Linda and sausages

Blogs and Chats

Linda and sausages

Postby Linda B. » 07 Dec 2013, 01:48

Nobriedu,ka varbūt arī man vajag blogu.Nezinu vai kāds to lasīs un kādam interesēs,bet pamēģināšu.

Sākšu ar to klasisko stāstu-kā tad es tiku pie suņa?
Ja man kāds jautā kāpēc man ir takši es viņiem godīgi saku,ka nezinu-viņi atnāca,ieraudzīja un nežēlīgi ievilka mani savā "cīsiņpasaulē" bez iespējas atkāpties.Vispārīgi no laika gala es esmu bijusi bulterjeru,stafordu un pitbulu fane.Biju stāvā sajūsmā par šiem suņiem.Taču suņi kā tādi man patikuši vienmēr.Laikam pirmā īstā saskare ar suni man bija 5 gadu vecumā,kad mamma izšķīrās no mana tēta un sāka tikties ar vīrieti,kura vecākiem bija 3 melni,vilkveidīgi kranči.Tur tad arī pagāja visa mana bērnība-četrrāpus ar suņiem pa pagalmu(vēlāk varbūt ieskenēšu visai amizantu foto :foto: )pa māju,zem gultas,pa gultu,zem galda-visur,kur suņi tur biju arī es.
Neatceros,kad,taču sāku uzstājīgi mammai dīkt savu suni,gribēju kaut ko lielu,taču mammas atbilde gadiem ilgi bija stingrs nē,viņa suni negribot,spalvas,smirdot,jāved ārā,čurā istabā,grauž u.t.t. Tad nu es šo problēmu sāku risināt pati kā nu māku,sākot ar to,ka stiepu mājās visādus putnu mazuļus,kuri kaut kur atrasti,beidzot ar mēģinājumu pa kluso istabā turēt kaķi.Protams,vienmēr dabūju bietē.Putni bija vienīgie,kurus viņa atļāva izaudzināt līdz galam,jo likt tos nest atpakaļ,kur dabūju nebūtu īsti humāni.Jāsaka,ka ir izdevies arī izaudzināt 3 bezdelīgas,vārnu,zīlītes un vēl pirms divām vasarām sava stulbuma pēc(izdomāju ielikt atpakaļ ligzdā,izkritušu putnēnu,kā rezultātā vecāki nometa visu ligzdu ar 5 mazuļiem)dabūju audzināt kaut ko,pati nezinu kas tie bija,pēc visa tikai izsecināju,ka zvirbuļveidīgie.
Šeit mani kādreizējie audžubērni,kurus kopā ar vecāko māsīcu audzinājām,kopā bija 8 zīlītes.
Image

Taču šis blogs ir par suņiem.
Atceros,kad man bija 13 pa ceļam uz skolu bija māja,kur katru dienu kāds vecs opis man uzstājīgi jautāja-vai nevēlaties kucēnu? Katru dienu gāju šai mājai garām,katru dienu viņs jautāja vai negribu kucēnu,bet es tikai atteicu "nē" kaut viss iekšā bļāvā "jā!".Tā nu es staigāju šai mājai garām līdz vienu dienu,man iešāvās galva,kas absolūti stulbs-es šo kucēnu paņemšu pa kluso,kopā ar draudzeni!Domāts darīts.Par kucēnu prasīja 2Ls,pa abām salasījām šo naudu,notēlojām divas māsas un kucēns rokā!Jautājums tikai,kur to tagad likt?Nolēmām iekārtot viņas dārza būdiņu,kur kucēnam dzīvot.Nezinu ar kuru galu es domāju,kad izdomāju,ka suns varētu dzīvot dārza būdiņā un vispār par ko es to suni savos 13 gados barošu.Taču apskaidrība nāca un tika nolemts,ka kādam ir jāātzīstas,ka esmu tikusi pie suņa.Skaidri zināju,ka ja teikšu,ka kucēnu nopirku turpat pilsētā man teiks,lai vedu to atpakaļ,taču to es negribēju tāpēc tika sadomāta pasaciņa,ka kucēnu esmu atradusi.Visi šim stāstam veiksmīgi arī ticēja līdz suns sasniedza pusotra gada vecumu un es nejauši izpļurkstējos,ka viņas mamma bija tīršķirnes toipūdelis.Ups!Taču ome sunīti jau bija iemīļojusi un šodien,kad sunim nākošmēnes paliek jau 8 gadi mēs par šo vairs tikai pasmejamies.
Lūk arī viņa,Vika
Image

