Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Dog Breeds

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby elijessi » 09 Dec 2014, 13:29

Siltā laikā ir peldēšana, lēkāšana pa viļņiem, skrējiens brīvajā.
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Stella » 27 Dec 2014, 14:23

Gada noslēgums ir klāt, un mūsu KVANTA Arabel Rex saņēma Latvijas Medību suņu kluba Hūberta balvu kā kluba gada labākais suns darba un izstāžu jomā, jau otro gadu pēc kārtas! :)

Vēlam visiem jaukas brīvdienas, priecīgus svētkus, veselību, izturību un panākumus Jaunajā gadā!

Image
User avatar
Stella
Junior
Junior
 
Posts: 615
Joined: 23 Jan 2010, 19:36
Location: Jelgavas novads

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Nora » 29 Dec 2014, 14:45

Stella, apsveicam Kvantiņu! Pelnīta balva!
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Ligita Logina » 29 Jan 2015, 15:12

Šodien mūsu bohēmistam Ungrejam 8 gadu jubileja.
Image
User avatar
Ligita Logina
Puppy
Puppy
 
Posts: 401
Joined: 24 Jan 2010, 21:51
Location: Rūjiena

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Nora » 30 Jan 2015, 09:49

Arī šajā tēmā Ugim daudz laimes dzimšanas dienā!!!
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby elijessi » 26 Feb 2015, 13:05

Džīno ir paaudzies!

Image
screencast
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby BlackElizabeth » 15 Apr 2015, 13:52

Sveiciens no Kimi, kurš nebūt nav pazudis, bet kārtīgi šobrīd gatavojas kamanu suņu sacensībām Lietuvā!

Image


Nedaudz par kamanu suņu sportu turpinu:

Klubs "RaceDog Latvia" organizē kamanu suņu sporta semināru - "KĀ?":
Ja Tev mājās ir suns (vai arī Tev ļoti patīk suņi).
Un Tev pašam patīk kustēties.
Tu esi nolēmis, ka Tevi interesē kamanu suņu sports.
Varbūt bikejorings vai canicross būs Tavs nākamais izaicinājums, lai kāptu pa uzvaras kāpnēm?

9. maijā notiks kamanu suņu seminārs, kurā apskatīsim
- ar ko sākt,
- ko īsti izvēlēties - bikejoringu vai kanīkrosu
- pareizs ekipējums un lielākās ekipējumu kļūdas
- kā trenēt sevi
- kā nepārslogot suni un kā zināt, kad ir par daudz
- sporta pārtika sunim un kādēļ to lietot
- tehnika
- jaunā treniņu metodika kamanu suņu sportā - kas sevi pierādījusi ar augstiem rezultātiem Eiropā.

Daudz video materiālu, informācijas un galvenais - reāli uzskates materiāli.
Tas būs tā vērts - piesakies!

Ps. Nesaki, ka Tavs suns nav domāts šim sportam. Šis sports ir domāts Tavam sunim (un Tev)!

Semināru vada: Ginta Elizabeth Kleinberga (C kategorijas treneris)
Organizē - "RaceDog Latvia"
Semināra dalībnieku skaits - 10 sportisti
Vieta - Rīga, "RaceDog Latvia" birojā
Cena - 15 eur, kluba biedriem 10 eur (ietver izdales materiālus)
Pieteikties līdz 1. maijam (ieskaitot) - racedoglatvia@gmail.com
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby beebee » 31 Jul 2017, 09:37

Image
beebee
Baby
Baby
 
Posts: 42
Images: 4
Joined: 18 Mar 2013, 12:49

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby beebee » 31 Jul 2017, 09:38

Ienācām palielīties :)
beebee
Baby
Baby
 
Posts: 42
Images: 4
Joined: 18 Mar 2013, 12:49

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Hooligan Balu » 04 Jul 2018, 11:45

Sveiciens no jauniņā! :dzimene:

Man te sanāca, ka gribēju ierakstīties šeit , bet izveidojās jauna tēma, atvainojos un ceru, ka admin pārvietos... :-)

Pievienošos jūsu diskusijai.
Mūsu ģimenei ir pievienojies suņupuika no Lietuvas Hooligans Balu , nu jau 4 mēneši jauns, nu jau Valmierietis, energisks un mīļš un burvīgi skaists. :sirsninas2:
Sākam apmeklēt suņuskolu, bet nu viņš mums ir. brīvdomātājs un blēdis :pastaiga:
Saimnieces mērķis ir iemācīt viņu smuki skriet blakus, pati eju vakaros skriet, tad nu gribu viņu kompānijā. Medības gan viņam nebūs pieejamas, kaut gan uz putniem viņš ir kā uzburts, pirmā pelde sanāca ķerot jūrmalā kaiju :)
Pašlaik viņš vienkārši velk staidzinātāju viņa deguna virzienā un tas iet zigzagā, turp un atpakaļ :))))))))).
Par izstādēm -audzētājas vēlme ir lai mēs piedalamies vismaz pāris izstādēs. Skatīsimies, vai līdz tam "izaugsim".

Kā seit var pievienot bildīti?
Hooligan Balu
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 04 Jul 2018, 11:15

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby karolīna » 05 Jul 2018, 10:59

Hooligan Balu wrote:Sveiciens no jauniņā! :dzimene:

Man te sanāca, ka gribēju ierakstīties šeit , bet izveidojās jauna tēma, atvainojos un ceru, ka admin pārvietos... :-)

Pievienošos jūsu diskusijai.
Mūsu ģimenei ir pievienojies suņupuika no Lietuvas Hooligans Balu , nu jau 4 mēneši jauns, nu jau Valmierietis, energisks un mīļš un burvīgi skaists. :sirsninas2:
Sākam apmeklēt suņuskolu, bet nu viņš mums ir. brīvdomātājs un blēdis :pastaiga:
Saimnieces mērķis ir iemācīt viņu smuki skriet blakus, pati eju vakaros skriet, tad nu gribu viņu kompānijā. Medības gan viņam nebūs pieejamas, kaut gan uz putniem viņš ir kā uzburts, pirmā pelde sanāca ķerot jūrmalā kaiju :)
Pašlaik viņš vienkārši velk staidzinātāju viņa deguna virzienā un tas iet zigzagā, turp un atpakaļ :))))))))).
Par izstādēm -audzētājas vēlme ir lai mēs piedalamies vismaz pāris izstādēs. Skatīsimies, vai līdz tam "izaugsim".

Kā seit var pievienot bildīti?


Man arī viens no suņiem ir Kurchārs
Man arī būtu jautājums kā var pievienot bildi
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Sintija » 12 Aug 2018, 13:55

karolīna wrote:Man arī būtu jautājums kā var pievienot bildi

Sveika, Karolīn!

Lai pievienotu šajā forumā bildi, tev ir jāizmanto ārēja saite, piemēram, http://www.imgur.com, kur tu ieliec iekšā bildi un tās linku paņem un izmanto, lai ievietotu attēlu forumā izmantojot tagus, piemēram,:
Code: Select all
[img]http://www.attelalinks.com/attelanosaukums.jpg[/img]


Starp citu, sagatavoju rakstu par to, kā ērti ievietot attēlu forumā:
viewtopic.php?f=18&t=6467
Last edited by Sintija on 14 Aug 2018, 17:28, edited 1 time in total.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby karolīna » 14 Aug 2018, 14:45

Ok paldies
karolīna
Baby
Baby
 
Posts: 53
Images: 0
Joined: 01 Feb 2018, 15:14

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby ailona » 22 Aug 2018, 12:56

Labdien!
Izpētot daudz un dažādu informāciju, pamazām un ļoti apdomīgi apsveram iespēju kļūt par kurchāra saimniekiem, tāpēc, pirms sākt uzbāzties ar jautājumiem izstādēs sastaptiem audzētājiem, ir jautājums esošajiem kurchāru saimniekiem par ikdienu ar šīs šķirnes suni. Saprotu, ka nepieciešams liels daudzums ikdienas aktivitāšu. Par nedēļas nogalēm un brīvdienām viss būtu skaidrs - ļoti bieži neatkarīgi no gadalaika (praktiski gandrīz katru nedēļu) dodamies pārgājienos dabā, velobraucienos, uz saviem laukiem, kur ir tīrumi, meži, purvs, upe un citi plašumi, kā arī ģimenē ir viens vāji aktīvs mednieks :D. Tāpēc arī izvēle ir kritusi tieši uz kurchāru, kas būtu piemērots kompanjons un kam purva vaivariņos nepītos kājas. Arī par pastaigām darbadienās siltajā un gaišajā laikā nav bažu (plānojam minimums no rīta un vakarā, apvienojot ar skriešanu un velo)+ ir privātmāja un pagalms ar ārkārtīgi aktīviem bērniem. Bet - tumšais gadalaiks rada bažas - vai i-neta dzīlēs rastais, ka kurchāram KATRU dienu nepieciešamas 2 stundas aktivitāšu (garu pastaigu, skriešanas u.tml.) ir absolūtā norma? Un vai pastaigu / izskriešanās daudzumu slapji-auksti-tumšā gadalaika darbadienās nevar ik pa laikam, atkarībā no apstākļiem, samazināt uz, piemēram, stundu (neieskaitot bumbiņas pamētāšanu dārzā u.tml.)? Šaubos, ka katra diena būs kā pēc pulksteņa vienādā režīmā ar vienādu aktivitāšu stundu skaitu. Un kas īstajā, reālajā, ārpusneta dzīvē notiek, ja kādu dienu garā pastaiga izpaliek (ir gadījies visai ģimenei nolikties vienlaicīgi ar gripu)? Suņa aprakstos tiek pieminētas baisas, vārdos neminētas, bet ar zemtekstu "jūs to nevēlēsieties piedzīvot" sekas :D, kas, pieļauju, varētu būt mīļākā dīvāna sagraušana.

Pārlasot pašai šķiet, ka jautājumi izklausās nedaudz smieklīgi, bet priecāšos, ja kāds padalīsies pieredzē. :D
ailona
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 22 Aug 2018, 12:09

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Alpina » 22 Aug 2018, 21:52

Ja visi noliksieties ar gripu, suns visticamāk ar Jums kopā šo laiku pavadīs guļot dīvānā. Vismaz tā dara mani aktīvie, “neiesaka cilvēkiem bez pieredzes” utt suņi. Nepietiekami nodarbināti aktīvie suņi, lielākoties, podus gāž ilgstoši atstāti vieni. Paši tak arī neļausiet sunim Jūsu acu priekšā demolēt māju. Ja dienas režīms ir tāds, ka sunim ilgstoši dienu no dienas jāpavada vienam mājās - tad mans ieteikums būtu suņa iegādi atlikt uz laiku, kad dienas ritējums būs savādāks.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby ligakrista » 23 Aug 2018, 09:37

Man nav šī šķirne un esmu tikai mēnesi salīdzinoša aktīvas škirnes suņa īpašniece, bet pirms tam ļoti un ļoti daudz laika tika pavadīts pētot un apsverot šķirnes. Iesaku tomēr dzīvē izrunāties ar reāliem cilvēkiem, tādiem, kas godīgi pateiks kā ir. Mēs dēļ apsvēruma 3stundas dienā atteicāmies no idejas par Vižlu, jo, lai gan daudzi īpašnieki teica: nu sunim pietiks ar tik, cik būs, suns nav pelnījis iztikt ar tik cik, būs. Parunājāmies ar uzticamu audzētāju, kuras mērķis nav vienkārši nopārdot un sapratām, ka nebūs Vižla laimīga pie mums. Viss jau arī atkarīgs no konkrētā rakstura, gana suņu zināmi, kas neatbilst visiem citiem sugas brāļiem :neparliecinats:

Galu galā izvēlējāmies suni, kam pietikšot ar 2 stundām dienā, bet lai vai cik stundas tās būtu - saproti, ka pilnīgi visos laikapstākļos suns būs jāved ārā uz ilgāku laiku kā tikai pačurāt, ja gribēsi, lai suns ir laimīgs (laimīgs suns ir noguris suns). Saprotams, ka dzīve notiek, bet tad nav ko brīnīties. Mēs jau pat kucēna vecumā redzam efektu, ja suns vienu dienu nav dabūjis sev pienākošos bez pavadas izskriešanos pa mežu, viņš vakarā ir izbesīts :ninja:

Mums nekas nav sagrauzts, jo suns zina, ka nedrīkst grauzt un es strādāju no mājām, tāpēc vismaz dabon klātbūtni , kas mūsu sunim ir vēl svarīgāk par visu citu, bet, kad vakarā redzu, ka viņš jūk prātā, saprotu kāpēc tā ir..
ligakrista
Puppy
Puppy
 
Posts: 143
Joined: 07 Jan 2018, 19:56

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby ailona » 24 Aug 2018, 15:37

Paldies par dalīšanos pieredzē! Īstā suņa atrašanai esam sev atvēlējuši veselu gadu! Tā ka - ir laiks visu kārtīgi izpētīt un pārdomāt ;).
ailona
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 22 Aug 2018, 12:09

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby ash » 28 Aug 2018, 16:03

Alpina wrote: Ja dienas režīms ir tāds, ka sunim ilgstoši dienu no dienas jāpavada vienam mājās - tad mans ieteikums būtu suņa iegādi atlikt uz laiku, kad dienas ritējums būs savādāks.


šis ieteikums, ko ik pa laikam gadās redzēt, dzirdēt, raisa pārdomas un neizpratni. skatoties uz lietām reāli un praktiski - ļoti daudziem cilvēkiem laiks sunim pienāks tikai uz pensijas mirkli, kad jau fiziski nespēs tikt ar aktīvu suni galā. lietas vienkārši reducējot - ja strādā algotu darbu - aizmirsti par suni.
nu protams, protams - sunim ir labāk, ja ģimenē ir vismaz viens cilvēks, kas lielāko daļu laika var pavadīt mājās, vai kaut kāds maiņu grafiks vai kādas nu vēl iespējas.bet nu no otras puses padomājiet taču - lielākā daļa cilvēku tomēr strādā. un ļoti liela daļa suņu pieder strādājošiem cilvēkiem. vai varbūt man vajadzētu pieņemt, ka mani suņi ir nelaimīgā kārtā nonākuši "sociāli nelabvēlīgā ģimenē" ? nekas personisks, tikai pārdomas, jo mani suņi katru darba dienu pavada mājās vieni savas 8-9 stundas .
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby fedelta » 28 Aug 2018, 16:52

ash wrote:
Alpina wrote: Ja dienas režīms ir tāds, ka sunim ilgstoši dienu no dienas jāpavada vienam mājās - tad mans ieteikums būtu suņa iegādi atlikt uz laiku, kad dienas ritējums būs savādāks.


šis ieteikums, ko ik pa laikam gadās redzēt, dzirdēt, raisa pārdomas un neizpratni. skatoties uz lietām reāli un praktiski - ļoti daudziem cilvēkiem laiks sunim pienāks tikai uz pensijas mirkli, kad jau fiziski nespēs tikt ar aktīvu suni galā. lietas vienkārši reducējot - ja strādā algotu darbu - aizmirsti par suni.
nu protams, protams - sunim ir labāk, ja ģimenē ir vismaz viens cilvēks, kas lielāko daļu laika var pavadīt mājās, vai kaut kāds maiņu grafiks vai kādas nu vēl iespējas.bet nu no otras puses padomājiet taču - lielākā daļa cilvēku tomēr strādā. un ļoti liela daļa suņu pieder strādājošiem cilvēkiem. vai varbūt man vajadzētu pieņemt, ka mani suņi ir nelaimīgā kārtā nonākuši "sociāli nelabvēlīgā ģimenē" ? nekas personisks, tikai pārdomas, jo mani suņi katru darba dienu pavada mājās vieni savas 8-9 stundas .



Par to pašu aizdomājos. Man jau šķiet, ka suns vairāk vai mazāk pielāgojas savai ģimenei. Ja visi guļ, arī suns guļ. Nu vismaz manējais, kas galīgi neskaitās dīvāna suns.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Vācu īssp. putnu suns / Deutsch Kurzhaar

Postby Alpina » 28 Aug 2018, 20:15

Te jau atkal pēc katra paša interpretācijas, cik tad īsti ir ilgstoši, kas ir dienu no dienas utt... ;) Kā spēj un vai vispār spēj piepildīt pārējo laiku un tā varētu turpināt ilgi un dikti. Es uzskatu, ka katram ir jābūt pietiekami kritiskam un objektīvam pret savām velmēm un iespējām. Manuprāt, viss nav tikai melns vai balts :) Ticu, ka daudzu strādājošo suņi tiek nodarbināti kvalitatīvāk kā citu nestrādājošo suņi. Bet atkal ne visi utt ;)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests