Ronas ikdiena - piedzīvojumi (blogs - slēgts)

Blogs and Chats

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Linda B. » 09 Feb 2014, 00:24

Divas gan.Pagalms tagad vēl dubļos un peļķēs.Šausmas!Un Fēra tikko sāka meklēties(šī gan ir pozitīva netīrība,pirmā gaidīta meklēšanās)precīzi pēc nedēļas sekos Fanta un tad mana grīda būs dubļi un asinis!Spēj tik mazgāt :kanepe:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 09 Feb 2014, 10:18

Un tagad es atviegloti nopūšos, jo man ir suns, un paldies Dievam tikai 1. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 09 Feb 2014, 12:14

DanaMary wrote:Un tagad es atviegloti nopūšos, jo man ir suns, un paldies Dievam tikai 1. :D


Kaut vai 5 suņi. Ja dzīvo ārā tad jau nav jātīra pēc pastaigas, jo jēgas nekādas.
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby ievish » 09 Feb 2014, 12:36

Es gan nesūdzos! :kanepe: Suns īsspalvains un garkājains, tikai ķepas jānoslauka. Toties ārā un adžiliti treniņos vairs nav jātuntuļojas un gaiss smaržo pēc pavasara. Tik un tā tas atkusnis kādā brīdī ir neizbēgami jāpārdzīvo ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Linda B. » 09 Feb 2014, 13:24

He,he,es atkal priecājos,ka viņas man ir DIVAS un,ka viņas ir viņas,nevis viņi.Tāds nelāgs stereotips par puikiem radies,divi pie manis bijuši uz pieskatīšanu un abi istabā cēla kāju un vispār ir arī viena vizuāla lieta,kas man suņpuikos nepatīk :sarkstosa:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby agrita » 09 Feb 2014, 14:16

Man ar divas kuces, tikko no meža pastaigas abas vannā ar dušu pāri i tīras. Kaut garkājainas, bet uz viņu mazo augumu fona, tas pats kas īskājainas normāla izmēra sunim :D Un kuces neparko nemainītu pret puikām :dejosuns:

ps. šodien mežā dubļu netrūkst
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby DanaMary » 09 Feb 2014, 14:47

Es savukārt šodien centos saprast kurā brīdī viņš nošmucējas.. Izgājām laukā, visu laiku viņu vēroju, uz pāris sekundēm novērsos, sīkajam viss vēders dubļains. :D
Bet par to kājas cilāšanu, nu nezinu.. Istabā ne reizi nav čurājis,kopš ceļ kāju,un ja es kaut ko neļauju iezīmēt (bērnu smilšukastes, mašinas utt), tad viņš vienkārši paiet malā.Bet nu, pieredze ir tāda kāda viņa ir.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby ievish » 09 Feb 2014, 14:59

Mazu šķirņu kobeļiem reizēm tā iekšā atzīmēšanās kaitē piemīt, bet arī ne vienmēr, turklāt var izmācīt. Es teiktu, ka tas drīzāk ir izņēmums, nevis norma.
Man nekad nav bijusi vēlēšanās ieviest kuci, manējie ir puikas. Un vizuāli man tās olas um krāniņš arī netraucē :kanepe: Bet katram savs.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby fedelta » 09 Feb 2014, 16:06

Par tiem dubļiem uz muguras - izmēram nav nozīmes, šodien Džokeram bija gan vēders, gan mugura gan pavēdere dubļos. Vienīgi aste tīra :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 09 Feb 2014, 16:53

Kāds nezin vai sniegs/sals vēl būs/nebūs?

Šodien Rona dubļaina pamatīgi, bet nu nekas. Nevar jau neiet ārā, jo dubļi :D



Te ar vārnu "spēlējās".. Es gan nepaspēju izvilkt telefonu, lai nofilmētu vēl arī vārnas ķeršanu....


Ķeram laikam pēdējo sniegu :pukudupsis:

Image

Image

Image
Izdomāja tomēr nepeldēt :D Vairs jau nav 2 gadi, pati "ziemā" neies peldēt

Image
Ta beidzot kaut kas ne tik dubļains :D

Image

Image

Image
Pēc pastaigas :gul: Tas krēsls aizmugurē, jo Ronai vajag pie tapetēm un tikai tad kad dubļaina :kanepe: Labi, ka vēl gultās neguļ...
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 10 Feb 2014, 14:57

Kāds nezin ar kuru transportu ir jābrauc, lai no centrālās stacijas/Origo nonāktu līdz Dominai? :sarkstosa:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby ievish » 10 Feb 2014, 15:55

23.trolejbuss. Jākāpj iekšā pieturā pretī tai stacijas ieejai, kas uz Satekles/Valmieras ielas pusi. Un laukā jākāpj pieturā Gustava Zemgala gatve.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 10 Feb 2014, 18:08

ievish wrote:23.trolejbuss. Jākāpj iekšā pieturā pretī tai stacijas ieejai, kas uz Satekles/Valmieras ielas pusi. Un laukā jākāpj pieturā Gustava Zemgala gatve.


Liels paldies :pedinja:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby julika » 10 Feb 2014, 18:20

Var izkapt arī uz Zemitana tilta un tad noiet lejā - attālums tas pats
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 10 Feb 2014, 19:05

julika wrote:Var izkapt arī uz Zemitana tilta un tad noiet lejā - attālums tas pats



Paldies :pedinja:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 12 Feb 2014, 22:06

Atradu 2 bildes no braciena uz jūru. Tas ka jūru nevar ieraudzīt, nekas. Lai līdz tai tiktu jāiziet caur mežu. :) Piedodiet par kvalitāti :sarkstosa:

Image

Image

Mums ar šodien piedzīvojumi (lai gan ne tādi kā Egijai, bet tomēr)No rīta Ronu kārtīgi notrenkāju un tad braucām uz centru... Gandrīz jau pie gala pieturas iekāpa kontrole. Biļete un uzpurnis man bija. Tikai šoreiz "piesējās" par to ka ir nevis nav uzpurnis :kanepe: Nu labi, ne gluži "piesējās".. Pa visu trolejbusu teica - vai kāds bēdīgs sunītis, nabadziņš. Kad es pajautāju vai drīkst braukt bez uzpurņa, nočukstēja kā nē :D Nu nekas, tā pat atpakaļ ceļā nelikām...Bildē Rona nogurusi pēc brauciena uz centru, lai palīdzētu atrast Egijai Robežsardzi.. Viņa pat nenoskrējās, bet laikam arī braukšana ar tolejbusu un staigāšana pa pilsētu viņu nogurdināja :gul: Lai gan pēc tam noguruma pazīmes neizrādīja nemaz... :velnins:

Image
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 16 Feb 2014, 15:01

Šodien bijām Bolderājā. Pie viena ielādēju datorā arī citas bildes ;)

Rona satrakojās :D

Image


Gulēsānas pozas...

Image

Image

Image


Tiku līdz šodienai..

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Staigājoties man likās, ka vispār suņi pazuduši no zemes virsmas. Satikām 1 vīrieti ar 2 suņiem, bet viņš tos nelaida vaļā. Atbraucām atpakaļ. Pat "suņu pļaviņā" (vietā kur bieži ved suņus) neviena nebija. Nācu mājās un domāju.. Šodien slikts laiks varbūt tāpēc neviena nebija. Piektdien gan. No rīta satikam melnu vasiņu, pa dienu vienu jauktenīti ar kuru Rona spēlējās, kad tā kucīte vēl bija maziņa. Bet šodien - neviena. Tad pēkšņi mums priekšā izskrien vīrietis ar VASu. VAS rēja un spalva augšā pa visu muguru. Mēs ar Ronu gājām garām.. Pēkšņi tā suņa saimnieks pats sāka riet. Nopietni, viņš pats rēja :D UN? Tas suns apklusa. Vairs neizdvesa ne pīkstiena :D Dīvains apklusināšanas veids, bet acīm redzot uz to suni strādāja.. Rona pēc pastaigas atkal izskatās tā pat kā kad sniegs nokusa - visa dubļaina :ninja:
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 16 Feb 2014, 16:41

Atcerējos ka kādam Lenija bildes solīju :D

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby seila » 16 Feb 2014, 17:31

Paldies par Lenija bildītēm :roze: Baigi foršā ''sejiņa'' viņam! :sirsninas: Nu, un Ronas gulēšanas pozas vienreizējas! :pedinja:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Ronas ikdiena - piedzīvojumi

Postby Rona » 16 Feb 2014, 17:43

seila wrote:Paldies par Lenija bildītēm :roze: Baigi foršā ''sejiņa'' viņam! :sirsninas: Nu, un Ronas gulēšanas pozas vienreizējas! :pedinja:


Paldies, agrāk bija izteiktāk melna tā viena "sejas" puse, tagad izbalēja :( Ronai tās "pozas" ir 100 un viena. Man gan labāk patīk suņu lidojuma, skriešanas, lekšanas pozas, tikai tās grūtāk noķert neizplūdušas..
User avatar
Rona
Puppy
Puppy
 
Posts: 300
Images: 0
Joined: 30 Oct 2013, 12:54
Location: Rīga

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests