stāsts par punduršpicu

Want to Buy a Dog

Re: stāsts par punduršpicu

Postby BaibaB » 28 Oct 2012, 12:17

čība wrote: bet tā summa priekš tāda gadījuma tiešām šķiet mazliet pārāk sālīta.

tieši tāpēc, ka runa bija par 1000 EUR, vajadzēja tomēr drusku domāt ar galvu PIRMS un nevis samaksāt summu un sākt domāt PĒC TAM.
mani vienmēr izbrīna situācijas, kad cilvēki vieglu roku noskaita ievērojamas summas un tikai pēc tam viņi atrod gan internetu, gan suņi.lv, un tikai tad sāk uzdot jautājumus - par summu, par ciltsrakstiem, par šķirnīgumu. :kompisbietee:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 28 Oct 2012, 12:29

BaibaB wrote:
čība wrote: bet tā summa priekš tāda gadījuma tiešām šķiet mazliet pārāk sālīta.

tieši tāpēc, ka runa bija par 1000 EUR, vajadzēja tomēr drusku domāt ar galvu PIRMS un nevis samaksāt summu un sākt domāt PĒC TAM.
mani vienmēr izbrīna situācijas, kad cilvēki vieglu roku noskaita ievērojamas summas un tikai pēc tam viņi atrod gan internetu, gan suņi.lv, un tikai tad sāk uzdot jautājumus - par summu, par ciltsrakstiem, par šķirnīgumu. :kompisbietee:


Tas jau jā - tāpēc arī saku, ka ir pārāk maz informatīvas kampaņas. Ir vairāki raidījumi, kuros runā par kucēniem, kaķēniem, bet neviens nerunā par to, kas ir svarīgi iegādājoties kucēnu.

Bet nepievēršoties tam, ka tas ir kucēns, tik un tā uzskatu, ka šajā gadījumā prece tika pārdota ar viltu, t.i. negodprātīgi. Un tas nav gluži nesodāms pasākums.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby maksis » 28 Oct 2012, 17:47

čība wrote:uzskatu, ka šajā gadījumā prece tika pārdota ar viltu, t.i. negodprātīgi.

Man laikam šoreiz roķene norauta, tāpēc paskaidro tiem, kas bremzē - kur tieši izpaužas viltus? :jaut:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: stāsts par punduršpicu

Postby čība » 28 Oct 2012, 18:16

maksis wrote:
čība wrote:uzskatu, ka šajā gadījumā prece tika pārdota ar viltu, t.i. negodprātīgi.

Man laikam šoreiz roķene norauta, tāpēc paskaidro tiem, kas bremzē - kur tieši izpaužas viltus? :jaut:


Ja tika stāstīts, ka varēs stāties jebkurā klubā, ka viss ir baigi oki doki, tikai par dokumentiem jāpiemaksā - nu neatbilst tas patiesībai. Jā, pircējs arī nav bijis gudrs, bet arī pārdevējs nav bijis godprātīgs. Ja jau pati saimniece ir nolēmusi to visu tā neatstāt, tad redzēsim kā viss izvērtīsies.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby murkata » 28 Oct 2012, 18:23

es saprotu tā: kucēns tika paardots kaa izcils shkirnes paarstaais, bet ar "jums tachu tos papiirus nevajag" piebildi.
pirceejs noteikti teica, ka taa buus daavana. domaju,ka pardeeejs saprata, ka tas ir cilveeks "parastais"...
kad radaas jautaajums par papiiriem, paardeveejs saprata, ka jekura kluba dokumentus arii par 100E nedabuusi un saakaas kashkis. par dokumentiem, kurus dabuut principaa shim kuceenam nevar.

un veel ausis nestaav...
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: stāsts par punduršpicu

Postby karalislauva » 06 Dec 2014, 02:49

Izlasīju visu diskusiju no A līdz Z un esmu šokā, cik viegli ir apkrāpt topošos suņiniekus-amatierus (tuvākajā nākotnē es arī būšu viens no viņiem).
It sevišķi to stāstu par skoču un viņa sakodienu.. Man nekad neko pārbaudīt pašai nebūtu ienācis prātā un uzticētos audzētājam..
Un es aizdomājos, ka laikam jau, ja gribas izstādes un pārošanasm tad tam ir jāpieiet ļoti nopietni - no vecāku un priekšteču līniju izpētei līdz kādam kas apmāca, kas tieši konkrētajai šķirnei pērkot jāskatās - kādi testi, pārbaudes, kādas cietības jābūt spalvai, kādi var būt trūkumi u.t.t. Baigā zinātne

Tagad palika bail pirkt - Latvijas sistēma nav sakārtota, ārzemju nepārzinu un man var "iesmērēt" ar viltus doķiem. Nu kucēns nebūs mazāk mīļš, bet gribētos, lai ir klubā un, iespējams, piedalīties izstādēs..
Nomieriniet mani!
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: stāsts par punduršpicu

Postby pixy » 06 Dec 2014, 08:45

Ja pirksi LKF reģistrētā audzētavā vai, painteresējoties konkrētās šķirnes vai reģiona klubā par audzētāju, kam metiens (uzprasīsi audzētājam, kādā klubā viņš ir un pēc tam pārbaudīsi), uzzināsi, ka šis cilvēks tur patiešām ir biedrs un metiens reģistrēts, nekāda šausmīgā apkrāpšana nenotiks. To, ka kucēns 100% neizaugs par "brāķīti", negarantēs neviens, bet visus priekšnoteikumus, lai tā nenotiktu, audzētājs izpildīs. Un Tev tak ir brīnišķais forums, kurā Tevi nobiedēs, nomierinās un izklaidēs, kā nu kurš māk :kanepe: . Nomierināju? :D
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: stāsts par punduršpicu

Postby Linda B. » 06 Dec 2014, 12:40

LKF,manuprāt,ir gana sakārtots.Vajag audzētājam prasīt,kurā klubā sastāv,zvanīt uz šo klubu un jautāt vai tāds metiens pie tāda cilvēka tiešām ir. Obligātās veselības pārbaudes iekš LKF būs veiktas visiem,citādi nemaz neļauj pārot.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: stāsts par punduršpicu

Postby karalislauva » 06 Dec 2014, 15:32

Ok,Linda B., pixy nomierinājāt. :kanepe: Turpinu lasīt forumu with peace :stiligs2:
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Previous

Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests