Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

All About Dogs

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ego » 19 Mar 2014, 19:26

Es visu saprotu, ārsti ir cilvēki. Un tieši tāpēc jautājums ir par cilvēcību ( es nepiekrītu, ka tā ir izmērāma naudā).Konkrētā ārsta rīcība ir izteikti ciniska. Iespējams cilvēks steidzās, taču pateikt frāzi -" meklējiet citu klīniku... taču ar tādiem simptomiem ...." (norādot saimniekam, ka sunim maz izredžu, pat suni neapskatot) laiks pietika. Jā, šāda ārsta vārdu es gribētu zināt, lai gan autore to droši vien nezina.
Arī atteikt var cilvēcīgi.
Last edited by ego on 19 Mar 2014, 22:01, edited 1 time in total.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 19 Mar 2014, 21:08

perro wrote:ne jau par to aizsākās diskusija. Ja ir diennakts klīnika bez ārsta, ...

kur tu izrāvi, ka klīnika bez ārsta tēmas autorei? ārsts bija. aizņemts. sorrī princeses, ka ārsts negaidīja tieši jūs un pieņēma citu klientu pirms jums. durvis aizslēgtas? laikam jau ir bijis precedents, ka sākuši vēlā vakarā slēgt durvis.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby perro » 19 Mar 2014, 21:53

ezhuk, tas mans komentārs in ne tēmas autorei Annai (viņa tak vēl nav nosaukusi klīniku), bet gan tev! Tu pati pastāstīji pāris postus augstāk, ka esi zvanījusi uz canderiem, un saņēmusi atbildi, ka vari braukt, bet ārsta naff! Es tavu gadījumu analizēju, neko citu. Paskatījos un pārbaudīju - Canderi piedāvā neatliekamo medicīnisko palīdzību 24/7.

Ezhuk, nopietni, kādu neatliekamo palidzību var piedāvāt, ja ārsta nav? Aiz auss pakasīs? Man nav nekādas pieredzes ar canderiem, nav mans rajons, nezinu, vai ārsti tur labi vai nav, paļaujos tikai uz tevis teikto - "var vest , bet ārsta nav", un šī paziņojuma loģika man tad arī sacēla spuras gaisā - kā var sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību BEZ VETĀRSTA? Tipa, ejiet uz diennakts aptieku - iet jau variet, bet tur nakts laikā tikai apsargs, zāles netirgo, jo farmaceits tikai pa dienu strādā.

Annas gadījums vēl dīvaināks - vetārst ir, bet aizņemts, un jūs ar savu suni, par spīti nopietniem simptomiem, sēdiet vien aiz durvīm. Zinot, ka ikviens saimnieks šādā situācijā ir nenormālā stresā.... Vai nu slikta darba organizācija un galējs cinisms, vai.... man pat bail iedomāties, ka šāda prakse varētu būt norma. ezhuk, beidz spuroties, tev kā suņu saimniecei - vai tev tiešām liekas, ka tas ir normāli un pieņemami?
User avatar
perro
Puppy
Puppy
 
Posts: 165
Images: 98
Joined: 12 Jun 2013, 22:17

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby NARDICUM » 19 Mar 2014, 22:49

ezhuks kā vienmēr spurojas spurošanās pēc- kā pret spalvu paglauda vai kādu vārdiņu pretī pasaka, tā putas uz lūpām :kanepe: :kanepe: :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 19 Mar 2014, 23:35

perro wrote: vetārst ir, bet aizņemts,

Vai ne? Aizņemts! Iedomājies! Anna atbrauca un vetārsts aizņemts! Aizņemts glābjot citu suni nevis Annas suni! PVD, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un ministru kabinets vai arī klapējam ciet to bodi! Jūs pašas lasat, ko rakstat? Jūs bļaujat bļaušanas pēc, bet situāciju neanalizējat. Bļaujat - PVD, PTAC, likumi, kārtība, misija, aicinājums - tie ir lozungi un saukļi. Tas neko nedod, nerisina. Izbļaustīsieties un kurš būs laimīgs? Ko panāksiet? Atņems licenzi konkrētam ārstam? Labi, ja nejēdzīgs ārsts. Bet, ja nu pat ļoti jēdzīgs, bet bija pamatots iemesls nepieņemt konkrēto suni? Kas zaudēs? Ārsts, tas cilvēks, apgūs jaunu profesiju un strādās. Citā profesijā. Bet vai tajā klīnikā pēc tam būs kam strādāt? Vai jums būs pie kā aizvest suni X situācijā? Ne jau mūžīgi tas viens ārsts būs aizņemts, kādā reizē jums paveiksies pie viņa tikt. Bet ... ārsts jau būs atlaists.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby ezhuks » 19 Mar 2014, 23:36

NARDICUM wrote:ezhuks kā vienmēr spurojas spurošanās pēc- kā pret spalvu paglauda vai kādu vārdiņu pretī pasaka, tā putas uz lūpām :kanepe: :kanepe: :kanepe:

Ak vai. Aizmirsu, ka tikai tev ir tiesības šajā forumā ko rakstīt. A man - limits.
ezhuks
Junior
Junior
 
Posts: 775
Joined: 13 Jan 2010, 13:27

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby NARDICUM » 20 Mar 2014, 07:55

ezhuks
Nevajag jau uzreiz braukt virsū, ja kādam ir savādāks viedoklis, nekā Tev :sarkstosa:
Man personīgi ( tiešām, tas ir mans personīgais viedoklis, mana IMHO, un nevajag atkal braukt virsū, OK? ) ir radies iespaids, ka kāds šeit (vārdā nesaukšu un ar pirkstu nerādīšu :viltigs: ) jau vijasņil paroļi i javki un tagad izmisīgi cenšas aizstāvēt savu ārstu. Ja argumenti beidzas, sākas uzbraucieni un mēģinājumi apvainot citus diskusijas dalībniekus.
Neviens šeit neapvaino ārstu, kuram šajā gadījumā bija cits pacients! Pat ezītim miglā ir skaidrs, ka nevar pamest vienu smagi slimu dzīvnieku (un mēs jau noskaidrojām, ka vēlā vakarā cilvēki parasti negriežas pie vetārsta, lai nogrieztu sunim nagus vai iztīrītu ausis, tātad, pieņemsim, ka tas otrs arī bija pietiekoši neatliekams), bet šeit ir runa par klaju cinismu, kad ārsts vienkārši atstāj pacientu nomirt, jo viņam, redziet, darba laiks ir beidzies! Mana pieredze rāda, ka pēc Mērfija likuma, lielākie sū***i notiek sestdienas vakaros, Jaungada naktī un Jāņu naktī, es dzīvoju laukos, mums tādas ekstras, kā diennakts klīnikas nav, un tomēr ir ārsti, kuri ir gatavi celties un iet un strādāt! Esmu viņiem dziļi pateicīga! Un speciālisti viņi nav nebūt sliktāki, kā Rīgā!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Creme de la Creme » 20 Mar 2014, 09:12

NARDICUM wrote:ezhuks
Nevajag jau uzreiz braukt virsū, ja kādam ir savādāks viedoklis, nekā Tev :sarkstosa:
Man personīgi ( tiešām, tas ir mans personīgais viedoklis, mana IMHO, un nevajag atkal braukt virsū, OK? ) ir radies iespaids, ka kāds šeit (vārdā nesaukšu un ar pirkstu nerādīšu :viltigs: ) jau vijasņil paroļi i javki un tagad izmisīgi cenšas aizstāvēt savu ārstu. Ja argumenti beidzas, sākas uzbraucieni un mēģinājumi apvainot citus diskusijas dalībniekus.
Neviens šeit neapvaino ārstu, kuram šajā gadījumā bija cits pacients! Pat ezītim miglā ir skaidrs, ka nevar pamest vienu smagi slimu dzīvnieku (un mēs jau noskaidrojām, ka vēlā vakarā cilvēki parasti negriežas pie vetārsta, lai nogrieztu sunim nagus vai iztīrītu ausis, tātad, pieņemsim, ka tas otrs arī bija pietiekoši neatliekams), bet šeit ir runa par klaju cinismu, kad ārsts vienkārši atstāj pacientu nomirt, jo viņam, redziet, darba laiks ir beidzies! Mana pieredze rāda, ka pēc Mērfija likuma, lielākie sū***i notiek sestdienas vakaros, Jaungada naktī un Jāņu naktī, es dzīvoju laukos, mums tādas ekstras, kā diennakts klīnikas nav, un tomēr ir ārsti, kuri ir gatavi celties un iet un strādāt! Esmu viņiem dziļi pateicīga! Un speciālisti viņi nav nebūt sliktāki, kā Rīgā!

:par:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Kriste » 20 Mar 2014, 11:56

ezhuk - sorry, bet šoreiz nesaprotu, ko Tu aizstāvi. Ja Tu esi izvēlējies ārsta profesiju, tad ir jau iepriekš jārēķinās, ka privātās dzīves jēdziens šajā gadījumā ir kaut kas cits. Sorry - būšu riebīga, bet to ārstu uz plika mieta vajadzētu uzdurt. Ja Tev ir iespēja palīdzēt, bet tu negribi un vēl riebīgi atsaki - šādu ārstu visos forumos likt priekšā, lai cilvēki uzmanās, jo ar tādu attieksmi medicīnā strādāt nedrīkst. Pie tam, ja par visiem pakalpojumiem jāmaksā lielu naudu.
Pie tam reāli zinu daudzus ārstus, kas nakts melnumā atnesīsies pie tava suņa; i atradīs, ko ar savu bērnu iesākt, i kā pārgurumu pārvarēt. JO TĀDU DZĪVI VIŅI IR IZVĒLĒJUŠIES un glābta suņa dzīvība viņiem ir pirmajā vietā un sniedz gandarījumu par visiem kreņķiem!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Anna » 23 Mar 2014, 00:30

Наверное и правильно что название клиники не назвала.

Когда собака кричит от боли, а десна уже даже не светлые - первая мысль врача, вторая - ближайшая ночная клиника. Мне до клиники всего ничего доехать. Точно так же, зная тел 112, любой владелец знает ближайшую НОЧНУЮ клинику.
Может кто то и умеет ловко пользоваться мобильников во время езды - у меня это получается не очень. Мне было быстрее доехать, чем дозвонится. Повторяю я не ехала в просто клинику, я ехала в клинику в которой неотложная помощь доступна 24/7...

Проплывавшая мимо мадам. Она явно никуда не торопилась. К ней не может быть никаких претензий, она была на улице.
Могла оказаться вообще прохожим. Но тем не менее, 15-20 минут позже ее рабочего времени, ее заинтересовало что же это я так настойчиво жму в дверной звонок.

К врачу, у которого был пациент - тем более не в претензии. Тот выполнял свою работу.


Меня шокировала сама ситуация, когда клиника заявляется как круглосуточная, а услугу оказать тебе не могут. Пускай тогда поставят пометку что после такого то времени прием - по согласованию. Иначе дорога до клиники, потом дорога в другую клинику - это трата времени, особенно в экстренной ситуации. Кстати, раньше в той клинике было 2 человека в ночи. + если что то более серьезное, то вызывали доктора по профилю. Отправляясь туда - у меня и мысли не было что может случиться так, что не войду даже в двери. Даже фантазий таких не возникало. Ну например ни у кого не возникают фантазии например если звоним в скорую, а нам ответят что на всю Ригу 3 бригады, ждите до утра. Ты звонишь - и точно знаешь что там будет помощь. Или же если сам едешь в приемный покой больницы - то знаешь что там тебе помогут, а не оставят сидеть за дверью. Так и у меня. Схватила собаку и бегом в клинику.

Далее, просто технический вопрос, не много в сторону. Ну представим что приехал к ним кто то с питомцем, и хозяин не очень справляется с ним, а надо сделать рентген. А случай средней тяжести, рентген нужен. И ЧТО? Т.е. получается что даже элементарный рентген в той клинике ночью сделать нет возможности?????????????????????? Только под наркозом тогда????
Для меня не понятна вообще мысль, как врач + владелец(а если владелец животинку разбаловал и животинка не желает слушаться хозяина), как они вообще смогут сделать даже элементарное???????????

И еще, есть ли какой то сбор нормативов, какие манипуляции вет. врач может проводить в одиночестве, а какие манипуляции требуют присутствие ассистента.
http://www.handler.tk un GREAT DANES and ENGLISH BULLDOGS http://www.olvig.tk
User avatar
Anna
Puppy
Puppy
 
Posts: 349
Joined: 14 Jan 2010, 10:16

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby suncis » 23 Mar 2014, 18:41

Iespējams Ģertrūdes ielā esošie dakteri kādam dzīvnieku īpašniekam ir dieva vietā, bet es tur zaudēju savu mīluli. Jau vairāk kā gadu to visu atceroties kaukt gribas.
suncis
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 3
Joined: 09 Jan 2013, 21:03

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby Voodoo » 30 Apr 2014, 18:59

Cik nu es no tā visa noprotu Anna runā par Canderiem.
Man ar savu suni Canderos vienos naktī bija pretēja pieredze. Lai gan suns nemira, paldies Dievam, tomēr sazvanoties, viņi ieteica atbraukt. Un labi vien bija. Dr. visu izdarīja super.

Pagājušo vasaru kaimiņiem suns mira ar dažām infekcijas slimībām kompletā + vēl komplikācijām no tām. Vietējā Bolderājas kīnikā dr. pat nemākot asinis paņemt, lai grupu noteiktu (viņi paši teica, ka nemāk, tas nav mans izdomājums), pasūtīja tālāk tikai sunim laiku novilcnot vairāk kā 4 stundu garumā. MBH bija jau atsucīgāks, lika pie sistēmām utt., bet par cik suns bija līdz vakaram jau novilcināts, fiksi kratījās vaļā un tikai Canderi šo suni paņēma un izglāba. Lai gan taisnību sakot, meklējot sunim asins donoru tika patērēts laiks un Canderi arī sāka vaidēt, ka īsti vairs nav laika, jo dr. drīz darbu beigs, bet rezultātā nedaudz aizkavējoties pēc darba, dr. asinis pārlēja. Šobrīd suns kaimiņu sētā laimīgs un vesels aprej garāmgājējus :)
Voodoo
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 07 Jun 2012, 19:45

Re: Nakts klinika un vetarsti... "Palidziba un atsauciba"

Postby AliseM » 21 May 2014, 10:20

Man nakts pieredze ir ar Kavet - ļoti viss apmierināja - gan attieksme, gan profesionālā palīdzība - tā kā biju spiesta braukt pat vairākas naktis un vakarā un pēc tam uz rīta pusi - mani pat pacienāja ar kafiju - laikam jau uz sejas bija redzams pārgurums. Arī cenas likās normālas...
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Previous

Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests