Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 06 Feb 2015, 16:49

Fleurie wrote:Hmm man nobloķēta tā lapa nez kapēc.. :jaut:


Reizēm no kaut kādiem provaideriem krievu lapas mēdz bloķēties. Skat. pm ;)
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 06 Feb 2015, 17:21

Laba klikerapmācības grāmata ir pieejama arī latviski, vajag tepat forumā sameklēt, kur pie apmācības ir topiks par klikerēšanu un tur ir links. Brīdī, kad atskan klikeris, vajag suni laist vaļā, jo ir jādod apbalvojums - obligāti. Mazs suns nesapratīs, ka jāturpina vingrinājums un arī nemaz nevajag. Jo tā būtība ir saistē - klikeris, uzslava un kārums vai spēle. Jo klikeris tikai nofiksē kaut ko, par ko saimnieks ir apmierināts, tā pati par sevi nav nekāda balva.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 06 Feb 2015, 19:23

pixy wrote:Laba klikerapmācības grāmata ir pieejama arī latviski, vajag tepat forumā sameklēt, kur pie apmācības ir topiks par klikerēšanu un tur ir links. Brīdī, kad atskan klikeris, vajag suni laist vaļā, jo ir jādod apbalvojums - obligāti. Mazs suns nesapratīs, ka jāturpina vingrinājums un arī nemaz nevajag. Jo tā būtība ir saistē - klikeris, uzslava un kārums vai spēle. Jo klikeris tikai nofiksē kaut ko, par ko saimnieks ir apmierināts, tā pati par sevi nav nekāda balva.


Ā nu skaidrs, tad klikšķis arī nozīmē - Paldies, viss kārtībā, vari būt brīvs :D :)
Jāpatrennējas.
Šodien, kad abi esam pa darbu, atstāju bērnu māsas uzraudzībā - ēst pusdienslaikā iedot + pačurināt izvest. Rezultātā redzu, ka mani tomēr viņa vismaz drusku respektē. Esot piečurājusi dīvānu, laukā neko neesot darījusi, kaut arī esot stundu staigājušas. Un tikko ienākot istabā peļķe un čupa priekšā. (Ticu, ka māsai galīgi vnk nav pieredzes ar suni) Kad mēs esam mājās viņa tiek izvesta laukā vajadzīgajā momentā un nekas tāds viņai nesanāk izdarīt. Sāku apsvērt domu vnk, kad sanāk mums abiem ar draugu strādāt (mums maiņu grafiki) vnk atstāt visu kā ir bez laukā vešanas. Bet sirds sāp, ka jāatstāj bez pusdienām. Māsa dzīvo citā pilsētā un mācās vel, un ne es ne draugs no darba "izskriet" nevaram, jo jābūt visu laiku uz vietas. Tādas dienas gadīsies vienu dienu divās nedēļās. Pārējā laikā esam vai nu es vai viņš mājās. Būri gan es kategoriski negribu savās mājās redzēt.. :(
Kā labāk bērnam būtu? Atstāt ēst no rīta tā pavairāk, lai var ēst cik gribās, vai tomēr viņa var bez vienas ēšanas reizes iztikt?

Un vel niķis parādījies ir piečurāt savu gultu, mūsu gultu, dīvānu un visu, kas ir mīksts. Kauninu viņu un traucēju viņai to darīt, bet viņa ta ka par spīti. Un dīvānā viņu nevar nekādīgi izmācīt negulēt. Tur viņa vnk ignorē un lec tik iekšā. Sāk pārbaudīt robežas. Saprotu, ka var gadīties peļķe istabā, bet tas tiešām ir jādara tikai uz mīkstajām mēbelēm un tikai cilvēku klātbūtnē? Kā cīnīties?
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 00:16