Pateicoties Vikai piedzīvoju arī savu pirmo dzemdību pieredzi 13 gadu vecumā.Omei šī bija pirmā kucīte,līdz ar to sajēga par to kā notiek meklēšanās nekāda un dienā,kad bija beigusies asiņošana viņa viņu izlaida ārā tieši kaimiņu suņa ķetnās,kas jau tur gaidīja,protams,izrādījās,ka tās viņai bija nevis meklēšanās beigās,bet gan īstās dienas.Tā nu pasaulē nāca Vikas dēls Oto.Neesmu vairs pārlieicnāta,taču šķiet,ka suņukam vārdu ielikām pateicoties dzimšanas dienas datumam,kas laikam bija 4. oktobris.
Te arī viņš aptuveni nedēļas vecumā,jaunāku bilžu nav un diemžēl pašlaik arī neviens no mūsu ģimenes nezin,kur viņš ir,jo cilvēki,kam viņu atdevām viņu atdeva citiem.
Image

Pagāja divi gadi un es sapratu,ka Vika,lai arī es varu viņu aiziet un izvest pastaigās un šo to iemācīt,nav gluži mans suns un sākās visa dīkšana no gala.Nezinu,varbūt mamma atcerējās,kas notika pēdējo reizi,kad man neļāvā tikt pie suņa un nobijās,ka es to varētu izdarīt vēlreiz,tāpēc atļāva.Lāi nu kā,jā vārds bija dots un sākas kucēna meklējumi.Tā kā tika noskaidrots,ka mammai no maniem mīļākajiem suņiem ir bail un tomēr sapratu,ka diez vai es ar tādu suni tikšu galā un mamma bija skaidri un gaiši izteikusies,ka suns būs mans un man tas pašai būs arī jāaudzina,tad tika nolemts par kaut ko mazāku.Atcerējos par kaimiņu rudo taksi,atcerējos arī par citu kaimiņu melno taksi,kas man kāpņutelpā bija iekodis kājā,atcerējos par tēva sievasmātes takšiem,kas man vienmēr riedami skrēja pakaļ un mēģināja iekost...īsti nesaprotu kāpēc es izdomāju,ka man ir vajadzīgs tieši taksis.Kā jau teicu-viņi paši mani izvēlējās.Mamma gan par takšiem arī nebija nekādā baigajā sajūsmā,taču es savā izvēlē biju ievērojusi kritēriju-mazs un īsspalvains un viņa neko nevarēja iebilst.Kā reiz tēva sievasmātei bija taksēni no kuriem,tad arī izvēlējos savu Nelliju.Kucēns maksāja 50Ls,nekādu ciltsrakstu tam,protams,nebija,par diviem mēnešiem bija nokavēta arī otrā vakcīna.Atceros,ka tolaik man tie 50Ls šķita liela nauda un man tā bija jānopelna pašai,tā pat par savu naudu vasarā vajadzēja kucēnu uzturēt,sapirkt aksesuārus,taču es to visu arī pati paveicu un nu pa māju jautri dipināja 4 mēnešus vecā Nellija.
Image
Image

Nu jau Nellija ir liela dāma,15. februārī paliks 6 gadi.
Image

Taču diemžēl Nellijai ir pārvākusies atpakaļ pie manas mammas,jo pēc divu gadu kopdzīves viņa pēkšņi izlēma,ka vēlas būt ģimenē vienīgais suns un par cik nevēlējos mājās mūžīgo kara stāvokli,jo Nellijai ir visai ass raksturs un kauties viņa diemžēl pieprot neslikti,tika nolemts,ka viņai labāk būs būt vienīgajam sunim ģimenē.Tā jau kopš augusta beigām Nellija ir uzkāpusi uz galvas manai mammai un mazajai māsai,pastaigās izvelk pa visiem krūmiem manu vecmāmiņu,taču,kad aizeju ciemos joprojām labprāt ieritinās man klēpī uz snaudu.Ceru,ka viņa nav apvainojusies par šādu soli,gribētos domāt,ka viņa tomēr ir laimīga,ka ir panākusi savu un nav vairs jādala uzmanība ar vēl divām.

Un par tām vēl divām.Pirmo no vēl divām Fantu mājās atvedu 2012. gada 5. martā-kā kompanjonu un draudzeni Nellijai un sev kā pirmo suni,ko vest uz izstādēm un medību apmācībām.
Šāda maza un mīļa bumbule viņa nonāca pie manis
Image
Pēc pusgada pie manis pilnīgi neplānoti nonāca Fantas māsa Fēra.Negribu šo lapu piedrazot ar to kāpēc viņa nonāca pie manis un tas arī šodien vairs nav būtiski.
Image

Šāda nu ir tā mana kompānija
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 07 Dec 2013, 02:04

Atceros,kā vienmēr smējos,kad kaut kur biju izlasījusi,ka takši radot atkarību,ja esot viens,būšot vēl viens.Neticēju,jo man taču tie bulterjeri un tādi suņi tuvāki.Gandrīz pat Fantas vietā paņēmu stafordšīras terjeru,bija jau aizrunāts,taču runājot vairāk ar audzētāju atklājās,ka kucēns savos 5 mēnešos nav bijis ārpus pagalma,pie pavadas iet neprot un nolēmu,ka diez vai man ir vajadzīga tāda atbildība kā liels,spēcīgs un nesocializēts suns.
Šodien es vairs nesmejos,jo tiešām-taksis rada atkarību.Nepamanīju pa kuru laiku,bet viņi ir izkonkurējuši visu pitbulterjersu,stafordšīras terjerus,bulterjerus un ja man tagad būtu iespēja ņemt vēl vienu suni,tas būtu tikai taksis.
Šeit lieliski iederas šī bildīte
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby seila » 07 Dec 2013, 12:38

Apsveicu ar bloga atvēršanu! :labipadarits: Būs, būs lasītāji, gan klusie, gan aktīvie - lūk, jau viens ir! :jaa:
Ļoti interesanti palasīt kā sākās tava aizraušanās ar suņiem, konkrēti ar takšiem un kā auklēji putnu bērnus.

Bet kā domā, kādreiz tālā nākotnē būs stafs, pits vai kaut kas tamlīdzīgs? Vai takši pilnīgi un galīgi izkonkurēja šo sapni?
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 07 Dec 2013, 14:54

Pieļauju domu,ka ja man kādreiz būs māja(un noteikti būs) man būs arī kaut kas liels un melns no patversmes.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 08 Dec 2013, 03:19

Nesenākais gadījums par ko es tai liktenīgajā vakarā pamatīgi apstulbu,labi,ka paspēju laikus noreaģēt.
Tātad,atradu ledusskapī nelielu siera gabaliņu,kas palicis pāri no mana sacepuma siera "cepures",neesmu nekāds siermaižu cienītājs tāpēc nolēmu,ka izmantošu šo gabaliņu lietderīgi un tūlīt pat patrenēšos likt suņus stājā.Veiksmīgi apstrādāju Fantu,ķeros klāt Fērai,uzlieku uz galda un nevaru saprastu-nu ko viņa tādā jocīgā pozā stāv.Un ko tu domājies!Viņa izdomājusi,ka uz galda būtu tā īstā vietā,kur pakakāt :sajucis: Paspēju gan laikus noreaģēt,iespiest padusē un nolidot lejā pa kāpnēm,lai paspētu viņu nogādāt laukā.Tā arī nesapratu vai tā bija sagadīšanās,ka viņai savajdzējās tieši brīdī,kad uzlieku uz galda,vai tomēr man tas bija jāsaprot kā tāds mājiens.Nu aptuveni "Šis ir tas,ko es domāju par tavām izstādēm!Es tam visam uzd...!" .Nu jā...vispār jau mēs esam lielas un istabā neko vairs nedarām,lai arī joprojām stāv viens paladziņš,ja nu tomēr pa nakti šausmīgi vajag un es sapņos cīnos ar gorillām,kas ieņēmušas Zemi un galīgi neesmu pieceļama.


Ja nu kādu interesē divu māsu solidaritāte.Jāsaka,ka tas ir kas pārsteidzoš,iespējams gan,ka kādam šādi ir arī ar neradnieciskiem suņiem.Lai nu kā, stāsts ir par divu māsu mīlestību.
Dienā,kad vedu mājās Fēru biju diezgan uztraukusies kā reaģēs viņa,kā reaģēs Fanta ar Nelliju.Taču šaubas un bailes bija veltīgas.Nellija,protams, savā stilā svešajam nācējam uzrūca,uzmeta zāģi,taču abas māsas viena otru atpazina momentā,lai arī viena otru redzējušas nebija vairāk kā 6 mēnešus.Diemžēl Fēra pie manis nonāca slima,tāpēc visas rotaļas diezgan ātri beidzās,jo viņai gluži vienkārši tām nebija spēka.Suņi ļoti ātri sarada un kļuva par vienu lielu tikai uz 3 daļām-kur viena tur visas,nekad nebija tā,ka kāda būtu kaut kur atsevišķi.
Gulēja,protams,visas kopā.
Image
(uz sienu neskatīties,pusaudžu vecuma dullā ideja)
Image

Nesaskaņas ar Nelliju viņām acīmredzot bija radušās kopistiski,jo ierastais "viens liels uz 3 daļām" bija kļuvis par viens mazs un viens vidējs uz divām daļām.Nellija pēkšņi tika atstumta,pastaigās viņa gāja atstatus,gulēja kaut kur gultas pavisam otrā stūrī un tad arī sākās kaut kā dalīšana.Taču kopš Nellija ir pie mammas Fanta un Fēra ir kļuvušas tikai tuvākas,iespējams pat pārāk.Pagājušo mēness braucot uz klubu nolēmu paņemt līdzi Fēru,Fantu atstājot mājās ar draugu.Es savā galā neko jocīgu nemanīju,vien pēkšņi ļoti pieklājīgu suni,kas bez teikšanas tipina blakus un nekur tālu neiet,otrā galā-nabaga Fanta visu to laiku kamēr bijām prom(un tās ir vismaz 3 stundas) esot raudādama skraidījusi pa istabu te pie durvīm,te pie drauga.Nav varējis viņu nomierināt.
Šajā ceturtdienā bija Fantas kārta vienai kaut kur doties.Te nu gan es novēroju,ka viņa bez Fēras ir galīgi ne savā ādā,manāmi satraukusies,Rīgas centrs pēkšņi šķiet baiss,atpakaļ ejot gan bija jau iejutusies un lauzās cauri cilvēku pūļiem ar gaisā izslietu asti.Tikmēr Fēra mājās pārbiedējusi omi.Neesot varējusi saprast,kas notiek,kāpēc ieslēgta trauksmes sirēna,pagājis labs laiks līdz viņa sapratusi,ka skaņa nāk no augšas un,ka sirēna ir nekas cits kā Fēra ar sirdssāpi,ka palikusi viena.Tas prieks,kad abas atkal satiekas ir neaprakstāms,neviens cilvēks šādi nepriecājas satiekot sev mīļos.Protams,tiek apostīti dibengali no visiem iespējamiem leņķiem,lēkāts riņķī skaļi bļaujot un dudinot un tad,aiz laimes nezinot,kur likties,abas nesās virsū,lai mēģinātu ar deguniem izbakstīt acis(labi,ka man ir brilles,citādi es tiešām jau sen būtu palikusi bez acīm),Fēra,protams bļauj(ne velti viņas iesauka ir Stabulīte) ar ķepu sadod pa muti,Fanta pa to laiku dūkdama var nodoties savai dejai(Fanta dejo,diemžēl ne pēc komandas,bet tikai tad,kad pati to vēlas) un aiz priekiem,ka kāds pakasa muguru ar purnu rīvējas paklājā :kanepe:
Abas kopā viņas ir komanda,diemžēl kopā arī podus šad tad gāž un abas kopā būtu gatavas arī apēst kādu svešu suni vai pabaidīt kādu vecu babeni uz ielas :sarkstosa: Netiek ļauts,protams,bet gribēt jau nevar aizliegt.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby seila » 08 Dec 2013, 17:36

No sākuma sveicu ar otro Adventi! Image
Forša bilde, kur visas trīs kopā guļ! Es zinu, dzīve ar trim takšiem nekad nav skumīga un mierīga :jautri: Katram savs raksturs, savas mīļākās vai nemīļākās lietas, sava uzvedības norma utt. :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby seila » 08 Dec 2013, 17:38

Linda B. wrote:(uz sienu neskatīties,pusaudžu vecuma dullā ideja)

Māksla taču nav nekas slikts :D
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby julika » 09 Dec 2013, 07:24

Linda B. wrote:Viņa izdomājusi,ka uz galda būtu tā īstā vietā,kur pakakāt :sajucis: Paspēju gan laikus noreaģēt,iespiest padusē un nolidot lejā pa kāpnēm,lai paspētu viņu nogādāt laukā.Tā arī nesapratu vai tā bija sagadīšanās,ka viņai savajdzējās tieši brīdī,kad uzlieku uz galda,vai tomēr man tas bija jāsaprot kā tāds mājiens.Nu aptuveni "Šis ir tas,ko es domāju par tavām izstādēm!Es tam visam uzd...!"


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
labs!

bet par to tualeti pa naktīm - es vienmēr teicu paldies par to, ka man bērns nekad neceļas pa naktīm čurāt/kakāt un tagad redzu, ka ar suņa bērnu arī paveicās - guļ, kamēr mēs guļam un pa naktīm neceļas.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 09 Dec 2013, 12:16

Apsveicu ar bloga atvēršanu, un pievienojos lasītāju pulkā :roze:
Man taksīši patīk, krustēvam (mednieks) agrāk bija kucīte, kurai bija arī kucēni- tad nu dabūju izmīļot "cīsiņus" pēc pilnas programmas. Ir arī piedzīvots, kā drosmīgais taksis asiņains un laimīgs ierodas kopā ar savu saimnieku un nomedīto jenotu. Tas pats taksis bija šausmīgākais mašīnas sargātājs, ja viņu atstāja mašīnā vienu, tad atpakaļ iesēsties drīkstēja tikai saimnieks, pārējie saņēma sparīgu riešanu un mašīnas sargāšanu. Mazliet humoram: manos rados takšiem ir oriģināls apzīmējums- "uzpotētā žurka" :kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 09 Dec 2013, 14:02

julika ,parasti jau pa nakti tomēr guļ un ja vajag noguļ arī līdz vieniem,bet nu mazums kas notiek un tomēr vajag.Paladziņš gan jau ļoti ilgi stāv nelietots. Laikam būs sapratušas,ka es to paladziņu esmu nolikusi,jo atkal uzskatu viņas par bēbjiem,jo vispār labu laiku es tādus vairs nebiju likusi līdz kāda bija apčurājusi drauga nomestās bikses (nu pats vainīgs,ka nometa) .Pēc trika ar apčurātajām biksēm atkal ieviesu paladziņu,laikam mēğina pierādīt,ka neviens te nav bēbis un tādas padarīšanas istabā uz paldziņiem nekārto.

magnola ,jā drosme mums liela,īpaši,kad ir abas kopā,Fēra vispār uz kašķi uzprasās vienmēr,necieš,ka suņi aiz žoga uz viņu rej un mēdz mēğināt it kā nemanot pielīst tuvāk,lai nikni sarietu pretī,svešus un lielus brīvgaitniekus,kas nāk lūrēt necieš abas,ja šamais bāž klāt degunu abas pierej pilnas ausis par šādu nekaunīgu uzbāšanos viņu pakaļgaliem.Viņas taču ir dāmas,nevar tā uzreiz pieskriet un līst pie dibena :smarzas:

Pie mums ārā jau otro dienu ir fantastiski skaista ziema,visi koki apsniguši balti un pūkaini.Fanta ir sajūsmā,sals viņu it nemaz netraucē.Var ņemties pa to sniegu līdz pat ausīm,rukšķēdama kaut ko meklē zem tā un abas pārvietojas kā zaķi.Parkā jāuzmana,lai neizdomā nopeldēties,lecot pēc pīlēm,kuras tur saradušās šausmīgi daudz.Šogad 4.janvāri Fanta jau atklāja peldsezonu ielecot pēc pīlēm un piemēru ņēma arī Fēra,nebūtu vēlams,lai peldsezonu noslēdz decembī.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby magnola » 09 Dec 2013, 14:52

Tā jau saka, ka taksis pat lācim gatavs mesties virsū.... :soks:
Manai stafmeitenei arī viens šitāds pasprucis žoga sargātājs likās virsū, labi ka Zipai kā vienmēr kociņš bija mutē, kamēr izdomāja ko ar to darīt, takšelis jau apdomājis, ka labi nebūs, likās atpakaļ uz mājām... :jautri: Nabaga saimnieks gan nobālēja šito visu redzot, nākošreiz dikti strostēja savu rējētu, kad gājām garām .....
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Linda and sausages

Postby seila » 09 Dec 2013, 20:50

Linda B. wrote:kāda bija apčurājusi drauga nomestās bikses

Tā tas ir - dzīvnieki mūs pieradina pie kārtības, es gan to vairāk izjutu ar kaķi, kurš vienmēr parādīja ko esmu atstājusi bez uzraudzības vai neapdomīgi nometusi.

Skatos, tavējās vispār nebaidās no aukstuma... lai arī ir ķēpa ar sargāšanu no ūdens priekiem utt. bet vispār tas ir baigais pluss, ja suns nav salīgs. Mums viss - Čiepa atkal salst, ķepas rauj krampī, gaidam pavasari - viss kā vienmēr, puiki gan nesalst, izturīgāki.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 10 Dec 2013, 00:17

Nav jau tā,ka nemaz nesalst.Ja jāstāv uz vietas sāk trīcēt.Bet kamēr lauj skriet tikmēr nesūdzās.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 11 Dec 2013, 16:28

Pie mums var manīt,ka ir iestājusies ziema.Suņi paši sev noorganizē aktivitātes istabā.Trako savā starpā gandrīz visu dienu.Ehh,žēl,ka man nav labas kameras,Fēras lēkāšanu būtu vērts iemūžināt.Patiesībā arī viņa ir tā,kas visvairāk grib skriet,Fanta parasti padodas un patrenkā viņu,ja jau šitā ap viņu lēkā.Fēra mēģina Fantu saķert kaut kur aiz skausta un kaut kur pavilkt,vai vismaz viņu dabūt guļus,lai tad varētu rūkdama lekāt pa virsū te iekožot kaklā,te ausī,te vienā pakaļkājā,te otrā.Televizoru pie mums nevajag.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 18 Dec 2013, 23:40

Bijām sestdien potēties.Nu labi,potējās tikai Fanta,Fērai bija piemeties kaut kāds šķaudeklis,tā pat jau tika pie divām potēm,bet šodien nācās tomēr iet vēlreiz.Apbrīnojami kā tajā mazajā rumpīti var būt tāds spēks. Nepatīk viņai pie vetārsta,gāž riņķi galdu vēl pirms daktere ir pienākusi klāt.Visai vardarbīgi nācā iespiest viņas galvu sev padusē,lai var iepotēt.

Gribēju padalīties ar Fantas hobiju-kaķa stalkošanu.Parasti viņu dzenu prom,lai nesēž stundām un nelūr uz viņu,bet šodien nolēmu tīri interesēs pēc paskatīties cik ilgi viņa tā var vērot,varbūt tomēr kādreiz apnīk.Neapnika,viņa nostāvēja 4,5 stundas līdz man bija jāiet prom un viņai no kaķa bija jāatvadās.Kaķis ir pazīstams jau vairāk kā divus gadus,bet tas joprojām ir kaut kas super interesants.Lēkāja ap galdu,kad noliku tieši priekšā kaķim-neko nedara,sastingusi stāv un pat neskatās viņam virsū :kanepe:

Žēl,ka nevaram kaķi ņemt līdzi uz izstādēm.Man jau patīk,ne vairs kājas jākārto,ne kārumi jādod-stāv pati :D
Image
Image
Te arī apbrīnas objekts-Muris-Fantastiskais
Image

Fēra(Stabulīte) tika goda postenī paskatīties pa logu
Image
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 19 Dec 2013, 13:07

Mums ar tiem kaķiem tieši tāpat - ja kaķis stāv uz vietas, tad suns varētu nedēļām uz viņu sastindzis skatīties, bet, ja kaķis aizskrien, tad (ja ir pie pavadas) ir ko turēt, lai neaizskrien līdz :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby fedelta » 29 Dec 2013, 13:10

LindaB

Vai Nellija jau atradusies? :?:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Linda and sausages

Postby seila » 29 Dec 2013, 17:29

fedelta wrote:LindaB

Vai Nellija jau atradusies? :?:


Jā.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby seila » 01 Jan 2014, 04:34

Lindiņ, arī šeit laimīgu Jauno 2014! :alinji: Lai gads skaists, jauks un krāsains kā varavīksne! Veselību tev un tavām meitenēm!
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Linda and sausages

Postby Linda B. » 01 Jan 2014, 14:13

Paldies!Tev arī visu to labāko.
Jā,fedelta,Nellija ir mājās,bija izdomājusi padraudzēties ar Maxcima darbiniekiem,kur kāds viņai deva naktsmājas,no rīta jau bija mājās.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests