Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Dog Health

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby zeida » 17 Nov 2013, 09:48

Es te sēžu un prātoju - vai tā varētu būt viltus grūtniecība?
Lieta tāda, ka kucīte meklējās septembra sākumā. Tagad sākusi ļoti vāķīt un nēsāt apkārt mīkstās mantas un smilkstēt. Un vispār kopš meklēšanās tāda dīvaina palikusi. Suņu puikas sev klāt nelaiž, ar citiem suņiem arī vairs negrib spēlēties.

Laikam pareizākais ir tās mantas ņemt nost?
zeida
Puppy
Puppy
 
Posts: 113
Images: 4
Joined: 14 Sep 2010, 12:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Creme de la Creme » 17 Nov 2013, 11:38

Jā, tā visai droši var būt ''viltus grūtniecība''. Mantas obligāti jāņem nost, vairāk fizisko aktivitāšu, mazāk trekas barības, jāraugās lai neparādās piens.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby brex » 17 Nov 2013, 15:46

nekadus viltus bernus, edienu mazak, fiziska slodze - vairak
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Linda B. » 17 Nov 2013, 22:23

Ja reiz runa jau iesākusies par viltus grūsnībām pie viena iestarpināšos arī es.Vienai manai meitenei pēc meklēšanās vienmēr ir piens,pupiņi diezgan stipri piebriest,šoreiz bija mazāk,bet nu pavasarī pavisam noteikti būtu varējusi arī kādu metienu izbarot.Nekādas citas pazīmes gan nav,mantas neauklē un nekas cits uzvedībā arī nemainās,tikai tas piens.Kuci ir plānots pārot, tāpēc sterilizāciju neapspriežu.Jautājums pieredzējušiem cilvēkiem-vai nav baisi kaitīgi,ka viņai visu laiku ir tās tukšās meklēšanās ar tādu piena daudzumu?Grūti pateikt,kad tā meklēšanās viņai būs rezultatīva,varbūt nākošruden,varbūt vēl vēlāk.Baile,ka pa to laiku nepaspēj iemesties kāda zaraza.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Creme de la Creme » 19 Nov 2013, 08:26

Tas nav visai labi...Iesaku tad īpaši nevilcināties ar plānoto pārošanu. Ja arī pēc pārošanas turpinās šādas viltus grūtniecības, tad labāk būs kastrēt.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Linda B. » 19 Nov 2013, 19:20

Nu es jau sāku domāt,ka varbūt jāpāro pa priekšu tā Fēra ar savu viltus grūsnību un tad,lai Fanta gaida,kad nu būs lemts,jo martā tā kā biju plānojusi Fantu sapārot.Nu un ja nu tomēr nesanāk,tad uz nākošo rudeni būtu obligāti jāsarosās un jāsapāro...Paldies par atbildi!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Laura » 03 Dec 2013, 15:49

Es te kasu pakausi un nekādi nevaru saprast - kuce meklējās oktobra beigās/novembra sākumā. Tagad (vakar un šodien) puiks kā dulls, kā uzburts uz viņu - raud, čīkst, ņaud un visādi citādi uzvedas tā, it kā meklēšanās būtu pašā plaukumā. Rezultātā: nīgra kuce, nīgrs suns un nīgra Laura.
Kas tas ir un ko ar to iesākt?
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Creme de la Creme » 19 Dec 2013, 13:21

Vēl nav pārgājis Tavam sunim dullums? Mūsmājās tā ir visai ierasta parādība :jautri: Vairāk gan pašu kuču starpā.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Elbe » 14 Feb 2014, 14:55

:jaut: Vai vispār ir iespējams tāds fokuss, ka 4 mēnešus pēc viena metiena piedzimšanas kucei atkal ir bērni???? Jebšu tur ir kaut kāda muhļjāža audzētavā! Kaut ko nesprotu... Varat pakomentēt?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Dylan » 03 Mar 2014, 23:25

Es te varbūt iebraukšu ne-tēmā, jo man jautājums par puiku lietiņām. Kādā vecumā puika sāk izrādīt interesi par meitenēm un lekt viņām virsū?
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby ievish » 04 Mar 2014, 08:58

Dylan wrote:Es te varbūt iebraukšu ne-tēmā, jo man jautājums par puiku lietiņām. Kādā vecumā puika sāk izrādīt interesi par meitenēm un lekt viņām virsū?


Ap gadu, citam vēlāk, citam ātrāk. Sapārot kuci, kas meklējas var arī 9 mēnešus vai pat jaunāks kobelis, ir dzirdēti gadījumi. Bet citiem suņiem virsū nelec tikai tāpēc, ka grib pāroties, ar šo mērķi virsū leks tikai tekošai kucei. Suņi, lecot viens otram virsū, izrāda savu dominanci, mēģinājumu būt galvenajam. Arī kuces tā dara un ne ja tāpēc, ka gribētu pāroties.

