Treniņi

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Treniņi

Postby elijessi » 26 Jun 2014, 07:05

Vakar sanāca feins treniņš! :dejosuns: Paldies Sarmītei, Ingūnai un Airitai! :labipadarits:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Treniņi

Postby Ilze » 26 Jun 2014, 08:00

Man šāds laiks patīk. Arī mēs jau dažas dienas kustinām suņus 3-4km. Sestdienas rītu sola īpaši aukstu. Jāizmanto! :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby siv » 26 Jun 2014, 08:36

Paldies! Arī man un Greisai šāds treniņš patika! Nebiju pat cerējusi, ka sanāks tik labi! Tagad tikai jālūko pēc ekipējuma ^^
User avatar
siv
Baby
Baby
 
Posts: 22
Images: 1
Joined: 09 Feb 2012, 13:20
Location: Carnikava - Mārupe

Re: Treniņi

Postby elijessi » 30 Jun 2014, 15:34

Trešdien plkst. 20:00 atkal ir doma rīkot treniņu Carnikavā. :rej: Pieteikušies četri jauni sportot gribētāji :dejosuns:
Carnikavā šis sporta veids kļūst ļoti populārs :dejo:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby elijessi » 02 Jul 2014, 12:22

Šodien treniņš Zibeņu trasē. ( Tur, kur notika sacensības BČ), plkst.20:00. Ja kādam ir lieka šļeika, paņemam līdzi, jo būs jauni sportot gribētāji, kuriem vēl nav ekipējuma.
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby elijessi » 04 Jul 2014, 10:55

04.07.2014. plkst.20:00 treniņš Zibeņu trasē! :rej:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby Ilze » 04 Jul 2014, 14:51

O, mēs akurāt ar Reini bez suņiem brauksim uz Zibeņiem. Moška ap to laiku vēl tur būsim. Ja nē, tad būsim izlikuši svaigu pēdu :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby elijessi » 04 Jul 2014, 21:50

Image
image upload

(2 suņi palikuši aizkadrā)

Carnikavas kompānija kļūst arvien kuplāka. :stiligs2: Katrā treniņā ir super novērot, kā jaunie noķer to āķi lūpā. :meitenedejo:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby elijessi » 06 Jul 2014, 21:50

Karstā laikā treniņi neapstājas, bet gan notiek ūdenī. :medos:
Image
free photo upload

Image
jpg images

Image
free picture upload
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby elijessi » 20 Jul 2014, 22:27

Pie mums plezīrtreniņi! Suņiem ūdens patīk ļoooti un saimniekiem saulriets! :samilejies:
Image
picture share
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby Bafija » 21 Jul 2014, 13:46

tas Džegers tuvplānā "noģībis"??? :meitenedejo:
Mums no treniņiem atpūta, tikai tik cik līdz dīķim. Reiseri gan vakaros paskrien brīvajā. Viskijs citreiz caurām dienām ārpus voljēra.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Treniņi

Postby Ilze » 22 Jul 2014, 15:53

Suņiem atpūta, lai gan no rītiem ir gana dzestrs, lai mazus lokus izlaistu. Pašiem gan turpinās fiziskās formas uzlabošanas/uzturēšanas un velo nolietošanas process :) Tā kā laiks pieturās labs, savas 4 dienas nedēļā vismaz tiek brauktas ar velo, šat tad panūjots, šad tad paskriets vēl pa virsu :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Ilze » 22 Jul 2014, 20:28

Katru vasaru gadās velo melnā diena. Tāda man gadījās vakar... Sākās ar to,ka no rīta atnāca vaļā pudeles turētājam viena skrūve,bet nu šoreiz pudeli neiznīcināju. Pēc darba konstatēju,ka mani sagaida mīkstais aizmugurējai riepai. Bet jāsteidzas. Saminu,un konstatēju,ka met rats, bet tur neko nevaru darīt. Pie unīša laipoju cauri pūlim,un redzu,ka priekšā izbrauc meitene ar velo. Piebremzēju un gaidu brīdi,kad varēšu apdzīt. Meitene brauc tālu no labās malas, bet ta šajā vietā parasta parādība. Paņemu kādu pusotru metru rezervi,un pa kreiso eju garām. Kad jau mans priekšējais rats pie viņas pakaļējā, meitee izdoma braukt pa kreisi. Ar būkšķi ietriecos viņai sānos. Neuzspēju izklipsēt kreiso kāju un gāžos uz bruģa. Ceļamies kājās, 3x pārjautāju vai viss kārtībā, meitee atbild, ka jā, bet redzu,ka sasitusies bez nopietniem nobrāzumiem. Man nobrāzts celis, bet par mani neviens neinteresējas... Pamācu,ka vajag pamest skatu atpakaļ pirms manevra. Tipiskākā kļūda pilsētā. Arī man ir gadījies līdzīgi, bet bez kritieniem. Juglas statoilā dapumpēju riepu, zvanu Gundegai, braucu tālāk. Pie Berģu statoil gribu izņem velopudeli no somas,un konstatēju,ka vaļā ārējā mugursomas kabata,kur bija maks un telefons... un telefona nav. Griežu apkārt,un sāku telefona meklējumus, jau uzburot ainiņas kā meklēšu kontaktus. Brauciens līdz Juglai pa tukšo. Atpakaļceļā čekoju vietas,kuras izbraucu palēcienā,un pie Berģu viadukta zālē guļ un gaida mani telefons. Tomēr lufte no aizmugurējā ra nekur nav pazudusi, līdz ar to no rīta vizīte pie velomeistara. Rezume - 2 spieķi jāpievelk, jānomaina rumbai ārējais gultnis, un vēl daži sīkumi. Ceru,ka aršo melnai līnijai ir pāri :-)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Ilze » 13 Aug 2014, 09:21

13.08. - atklāju treniņu sezonu. No rīta +13C, un prasījās uzvilkt cimdus un biezāku praķi. Šobrīd nolemts: Hilux tiek trenēts uz sprintu, pārējie-MID, bet sākam pamazām - 3km MIDiem, 1.3km Hilux. Jāteic - bija foršas izjūtas atgriezties "zirgā". Jo īpaši ar Hilux. Var redzēt, ka puisis nocieties izlaist līkumiņu. Ja viņam varētu izķemmēt vēl to "vati" no sāniem, tad būtu pavisam labi :) Visiem sezonu sākušajiem - veiksmi un panākumus!!! Tiksimies mežā! ;)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby D'Karlo » 13 Aug 2014, 10:22

:alinji: Mēs arī vakar sākām. 21:00 bijām mežā. ar Šerifu vienkārši lidojums. Čalis arī sakrājis gribasspēku. Ļoti iepriecināja.
Ar Kvatru brauciens pieklājīgs. Vēl mežā, tumsā, uzskrējām mazai kompānijai ar suņiem. Sākumā, kad ieraudzīju, redzēju tikai cilvēkus. Pēc tam, kad uzsaucu, lai palaiž garām, sāku pamanīt, ka kompānija vāc suņus kopā. :D kopumā ļoti veiksmīgi - Kvatrai kompānija neinteresēja un sastaptie suņi arī pieklājīgi palaida garām. :)
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Treniņi

Postby elijessi » 13 Aug 2014, 12:13

Šodien tie, kas netiek uz Upesciemu, tiekās Gaujas trasē (pie internātskolas) plkst.19:00. :rej:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Treniņi

Postby Ilze » 13 Aug 2014, 12:27

Ja sanāks, mājās braucot norullēšu gar Upesciemu. Vienkārši, lai satiktu sen neredzētos, un paskatītos, kā klājas+velo treniņš :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Ilze » 18 Aug 2014, 15:21

Nesanāca. Nekas, citreiz. Noplīsa velo, un biju priecīga tikt līdz mājām :)
Mēs joprojām sēžam treniņos uz ļoti īsām distancēm un ar skūteru. Čunčinām uz bremzīti (līdz krampjiem rokā), un lai arī no rītiem ir dzestrs, arī pēc 3 km lēna brauciena, suņiem mēles ir pār plecu. Hilux iemācījās mest cilpu pie pārbrauktuves - tāda galanta cilpa sanāk un skrējiens atpakaļ ~ 1.6km - ātrs, viegls skrējiens ne uz maksimumu, bet ķerot pozitīvas emocijas un daloties ar tām (lai nav sunim doma: "!@#$%^&**(), atkal treniņš!", bet gan: "Forši, atkal treniņš!"). Ir mazliet pārgalvīga ideja prātā ienākusi - riskēt un Hilux palaist brīvskrējienā (gan pa maziem gabaliņiem). Redzēs, kas sanāks. Bet visam pa virsu nebeidz mani iepriecināt jaunā māmiņa, kas stāv pie vārtiņiem ar diegiem puncī, un gaida, kad viņu iejūgs. Viņai sagaidīt savu kārtu ir visgrūtāk. Tomēr, esmu pārliecināta, ka oktobrī viņa panāks savu biedru formu, un viss nostāsies savās vietās.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Ilze » 20 Aug 2014, 14:27

Vakardien no rīta notestējām Hilux brīvskrējienā. Sistēma - es ar H meitenēm ar SC pa priekšu+gardumi. Aizbraucu metrus 300-400 uz priekš, apstājos, un piesaucu. Reinis laiž vaļā, un ar velo deso pakaļ. Tikai vienreiz nogļukoja Hilux. Izskatījās, ka apjuka, un apmetās riņķī, lai paskrietu pretīm Reinim (man mati stāvus). Kā pietuvojās Reinis, tā meta riņķī un gāza pie manis. Reinis teica, ka sākuma ātrums Hilux ir iespaidīgs - pāris lēcienu, un viņš ir gabalā. Kāds ir ātrums, nevar noteikt, jo ar velo nevar izmīt tik ātri. Kādu reizi pamēģināšu ar auto. Bet nu vispirms es skanēju mežu, un skatos vai nav kāda stirna, utt., un skatos ko mazās meitenes sajūt, ja nu es neredzu. Strjoms jau nu ir diezgan, bet tādu ātrumu nekur citur attīstīt nav iespējas. Vai tas dos rezultātu, skatīsimies, bet ir doma 1x nedēļā šādu treniņu piekopt.
Vēl Reinim bija piedzīvojums ar kaimiņu kaķi-kamikadzi, kurš izdomāja negriezt ceļu Hilux (pirms brīvskrējiena treniņa), un 2x kuplāks, sāniski esot nācis Hilux virsū. Nevaru pat iedomāties, kas darītos, ja kaķis būtu trāpijies man ceļā, ja man būtu Ziks ar Frekki, nerunājot par 4-nieku vai 6-nieku... :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby elijessi » 26 Aug 2014, 21:08

Trenējamies tā, ka pašiem prieks un suņiem prieks! :meitenedejo:

Šodien skrējām pa feinu trasīti līdz jūrai, tur satikāmies un atpakaļ.

Image
print screen windows 7
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

PreviousNext

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests