Displāzijas pārbaude Lietuvā

Dog Health

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Nora » 19 Apr 2012, 23:14

Korland Rein, lai būtu, kā būtu. Man diviem suņiem tur taisīts tests, bildes iedeva ne tikai bilžu, bet arī ciparu formātā, tā ka bija iespēja aizsūtīt nolasīšanai ārpus LV. Atzinums tāds pats kā Viļņā. Tad ko? - man vienkārši paveicies, vai es abiem nolasītājiem samaksāju, to pati nepamanot? Vai varbūt tas, ko man iedeva, nav manu suņu rtg?
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Korland Rein » 20 Apr 2012, 07:24

Nora wrote: Atzinums tāds pats kā Viļņā. Tad ko? - man vienkārši paveicies, vai es abiem nolasītājiem samaksāju, to pati nepamanot? Vai varbūt tas, ko man iedeva, nav manu suņu rtg?

Šī tēma ir bezgalīgi neizsmeļama, bet es runāju par situāciju kopumā, kas veidojas jau gadiem. Es to redzu savas sķirnes ietavaros un sasaistīti ar LT lasījumiem, gribi vai negribi! Ja ir A, viņš arī te un tur un viss kaut kur būs A. Ne tā? 8-)
Vai saimniekas par A vai B ies strīdēties?
Kopumā lasījumu stingrība te un tur atšķiras, tāpēc arī sāk notikt braukāšana turpu=šurpu. Kamēr viena saimnieka suņiem lasījumi ir A un B, viss ir labi, tiklīdz parādās C un zemāk, lielākā daļa suņenieku sāk meklēt utis ārsta lasijumā un par to jau nav te daudz jārunā, tā vnk ir! Visiem iebraucējiem dod RTG uz rokas 8-), bet es nerunāju par viņiem. :stiligs2:
Turp braucējus var ļoti elementāri visus sadalīt grupās no pašu viņu teiktā, stāstītā un izejot no kopējas "migrācijas" situācijas/vajadzības:
1) ir tādi, kas dodas līdzi citu pierunāti: tur lētāk, braucam, pie reizes, mums vēl veina vieta brīva un taml;
2) ir tādi, kas dodas turp zinot, ka lasijumu stingrība tur nav tāda kā te: respektīvi - pēc labāka rezultāta, ja nu kas.... ar mierinājumu sev: braucu tur, jo tur par kapeiku lētāk sanāk! Tāds sevis mierinājums! :jautri:
Man personīgi ir pilnīgi vienalga, kur kurš lasa, tikai ir jautājums audzētājiem, tas vairāk par citu tēmu, kas arī ir šajā forumā: kam Jūs taisiet HD lasījumus: sev, savam darbam vai vnk ķeksītim?
Laiks tāpat saliks visu pa vietām: apskatīsieties paši uz reālo situāciju pēcnacējos un liesiet gaužas asaras...Daudz viet tā jau ir!
Varbūt paši suņu īpašnieki ir pie vainas tam, ka vēl kāds ārsts negrib kvalificēties LV uz HD lasījumiem? No ārpuses ārsti redz, kas tā ir par "miskasti". Mēs tak esam viena draņķīga "publika", kurai ar laiku nav labi nekas un nekur un pie savām šaizēm gribam meklēt utis citos un citu darbos. Tagad slikti, ka LV viens ārsts veic lasījumus, pēc tam būs slikts arī otrs, trešais....
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 27 Jul 2012, 18:37

Jautājums tiem, kas pēdējā laikā braukuši uz Lietuvas klīniku pārbaudīt displāziju. Mēs bijām pusotru gadu atpakaļ, un toreiz pārbaude maksāja eur 60,-, ja nav nepieciešams drukāts rentgena uzņēmums. Toreiz vispār.. viss kaut kā krietni raitāk un daudz laipnāk notika. Gan pierakstīties caur e-pastu varēja, gan vizītes laiku varēja pieskaņot tā, lai mums no Rīgas nav jāizbrauc nakts melnumā. Tagad man reģistratūrā saka, ka pārbaude maksājot eur 70,-. Vai ir kāda atlaide, ja nav nepieciešama drukāta bilde, jarunā uz vietas ar ārstu. Nē, neesot nekas īpašs mainījies cenu politikā. :jaut: Kāds pēdējā laikā ir bijis?
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby seneka » 10 Aug 2012, 08:19

Greylove wrote:Jautājums tiem, kas pēdējā laikā braukuši uz Lietuvas klīniku pārbaudīt displāziju. Mēs bijām pusotru gadu atpakaļ, un toreiz pārbaude maksāja eur 60,-, ja nav nepieciešams drukāts rentgena uzņēmums. Toreiz vispār.. viss kaut kā krietni raitāk un daudz laipnāk notika. Gan pierakstīties caur e-pastu varēja, gan vizītes laiku varēja pieskaņot tā, lai mums no Rīgas nav jāizbrauc nakts melnumā. Tagad man reģistratūrā saka, ka pārbaude maksājot eur 70,-. Vai ir kāda atlaide, ja nav nepieciešama drukāta bilde, jarunā uz vietas ar ārstu. Nē, neesot nekas īpašs mainījies cenu politikā. :jaut: Kāds pēdējā laikā ir bijis?

Bijām 2 suņi uz displāzijas pārbaudi, paņēma 60 EUR no katra. Kad iepriekš zvanīju uz klīniku arī teica par tiem 70 EUR. Rentgena uzņēmumu iedeva līdzi diskā. Attieksme ļoti laipna un pretīmnākoša. Suns pēc 20 min jau pats gāja ārā no klīnikas.
User avatar
seneka
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 04 Apr 2011, 07:57
Location: Liepāja

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 14 Aug 2012, 10:00

seneka, liels paldies par informāciju. Jācer, ka mums būs līdzīgi.

Ir atbrīvojusies vieta mašīnā un pieraksts klīnikā uz displāzijas pārbaudi Lietuvā šo ceturtdien 16.08. Izbraukšana agri no rīta no Rīgas. Ceļa izmaksas (dīzelis) tiek dalītas uz 4 cilvēkiem. t. 28855911
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Greylove » 15 Aug 2012, 10:28

Paceļu tēmu. Vēljoprojām vieta mašīnā ir brīva uz rītdienas braucienu. Ceļa izmaksas - Ls 7.5, displāzijas pārbaude Eur 60,- (vai Eur 70,-)
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Bafija » 22 Aug 2012, 15:54

Šodien uzzināju, ka KAVET vairs netaisa HD/ED!
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Stafiki » 10 Dec 2013, 13:50

Кто в ближайшее время а тоесть январь,собирается в Литву на дисплазию,я бы присоединилась.
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Maija » 19 Dec 2013, 18:17

Mēs plānojām braukt. Vieta mūsu mašīnā būtu.
Maija
Puppy
Puppy
 
Posts: 260
Joined: 14 Jan 2010, 09:02

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby AMBER BALTIC » 04 Jan 2014, 17:52

Maija wrote:Mēs plānojām braukt. Vieta mūsu mašīnā būtu.

Я вам в личку написала
User avatar
AMBER BALTIC
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 19 Sep 2013, 16:47

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby zalagaida » 19 Mar 2014, 15:19

9.martā bijām ar 1 suni pie Jakova, Viļņā.
Braucam uz Viļņu, kur 70 EUR (1 sunim) + ceļš (70eur- mašīnai) ir krietni lētāk kā Rīgā - 80Ls (45-50kg sunim).
Par papildus 15EUR nobildē arī plecus (tas ir tas saucamais OCD).
Bez maksas sunim iztīra arī zobus.
Pats ārsts pastāsta, kas un kā, kāpēc utt. Bilde CD.
Par to, cik "stingri" tiek nolasīti rezultāti... nevaram spriest. Kad pirmo reizi ieradāmies šajā klīnikā, vienam sunim viss bija ideāli, bet otram - brālim - AA/1,2. Dakteris parādīja bildi, izstāstīja, kāpēc tā un kas ir ne tā...
Drīzumā braukšu vēlreiz un ieteikšu visiem, līdz beidzot Latvijā būs līdzīgi.
Properly trained, a man can be dog's best friend. ~Corey Ford

http://rheaneedle.jimdo.com/
zalagaida
Junior
Junior
 
Posts: 648
Joined: 17 Jan 2010, 15:56

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Vips » 24 Mar 2014, 11:04

Plānojam braukt uz Viļņu taisīt rtg aprīļa 2.pusē. Mašīnā atradīsies vieta vēl kādam. Ja kādam interesē, dodiet ziņu PM vai 28312272
ARIVI PAISUMI Rhodesian Ridgebacks http://www.paisumi.lv
Vips
Baby
Baby
 
Posts: 41
Joined: 10 Jul 2010, 20:13

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Bafija » 14 Apr 2014, 14:44

Brauksim tuvākajā laikā uz Lietuvu, jo šodien uzzināju, ka pārbaude Rīgā izmaksā 110 EURO 20-25 kg sunim :( Skumji, bet fakts :(
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Safohouse » 27 Apr 2014, 18:51

Gribu pajautāt, vai kāds neplāno tuvākajā laikā braukt uz Viļņu? Mēs labprāt pievienotos ar draudzīgu am.buldoga meiteni un dalītu transporta izdevumus.
User avatar
Safohouse
Puppy
Puppy
 
Posts: 270
Joined: 13 Jan 2010, 13:35
Location: Tukums

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Sympathy » 28 Apr 2014, 22:44

plānojam braukt maija beigās, sākot ar 24 maiju, varbūt kāds gribēs pievienoties? :) mums bernes ganu suņu puika..
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Sympathy » 10 Jun 2014, 20:06

Joprojām ceram ka kāds brauks ar mums.
Pēc Jāņiem, tātad 25-28 jūnijs! Mums ir pieaudzis bernietis, mašīna diezgan ekonomiska - dīzelis. :pastaiga:
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Sympathy » 11 Jun 2014, 23:17

Atvainojos par trešo postu, bet tomēr ļoti interesē.. atsauksmes par LV Displāzijas cenām 50+kg sunim+ vispārējas atsauksmes par ārstu..
Nevaram izdomāt kur tad to sasodīto pārbaudi veikt..
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Henriete » 12 Jun 2014, 13:28

Sympathy, vislaik ir šķitis, cik cilvēku, tik viedokļu par šo jautājumu. :)
Mēstaisījām MBH, ārsts mums bija Guntars Avdoško. Viss ļoti labi bija, nekādu problēmu. nebija komplikāciju pēc narkozes, Sems ātri attapās no viņas un nekādu sarežģījumu mums nebija.
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby Sympathy » 12 Jun 2014, 16:47

Vai kāds ir taisījis HD pie MBH daktera Jāņa Baltkāja?
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Displāzijas pārbaude Lietuvā

Postby pukinjsh » 12 Jun 2014, 20:34

Sympathy Par displāziju nezinu kā ir LV, bet par dakteriem Advoško un Baltkājis neko sliktu teikt nevaram. Ārtējāmies un operējāmies ar savu jorku pie viņiem. Jauki dakteri. Bet domāju, ka MBH nebūs nekādas problēmas, jo klīnikā tiešām viss uz goda(cik varu teikt no savas pieredzes un dzirdētām atsauksmēm). Kā tu jau zini, mēs braucām uz LT un tur arī ātri no narkozes suns pamodās, rezultātus paskaidroja, ja nebija AA:00, kāpēc tā varētu būt un tā. Pretī bija jauki dakteri, lai gan man bija grūti saprast ko viņi man krieviski saka, sapratu, ka viņi man saka, lai nesatraucos, ka viss notiks ātri un būs kārtībā. Bet tur atkal ceļa izdevumi lielāki.
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Previous

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron