Rotaļlietas suņiem

All About Dogs

Rotaļlietas suņiem

Postby Sea » 13 Jul 2014, 19:31

Labvakar.
Kādas rotaļlietas jūs izmantojiet saviem augumā lieliem suņiem? Es jau vairs nezinu kādu pirkt, jo visas tiek diezgan lielos ātrumos iznīcinātas (suņi tās negrauž, bet nesot pie manis, tās košļā). Un kādas izmantojiet ūdenī? (vēlams arī ne ātri iznīcināmas).

Atvainojos, ja šāda vai līdzīga tēma jau ir, meklētājā uz ātro neatradu
Image
Sea
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 13 Jul 2014, 18:38
Location: Rīgas rajons

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Anita » 13 Jul 2014, 19:58

Dinozoo ir nopērkama tāda gumijas vāvere lillā krāsā (lielā izmēra). Diezgan cieta gumija. Pluss, ka iekšā var iebērt kaut ko garšīgu, tad sunim ir interesantāk spēlēties un rosināt domāšanu, kā arī noteikti ātri nesagrauzīs. Manai zeltainā retrīvera meitenei šī mantiņa ir jau gandrīz gadu un ne tuvu līdz iznīcībai. Cenā varētu būt nedaudz pāri 10 EUR.
Par ūdens mantām man viedokļa nav, jo neizmantojam tādas.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Eskimo » 13 Jul 2014, 21:52

Manējais peldās regulāri un vienīgais ko izmantojam ir tenisa bumbiņa, kurai peld pakaļ, dažreiz izmantoju pulleri, tas smuki peld, vai kādu lielu koka gabalu(ja var atrast), sunim lielāka slodze peldot kam smagākam pakaļ un tāds koka gabals viņā izraisa milzu sajūsmu. Par mantām mājai viedokļa nav jo manējais neko negrauž( varētu iznīcināt jebko ja gribētu), bet viņam parasti tādas vēlmes nav, jo suns tiek pietiekami nodarbināts. Mans lielais sunīts ir tik maigs, ka vienīgais ko aļaujas nograuzt ja garlaicīgi ir mīkstajām mantām mazās pogas- actiņas, degunus (nē, viņš tās nenorij, bet smuki sarindo sev priekšā). Bet tas ir ļoti reti.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Demiana » 14 Jul 2014, 08:13

peldēšanai esam izvēlejušies :
Image
kauls ir liels, ap 40 cm, bumerangs mazliet mazāks, kādu laiku atpakaļ tirgoja bērtas nams par lētām naudām. vienīgais mīnuss, materiāls samirkst un nest viņu no peldvietas līdz mājām ir smagi un neērti, labi noder 2 suņu peldināšanai. Manta neslīkst, labi redzama ūdenī.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Sea » 14 Jul 2014, 15:15

Anita wrote:Dinozoo ir nopērkama tāda gumijas vāvere lillā krāsā (lielā izmēra)..


Paldies, paskatīšos.


Eskimo wrote:dažreiz izmantoju pulleri, tas smuki peld.


Pulleri var nopirkt zooveikalos? Kaut kad skatījos bet vismaz mūsu Dino zoo nemanīju.


Demiana wrote:labi noder 2 suņu peldināšanai. Manta neslīkst, labi redzama ūdenī.


Šis man patīk. Kurā Zooveikalā vai kur citur var dabūt?





Ir kādam vēl kādi ieteikumi?
Image
Sea
Baby
Baby
 
Posts: 7
Joined: 13 Jul 2014, 18:38
Location: Rīgas rajons

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Anita » 25 Jul 2014, 17:04

Puller esmu redzējusi gandrīz visos zooveikalos. Manīju gan tajā pašā Dino zoo, gan Zoo zone.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Boulevard » 16 May 2017, 19:03

Ja par izturīgām rotaļlietām, tad vienīgās, ko vēl vispār pērku (jo viss cits ir vai nu minūšu jautājums vai arī nepatīk), ir 'želejveidīgā' materiāla bumbas un lieli striķi.
Pagaidām no tāda veida bumbām man vislabāk patīk šī:
http://starmarkacademy.com/products/swi ... chew-ball/
Tādas mums jau ir divas. Ļoti patīkams ne-glums materiāls. Vecākā - turklāt ar visu striķi klāt - turas jau vairāk kā gadu. Iegādātas Rīgā Happy Dog veikalā.

Tās pašas firmas durafoam bumba diez kas nebija - tajā putu materiālā paliek zobu nospiedumi. Bet droši vien tīri labi noder, ja vajag, lai peld ūdenī
http://starmarkacademy.com/products/swi ... etch-ball/
User avatar
Boulevard
Puppy
Puppy
 
Posts: 275
Joined: 20 Feb 2014, 20:57

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby BlackElizabeth » 09 Jun 2017, 21:55

Te biju iesākusi diskusiju par BaxterToys rotaļlietām.
viewtopic.php?f=158&t=6288
Manam sunim ir no 28. marta un joprojām nav sagrauzta. Pārējās ir iznīcinātas aptuveni stundas laikā. Sākām domāt kāpēc, ievērojām, ka materiāls ir tāds, gar kuru noslīd zobi un nesanāk labi iekosties. Izmēģinājām ūdenī vai peld, un peld ar. Diezgan labs latviešu ražojums.
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Rotaļlietas suņiem

Postby Zeva2 » 20 Jun 2017, 08:31

man ir konga graužam manta un pilna māja ar no lauka atnestiem koka zariem ,tie irt uz urrā :) Peldēšanai izmantoju speciāli paredzētu gumijas stieni košā krāsā Labi peld ,un labi redzams ,BET viņu dodu tikai peldēšanas laikā jo nav suņu zobu izturīgs ,
Zeva2
Baby
Baby
 
Posts: 99
Images: 1
Joined: 25 Feb 2011, 10:59


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 11 guests