Rotveileri / Rottweiler

Dog Breeds

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Kaada » 30 Jul 2014, 15:12

Nav nozīmes, cik daudz naudas tev ir, - ja tev ir suns, tu esi bagāts :)
http://www.hovawart.lv
http://www.bajaring.com
Kaada
Baby
Baby
 
Posts: 61
Images: 8
Joined: 19 Jul 2010, 19:35
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 22 Oct 2014, 21:03

chau, rotveileristi!
teema jau kaadu laiku mazliet pamirusi,tad nu es te pati savaa nodabaa pashokeeshos. manaa FB ik pa laikam paraadaas pa kaadam shova rotveileram, kaads ticis pie jaunas ¨zvaigznes¨ un te jau kaadu laiku uzpeld apmeeram shaada sunja bildes.
Image

es, laikam, esot TIK taalu no visaam izstaadeem un ikdienaa tik uz savu suni vien skatoties, ka nesaprotu vairs - shitaa zhirafe ir normaala? es patieshaam ceru,ka tas ir fotoshops, bet neredzu jeegu un ja nav...kur paliek tas ISTAIS rotveilers??
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Creme de la Creme » 23 Oct 2014, 09:25

:apstulbis:
Man pirmā doma bija - fotošops. Daudz tādu, līdz nejēgai, apstrādātu bilžu redzēts (sevišķi ja saimnieki ir pilnīgi :akes: ). Bet ja tas suns tā izskatās, tad...man nav pat komentāru...
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Zirneklis » 23 Oct 2014, 09:44

Suņu "čakarētāji" tikuši arī līdz rotveileru šķirnei :( Ne vien mana šķirne laika gaitā pamatīgi cietusi, bet šodien jau laikam praktiski visās uzdarbojušies šie "šķirņu uzlabotāji". Kā teica viens prātīgs cilvēks - tā ir nodeva šoviem... :(
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 23 Oct 2014, 10:44

lauva, ne tu viena šokējies no šīs bildes....vairāk šokē komentāri par to, ka tāds suns nez cik šķirnīgs un superīgs! Es nedomāju, ka tas ir fotošops. Kā tu arī rakstīji - nav jēgas tādam "uzlabojumam". Tevis ieliktajā bildē ir tikai dzēsta kakla siksna un pavada, vairāk nekas.
Apskaties citu bildi, kā veidots suns un izsecini pati:

Image

Image

P.S. Viņas tēvs ir sens mans sapņu suns! :sirsninas2:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 23 Oct 2014, 10:56

Un te viņa sešu mēnešu vecumā:
Image

Image
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 23 Oct 2014, 11:22

Jaa,mani paarsteidz komentaari,kuros citu audzeetavu iipashnieki (populaaru audzeetavu!!!) izsaka savj sajuusmu par kuces galvu un skaistumu. Un es visu laiku nevareeju saprast,kaapeec es tur neko skaistu neredzu? Nagi niez uzrakstiit vienu no nepopulaarajiem komentaariem,bet lai nu paliek. Ja kas,man paraadaas divi shaada tipa sunji,viens ir Krievijaa un otrs es jau vairs neatceros no kurienes. Vajadzees apskatiities vai nav rada gabali un shos vaardus vai sunju krustojumu no savas "mans naakamais rotveilers" listes izsviitrot.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 23 Oct 2014, 11:30

Mani viss vairāk nošokēja paša audzētāja sajūsma...kas ar viņu noticis???? :jaut:

Par šo kucēnu FB bija pāris simti sajūsmas komentāru....
Image

Šī problēma ir pēdējā laikā ļoti izplatīta, bet audzētāji(arī LV) to nevēlas redzēt lai vismaz pacenstos tikt no tā vaļā.
Image
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Barito » 23 Oct 2014, 14:40

Jēziņ, es gan no rotveileriem neko nesaprotu, bet tiešām, tiešām, tiešām, cilvēki jūsmo par bildēs redzamo??????? Un pēdējā bildē tas suns ir vnk garššššššš. Pieliec vēl puskorpusu un būs 2 rotveileri! Tas man, cilvēkam no malas, izskatās dīvaini. Pat prātā nenāca, ka arī šo šķirni var skart "uzlabošanas" sērga.
User avatar
Barito
Junior
Junior
 
Posts: 557
Joined: 13 Jan 2010, 14:39
Location: Rīgas rajons

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby ievish » 23 Oct 2014, 14:51

Barito wrote: Un pēdējā bildē tas suns ir vnk garššššššš. Pieliec vēl puskorpusu un būs 2 rotveileri!


Ne tikai garšs! Kādas viņam ir kājas! Skrienot locītava pakaļkājai pie zemes skaras...
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 23 Oct 2014, 15:37

ievish wrote:Ne tikai garšs! Kādas viņam ir kājas! Skrienot locītava pakaļkājai pie zemes skaras...

Atsperas ar pilnu pēdu, toties stilīgi! :dejosuns:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby lauva » 23 Oct 2014, 23:21

Manaa skatiijumaa tas ir taads friiku shovs,par kuru daudzi neviltoti juusmo. Un es tikai sezhu un nesaprotu,a par ko tur jaajuusmo? Taas mazaas galvas un garie kakli,liiki shkjiibaas muguras un garaas kaajas ar neizprotamajiem lenjkiem,saspiestaas FB galvas,utml. Um ja ieragu kaadu sakariigu suni,vnk nevaru noticeet. Man liekas,ka kaut kad atpakalj mums bija saruna par to,ka pilniigi to sunju bildes tiek saglabaatas kompii mapee ar nosaukumu "friiki". Ir jau taa stulbi kaut ko taadu teikt par dziivu radiibu,bet nu c'mon! Breedings saakaas lai uzlabotu sunju izskatu un,galvenais,dziives kvalitaati,nevis lai to sachakareetu...
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Līga S. » 24 Oct 2014, 07:50

lauva wrote: Breedings saakaas lai uzlabotu sunju izskatu un,galvenais,dziives kvalitaati,nevis lai to sachakareetu...

"Kādam patīk māte, kādam meita", bet par dzīves kvalitāti šajos gadījumos diez vai kāds aizdomājas. Redz ir cilvēki, kam tas liekas - wow...! Un trakākais, ka ir eksperti, kam tas arī šķiet COOL un, ja tādi suņi uzvar izstādēs, tad rodas jautājums - kam domāts un priekš kam vajadzīgs ir šķirnes standarts?????? :jaut: ;(
User avatar
Līga S.
Baby
Baby
 
Posts: 64
Joined: 27 Jul 2011, 07:11
Location: Stopiņu novads

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby ibika » 24 Oct 2014, 08:01

lauva wrote:Breedings saakaas lai uzlabotu sunju izskatu un,galvenais,dziives kvalitaati,nevis lai to sachakareetu...


Manuprāt audzētājiem būtu nevis nemitīgi kas jāuzlabo, bet gan jāturas pie šķirnes standarta, tikai daži par to ir aizmirsuši.
ibika
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 13 Jan 2010, 12:54

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Creme de la Creme » 24 Oct 2014, 11:38

Ja es šo suni redzētu ''dzīvajā,, es nodomātu - jauktenis :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Zirneklis » 25 Oct 2014, 09:20

Rotveileram pakaļkāju leņķi kā "modernajiem" VASiem!!! Tūlīt jau muguras arī ies uz leju, līdz ar to arī saprāts un veselība... :o Pilnīgs sviests!!! :lamajas: Šķirņu "selekcionāru" neprātam nav robežu... :x
User avatar
Zirneklis
Baby
Baby
 
Posts: 42
Joined: 24 Jan 2010, 14:21
Location: Liepāja

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Bafija » 25 Oct 2014, 10:36

peec jociigas z"hiraffrottweiler" izskataas :( skumji :( kas notiek ekspertu un audzeetaaju galvaas? :pilnmeness:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Eskimo » 25 Oct 2014, 22:30

KR, kas ir vinjas teevs?
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Korland Rein » 27 Oct 2014, 09:38

Eskimo wrote:KR, kas ir vinjas teevs?

Leroy van Haysherak

http://www.vonhauseleroy.com/stallone-a ... eiler.html
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Rotveileri / Rottweiler

Postby Flips » 05 Aug 2016, 20:46

Labdien!

Manā īpašumā ir rotveilers, kura vecums ir 1 gads un 9 mēneši, puikas svars ir 37kg, kas neatbilst rotveilera normālajam svaram. Aktīvs, augstu lec, bez jebkādām problemām.

Situācija sekojoša - vāja ēstgriba. Tagad tiek barots tikai ar jēlu gaļu vai reizēm apceptu olīveļļā. Ja es aizeju uz ctirgu un atstiepju mājās piem. vistu, tītaru, tītara sirdis, liellopa sirdis, liellopa aknas tad vienīgais, ko viņš no visa šī akceptēja, ir liellopa sirds. Tās ir tādas mokas ar viņu... Neko negrib ēst, nekas viņam nepatīk, retu reizi gadās tā, ka garšo kkas.. Gaļās iekšā maisu dārzeņus, kas sarīvēti uz smalkās rīves (burkāni, bietes, spināti u.c.).

Neviens cilvēks ar ko esmu runājis (cilvēki no malas, vets, farmaceiti utt) nevar atbildēt uz to kāpēc suns ir tik viegls savam vecumam. Viņa vecāki bija milzīgi, nekas nenorāda uz to, ka viņš varētu būt jauktenis, pilnīgi viss kā normālam rotveileram.

Tagad uzliku viņam slodzi un sāk parādīties reljefaināks ķermenis, sāk augt muskuļi un izskatās, ka mēneša laikā ir pieņēmies svarā par 1kg, kas jau priecē.

Runājot par uzturu, tad, ko jūs domājat par gorilla max - https://www.amazon.com/GORILLA-Protein- ... supplement vai kādiem citiem produktiem no šī brenda, kas varētu palīdzēt uzaudzēt muskuļu masu? - !!!!Uz šo rindkopu, lūdzu, atbildēt tikai cilvēkus, kas ir kompetenti!!!!

Treniņi - Mēs lecam pa blokiem, suns var uzlēkt 2.5m+ augstumā, tas arī ir viss, ko mēs Rīgas centrā šobrīd varam nodrošināt, bet tuvākajos plānos ir nopirkt vilkšanas sistēmu, lai trenētu vilkmi, kas varētu nostiprināt puikas priekšpuses muskulatūru. Ja Jums ir zināmi, kādi labi slodzes vingrinājumi, tad droši iesakat!

Manos plānos nav suni pārtrenēt, pārbarot vai vēl sazin ko neatbilstošu ar viņu izdarīt. Plānā ir tikai panākt normālu, adekvātu rezultātu!

Paldies visiem, kas ziedoja savu laiku lasot šo tekstu un paldies arī visiem (ja tādi būs), kas iesaistījās šajā diskusijā!




Image
Flips
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 20 Jun 2016, 13:59

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 30 guests