Fleurie wrote:Šodien, kad abi esam pa darbu, atstāju bērnu māsas uzraudzībā - ēst pusdienslaikā iedot + pačurināt izvest. Rezultātā redzu, ka mani tomēr viņa vismaz drusku respektē. Esot piečurājusi dīvānu, laukā neko neesot darījusi, kaut arī esot stundu staigājušas. Un tikko ienākot istabā peļķe un čupa priekšā. (Ticu, ka māsai galīgi vnk nav pieredzes ar suni) Kad mēs esam mājās viņa tiek izvesta laukā vajadzīgajā momentā un nekas tāds viņai nesanāk izdarīt. Sāku apsvērt domu vnk, kad sanāk mums abiem ar draugu strādāt (mums maiņu grafiki) vnk atstāt visu kā ir bez laukā vešanas. Bet sirds sāp, ka jāatstāj bez pusdienām. Māsa dzīvo citā pilsētā un mācās vel, un ne es ne draugs no darba "izskriet" nevaram, jo jābūt visu laiku uz vietas. Tādas dienas gadīsies vienu dienu divās nedēļās. Pārējā laikā esam vai nu es vai viņš mājās. Būri gan es kategoriski negribu savās mājās redzēt.. :(
Kā labāk bērnam būtu? Atstāt ēst no rīta tā pavairāk, lai var ēst cik gribās, vai tomēr viņa var bez vienas ēšanas reizes iztikt?

Un vel niķis parādījies ir piečurāt savu gultu, mūsu gultu, dīvānu un visu, kas ir mīksts. Kauninu viņu un traucēju viņai to darīt, bet viņa ta ka par spīti. Un dīvānā viņu nevar nekādīgi izmācīt negulēt. Tur viņa vnk ignorē un lec tik iekšā. Sāk pārbaudīt robežas. Saprotu, ka var gadīties peļķe istabā, bet tas tiešām ir jādara tikai uz mīkstajām mēbelēm un tikai cilvēku klātbūtnē? Kā cīnīties?


Mazliet pretrunīgi Tev te ir sanācis :rej:
Manuprāt, prātīgāk būtu sākt ar nokārtošanos ārā un tad arī māsa varēs to pa dienu izdarīt. Savādāk sanāk, ka itkā prasat to darīt ārā, bet tajā pašā laikā, nedodat iespēju to izdarīt (dienās, kas abiem sakrīt darbi). Bez ēdiena tādam mazam iztikt būtu vieglāk kā bez nokārtošanās. Ja tik reti sakrīt kopīgas darba dienas, varbūt ir vērts mēģināt samainīt vienu vai otru grafiku, lai izpaliktu tā "tukšā" diena :)


Stafistu te maz, bet tā kā te iekomunicējas arī citi, pajautāšu tepat - ar ko lai nodarbina sevi un suni? :pukudupsis: Suns vēl ir juniors, tā kā baigās slodzes mums nederēs :) Savā galvā fantazēju, kā pavasarī sāksim ar riteni braukt :dejo:

Pie reizes - kur meklēt info par orientēšanās sacensībām - kopā ar suni?
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 09 Feb 2015, 08:41

viņa vnk ar māsu neko laukā nedara. :D bet nu tas tik ziemā, kad nevar izskriet. Pavasarī būs, kas var palaist vismaz uz pus stundu prom.


Hmm, par slodzēm - Aportiņu varat mācīties, tas ar diezgan nogurdina, it īpaši, ja māki kociņus tālu mest vai bumbiņu, tad skriešana jaunietim diezgan sanāk. (ja protams viņam interesē) :D
Pie riteņa neiesaka skriet kamēr nav pilnīgi izaudzis. Jo suns nevar kontrolēt savu atpūtas laiku, tā ir bišķi pa lielu slodze. To labāk ap pus otru gadu vai pa bišķim no gada. Tā ir baigā slodze locītavām un tad var sanākt visādi. :sajucis: Nu jā vasarā būs daudz iespējas, tagad ir kā ir. Ja ir interese, varbūt kādas Agility nodarbības varat paprovēt.

Gan jau bišķi pa vēlu sākt gatavoties bet reku ir par to orientēšanos:
http://www.delfi.lv/izklaide/dabas-brin ... d=44192763
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 09 Feb 2015, 09:33

Fleurie wrote:viņa vnk ar māsu neko laukā nedara. :D


Un, ja māsa pavada laukā ilgāku laiku? Vienkārši neiet iekšā, kamēr bērns nav nokārtojies? Protams, tad apģērbt vajag.

Slodzes - triku mācīšana suni ļoti nogurdina, tieši tā psiholoģiskā slodze. Pilns youtube ar triku pamācībām.
Bumbiņas/aporta mētāšana, ja ir vieta, kur to darīt, arī ir lieliska liekās enerģijas nosišanai. Regulāras pastaiga pa mežu, jūru bez pavadas, kad suns izskrienas un sevi nodarbina, arī ir laba slodze.

Pie velīša ātrāk par gadu likt nekādā gadījumā nevar. Tik masīvai šķirnei kā stafam, varbūt pat labāk nogaidīt līdz pusotram gadam. Kad suns sāk skriet pie velo, jāsāk ar maziem gabaliem, pakāpeniski audzējot slodzi, lai organisms, muskuļi pierod. Cik lielas slodzes stafam likt, nemācēšu pateikt, to varbūt pameklēt angliski netā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Vendeta » 09 Feb 2015, 11:24

Kā cīnīties?
- Jūs taču nevēlaties izmantot ļoti labu, efektīvu un parbaudītu metodi:
Būri gan es kategoriski negribu savās mājās redzēt..

Kāpēc cilvēkiem ir tādi aizspriedumi pret būri - vai labāk ir dzīvot piečurātā istabā ar piečurātām mēbelēm? Man ir bijusi tāda situācija ar vienu no manām kucēm - būris izrādījās vienīgais risinājums, sunim nekāda psiholoģiskā trauma nav nodarīta (tas pats būris tagad stāv vaļā un ir uz izķeršanu - mājīga vietiņa, kur noslēpties no pārējiem un pagulēt).
Vēl viena no manām meitenēm arī bija pasākusi nokārtoties mājās, pēc pastaigas (kādreiz staigājām pat 1,5-2 stundas). Ļoti palīdzēja komandas "pačurāt" iemācīšana - tajās retajās reizēs, kad tas notika ārā, suns tika ļoti slavēts un cienāts, un citādi lutināts :estevisamilosu: Toties pēc tam vairs nebija problēmu ar nokārtošanos nepazīstamās vietās (dažām kucēm ar šo mēdz būt grūtības).
User avatar
Vendeta
Puppy
Puppy
 
Posts: 407
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:17

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 13:26

Tieši tā - lai staigā līdz to izdara. Ja visu pastaigas laiku ciešas, tad protams, tas notiek uzreiz pārnākot.
Jā, piekrītu arī par "komandu" pačurāt. Mums tas ļoti labi noderēja pirmo reizi uz prāmja - kaut arī tas ir uz klāja, tomēr grīdas segums utt un suns spēja nokārtoties tikai pateicoties "pačurā". Kā arī ērti citos garos pārbraucienos, kad ir "zaļās pieturas", vispirms jāizdara kas darāms, nevis jāošņājās un jābolās par svešu vietu :)

Sunim pavasarī būs gads un tā kā pati neesmu nekāds dižais sportists, tad par slodzes samērību neuztraucos :)

Agility gribētu, bet lai mēs tiktu uz Rīgu uz nodarbību, mums tam ir vajadzīga visa diena. Katrā virzienā 200+ km, plus nodarbību laiki parasti ir pakārtoti strādniekam parastajam.. Kkur garāmejot esmu redzējusi, ka gribēja saorganizēt arī Liepājā nodarbības, bet nezinu kā tas beidzās. Bet, esam atvērti meklēt risinājumu, ja būtu kāds instruktors, kas būtu ar mieru regulāri doties izbraukumā uz Liepāju. Teorētiski būtu arī vieta, praktiski - drošvien šis tas stipri būtu jāpielāgo - nezinu, nav ne mazākās nojausmas.

Pilnīgi piekrītu Vendetai par būti. Arī es pirms suņa nonakšanas mājās biju kategoriski pret (laigan būris man bija vēl pirms suņa, bet tas bija kaķu ceļojumama pa pasauli :D ). Klīstot pa pasauli, šur tur ir vajadzība pēc viņa kaut vai tikai uzrādīšanai. Bet šobrīd ir tā, ka ja būris stāv sastellētā veidā sunim pieejamā vietā, viņš to izvēlas par savu guļvietu. Ta pat arī bija periods, kad mašīnā brauca būrī, jo bija pasācis dīrāt bagažnieku :histerija: Par laimi lielu skādi nenodarīja, bet skats gan krietni pabojāts...

Koki, mantas, bumbiņas - jā, nav problēmu, vieta ir un to arī daram. Tā pat arī pastaigas gar jūru, pa pļavām, retāk arī pa mežu.

Uz trikiem skatos diezgan ..hmm... pat nezinu kā to nosaukt. Pagaidām man tas liekas diezgan truli. Varbūt vajag sākt lai viedoklis mainītos :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 13:28

Fleurie wrote:Gan jau bišķi pa vēlu sākt gatavoties bet reku ir par to orientēšanos:
http://www.delfi.lv/izklaide/dabas-brin ... d=44192763


Ir gan par vēlu - jo tas ir pagājušā gada raksts :jautri:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 09 Feb 2015, 13:54

Orientēšanās ir pāris reizes gadā, tā kā - jāseko līdzi infai. LV tas nav regulārs sporta pasākums. Bet var sākt nodarboties ar cilvēku orientēšanos un suni ņemt pavadā līdzi.

Alpina wrote:Uz trikiem skatos diezgan ..hmm... pat nezinu kā to nosaukt. Pagaidām man tas liekas diezgan truli. Varbūt vajag sākt lai viedoklis mainītos :D


Kāpēc truli? Tas ļoti attīsta suņa domāšanu, jo vairāk trikus mācās, jo vairāk suns iemācās strādāt, paliek apķērīgāks. It īpaši jaunam sunim tas palīdz iemācīties domāt. Daudzi triki, kā, piem., sēdēšana uz pakaļkājām, dažādas darbības ar pakaļkājām, attīsta suņa muskulatūru, koordināciju. Te, piem., viens ļoti labs youtube kanāls par apmācību un trikiem: https://www.youtube.com/user/kikopup/videos


Par būri pievienojos pārējiem - tas daudzko atrisina. Un nav nežēlīgi pret suni. Tas ir stereotips, kas dzīvo cilvēka galvā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 09 Feb 2015, 14:16

tad kad esam mājās, tad jau viņa būrī nesēdēs tāpat. Un čurā uz mēbelēm tikai tad, kad kāds redz. Tur tā lielākā problēma.
Tā vienai pašai viņai nav problēmas paciesties, vai nu arī ja nu galīgi nevar paciesties tad peļķe ir uz grīdas un nekur citur. Pa nakti tāpat visu nakti noguļ un kad pa nakti viņai ļoti gribas, tad smilkst un tiek laukā izvesta. Līdz ar to būrim vnk neredzu jēgu. + viņš priekš stafa jāpērk milzīgs un līdz ar to aizņem daudz vietas. Viņas gultiņa stāv priekšā gaismas slēdzim līdz ar to, būris traucē tik. Un problēmu tāpat neatrisina.
Bet ar māsu laukā ciešas līdz tiek istabā. Nevaru jau viņai arī prasīt visu dienu pa lauku dzīvot. Ziema tak un laiks ir ieplānots tik cik ir no autobusa līdz autobusam. (apm stunda)

Alpina, agility laukums ir arī mums Saldū. Sākuma treniņiem noteikti der + te brauc no Skrundas kinoloģe, varbūt te var kaut ko sabīdīt, ja vajag varu kontaktus noskaidrot. Tomēr pusceļš nekā Rīga.
Miskūzī par to orientēšanos :D ieraudzīju februāri un pat neiedomājos gadu paskatīties :D
Vēl var par kanikrosiem painteresēties, bet tā ar ir par lielu slodzi vel jaunam suņam. Zinu, ka tepat foruma Jatas suņi piedalās.
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 14:30

Jā, par kanikrosu jau skatījos :) Temējam uz bērnu ditanci :) Ja viss saliksies pa plauktiņiem kā nākas, šogad iemēģināsim :) Gadiniekam arī tie 700m neko neskādēs :)

Mani tieši instruktors interesē vispirms. Līdz plikam laukumam, vispirms ir kaut kas jāsaprot ko un kā darīt :) Arī pusceļš laika ziņā daudzko paņem. Bet instruktors Skrundā ir pat vēl labāk :) Padalies ar kontaktiem :) Un kādas atsauksmes?

Zinu, ka nav regulāri, bet klusībā cerēju, ka ir kāda info, ko meklējot esmu palaidusi garām :) Meklēju un cenšos sekot līdzi jaunumiem, tikai nav to jaunumu :D

Paldies, argumens par domāšanu, pieņemts :flirts: Tpc jau uzreiz pieminēju, ka varbūt vaina ir tikai pašā sākšanas procesā - jāņem un jādara :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 09 Feb 2015, 15:38

Alpina, Liepājā ir vesela kompānija, kas ar suņiem gan paklausību darbojas, gan ar kanisterapiju ņemās. Sameklē tepat IngarsGu, sakontaktē un domubiedri darbam ar suni garantēti :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 19:10

pixy wrote:Alpina, Liepājā ir vesela kompānija, kas ar suņiem gan paklausību darbojas, gan ar kanisterapiju ņemās. Sameklē tepat IngarsGu, sakontaktē un domubiedri darbam ar suni garantēti :) .


Jā, esmu dzirdējusi :)
Bet katrā ziņā paldies, par info :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 09 Feb 2015, 19:19

Alpina wrote:Jā, par kanikrosu jau skatījos :) Temējam uz bērnu ditanci :) Ja viss saliksies pa plauktiņiem kā nākas, šogad iemēģināsim :) Gadiniekam arī tie 700m neko neskādēs :)

Mani tieši instruktors interesē vispirms. Līdz plikam laukumam, vispirms ir kaut kas jāsaprot ko un kā darīt :) Arī pusceļš laika ziņā daudzko paņem. Bet instruktors Skrundā ir pat vēl labāk :) Padalies ar kontaktiem :) Un kādas atsauksmes?

Zinu, ka nav regulāri, bet klusībā cerēju, ka ir kāda info, ko meklējot esmu palaidusi garām :) Meklēju un cenšos sekot līdzi jaunumiem, tikai nav to jaunumu :D

Paldies, argumens par domāšanu, pieņemts :flirts: Tpc jau uzreiz pieminēju, ka varbūt vaina ir tikai pašā sākšanas procesā - jāņem un jādara :)


uzraksti draugos Ruta Samsonova. Man tel nr ar bij bet nezinu vai tas vel ir jo mežonīgi vecs. cik zinu, viņa ar saviem suņiem visādās sacensībās ceļ diezgan labas vietas. Skrundā viņai skoliņa bija vai vel ir un tagad uz Saldu ar braukā.

A kā ar tiem kanikrosiem ir? Nav tā ka jaunu suni sabojā un arī pie parastās pavadas viņš sāk vilkt? Kanokrosos jau tās saites tādas gumijainas un sanāk, ka suns velk saimnieku. Vai arī es maldos? Neesu mēģinājusi tā skriet.
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 09 Feb 2015, 19:42

Alpina wrote:Jā, esmu dzirdējusi
Bet katrā ziņā paldies, par info
Sevišķi entuziastiski neizklausās :D . Kāpēc? Cilvēki ar dažādu šķirņu suņiem, mēdz piebraukt paklausības instruktors no Rīgas, konsultējas ar dresetajs. Nav jau obligāti, bet, ja Tu gribi ar savu suni darboties, tādi domubiedri ir zelta vērtē - visu ko var darīt, nav jau tikai blakus visu laiku jāsēž...
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 09 Feb 2015, 22:15

pixy wrote:Sevišķi entuziastiski neizklausās :D . Kāpēc? Cilvēki ar dažādu šķirņu suņiem, mēdz piebraukt paklausības instruktors no Rīgas, konsultējas ar dresetajs. Nav jau obligāti, bet, ja Tu gribi ar savu suni darboties, tādi domubiedri ir zelta vērtē - visu ko var darīt, nav jau tikai blakus visu laiku jāsēž...


Sēžu, lasu un tā arī nevaru saprast - kur ir problēma? Kas Tevi neapmierina manā atbildē?
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 10 Feb 2015, 06:45

Alpina wrote:Kas Tevi neapmierina manā atbildē?
Ne jau neapmierina - galu galā kāda man starpība, vairāk izbrīnīja, ka pat tā kā esi gatava doties uz Skrundu vai Saldu, lai gan, izrādās, zini, ka turpat Liepājā kaut kas notiek. Tātad ir kāds iemesls, kāpēc negribi viņiem pievienoties. Es Tevi drīzāk uzmundrināt gribēju, ka tur ir forši cilvēki un noteikti ir vērts ar viņiem sapazīties :) . Tev jau nav man jāatskaitas, dari kā gribi un vari pat neteikt, kāpēc tā vai savādāk - ar vārdu sakot, es painfUrmēju un liekos mierā :labipadarits: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 10 Feb 2015, 17:10

pixy wrote:
Alpina wrote:Kas Tevi neapmierina manā atbildē?
Ne jau neapmierina - galu galā kāda man starpība, vairāk izbrīnīja, ka pat tā kā esi gatava doties uz Skrundu vai Saldu, lai gan, izrādās, zini, ka turpat Liepājā kaut kas notiek. Tātad ir kāds iemesls, kāpēc negribi viņiem pievienoties. Es Tevi drīzāk uzmundrināt gribēju, ka tur ir forši cilvēki un noteikti ir vērts ar viņiem sapazīties :) . Tev jau nav man jāatskaitas, dari kā gribi un vari pat neteikt, kāpēc tā vai savādāk - ar vārdu sakot, es painfUrmēju un liekos mierā :labipadarits: .


Tā jau tas izklausās savādāk :)
Liepājā agility laukuma nav un kā jau iepriekš teicu, neesmu dzirdējusi, ka kādas iepriekšdzirdētas vēlmes kko iekustināt, būtu realizētas. Tas pats Ingars arī reiz gribēja iekustināt agility Liepājā - kā tas beidzās?
Tas ko piedāvāji - paklausība un kanisterapija - šobrīd man nav aktuāli. Paklausību apgūstam citur, bet līdz kanisterapijai man pašai ir jāizaug :D Tusiņa pēc gan labprāt :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby pixy » 10 Feb 2015, 19:39

Es nesapratu, ka Tu runā tikai par adžiliti, jo man ļoti liekas, ka tā Skrundas instruktore arī ar adžiliti nenodarbojas, nekad neesmu tādu cilvēku adžiliti aprindās dzirdējusi un redzējusi. Ventspilī ir adžiliti, bet tas, protams, tālu. Liepājai jāapzin savi entuziasti - jo vairāk ieinteresēto, jo lielākas iespējas kaut ko saštukot :) . Man šķiet, ka pagaidām tur nekas nenotiek, lai gan par jaunākajām vēsmām neesmu informēta.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron