Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Dog Breeds

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 21 Dec 2013, 17:49

Kur ta visi dzineji palikuši, tiešām tik aizņemti medibās, ka neviens neatrādas, jauniem takš vajadzētu lielīties ar ar sasniegumiem.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 24 Dec 2013, 12:16

:) Gaišas domas domāt ,labu runāt ,labus darbus darīt ,būt čakliem :rej: ,paklausīgiem ,lai viss iecerētais piepildās :jaa: Es un mana lielā dzinējsaime novēlam Priecīgus ,gaišus ,mīlestības pilnus Ziemassvētkus visiem dzinējiņiem un viņu saimniekiem !!!! :eglite: :rej: :rej: :rej: :rej: :rej:
Image :eglite:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Šarlote » 03 Jan 2014, 12:30

Labdien, mīļie suņinieki! Gribu lūgt pēc palīdzības. Tā kā esmu izmēģinājusi visu, kas manos spēkos un brīžiem pat pārspēkos, lūdzu pēc palīdzības. Mums ir pazudis kaķis, jau kopš 21.decembra. Tie, kas kādreiz pazaudējuši dzīvnieku, zina, ko jūtu un pārdzīvoju. Izdarīts ir pilnīgi viss, kas tādos gadījumos jādara (un vēl vairāk), bet rezultātu nav. Pilnīgs tukšums un klusums. Nav nekā. Kaķis kā iekritis "zemē". Draugi man raksta, ka atceras, ka kādu dzinējsuni sen atpakaļ esot palīdzējis atrast ekstrasenss - suns bijis kaut kādā bedrē, mežā... Izklausās pilnīgi neticami, lai tā būtu sakritība! Bet varbūt kāds atceras šo tēmu un pats galvenais - ekstrasensa vārdu? Ļoti lūdzu, palīdziet. Nespējam ģimenē rast sirdsmieru. Vienkārši ir jāzina, kas noticis ar mūsu ģimenes locekli...
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 03 Jan 2014, 14:54

Šarlote wrote:Labdien, mīļie suņinieki! Gribu lūgt pēc palīdzības. Tā kā esmu izmēģinājusi visu, kas manos spēkos un brīžiem pat pārspēkos, lūdzu pēc palīdzības. Mums ir pazudis kaķis, jau kopš 21.decembra. Tie, kas kādreiz pazaudējuši dzīvnieku, zina, ko jūtu un pārdzīvoju. Izdarīts ir pilnīgi viss, kas tādos gadījumos jādara (un vēl vairāk), bet rezultātu nav. Pilnīgs tukšums un klusums. Nav nekā. Kaķis kā iekritis "zemē". Draugi man raksta, ka atceras, ka kādu dzinējsuni sen atpakaļ esot palīdzējis atrast ekstrasenss - suns bijis kaut kādā bedrē, mežā... Izklausās pilnīgi neticami, lai tā būtu sakritība! Bet varbūt kāds atceras šo tēmu un pats galvenais - ekstrasensa vārdu? Ļoti lūdzu, palīdziet. Nespējam ģimenē rast sirdsmieru. Vienkārši ir jāzina, kas noticis ar mūsu ģimenes locekli...

Jā......no sirds jūtu jums līdz :( pazīstu tās sajūtas ,kad pazūd mīlulis ,mēģināšu palīdzēt ,atasūtat man uz PM savu tel. :jaa:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Šarlote » 03 Jan 2014, 16:28

Ligita555 wrote:
Šarlote wrote:Labdien, mīļie suņinieki! Gribu lūgt pēc palīdzības. Tā kā esmu izmēģinājusi visu, kas manos spēkos un brīžiem pat pārspēkos, lūdzu pēc palīdzības. Mums ir pazudis kaķis, jau kopš 21.decembra. Tie, kas kādreiz pazaudējuši dzīvnieku, zina, ko jūtu un pārdzīvoju. Izdarīts ir pilnīgi viss, kas tādos gadījumos jādara (un vēl vairāk), bet rezultātu nav. Pilnīgs tukšums un klusums. Nav nekā. Kaķis kā iekritis "zemē". Draugi man raksta, ka atceras, ka kādu dzinējsuni sen atpakaļ esot palīdzējis atrast ekstrasenss - suns bijis kaut kādā bedrē, mežā... Izklausās pilnīgi neticami, lai tā būtu sakritība! Bet varbūt kāds atceras šo tēmu un pats galvenais - ekstrasensa vārdu? Ļoti lūdzu, palīdziet. Nespējam ģimenē rast sirdsmieru. Vienkārši ir jāzina, kas noticis ar mūsu ģimenes locekli...

Jā......no sirds jūtu jums līdz :( pazīstu tās sajūtas ,kad pazūd mīlulis ,mēģināšu palīdzēt ,atasūtat man uz PM savu tel. :jaa:


Neprotu šeit saprasties ar to pastu :(. Mans telefons 2- 9457245. Nav jau nekāds noslēpums. Varat palīdzēt ar tā cilvēka kontaktiem?
User avatar
Šarlote
Junior
Junior
 
Posts: 501
Images: 0
Joined: 22 Jan 2011, 16:39

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 17 Jan 2014, 21:08

Ar dzimudienienu radiniekiem :) :svecipusam:
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Andrushka » 17 Jan 2014, 21:10

Image
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 17 Jan 2014, 21:50

Vaiiiiiiiiiii dieniņās !!!Paldies!!! :sarkstosa: Mēs ar sveicam brāļus un māsas :estevisamilosu:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 18 Jan 2014, 10:22

A, masai nemaz nebija davana?? :dzimene:

Cigis dabuja kungisus - mazais siamnieks iedeva :D
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 18 Jan 2014, 17:18

brex wrote:A, masai nemaz nebija davana?? :dzimene:

Cigis dabuja kungisus - mazais siamnieks iedeva :D

Kā nebija? :huh: bija - daudz buču ,brieža sirsniņa un vēl šodien medības :rej: (bija nosēdējusi mājās gandrīz mēnesi karantīnā :sajucis: )
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kurzemnieks » 05 Feb 2014, 20:32

Un kas mums te gājis???
Image :rej:

Medijums! :jautri:

Image
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 16 Feb 2014, 03:01

Sveki!
Nu mums izgāja vispār šausmmīgi, janvāra pirmās medībās kuilis uzplēsa manu Niko, tiko kad bija iznacis no meža izskatijās nu mazs plesums, kamer aizvedu pie daktera jau bija divreiz lielāks, 8 šuves zem ādas un 10 ādā, manam suņukam medības cauri, 5 nedēļas ārstēšanās, pagājšnedēļ paņēmu līdzi ar visām vaļējām rētām, izdzina smuki cuku uz mednieku, šams aizšāva, Niko cītigi dzina es no otras puses skrēju priekšā, pekšņi Niko apklusa, tad gar mani aizskrēja kolēģa laika un sāka riet praktiski uz upes, pāri netiku upes satekām, aizskreju pa otru pusi, metrus 30 no riešanas, niedru puduris, suns stipri kauc, bet man ar bail, kamer apgāju riņķī pudurim(1min pecak rēķināju) viss klusu, tikai cūka ālīņģī, nošāvu, izvilku šamo ārā un zvanīju kolēģiem ka suns kaucis, lai skatās vai nav saplēsts, atnāca kolēģi kuri āliņ''gī ieraudzīja suņa asti (arī redzeju jau iepriekš bet nepieļāvu tik sliktas domas), jap suns beigts, cūka viņu saķēra un ievilka iekšā, aiz sava izdzīvošanas instinkta, neatradās vēl viens suņuks, pec 3 dienam 15 m . zem tās nelaimīgas vietas atradām arī to...Divi suņi vienā mastā postā..Manējo paglāba tas ka viņu iepriekš cūka saplēsa un bija respekts, otru LV dzineju izglaba tas ka viņš bija iepriekšējā mastā pazudis ar briežiem.
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 16 Feb 2014, 10:23

dainisf wrote:Sveki!
Nu mums izgāja vispār šausmmīgi, janvāra pirmās medībās kuilis uzplēsa manu Niko, tiko kad bija iznacis no meža izskatijās nu mazs plesums, kamer aizvedu pie daktera jau bija divreiz lielāks, 8 šuves zem ādas un 10 ādā, manam suņukam medības cauri, 5 nedēļas ārstēšanās, pagājšnedēļ paņēmu līdzi ar visām vaļējām rētām, izdzina smuki cuku uz mednieku, šams aizšāva, Niko cītigi dzina es no otras puses skrēju priekšā, pekšņi Niko apklusa, tad gar mani aizskrēja kolēģa laika un sāka riet praktiski uz upes, pāri netiku upes satekām, aizskreju pa otru pusi, metrus 30 no riešanas, niedru puduris, suns stipri kauc, bet man ar bail, kamer apgāju riņķī pudurim(1min pecak rēķināju) viss klusu, tikai cūka ālīņģī, nošāvu, izvilku šamo ārā un zvanīju kolēģiem ka suns kaucis, lai skatās vai nav saplēsts, atnāca kolēģi kuri āliņ''gī ieraudzīja suņa asti (arī redzeju jau iepriekš bet nepieļāvu tik sliktas domas), jap suns beigts, cūka viņu saķēra un ievilka iekšā, aiz sava izdzīvošanas instinkta, neatradās vēl viens suņuks, pec 3 dienam 15 m . zem tās nelaimīgas vietas atradām arī to...Divi suņi vienā mastā postā..Manējo paglāba tas ka viņu iepriekš cūka saplēsa un bija respekts, otru LV dzineju izglaba tas ka viņš bija iepriekšējā mastā pazudis ar briežiem.

Ak dies ....... :soks: :svece:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Kurzemnieks » 16 Feb 2014, 13:44

Šausmas!
Bojā gājušajiem :svece:
Image
User avatar
Kurzemnieks
Puppy
Puppy
 
Posts: 406
Images: 8
Joined: 19 Jan 2012, 13:02
Location: Aizkraukle

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Bpa4 » 17 Feb 2014, 10:28

dainisf wrote:Sveki!
Nu mums izgāja vispār šausmmīgi, janvāra pirmās medībās kuilis uzplēsa manu Niko, tiko kad bija iznacis no meža izskatijās nu mazs plesums, kamer aizvedu pie daktera jau bija divreiz lielāks, 8 šuves zem ādas un 10 ādā, manam suņukam medības cauri, 5 nedēļas ārstēšanās, pagājšnedēļ paņēmu līdzi ar visām vaļējām rētām, izdzina smuki cuku uz mednieku, šams aizšāva, Niko cītigi dzina es no otras puses skrēju priekšā, pekšņi Niko apklusa, tad gar mani aizskrēja kolēģa laika un sāka riet praktiski uz upes, pāri netiku upes satekām, aizskreju pa otru pusi, metrus 30 no riešanas, niedru puduris, suns stipri kauc, bet man ar bail, kamer apgāju riņķī pudurim(1min pecak rēķināju) viss klusu, tikai cūka ālīņģī, nošāvu, izvilku šamo ārā un zvanīju kolēģiem ka suns kaucis, lai skatās vai nav saplēsts, atnāca kolēģi kuri āliņ''gī ieraudzīja suņa asti (arī redzeju jau iepriekš bet nepieļāvu tik sliktas domas), jap suns beigts, cūka viņu saķēra un ievilka iekšā, aiz sava izdzīvošanas instinkta, neatradās vēl viens suņuks, pec 3 dienam 15 m . zem tās nelaimīgas vietas atradām arī to...Divi suņi vienā mastā postā..Manējo paglāba tas ka viņu iepriekš cūka saplēsa un bija respekts, otru LV dzineju izglaba tas ka viņš bija iepriekšējā mastā pazudis ar briežiem.


Medības ir medības. Žēl suņu! Šajā sezonā bija 3 epizodes, kur pret cūkām aci pret aci ar nazi. Vienā no tām nācās piedalīties pašam. Patrāpijās negants pērnais :paukojas: , bikses un jakas piedurkni paplujnija...

p.s. Morāle būtu tāda, nav ko baidīties, ja medību biedris un palīgs ir apdraudēts, jāiet palīgā!! :pagalvu:
Bpa4
Puppy
Puppy
 
Posts: 430
Joined: 27 Sep 2011, 21:41

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Sanchx » 21 Feb 2014, 10:50

dainisf wrote:Sveki!
Nu mums izgāja vispār šausmmīgi, janvāra pirmās medībās kuilis uzplēsa manu Niko, tiko kad bija iznacis no meža izskatijās nu mazs plesums, kamer aizvedu pie daktera jau bija divreiz lielāks, 8 šuves zem ādas un 10 ādā, manam suņukam medības cauri, 5 nedēļas ārstēšanās, pagājšnedēļ paņēmu līdzi ar visām vaļējām rētām, izdzina smuki cuku uz mednieku, šams aizšāva, Niko cītigi dzina es no otras puses skrēju priekšā, pekšņi Niko apklusa, tad gar mani aizskrēja kolēģa laika un sāka riet praktiski uz upes, pāri netiku upes satekām, aizskreju pa otru pusi, metrus 30 no riešanas, niedru puduris, suns stipri kauc, bet man ar bail, kamer apgāju riņķī pudurim(1min pecak rēķināju) viss klusu, tikai cūka ālīņģī, nošāvu, izvilku šamo ārā un zvanīju kolēģiem ka suns kaucis, lai skatās vai nav saplēsts, atnāca kolēģi kuri āliņ''gī ieraudzīja suņa asti (arī redzeju jau iepriekš bet nepieļāvu tik sliktas domas), jap suns beigts, cūka viņu saķēra un ievilka iekšā, aiz sava izdzīvošanas instinkta, neatradās vēl viens suņuks, pec 3 dienam 15 m . zem tās nelaimīgas vietas atradām arī to...Divi suņi vienā mastā postā..Manējo paglāba tas ka viņu iepriekš cūka saplēsa un bija respekts, otru LV dzineju izglaba tas ka viņš bija iepriekšējā mastā pazudis ar briežiem.


Nu drūmi! Līdzjūtības visiem!

Jasaprot gan, ka jebkurš strādājošs medību suns faktiski "zem lodēm" strādā.... :(
Sanchx
Baby
Baby
 
Posts: 21
Joined: 20 Jan 2010, 13:30

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby brex » 22 Feb 2014, 17:10

zel, ka sunisi aizgaja :(

es gan nesaprotu, kapec jaurauj uz medibam suns 5 ned pec tik nopietnas tarumaS? Ja, zinu, ka man ir divana sunu saimnieces domasanu, bet traumas un atveselosanas jau visiem suniem vienaidi
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 23 Feb 2014, 21:04

Mana lielā medniece :kanepe:
Image
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby dainisf » 28 Feb 2014, 12:56

es gan nesaprotu, kapec jaurauj uz medibam suns 5 ned pec tik nopietnas tarumaS? Ja, zinu, ka man ir divana sunu saimnieces domasanu, bet traumas un atveselosanas jau visiem suniem ves gan nesaprotu, kapec jaurauj uz medibam suns 5 ned pec tik nopietnas tarumaS? Ja, zinu, ka man ir divana sunu saimnieces domasanu, bet traumas un atveselosanas jau visiem suniem vienaidi


Suns jau bija gatavs iet pēc nedēļas, man bija jaglabājas kad ņēmu plinti no seifa ārā un gāju uz mežu, savādāk jau šams slims, ka netiek ņemts līdzi (vismaz mašīnā, bet galvenais līdzi), 3 medībās gan tagad tika, vienas jau pieminēti bēdīgās, 2. smuki ar otru LV dzinēju izdzina cūkas(katrs savas, viņi abi baigie čomi, bet mežā viens no otra vairās, katrs dzen savus zveru.), 3. mums bija viesmedības, (3 laikas ar GPS konkurentos), pirmā mastā pacēla skaisti ar balsi un izdzina kuili, laikas tik no muguras figurēja, bet bez balss (piedevām pus h gaidījām, kamēr šamie atvilksies atpakaļ, Niko bija pēc 10 min. pie medniekiem, otrā mastā izdinā briežus, trešā bija cūkas, tandēmā ar laiku idzina un pēc tam aprēja aizšauto, ceturtā aizdzina briežu baru, pēc tam uzķēra cūkas (manam jau tas nelāgais niķis ķert sivēnus vairs nav izmācāms), nogrāba vienu augumā mazāks nekā suns, dzinējs nobeidza, nākamā mastā Niko nogrāba vēl vienu, arī dzinēji palīdzēja, pārējos Niko aidzina un neviens netrāpīja...Mums domas, ka tie bija augustā dzimuši.

Kā tad iet Ligitas slimniecei?
dainisf
Baby
Baby
 
Posts: 60
Images: 0
Joined: 12 Feb 2012, 15:00

Re: Latvijas dzinējsuns / Latvian Hound

Postby Ligita555 » 28 Feb 2014, 13:53

Tā ,kas zem sedziņas sarullējusies ,tā ir Meijiņa :gul: ,Fidži viss jau sen kārtībā :jaa: :rej:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron