Basets / Basset Hound

Dog Breeds

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 19 May 2014, 09:57

ruu wrote:
Aprilia wrote:jūnija vidū jūsu pulkam pievienosies CRAZY FOR YOU BABY VEJAS GLUOSNIUOSE :)

:aptracis: Apsveicu ;)

Tepat, foruma sadaļā Suņu audzināšana, ir daudz un dažāda vieda informācija par un ap kucēniem. Un vienmēr jau var jautāt arī te ;)

Paldies! ;)
Kur jūs ar Votsonu ganāties?
Sadaļas pamazītēm šķirstu un lieku aiz ausīm ;) bet varbūt ir kāda grāmata arī? Man kā vecās paaudzes cilvēkam iespiests burts labāk tveras :D
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 19 May 2014, 13:59

Aprilia, Mēs dzīvojam Ogres pusē. Ja būs vēlēšanās padraudzēties, mēs vienmēr esam "par" ;)
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Boulevard » 19 May 2014, 17:27

Aprilia wrote:bet varbūt ir kāda grāmata arī? Man kā vecās paaudzes cilvēkam iespiests burts labāk tveras :D

Ja ir runa par grāmatām tieši latviski, tad specifiski par basetiem nav nekā. Bet par suņiem vispār - droši vien var doties uz kādu no Zvaigznes grāmatnīcām un izvēlēties, kas labāk patīk. Zvaigzne tāpēc, ka īpašniece suņinieks :labipadarits:

Un te divi baseti (jeb, pēc viņu saimnieku formulējuma, silly dogs) izpilda vokālu duetu.
Oriģinālais apraksts: Putter and Birdie play barking becomes hilarious howling symphony.
Speciāls brīdinājums - skatīšanās laikā neturēt rokā krūzi ar karstu šķidrumu.
https://www.youtube.com/watch?v=Fbob3AJYs78
Last edited by Boulevard on 19 May 2014, 18:31, edited 1 time in total.
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 19 May 2014, 18:29

Nevaru noskatīties video līdz galam :D Vēl viens brīdinājums-no istabas izvākt suņus un to mazuļus.Lielie sāk meklēt,kur ir tas rējējs un rej,mazie panikā spiežās stūrītī :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 19 May 2014, 20:01

Mans suns tikai nobrīnījās, nekādas panikas :D Es laikam kaut kur jau rakstīju, bet Votsons pirmo reizi ierējās 2,5 gadu vecumā, un pats bija pārsteigts par to skaņu, kas nāk no viņa ārā :D Bet baseta rējiens man ir :muzika: :sirsninas:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 19 May 2014, 23:06

Vot tā!Un es domāju,ka basetiem ar takšiem daudz kopīga.Visu palasot var secināt,ka vienīgais kopīgais ir garš rumpis un īsas kājas :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby Boulevard » 21 May 2014, 16:15

Žurnālā The New Yorker ieraudzīju, lūk, ko:
Image
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 25 May 2014, 12:33

Baseti atkal grimst :)

Sākam domāt par mājupbraucienu, nepieciešamajām lietām mājās.
Kādu guļvietu jūs rekomendētu? Plānojam, ka Kreizijs gulēs apakšstāvā, mūsu gulta atkrīt :D Izmēru uzreiz kā pieaugušam sunim, jeb nograuzīs fiksi un nāksies jaunu drīz pirkt?
Kā ar siksnām, pavadiņām? Palasījos, ka pavadas ar fiksatoriem ir pē, tad 1,5m parasto labāk? Kas ir labāk- kaklasiksna vai iemaukti?

Un vēl jautājums par mājupbraucienu? Būrī? Ja jā, tad cik lielu vajag?
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby seila » 25 May 2014, 16:23

Aprilia, tā kā visi nolīduši ēnā atdzist, tikmēr uzrakstīšu savu viedokli. :D
Protams, izdevīgāk pirkt uzreiz lielu guļvietu, taču kucēns ir kucēns - varbūt sašļambās, pieslapinās (kaut vai pa miegiem pēc garas pastaigas)...

1. var nopirkt kārtīgu guļvietu, taču tajā ieklāt biezu segu, lai kucēns neguļ pa taisno virsū guļvietai, vai sākumā apšūt to ar citu audumu.
2. noklāt uz grīdas iesākumā vienkārši biezu segu/pledu, kur vēlāk jau atradīsies guļvieta.
3. par būri nav domāts? Basetam gan vajadzēs diezgan lielu, taču metāla būri kā tādu nesabojās, iekšā ieklāj pledu un gatavs. Kad vajaga - izmazgā, kad sabojāts, izmet un ieklāj jaunu. Būri var apsegt ar audumu, kas lieliski iederēsies jūsu interjerā, būs praktiski un smuki. :)

Par pavadām. Nemāku teikt kā ar basetiem, bet pieņemu ka līdzīgi kā takšiem - iemaukti nav vēlami garās muguras dēļ. Īpaši, ja suns velk pavadu. Tāpēc es ieteiktu tikai un vienīgi pavadu, ne iemauktus.
Par to kādu tieši grūti spriest... kaut kur tepat lasīju, ka ar fleksi suns iemācās vilkt, jo velkot redz, ka tiek tālāk kur vēlās un vēlāk velk arī parasto pavadu. :huh: Par šo nemācēšu teikt. Domāju, ja kucēna vecumā iemāca neraut, tad jau problēmām nevajadzētu būt un fleksi vienmēr var uzlikt uz ''stopu'', kad pavada paliek noteiktā garumā. Galvenais pluss, ka vienas pastaigas laikā ejot starp cilvēkiem, suni var pievilkt ar vienas rokas palīdzību un tiekot zālītē, palaist garā pavadā. Tas tomēr ir ērti. :jaa: Bet kā kuram cilvēkam, viens piešaujas un ir ērti, kamēr otram grūti.
Bet ar fleksi ir tā, ka jāņem paredzētu lielākam suņa svaram nekā tas patiesībā ir, jo skrienot un atsperoties visā pavadas garumā suns ar pamatīgu rāvienu to nostiepj, labāk lai pavada var izturēt lielāku kg svaru. Tas drošībai.
Lai gan mums nekad takši nav izrāvušies un fleksis kalpo jau vairākus gadus. :jaa:

Ar to braucienu mājās... vispār arī vēlāk būs ērtāk, ja suns ir būrī brauciena laikā. Un laikam arī drošība to prasa, jo viņš nevarēs brīvi pārvietoties pa salonu, traucēt vadītājam, kā arī viņam būs sava vietiņa. Būri vajaga tik lielu, lai viņš var apgriesties, apgulties, normāli kustēties.
Pieradināt pie tā ir pavisam viegli - kad suns pēc pastaigas tiks būrī, tik un tā mierīgs gulēt un nākošo reizi iesēdināts savā migā, skaidri zinās, ka drīz būs izbraukums pie kāda ezera vai vienkārši forša pastaiga un jau priecīgs to gaidīs :alinji: :eglite:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 13 Jun 2014, 22:14

Image

Hello! :pedinja:
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Linda B. » 13 Jun 2014, 22:32

Vārds viņam piestāv :D Smuks,priecīgs puika un jau uzņēmis pirmo selfiju :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 14 Jun 2014, 08:33

Hei, hei!!!! :aptracis: Vai smukulis jau ir klāt LV?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 14 Jun 2014, 10:10

ruu wrote:Hei, hei!!!! :aptracis: Vai smukulis jau ir klāt LV?


Jā, Kreizijs LV ieradās 13.06. naktī. Mūsu draugi, braucot no Itālijas, paķēra puisi līdz.
Pagaidām gan suņuks dzīvo pie mūsu omes, mēs vēl neesam pārvākušies... drusku man šis fakts nepatīk, bet ģimenes galvdaļa nolēma, ka tas ir optimāls variants. Bet pa dienu mēs turam degunus kopā :)
Kreizijs ir superīgs, ļoti mierīgs un draudzīgs. Un ēdelīgs :D
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby Maruta » 14 Jun 2014, 16:06

:alinji: nu tad priekā! Bilde izsaka visu!Vēlu veiksmi :latvija: :roze: :estevisamilosu:
Mums ir īru setera kucēni
User avatar
Maruta
Baby
Baby
 
Posts: 65
Joined: 25 Mar 2013, 08:52
Location: Valmiera

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 18 Jun 2014, 10:21

Aprilia, varbūt varēsim sarunāt kādu basetu paskriešanu, kad mazulis būs iedzīvojies un apvēlies? :sarkstosa: (mums pēdējā laikā pašvaki ar draugiem, un tas ir akmenītis manā dārziņā :tikainesaki: )
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 18 Jun 2014, 15:02

ruu wrote:Aprilia, varbūt varēsim sarunāt kādu basetu paskriešanu, kad mazulis būs iedzīvojies un apvēlies? :sarkstosa: (mums pēdējā laikā pašvaki ar draugiem, un tas ir akmenītis manā dārziņā :tikainesaki: )

Protams :)
Mans 17kg mazulītis ir diezgan slinks un patrenkāšanās ar kolēģi nāktu tik labumā :D

Klau, kā ar ausu tīrīšanu? Speclīdzekļi? Ko Votsona nagiem lieto- vīles, knaibles, zāģi?:D un kā ar spalvu- ķemme vulgaris, jeb vajag furminatorveidīgo labāk uzreiz?

Vienu lietu nezināju.... aroms :tikainesaki: Nu dikti basetīgs. Man jau netraucē, bet dažas princeses te rauc snīpjus. Doma ir siltākā dienā jaunskungu novannot.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 18 Jun 2014, 16:51

ehhh, kā es mīlu šos padsmitkilogramīgos bēbīšus :samilejies: Manējie bija šokā, kad pirmo reizi ieraudzīja Votsonu, jo gaidīja kaut ko mazītiņu, bet sastapa zilonēnu :D

hmmm... par aromātu nemaz tā nebiju iedomājusies, ka kādam varētu traucēt :D Man patīk, kā viņš smaržo, sevišķi pēc-lietus slapjais kažoks, un draugi laikam ir pārāk pieklājīgi, lai ko aizrādītu :neparliecinats: Votsons pa lielam tiek mazgāts tad, kad ir netīrs vai izvārtās kaut kādos mēslos... Varbūt arī tevējie pieradīs :)

vīles, knaibles, zāģi?
ļoti precīzi!!!! :D Mēs uz manikīru ejam pie vetārsta, jo mājās sev nagus griezt viņš neļauj. Ja Kreizijs ļaujās, es ieteiktu uzreiz iegādāties vienas no pašām lielākajām knaiblēm, jo nagi ir lieli un biezi, ar mazajām nebūs nekāda aršana!

Ja ausis ir ļoti netīras, tad es lietoju ausu tīrāmo šķīdumu (to var nopirkt visos zoo veikalos vai pie veta, un izvēlēties pēc savas patikas). Tomēr personīgi es ar šķīdumiem neaizraujos, jo man vienu brīdi likās, ka viņam sāka iekaist ausis (iekšpusīte bija sarkana). Ļoti iespējams, ka tas bija tādēļ, ka pilnīgi sausas viņas ir grūti izslaucīt un no mitruma izsūt, tāpēc ausis visbiežāk tīru vienkārši ar sausu vati.

No ķemmēm man ir vulgaris un furminators. Furminatoru vairāk lietoju spalvkritī, bet pārējā laikā lietoju vulgarisu un profilaktiski pārbraucu pāri ar furminatoru.
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 19 Jun 2014, 11:02

ehhh, kā es mīlu šos padsmitkilogramīgos bēbīšus  Manējie bija šokā, kad pirmo reizi ieraudzīja Votsonu, jo gaidīja kaut ko mazītiņu, bet sastapa zilonēnu 


:jaa: draugi, kad viņiem izsniedza Kreizi, uzreiz zvanīja manējam un smējās- vecīt, tu teici, ka kucēns jāpaņem... tu vispār zini, cik liels ir 4mēnešīgs basets?!?! :D līdz Rīgai viņiem tas jaukums bija klēpī jāved :aknee:

Šodien Kreizim 4mēnešu jubileja :)
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

Re: Basets / Basset Hound

Postby ruu » 19 Jun 2014, 15:37

Aprilia wrote:Šodien Kreizim 4mēnešu jubileja :)

Sveicieni mazajā jubilejā :svecipusam: :dzimene:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Basets / Basset Hound

Postby Aprilia » 20 Jun 2014, 10:23

ruu wrote:
Aprilia wrote:Šodien Kreizim 4mēnešu jubileja :)

Sveicieni mazajā jubilejā :svecipusam: :dzimene:


Paldies :)

ruu
Pastāsti, kādus kārumus Votsonam dod, ar ko viņam patīk spēlēties? Kreizijs pēdējās dienās tik guļ un vārtās :D
Pa šo laiku pamanījies 2x nočiept kaķa pusdienas un piemājas dīķa pīlei iekniebt astē... izteikti patīk mazi puikas. Sākumā baidījās no mazā rāpotāja, bet tagad skrien seju laizīt :D tomēr radu 2gadnieks ir toputopā... nopakaļ vien deso.
Keep Calm And Hug Your Basset Hound
User avatar
Aprilia
Puppy
Puppy
 
Posts: 112
Images: 10
Joined: 12 May 2014, 13:30

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests