu nojausma kā rīkoties.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 02 Oct 2013, 21:17

Manā gadījumā mana "vaina"ir tikai tas, ka suns bija bez pavadas. Ne mm mans suns nav spēris tā suņa saimnieka teritorijā. Vēl neesmu bijusi prasīt vēl no viņiem ko, bet nāksies, jo tā to atstāt nevar, tas ir viens, otrs, ārstēšana joprojām turpinās un turpināsies, nevienam te nav noslēpums, cik tas maksā...

Vēl baroju 70/30 konservi(blenderēti, škaidīti) pret blenderētu "mājas ēdienu". Šovakar ar baudu izēda pupiņu zupu, ar kuru papildināju neizēsto škidrināto konservu.

Cik ilgi ir bijis jāēd lauzta žokļa gadījumā daudz maigākā režīmā?
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 03 Oct 2013, 08:39

peecis wrote:
Creme de la Creme wrote:Man ir nācies izbarot suni ar lauztu žokli. Toreiz mērcēju sauso barību ar ūdeni (siltu) un blenderēju viendabīgā masā. Pēc vajadzības lēju klāt ūdeni (lai sanāk vajadzīgā konsistence). Baroju ar šļirci. Pārmaiņus pēc varīju arī dažādus biezeņus (labi blenderējas vistas fileja un zivs) un tumes (kā zīdaiņiem). Man kaut kā tiem konserviem nav lielas uzticības (ja runājam par ikdienas barību).
Mums ir bijušas daudzas administratīvās lietvedības par līdzīgiem gadījumiem. Līdz šim vēl nekad nav atteikts izskatīt šāda veida materiālus! Bet viss ir atkarīgs no vēlmes strādāt!
Kad būs laiks, rakstiet iesniegumu. Bet ja tie bija VP darbinieki, tad iesaku iesniegumu adresēt VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam ar lūgumu izvērtēt darbinieku rīcību. Tāpat arī jāraksta ka vēlaties lai tiktu uzsākta administratīvā lietvedība. Tas nekas ka vainīgā puse jau daļu nadas samaksājusi. Tas neliedz uzlikt papildus arī administratīvo sodu. Lai suni varētu atzīt par agresīvu, Jums jāvēršās arī PVD. Es saprotu ka pašlaik Jums domas ir par ko citu. Kad būs nedaudz vieglāk, tad arī visu izdarīsiet! Ja vajadzēs kādu padomu šajā jautājumā, droši variet man rakstīt (šeit uz pm vai uz e-pastu).

Vai varētu lūdzu padalīties pieredzē, kā tiek sadalīta vaina?
Kurš lielāks tas vainīgs? Kurš bez pavadas, tas vainīgs? Tiek pārbaudīta suņa psihe?

Interesē tas tāpēc, ka gadījumi mēdz būt dažādi, un ja nu kas, lai būtu nojausma kā rīkoties.

Šinī gadījumā tiek ņemti vērā nodarītie ''miesas bojājumi''. Tā kā incidents notika uz ielas, tad vainīgs būs tas saimnieks, kura suns uzbruka. Tādos gadījumos uzreiz tiek uzsākta administratīvā lietvedība par MK 266 not. pārkāpumu. Suņa psihei te nav nekādas nozīmes. Ne jau suns tiek sodīts, bet tā saimnieks! Bet papildus, protams, dokumentus var sūtīt uz PVD kurš tad arī risina jautājumu par suņa atzīšanu par agresīvu.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 03 Oct 2013, 08:47

Veselību Džimbo, izturību Jums, vienkārši spriežot par pavadām (šobrīd tos ierakstus neizdodas atrast) man teica ko citu - ja abi suņi ir bez pavadas, vainīgi esot abi, man gan tas šķita stipri dīvaini, tāpēc arī jautāju pēc precedentiem, jo "viena tante forumā teica" nenozīmē pilnīgi neko.

Iespējams, nav jēga tērēt naudu un laiku staigājot pa tiesām, ja paši neesat juristi, bet mēģināt pēc iespējas vienoties ar otru pusi, kā vienu no argumentiem minot neiešanu uz policiju un papildus iesniegumu nerakstīšanu (no kuriem, domājams, jēga tāpat nebūs).

Kā nosaka kurš suns uzbruka, ja nav citu liecinieku?
Tas, kurš lielāks? Tas, kurš mazāk cietis?
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 03 Oct 2013, 10:55

Nu mazs suns jau arī var nodarīt lielu skādi...
Šajā gadījumā - vai tad otrs suns ir cietis?
Ir starpība kad sakaujās divi suņi, vai kad suns (bez acīm redzama iemesla) uzbrūk citam sunim un to savaino.
Pieņemsism kad tev kāds uz ielas uzmetās virsū un sāk sist. Arī tad neviens neskatās kāda tev vai uzbrucējam komplekcija, kāds garastāvoklis, uzbrukuma iemesls (guli tu ar viņa sievu vai nē) u.tml.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 03 Oct 2013, 11:02

Creme de la Creme wrote:Nu mazs suns jau arī var nodarīt lielu skādi...
Šajā gadījumā - vai tad otrs suns ir cietis?
Ir starpība kad sakaujās divi suņi, vai kad suns (bez acīm redzama iemesla) uzbrūk citam sunim un to savaino.
Pieņemsism kad tev kāds uz ielas uzmetās virsū un sāk sist. Arī tad neviens neskatās kāda tev vai uzbrucējam komplekcija, kāds garastāvoklis, uzbrukuma iemesls (guli tu ar viņa sievu vai nē) u.tml.


Vai varētu lūdzu kādus piemērus no administratīvajām lietām par līdzīgiem gadījumiem?
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 03 Oct 2013, 11:53

Kādus piemērus? :apstulbis:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 03 Oct 2013, 12:06

Creme de la Creme wrote:Kādus piemērus? :apstulbis:



Creme de la Creme wrote:...
Mums ir bijušas daudzas administratīvās lietvedības par līdzīgiem gadījumiem. Līdz šim vēl nekad nav atteikts izskatīt šāda veida materiālus! Bet viss ir atkarīgs no vēlmes strādāt!
...
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 03 Oct 2013, 12:10

Mans suns nekādi nebūtu spējis nodarīt tam lielajam skādi - pagalmā pat kaķi hierarhijā ir virs viņa...viņš man miera mika un visu bērnu draugs. Arī tagad ārā jau atkal ar visiem grib draudzēties - dzīvesprieks atgriezies.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 03 Oct 2013, 12:37

Dzimbo wrote:Mans suns nekādi nebūtu spējis nodarīt tam lielajam skādi - pagalmā pat kaķi hierarhijā ir virs viņa...viņš man miera mika un visu bērnu draugs. Arī tagad ārā jau atkal ar visiem grib draudzēties - dzīvesprieks atgriezies.

Es nekādā gadījumā neapšaubu Jūsu teikto, tik aicinu uz to paskatīties arī no policijas skatu punkta. Iespējams, viņiem šī situācija nešķiet tik viennozīmīga.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby madja » 03 Oct 2013, 13:05

par Degpunktā - mums kaimiņi izpildījās,kad apzaga šķūnīšus -tas "stāsts" ko tur pasniedza, reāli uzsita asinis, toreiz aizrakstīju vēstuli- man neviens pat neatbildēja.

viņiem galvenais uzburt drāmu un objektīvi fakti nevienu neinteresē.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 03 Oct 2013, 13:11

Jā, policijas vīri arī viennozīmīgi norādīja apmēram tā - nu ku tu te ar tādu sīku kvankšķi rādies uz ceļa, te tak Suņi var parādīties un apēdīs to sīkaļu, kas tikai kaitina Normālus suņus.
Piezīmēšu, ka mans 7,2kg suns nav drēbēs ģērbjamais caciņš (man arī šie patīk, tikai bez šmotkām ), bet draudzīgs ģimenes loceklis, kas māca manam dēlam būt atbildīgam par tiem, kurus pieradinām.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 03 Oct 2013, 13:55

peecis wrote:
Creme de la Creme wrote:Kādus piemērus? :apstulbis:



Creme de la Creme wrote:...
Mums ir bijušas daudzas administratīvās lietvedības par līdzīgiem gadījumiem. Līdz šim vēl nekad nav atteikts izskatīt šāda veida materiālus! Bet viss ir atkarīgs no vēlmes strādāt!
...

peeci - es ļoti labi sapratu jautājumu! TIKAI - ir jāsaprot ka es te tagad nerakstīšu nekādus piemērus!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby peecis » 03 Oct 2013, 14:59

Kāpēc gan nevarētu uzrakstīt anonīmus piemērus?

Tās daudzās administratīvās lietvedības ir bijušas Jums kā fiziskai personai vai kā klubam/organizācijai?
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 04 Oct 2013, 14:11

peecis wrote:Kāpēc gan nevarētu uzrakstīt anonīmus piemērus?

Tās daudzās administratīvās lietvedības ir bijušas Jums kā fiziskai personai vai kā klubam/organizācijai?

Tās daudzās lietvedības ir izskatījuši mani kolēģi...
Bet aprakstīt piemērus/situācijas man vienkārši nav ne laika ne vēlmes...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 06 Oct 2013, 14:28

Labdien!
Džimbo laikam jau šobrīd tiek taisīta operācija pa jaunam - tas kauls, kas bijis ielikts neieaugās un mute nežēlīgi smako. Ņemšot ārā un uztaisīšot bez kaula, tik, cik stīpa turēs kopā. Kaut kā tā. Mani atsūtīja mājās, vakarā zvanīšot.
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Creme de la Creme » 07 Oct 2013, 08:01

Kā jums tur klājas?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Lūdzu palīdziet!

Postby Dzimbo » 07 Oct 2013, 09:22

Labrīt!
Džimbo klājas jau labāk - vakar pa manu klēpi vien gulēja (man nācās izplesties, lai viņš varētu labi atpūsties). Smakošana novērsta, asiņošanas nav - tātad jāsākās labam atveseļošanās procesam. Pastaigā gan sagura, droši vien no vakardienas operācijas spēku pamazāk. Tagad čuč pie kājām. Šodien 25 dienas kopš tā murga jau...un visu laiku ir antibiotikas - vēl 5 dienas synulox jālieto un sestdienā jāatrādās.
Kā lai pabaroju lētāk??? Joprojām tikai mīksta barība jādod, maks tik tukšs...
Ja visu laiku antibiotikas, tad jau tāpat kā cilvēkam, iztukšo arī labās baktērijas?
Dot jogurtu?
Te vakar vakarā - Image
Image
Dzimbo
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 15 Sep 2013, 12:10

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests