Sunim vitaminu pardozesana??

Grooming and Feeding of Dogs

Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 02 Sep 2014, 08:43

Sveikas!
Versos pec padoma pie gudriem cilvekiem!
Par cik suns manas majas ienaks tikai 7dien, es vel jo joprojam cinos ar savu audzetaju :paukojas: ( ieprieksejas temas ir aprakstits par audzetajas baribas uzzpiesanu). Un tagad situcija ir tada kad audzetaja man kartejo reizi grib uzspiest savu lassa ellu plus vitamini papildus baribai!
Nezinu ka pieklajigi cilvekam atteikt :neparliecinats: un mekeleju iemeslus kapec lai ellu nenemtu. Tatad gribu zinat vai sunim vitamini nebus par daudz ja cietaja bariba jau ir:
Vitamin A: 12.000IE,
Vitamin D3: 1.200IE,
Vitamin E: 150mg,
Kobber (som cuprisulfat, pentahydrat): 10mg,
Zink (som zinkoxid): 70mg,
Zink (som zink chelat aminosyrehydrat): 45mg,
Jod (som calciumjodat, vandfri): 2mg,
Selen (som natriumselenit): 0,2mg, L-carnitin: 50mg.
Calcium: 1,1%,
Fosfor: 0,95%,
Omega 3: 0,57%,
Omega 6: 1,76%.
PLus vel sunu desas kuras ir:
A 2400 IE Kolin 32,0 mg
D 520 IE Folinsyra 0,16 mg
E 12,7 IE Biotin 0,06 mg
B1 0,5 mg Natrium 0,40 mg
B2 0,2 mg Magnesium 0,14 mg
B3 2,4 mg Koppar 1,40 mg
B6 0,8 mg Kobolt 0,08 mg
B12 0,6 mg Mangan 8,00 mg
C 8,0 mg Zink 10,0 mg
K3 0,8 mg Selen 0,06 mg
Niacin 6,0 mg Jod 0,30 mg



Vitamini gan rakstiti zviedru valoda, un liekas ka doma saprotama, bet ja vajag sakat... partulkosu



Vai seit jau nav sunim nepieciesamie vitamini un klat tiesam ir jadod vel lassa ella un vel vitamini???
Es tacu gribu sev suni nevis atstarotaju.... :huh: :huh:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby Creme de la Creme » 02 Sep 2014, 12:54

Es varbūt vitamīnus nedotu, bet eļļu gan. Vai Jums tās piedevas jāņem no audzētāja?
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby ievish » 02 Sep 2014, 13:10

Creme de la Creme wrote:Es varbūt vitamīnus nedotu, bet eļļu gan.


:par: Laša eļļa ir baigi labā lieta, ko, cik lasīts, var dot visu laiku, jo Omegas parasti sausajā barībā nav tik daudz. Ja dod parasto zivju eļļu, tad to gan ieteicams dot tikai ik pa laikam, ne visu laiku.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 02 Sep 2014, 13:40

Creme de la Creme
Audzetajs mums piedava ellas, baribu, bet parejas lietas ir japerk citur.

Iespejams cilveks pec labakas sirdsapzinas velas palidzet, konsultet, bet mani tas padara traku :histerija:
Suns tacu bus mans 8-)


Laša eļļu panemu, bet parejos vitaminus ieskaitot mežrozīšu pulveri atsaku, kamer nedzirdesu ka tadi patiesam ir vajadzigi!


Vai kada ir devusi savam sunim mežrozīšu pulveri?
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 02 Sep 2014, 14:15

Ta... atradu ari kam ir domats mežrozīšu pulveris.
Mežrozīšu pulveris palielina labsajūtu, uztur kartiba locītavas, saites ādas saistaudus un dod enerģiju.




Tad ta.... vai tiesam 8 ned. vecam labradora kucenam tadas lietas ir nepieciesamas???
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby ievish » 02 Sep 2014, 14:26

kikooo wrote:Ta... atradu ari kam ir domats mežrozīšu pulveris.
Mežrozīšu pulveris palielina labsajūtu, uztur kartiba locītavas, saites ādas saistaudus un dod enerģiju.
Tad ta.... vai tiesam 8 ned. vecam labradora kucenam tadas lietas ir nepieciesamas???


Parasti jau šādas dabiskas vielas nav ļoti intensīvas un par skādi nenāk. Par locītavām un saitēm smagnējas šķirnes kucēnam droši vien ir labi rūpēties. Labradors gan nav tas pats lielākais un smagākais, bet par sliktu nenāk. Tieši par mežrozīšu pulveri gan dzirdu pirmo reizi.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby Creme de la Creme » 02 Sep 2014, 14:45

Es izvēlētos dot hondroitīnu/glukozamīnu. Vismaz droši zinu kas tas ir un kā darbojas. :kanepe:
Turklāt neredzu ka barībā būtu glukozamīns (kas tomēr ir svarīgs elements Jūsu šķirnei).
Redz tiem cilvēkiem jau nekad nav labi - tad audzētājs par maz interesējās, tad par daudz uzbāžas :jautri: Nekā personīga, bet tā tas ir. Man ir bijis abējādi. Ir cilvēki kuriem vari zvanīt teju katru dienu un tad vēl teiks ka par maz interesējies. Ir tādi kuriem vispār neko pajautāt nedrīkst, uzreiz burkšķēs :''Ko uzbāzies?!''. Audzētāji ir tāda dīvaina tauta, kas ļoti pārdzīvo par saviem kucēniem vēl ilgi pēc to pārdošanas...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby maksis » 02 Sep 2014, 15:54

kikooo
Saprotu, ka mans komentārs patiesībā būs bezjēdzīgs, jo nekas jau laikam nav vairs maināms. Bet tomēr. Es nesaprotu, tik tiešām nekādi nesaprotu, kāpēc jāizvēlas tāds audzētājs, ar kuru ir tik atšķirīgi uzskati, lai gan mērķis jau abiem ir viens - kucēna labklājība. Vai tiešām tik daudzskaitlīgā šķirnē kā labradors nebija iespējas atrast audzētāju, ar kuru būtu saskaņa? Ticiet man, labs kontakts ar audzētāju ir ļoti vērtīgs.
P.S. Jautājums retorisks.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 02 Sep 2014, 16:16

maksis
Pirmaja tiksanas reize audzetaja likas jauks cilveks, protams loti runatiga, jo pus stundas laika paspeja izstastit par savu, vira un sunu dzivem...., bet kurs tad pieversa uzmanibu cilvekam!!! Merkis jau bija apskatit suni, tapec daudz lietas laidu gar ausi.... Bet tagad tas vairs nav izturams.... Katru dienu jauni stästi, jaunas meginasanas parliecinat barot ar tiesi TO baribu, jo visas parejas esot bez maz vai su....!! tagad vel bonusa nak vitamini, ellas un vel nez kadi pulveri.

Noteikti ar so audzetaju pec suna sanemsanas vairak nevelosos kontakteties!!!
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 02 Sep 2014, 16:18

Creme de la Creme
Patikami ir ja pec suna iegades audzetajs kontaktejas ar tevi un apjautajas ka iet! Bet ja man jau no pasa sakuma lielaka kontaktesanas sanak ar audzetaju nevis ar savu viru... tas jau vairs nav audzetajs , bet terorists!!! :sajucis:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby NARDICUM » 03 Sep 2014, 07:13

Nu ko lai saka...
Katrai medaļai ir divas puses. No vienas puses, ja audzētāja ir audzētavas īpašniece ar pieredzi un labiem panākumiem, tad jau laikam viņa zin, ko runā. No otras puses, arī cilvēkiem ar visām pieredzēm un izglītībām var būt dažādi uzskati par vienu un to pašu lietu, šajā gadījumā- par suņa ēdināšanu.
Jebkurā gadījumā, piekrītu maksim, ja jau no paša sākuma nevar saprasties ar audzētāju, nekas labs tur nebūs.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 03 Sep 2014, 12:25

Par cik suna partikas apraksts ir danu valoda, tad esmu paskrejusi garam svarigai lietai... proti
Barība ir optimizēta ar: ( goolges transleits man tadu variantu piedava)
OLIVER'S TRIPLE Fiberplan - zirņu šķiedras, biešu šķiedras / betfibrer un cigoriņi,
OLIVER'S FLEX C - glikozamīns un hondroitīns
OLIVER'S OMEGA 3 BOOST - zivju eļļa,
Oliver SAGREMOŠANAS BOOST - funkcionālās šķiedras mm. (FOS, MOS)
OLIVER'S AURA BOOST - ar dabīgo bioloģisko antioksidantiem.

Bariba jau ieksa ir glikozamins un hondroitins. Man tacu atseviski tadus dot nevajag??
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 03 Sep 2014, 12:35

NARDICUM seit gan neiet runa par audzetaja izveli, bet gan par ekstra piedevu pievienosanu baribai! Kä pieminetais mezrozisu pulveris, (kä audzetaja man vakar skaidroja tas esot lai izvairitos no urincelu infekcijam, bet manis iegoogleta informacija ir pavisam savadaka :huh: ) utt.
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby Linda B. » 03 Sep 2014, 12:58

Es laikam meklētu citu kucēnu.Ir forši parunāties ar audzētāju,ja PA RETAM uzzvana un pajautā kā iet un ja var audzētājām piezvanīt un pajautāt kādu stulbu jautājumu,kuru kādam citam būtu kauns jautāt.Bet,ja sāk uzspiest visu!Nē!Var ieteikt,rekomendēt,manu kucēnu saimnieki arī man jautāja kādas barības es rekomendēju,bija vieni,kas visu laiku rakstija kādu ir nopirkuši pamēģināt,tagad pat nezinu ar ko vairums viņus baro.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 03 Sep 2014, 13:16

Linda B.
Es laikam meklētu citu kucēnu
Vaina jau nav kucenaa :meitenedejo:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby julika » 04 Sep 2014, 10:03

Es arī ar retorisku, laikam, jautajumu...
Vai tas kucēns ir nenormāla zvaigzne, ar kuru jūs plānojat savakt iespējami daudz titulus un pēc tam arī pārot? Jo es neredzu citu iemeslu paciest komunikāciju, kura jums liekas nepieņemama.
Izvēle ir jūsu, protams, taču es nopietni padomātu par turpmāko dzīvi ar kucēnu no tāda audzētāja, kurš jau tagad jums čakarē dzīvi un nervus. A kas būs tālāk?
Mans audzētājs ieteica savu barību, es izmēģināju, man nepatīka. Kontakts varētu būt arī labāks un biežāks, jo audzētāja pati man nekad neraksta, taču uz maniem retiem jautājumiem vienmēr atbild un arī seko līdzi mūsu stāstiem FB. Galu galā, man ir pet kucēns, kurš tikai ar sportu nodarbojas, līdz ar to saprotu, ka audzetājam var būt mazāka interese par mani.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby Creme de la Creme » 04 Sep 2014, 10:05

Vienkārši paskaiet ka audzētājam ka nevēlaties TIK lielu uzmanību no viņa puses un viss (ja nevar pateikt, tad var kaut vai uzrakstīt).
Bet ja audzētājs tepat apgrozās, tad tāpat visu būs sapratis. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby ievish » 04 Sep 2014, 11:36

Creme de la Creme wrote:Vienkārši paskaiet ka audzētājam ka nevēlaties TIK lielu uzmanību no viņa puses un viss (ja nevar pateikt, tad var kaut vai uzrakstīt).
Bet ja audzētājs tepat apgrozās, tad tāpat visu būs sapratis. :kanepe:


Suns, audzētājs un kikooo dzīvo ārzemēs.

Es pievienojos Creme de la Creme ieteikumam, bet tikai, kad kucēns jau mājās :velnins: Nav jau tik vienkārši vairs no attiecīgā kucēna atteikties, sameklēts, noskatīts, ilgi gaidīts droši vien. Un labradors jau nav tā retākā šķirne, gan jau infu par barošanu, audzināšanu u.tml. sameklēsiet arī citur.

Ir forši, ka ir saprātīgs audzētājs pie rokas, bet mierīgi var iztikt arī ar paša smadzenēm, info meklēšanas prasmēm un jautājumu uzdošanu forumos vai paziņām. Man, piem., audzētāja ir ārzemēs un tāpat nepiezvanīsi un klātienē suni neatrādīsi. Aprunājos ar draugiem, paziņām suņiniekiem, pati vācu infu un pieņemu lēmumus. Ar audzētāju vairāk komunicēju, lai pastāstītu, kā manam sunim gājis izstādēs, sporta pasākumos un tādas lietas.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby kikooo » 04 Sep 2014, 11:43

Nav gan viegli atteikties no kucena. Tomer pirma tiksanas reize bija jau 4 nedelu vecuma, un katru nedelu sunis tika apraudzits( jo kartu nedelu audzetajai bija jauns piedavajums par baribu :kanepe: ). Un atlikusas ir 3 dienas lidz kucens bus jau majas :aptracis: . Tas butu necilveciski pateikt audzetajam tagad ka suni vairak negibu, jo TU man nepatic :kanepe:
Image
kikooo
Baby
Baby
 
Posts: 62
Images: 0
Joined: 20 Aug 2014, 13:33
Location: Zviedrija

Re: Sunim vitaminu pardozesana??

Postby ievish » 04 Sep 2014, 11:46

kikooo wrote:Nav gan viegli atteikties no kucena. Tomer pirma tiksanas reize bija jau 4 nedelu vecuma, un katru nedelu sunis tika apraudzits. Un atlikusas ir 3 dienas lidz kucens bus jau majas :aptracis: . Tas butu necilveciski pateikt audzetajam tagad ka suni vairak negibu, jo TU man nepatic :kanepe:


Jautājums vairāk ir nevis par cilvēcību, bet par to, vai esat gatavi iztikt bez audzētājas padoma, jo ar viņu grūti komunicēt. Ja esat, tad nav problēmu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests