Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 18 Feb 2015, 09:53

Ievish, nevienam nav noslēpums, ka LV tik un tā kupē un kupēs suņus, lai arī tas ir ar likumu aizliegts....drīzāk jau cietīs tieši suņi, jo tas tiks darīts pagrīdē....
Pieaugušam sunim nemaz vairs nav ieteicams kupēt, austiņas nepacelsies. Esmu redzējusi kupētus kucēnus, ne vienu vien reizi, nemaz tik traki arī nav, atiet no narkozes un dauzās tālāk. Protams, pirmās dienas austiņas jūtīgākas, iesāpas ja purina galvu, grib pakasīt, piesit kaut kur. Tikpat labi to varu salīdzināt ar sterilizācijas operāciju, tā pēc manām domām ir daudz nopietnāka iejaukšanās dzīvā organismā, bet to operāciju redz sludina pa labi un pa kreisi, redz humāna skaitās......vai tad tam suņam mazāk sāp?
LV un it kā Eiropā nav likumīgi...tik nezin kā Polija un vēl dažas valstis to apiet, tur pilns FCI suņu ar kupētām ausīm, arī izstāžu čempioni. Krievijā drīkst oficiāli kupēt, arī FCI (RKF) suņiem, ASV drīkst. Ja suni ņem no turienes, viņš būs kupēts un oficiāli. Tā nu diemžēl sanāk, ka Eiropa ir mazākā pasaules daļiņa, kur to darīt nedrīks, pārējie drīkst un dara.
Mans viedoklis ir, ka reiz šķirnē tā ir paredzēts jau daudzus gadu desmitus, tad kādēļ kaut kas jāmaina? Man ļoti patīk dobermaņi, bet dēļ šī aizlieguma, es uz dobi vairs nemaz paskatīties nevaru, nekupēts - tāds putnu suns vien ir....
tas ir mans personīgais viedoklis un strīdēties tālāk par šo tēmu negribu, jau gana daudz runāts :) lLi arī pašai ir nekupēts suns ar perfektām austiņām, man labāk patīk kupētie...staffam pavisam savādāka izteiksme, galva savādāk izceļas, ja ir kupētas austiņas. :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 18 Feb 2015, 10:21

Es šeit negrasos uzsākt diskusiju par to, vai kupēt ir labi vai slikti. Bet, ja tas ar likumu ir aizliegts un netiek darīts maziem kucēniem, kā to pienākas darīt, tad priekš kam tas vispār jādara? Ja nepatīk nekupēts dobermanis, ņem citu šķirni vai pērc to Krievijā. Man arī viņi vizuāli nepatīk, bet tāpēc es nelegāli nekupētu suni.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 18 Feb 2015, 11:29

ievish wrote:Es šeit negrasos uzsākt diskusiju par to, vai kupēt ir labi vai slikti. Bet, ja tas ar likumu ir aizliegts un netiek darīts maziem kucēniem, kā tas pienākas darīt, tad priekš kam tas vispār jādara? Ja nepatīk nekupēts dobermanis, ņem citu šķirni vai pērc to Krievijā. Man arī viņi vizuāli nepatīk, bet tāpēc es nelegāli nekupētu suni.


Tā ir mūžīgā tēma. Bet par to likumu jēdzīgumu var diskutēt daudz un dikti, kaut vai, kapēc par marihuānas pīpēšanu var ielikt līdz pat 10 gadus cietumā, un tajā pašā laikā par izvarošanu piespriež nosacītu sodu.
Arī kūlu nelegāli dedzina, kaut cilvēki to ir darījuši no sen seniem laikiem. utt.

Bet nu nekupē jau sētas krančus, bet, lai būtu šķirnes vajadzīgais izskats. Manuprāt būtu jāatļauj noteiktu šķirņu sertificētām audzētavām kupēt kucēnus līdz noteiktam vecumam. Un pretī, lai liek vetārsta atzinumu, ka tas tika darīts droši un legāli. Bet nu tas neizslēgtu arī pagrīdes kupētājus, bet būtu stimuls pirkt suni ar papīriem.
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 18 Feb 2015, 14:24

Westminster Dog Show 2015, AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER uzvarētāji:
http://www.westminsterkennelclub.org/br ... ed=amstaff
video:
http://www.westminsterkennelclub.org/vi ... sljDa0sISt
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 19 Feb 2015, 08:24

Ja jums jānodzenā amstaffs īsā laikā, tad ir vajadzīgs PULLERS!
http://youtu.be/dRz3Ag1TY1A
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Māra » 19 Feb 2015, 13:18

magnola wrote:Westminster Dog Show 2015, AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER uzvarētāji:
http://www.westminsterkennelclub.org/br ... ed=amstaff
video:
http://www.westminsterkennelclub.org/vi ... sljDa0sISt



Video līdz galam nenoskatījos (jo sapratu, ka jāapskata taču visi kurti!!! :kanepe: ), tikai sākumā pavēroju suņus, kādi tie izskatās, domāju, kurš man vislabāk patīk. Ļoti arī nobrīnījos par veidu, kā to suņus izstāda, baksta un tirina, neizskatās pārāk patīkami. Tiešām ir TIK slikti, ja suns to galvu uz sekundi pagriezīs sāņus vai kāju izkustinās?
Tikai tikko FB ieraudzīju, kurš bija uzvarējis.. un pirms tam kā reiz nodomāju, ka šis jau nu noteikti būs pēdējā vietā. :kanepe: Jo, manuprāt(!), izskatījās visapaļākais un pofigistiskākais suns. Es tiešām esmu galīgi blonda :D Bet smuki sunči. Es būtu balsojusi par otro vai piekto suni. :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby seila » 19 Feb 2015, 13:44

:sarkstosa: Piedošanu par offtopiku, bet ir kāds links, kur var redzēt visu šķirņu vai vismaz grupu uzvarētājus (bildes)?
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 19 Feb 2015, 14:00

seila wrote::sarkstosa: Piedošanu par offtopiku, bet ir kāds links, kur var redzēt visu šķirņu vai vismaz grupu uzvarētājus (bildes)?

Tajā pašā lapā pa augšpusi paloožņā, tur var redzēt grupu uzvarētājus, pie katra arī bilde, arī par katru grupu video jābūt....

Māra, piektā ir kucīte, viņa dabūja BOS ;)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Māra » 19 Feb 2015, 14:02

magnola wrote:Māra, piektā ir kucīte, viņa dabūja BOS ;)


Tad jau ar mani vēl nav TIK slikti. :D Skaists suns.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 19 Feb 2015, 14:08

Māra wrote:
magnola wrote:Māra, piektā ir kucīte, viņa dabūja BOS ;)


Tad jau ar mani vēl nav TIK slikti. :D Skaists suns.

Viss jau tur pareizi, puikām jābūt muskuļainiem, spēcīgiem, bet kucītēm- sievišķīgām, viņas nedrīkst izskatīties kā suņi. Un tev, tev vienkārši savādākas uzbūves suņi tuvāki sirdij, to uzvarētāju ar kurtu nekādi nesalīdzināt, pilnīgi pretstati! :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 20 Feb 2015, 16:14

Gribu padalīties :)
Ar Stafiņiem gan sakara tikai tik, ka barība priekš viņa :D
Es jau saprotu, ka Skandināvija un Latvija ne tuvu nav salīdzināmas daudz un dažādos aspektos, bet vakardiena mani tomēr pamanījās pārsteigt - pozitīvi :)
Pirku sunim barību (kā jau te iepriekš runājām, gribēju no RC pāriet uz kaut ko, nezinu ko (izvēlejos Applaws), bet bija nupat nopirkts lielais RC maiss. Protams, līdzi man nav divi dažadi lielie maisi, bet tikai jau iepriekš nopirktais RC, ko šobrīd dodu 1:1 ar Applaws) - protams, kko papļāpājām ar pārdevēju, jo tīri ziņkāres pēc papētīju kas vēl viņiem piedāvājumā. Bet stāsts ne par to - pie kases, pārdevēja vēl piebilda, lai saglabājot pirkuma čeku un ja kaut kas nepatīk utt, lai nesot uzreiz atpakaļ! Salīdzinot ar

Alpina wrote:Šodien bija brīdis brīva laika un iegāju pāris veikalos pačolēt kas ir piedāvājumā. Vienā no veikaliem, kad pētīju, kas "lācītim vēderā", pārdevēja gana nejaukā tonī paziņoja, ka gaļa vispār nevienā barībā neesot vairāk kā 10-20%. Nemaz nerunājot par virkni citu repliku, ka es bez maz no marsa esmu nokritusi, ka dodu sunim RC un uzdrīkstos interesēties par kko citu.. :sajucis:


... nu labi, tur nav ko salīdzināt! :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 20 Feb 2015, 19:13

Alpina wrote:Gribu padalīties :)
Ar Stafiņiem gan sakara tikai tik, ka barība priekš viņa :D
Es jau saprotu, ka Skandināvija un Latvija ne tuvu nav salīdzināmas daudz un dažādos aspektos, bet vakardiena mani tomēr pamanījās pārsteigt - pozitīvi :)
Pirku sunim barību (kā jau te iepriekš runājām, gribēju no RC pāriet uz kaut ko, nezinu ko (izvēlejos Applaws), bet bija nupat nopirkts lielais RC maiss. Protams, līdzi man nav divi dažadi lielie maisi, bet tikai jau iepriekš nopirktais RC, ko šobrīd dodu 1:1 ar Applaws) - protams, kko papļāpājām ar pārdevēju, jo tīri ziņkāres pēc papētīju kas vēl viņiem piedāvājumā. Bet stāsts ne par to - pie kases, pārdevēja vēl piebilda, lai saglabājot pirkuma čeku un ja kaut kas nepatīk utt, lai nesot uzreiz atpakaļ! Salīdzinot ar

Alpina wrote:Šodien bija brīdis brīva laika un iegāju pāris veikalos pačolēt kas ir piedāvājumā. Vienā no veikaliem, kad pētīju, kas "lācītim vēderā", pārdevēja gana nejaukā tonī paziņoja, ka gaļa vispār nevienā barībā neesot vairāk kā 10-20%. Nemaz nerunājot par virkni citu repliku, ka es bez maz no marsa esmu nokritusi, ka dodu sunim RC un uzdrīkstos interesēties par kko citu.. :sajucis:


... nu labi, tur nav ko salīdzināt! :D


Es vispār lasīju, ka vetārsti tieši iesaka kombinēt dažādas barības sunčiem, jo katrā barībā ir savādāka olbaltumviela, un kombinējot barības, suncis saņem daudzveidīgākas olbaltumvielas, kas neļaujot pieļaut dažādas kaites :) Nezinu, cik patiesība, bet liekas jau, ka daudzveidība nevar nākt par sliktu.
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 24 Feb 2015, 11:36

Hmm ieraudzīju draudzenes stafu. Viņam ausis stāv kā zaķim, kad klausās kaut ko. Tas ir tā kā defekts, vai visiem slienas tās ausis augšā? Galīgi negribas, lai mans zvērs ir kā zaķis :D Nomieriniet mani lūdzu :D
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 24 Feb 2015, 12:42

Fleurie wrote:Hmm ieraudzīju draudzenes stafu. Viņam ausis stāv kā zaķim, kad klausās kaut ko. Tas ir tā kā defekts, vai visiem slienas tās ausis augšā? Galīgi negribas, lai mans zvērs ir kā zaķis :D Nomieriniet mani lūdzu :D


Pareizas ir uz saniem nokarenas "rozītē" (tādas kā Magnola Zipai un manam sunim (un, protams, vēl veselai virknei :D )) un kupētas. Itkā ir vēl viens nokareno veids, bet pie mums "neņem pretī" - uz priekšu.

Stāvas (kā, piemēram, VAS) un pilnībā nokarenas (piemēram, ZR) - nav "pareizas"
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 24 Feb 2015, 13:36

Fleurie wrote:Hmm ieraudzīju draudzenes stafu. Viņam ausis stāv kā zaķim, kad klausās kaut ko. Tas ir tā kā defekts, vai visiem slienas tās ausis augšā? Galīgi negribas, lai mans zvērs ir kā zaķis :D Nomieriniet mani lūdzu :D

Ja, mazajai austiņas sāk slieties stāvus vai viena no ausīm, viņas ir pareizi jāsaloka un jālīmē. Stāvas ausis vai nokārušās ausis ir defekts.
ir daudz informācijas googlē, pameklē pēc "tape rose prick ears":
http://youtu.be/2KCBFvZZHpc
http://youtu.be/1DKldExzbi0
http://youtu.be/EgpzUWuizAs
http://officialuncensoredhateraders.yuk ... OxfGk0cQ5s
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 25 Feb 2015, 00:44

magnola wrote:
Fleurie wrote:Hmm ieraudzīju draudzenes stafu. Viņam ausis stāv kā zaķim, kad klausās kaut ko. Tas ir tā kā defekts, vai visiem slienas tās ausis augšā? Galīgi negribas, lai mans zvērs ir kā zaķis :D Nomieriniet mani lūdzu :D

Ja, mazajai austiņas sāk slieties stāvus vai viena no ausīm, viņas ir pareizi jāsaloka un jālīmē. Stāvas ausis vai nokārušās ausis ir defekts.
ir daudz informācijas googlē, pameklē pēc "tape rose prick ears":
http://youtu.be/2KCBFvZZHpc
http://youtu.be/1DKldExzbi0
http://youtu.be/EgpzUWuizAs
http://officialuncensoredhateraders.yuk ... OxfGk0cQ5s


Paldies Tev liels, es jau domāju, ka dabūšu pa mizu par tādu domu, ka kaut kas ar ausīm jādara :D Viņai acīmredzami sāk ausis jau celties. Vēl tā kā tam kucēnam no video galīgi nav, bet bail, ka tādas paliks, jo dažbrīd kad paceļ galvu ausis stāv tā kā tam kucikam.
Cik ilgi apm jātur leikoplasti virsū?
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 25 Feb 2015, 10:24

Fleurie wrote:Paldies Tev liels, es jau domāju, ka dabūšu pa mizu par tādu domu, ka kaut kas ar ausīm jādara :D Viņai acīmredzami sāk ausis jau celties. Vēl tā kā tam kucēnam no video galīgi nav, bet bail, ka tādas paliks, jo dažbrīd kad paceļ galvu ausis stāv tā kā tam kucikam.
Cik ilgi apm jātur leikoplasti virsū?


Cik tev viņa tagad veca? Nofočē tā, lai var redzēt kā stāv austiņas. Varbūt var arī nelīmēt, ja nav tik traki, bet ik pa laikam tā kā pačubināt, pamasēt tās austiņas, ielocīt tajās vietās tā kā viņām ir jāstāv. Jāskatās pēc situācijas, protams, ja negrib zaķausi, ir kaut kas jādara :) tagad no galvas neatceros cik ilgi jālīmē, jo pašai nav nācies to darīt. Tas laikam atkarīgs no kucēna vecuma, no zobu maiņas, pameklē intrenetā, gan atradīsi. Katrā ziņā ,ja mani ,ka ceļ kādu augšā vai nepareizi tur, ir jālīmē, kādu nedēļu patur un tad skatās.

Atradu šādu frāzi, sanāk ka vislabāk to darīt ir pirms/zobu maiņas laikā, kamēr nav nostiprinājies skrimslis:
It really needs to be done more so during the teething stages if they are having ear issues. It doesn't work as well with pups over 6 months IMO. As for doing it for cropped ears it would be set differently
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 26 Feb 2015, 12:12

Vienu dienu bija ziema :pukudupsis:
Image
Image
Image
Image
Piedodiet par kvalitāti, bildēts ar telefonu un bija ļoti dūmakains ārā.. Saulainā laika bildes ir krietni labākas (iepriekšējās) :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 26 Feb 2015, 12:15

Forši priecājaties par sniegu! Mūsējā tāpat kaifo un lec katrai sniega pikai pakaļ :) Sniega tīrīšana ar Zipu vispār nav normāli iespējama, jo viņa aprej lāpstu un gaida, kad metīs viņai sniegu :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 26 Feb 2015, 12:30

magnola wrote:Forši priecājaties par sniegu! Mūsējā tāpat kaifo un lec katrai sniega pikai pakaļ :) Sniega tīrīšana ar Zipu vispār nav normāli iespējama, jo viņa aprej lāpstu un gaida, kad metīs viņai sniegu :aptracis:


Sniegs ir viņa vājība :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 14 guests