Ar tekošām kucēm gan kopā nevajadzētu staigāt, tas ir lieks stress sunim un paļauties uz to, ka Dilans vēl maziņš, neko nenodarīs, nevajadzētu. Viņš ir gana liels, lai izmantotu izdevību.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Dylan » 04 Mar 2014, 09:14

Jā, par to dominanci zināju, bet vakar Dilans pirmo reizi uzleca virsū vienai kucītei, un tad tā kucīte skrēja prom un Dilans metās pakaļ. Visa galā - viss ok, bet es nezinu vai ir sācies tas laiks, kad viņš uz to ir spējīgs vai tikai dauzoties. Tā kucīte itkā visu laiku smaržojot pēc kuces, tādēļ suņi viņai vienmēr izrādot pastiprinātu interesi. Nu es nezinu, katrā gadījumā būs tagad ļoti rūpīgi viņš jāpieskata, jo atsaukt viņu nesanāca...
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby ievish » 04 Mar 2014, 09:32

Es par to ļoti neuztrauktos. Ja kuce nemeklējas, tad nekas nenotiks. Protams, ja vien kuces saimnieki precīzi zina, kad viņu suns meklējas un kad nē. Protams, ka Dilans ir gana vecs, lai sapārotos ar kuci. Visas pieaugušas kuces suņu puikām ir intereasantas, Rendijs arī visām, kas ļauj iebāž degunu zem astes. Tas, ka Dilans skrēja pakaļ ir normāli, turklāt viņam tagad ir tāds vecums - pusaudžu, kad nāk virsū neklausīšana.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Creme de la Creme » 04 Mar 2014, 10:05

Man ir bijuši kucēni kas ''to'' (lec virsū) jau sak darīt teju 2 mēnešu vecumā. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Kriste » 04 Mar 2014, 10:39

Laura wrote:Es te kasu pakausi un nekādi nevaru saprast - kuce meklējās oktobra beigās/novembra sākumā. Tagad (vakar un šodien) puiks kā dulls, kā uzburts uz viņu - raud, čīkst, ņaud un visādi citādi uzvedas tā, it kā meklēšanās būtu pašā plaukumā. Rezultātā: nīgra kuce, nīgrs suns un nīgra Laura.
Kas tas ir un ko ar to iesākt?


A var būt Bročeks ir kaķis un viņam kā jau kaķim Martā ir atbilstoša uzvedība?! Ja Bročeks sāk jocīgi uzvesties, tad pavasaris ir klāt!!! :kanepe:
http://blog.evercats.com/2009/09/09/get ... s-or-less/

A ja nopietni - var būt vajag viņu fiziski nodzīt?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby čība » 04 Mar 2014, 11:53

ievish wrote:Es par to ļoti neuztrauktos. Ja kuce nemeklējas, tad nekas nenotiks. Protams, ja vien kuces saimnieki precīzi zina, kad viņu suns meklējas un kad nē. Protams, ka Dilans ir gana vecs, lai sapārotos ar kuci. Visas pieaugušas kuces suņu puikām ir intereasantas, Rendijs arī visām, kas ļauj iebāž degunu zem astes. Tas, ka Dilans skrēja pakaļ ir normāli, turklāt viņam tagad ir tāds vecums - pusaudžu, kad nāk virsū neklausīšana.


Ja kucei dikti nepatīk, suņu puika var dabūt trūkties. Tas ir vienīgais, kas var notikt. Protams, kā jau minēji, ja saimnieki zina kad kas notiek.

Esmu novērojusi, ka tieši tādi jaunuļu līdz aptuveni 2 gadu vecumam ir baigie draiskuļi :parojas: Mums parkā ir viens tāds baigais gadu vecs mačo (drahtārs laikam), kuram Bonti liekas baigi seksīgā, vienalga meklējas vai nē :smarzas: Pēdējā reizē puika dabūja mizā, kaut kā viņam nepielec rūkšana. Protams, nekas nopients, bet nu ne visas kuces ir ar mieru paciest un tikai parūkt, ka viņām kāpj virsū nelaikā :paukojas:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby ievish » 04 Mar 2014, 11:56

čība wrote:Ja kucei dikti nepatīk, suņu puika var dabūt trūkties.


Tieši tā! Un godīgi sakot, es pat gribētu, lai puiks dabū bietē, ja tas būtu manējais, jo līdz kautiņam jau neaizvilktu (mans nav agresīvs), bet mācību dabūtu, lai nākamo reizi padomātu 2x :velnins:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby čība » 04 Mar 2014, 12:02

ievish wrote:
čība wrote:Ja kucei dikti nepatīk, suņu puika var dabūt trūkties.


Tieši tā! Un godīgi sakot, es pat gribētu, lai puiks dabū bietē, ja tas būtu manējais, jo līdz kautiņam jau neaizvilktu (mans nav agresīvs), bet mācību dabūtu, lai nākamo reizi padomātu 2x :velnins:


Nu tas drahtārs bija dikti uzstājīgs un nepieklājīgs čalis :ninja: Parasti jau pietiek ar parūkšanu (un tā jau nav nekāda baigā mācība :D )
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby Dylan » 04 Mar 2014, 12:06

čība, nu manam Dilanam pret Tavu Bonti ir pietāte, jau dabūja rūcienu. Tiesa gan ne par to, ka leca virsū. : )
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Meiteņu lietiņas / meklēšanās

Postby čība » 04 Mar 2014, 12:12

Dylan wrote:čība, nu manam Dilanam pret Tavu Bonti ir pietāte, jau dabūja rūcienu. Tiesa gan ne par to, ka leca virsū. : )


Nu man šķiet viņam būtu grūti uzlekt... :D
Bet jā, Bonti sīkajiem (jaunajiem) vienmēr grib ierādīt, kurš te ir vecākais :ninja: Viņa mīl tos suņus, kuri viņu ignorē :D Tāds apburtais loks, tie, kuriem patīk viņa, viņai nepatīk, bet tiem ,kuri viņai patīk, nepatīk viņa :D
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests