Agrita, Shera and Dharma

Blogs and Chats

Re: Agrita, Shera, Dharma and Daphne

Postby magnola » 25 Aug 2014, 07:02

Vai kāds sen gaidīts ģimenes pieaugums! Apsveicu! Nu pilnīgi vai jāuzprasās kādreiz uz ņurcīšanu!!!!! :sarkstosa: Ceru, ka arī man kādreiz būs bulciņa.....tik vīram jāiestāsta, ka viņi ir feini, tādi paši kā Amstaffi :sirsninas:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Agrita, Shera, Dharma and Daphne

Postby agrita » 25 Aug 2014, 07:27

Uz ņurcīšanu nav jāuzprasās, tā pat būs tikai vēlama :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera, Dharma and Daphne

Postby magnola » 25 Aug 2014, 07:32

agrita wrote:Uz ņurcīšanu nav jāuzprasās, tā pat būs tikai vēlama :)

:aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 26 Aug 2014, 19:51

Reizēm sapņi piepildās neīstajā laikā. Šobrīd suņu maksimums manās mājās izrādījās 2. Diemžēl....
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby fedelta » 26 Aug 2014, 19:57

agrita wrote:Reizēm sapņi piepildās neīstajā laikā. Šobrīd suņu maksimums manās mājās izrādījās 2. Diemžēl....


Kas noticies? :jaut:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 26 Aug 2014, 20:37

Dafne aizbrauca pie brāļiem un māsām.

Copy no fb. Es nevarēju riskēt ar Šēras veselību, kuras tā jau nav un kura šīs dienas sēdēja vieistabas divāna stūrī elsodama un nekāpa lejā no dīvana . Un Dharma diemžēl bija tā, kas šajā trijotnē ieviesa pilnīgu haosu. Risinājumu gan jau varēja atrast, bet vai es gribu būt suņiem par "uzraugu", kas viņus nepārtraukti šķir - nē. Lēmumu pieņemt bija ļoti grūti. Bet bulterjers man būs, bet ne šobrīd.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby fedelta » 26 Aug 2014, 21:25

Ļoti žēl, ka viss tā izvērtās. Bet acīmredzami vienkārši nebija lemts, gan pienāks tā diena, kad tiksi pie sava bullīša un ne tikai pie viena vien.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby lauva » 26 Aug 2014, 22:36

es,laikam, izklausiishos mazliet brutaala, bet viss notiek, taa kaa tam ir jaanotiek. Dafnei, shajaa gadiijumaa, paredzeets cits saimnieks un ja vinjai buus lemts nonaakt pie Tevis, tad arii nonaaks. You never know.
tas vienkaarshi atsauc atminjaa,ka arii es gribeeju veel vienu suni un beigaas nekas nesanaaca, bet kuceens tika pie fantastiskiem saimniekiem un man tikai atlika priecaaties par vinjiem.
Galvu augshaa!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby magnola » 27 Aug 2014, 06:56

tad tomēr meitenes nesadzīvoja.... :( Būs, būs tev bulciņš, značit vēl nebija īstais laiks, varu iedomāties cik smags tev bija šis lēmums, laikam jau nekādi nevarēja attiecības noregulēt?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 27 Aug 2014, 12:42

Būtu iespejams, turot suņos pa dažādām istabām. Bet vai tas ir modelis, kā es vēlos dzīvi manās mājās un attiecībās starp dzīvniekiem - nē.
Bet arī šis modelis, nedarbojās. Jo tad Dharma ir tā, kas ceļ protestu kaucot, kam pēc tam piebalso Sera. Jo viņa ir pieradušas būt visā dzīvoklī, nevis tikt nodalītas. Un arī kucēnam ir diskomforts, jo viņa dzird, kā kauc abas melnās un piebalso.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby Henriete » 27 Aug 2014, 16:45

Agrita, tici, būt Tev tavs suņuks ;)
Man arī bija ilgi jāgaida. Kopš sevi atceros, vienmēr esmu gaidījusi. Vienmēr. Un tā vienmēr arī sagaidījusi. Gan savu pirmo sunīti, otro un tagad jau 3šo. :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby pixy » 27 Aug 2014, 18:39

agrita, man likās, ka varbūt nav ko rakstīt, bēdīgi, protams, bet Šēras veselība tomēr ir tāda kāda ir. Bet par Dharmu - man liekas, Tev šo laiku, kamēr vēl dzīvo bez savas bulka,s jāvelta Dharmas palikšanai "zem tupeles", citādi nākamā reize būs vēl trakāka kā šī. Piemērs, cik grūti ir tikt galā ar maza izmēra nejaucēnu, ja tas būtu kaut kas lielāks, man gandrīz liekas, ka Tu galā tiktu labāk :ninja: . Tev ir jākļūst par galveno "kuci" mājā tādā mērā, lai tas, ka Tu atnes mājā kucēnu un pasaki, ka viņš te tagad dzīvos, tiktu pieņemts varbūt bez sajūsmas, bet tomēr ar respektu pret Tavu lēmumu. Ar Šēru un Dharmu tak bija normāli, man jau liekas, ka provocētājs uz naidu šajā reizē ir Dharma, Šēra tikai piebalso, ja būtu viena, gan ar laiku pieņemtu, tāpat kā pieņēma Dharmu. Nu turies, ir jāpārdzīvo, lai cik tas nebūtu sāpīgi :estevisamilosu: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 27 Aug 2014, 19:09

Ar Dharmu ir tā. Mani ne līdz galam, bet tomēr viņa respektē. Bet ir bet - viņa ir mammas suns. Es viņai neļauju, aizliedzu, nolieku pie vietas - viņa aiziet pie mammas, kura viņai atļauj praktiski visu. Arī ārā viņu atlaist varu tikai es, citiem viņa fleksī iet.

Šobrīd tā samērībā, kā mājās esmu es un kā mamma ir 20% pert 80%. Un pa to lielāko laiku, suņi arī tiek izlaisti...Man atliek pa vakariem atnākt un salikt pa vietām, ko nākamā dienā atkal palaiž pašplūsmā. Manā klātbūtnē Dharma pat gultā nekāpj, kā atnāku mājās tā šī fiksi izlec. Ar mammu ir pavisam cita lieta
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 05 Oct 2014, 17:47

Ilgi nav rakstīts.

Dafne ir atradusi savus īsto saimnieku, par ko man liels prieks.
Un šobrīd saprotu, ka rīkojos 100% pareizi. Jo, ja viņu nebūt aizbraukusi atpakaļ tad, tad šobrīd tas notiktu 100%. Un tas būtu daudz grūtāk visiem. Šobrīd situācija man ģimenē diezgan smaga mammas veselības stāvokļa dēļ, kur turpmāko gadu nedrīkst būt ne stresa un galvenais nekādas fiziskas piepūles, viņa nedrīkst celt pat Šēru, nerunājot kas būtu ja pa māju bizotu mazs buldozers. Vēļ priekšā slimnīcas utt. un man pat ir grūtības samenedžēt laiku ar mellajām ,nerunājot par finansiālo pusi, kas ir pamatīgi iedragāta...

Viss notiek, kā tam jānotiek.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby Henriete » 06 Oct 2014, 10:13

Agrita, zini, reizēm katram dzīvē pienāk brīdis, kad uzpuris par kaut ko ir jānes.
Un Tu zini, Tavā dzīvē noteikti pienāks arī tāds laiks, kad varēsi paņemt to, ko tik ilgi esi lolojusi un kārojusi, es Tev saku, tā noteikti būs! Tu esi malacis, ka spēj arī šādā grūtā situācijā pieņemt pareizu lēmumu un ticu, ka tas Tev noteikti atmaksāsies!
Gaidi, pienāks arī Tavs zelta celiņš. ;)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 29 Jan 2015, 21:34

Lēnām jūkam prātā!!!

Dharma nu jau kādu mēnesi, vienalga cik ilgi staigā ārā, ienāk mājās un nokārtojas pa lielam. Tas ir murgs, sajūta tāda, ka viņa sagaida, ka izies ārā tur paciešaš, ienāk un pietaisa. Cenšos iet ārā vēlāk, lai šī tomēr ārā dara, bet nē, vienalga pietaisa.

Ko lai dara? Sunim pusotrs gads, šī joprojām dara mājās, es nesaprotu, no kurienes viņai tas viss tek ārā un birst ārā. Kur tik mazā sunī tik daudz salien!

Variantu par būri nepiedāvāt, jo mājās kāds vienmēr ir un neliks šie suni būrī! Viņa par nepietaisa, kad neesam mājaš, bet kad esam tiešī otrādāk.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby julika » 30 Jan 2015, 18:10

Varbūt apvainojusies par kaut ko?
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby pixy » 30 Jan 2015, 18:14

Kādas viņām ar Šēru attiecības, kura ir galvenā? Nevar būt, ka visu laiku Šēra bija, bet tagad Dharmai liekas, ka to tā kā varētu mainīt un viņa "iezīmē" teritoriju? Vai otrs - tomēr kaut kas ar veselību, slēpts, nevis atklāts. Analīzes moš uztaisi. Bet patiesībā nezinu, spriedelēju tik, grūti saprast, kas tādā miniatūrā galviņā darās :( .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 15 Mar 2015, 19:59

Sen nav rakstīts. Šodien bijām kārtīga mežpastaigā. Šēra iet negribīgi. Tie, kas satiek viņu pēc ilga laika, saka ka galīgi izmainījusies, ausis pieži pieglaustas un pati šķība. To es arī no malas manu, kas suns galīgi izmainījies...

Meitenes šodien

Image
Pat bildē var redzēt, kā sašķiebusies viņa :asaras:



Dharma iet pa gaisu kā parasti, vesela kā rutks
Image
Image
Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Agrita, Shera and Dharma

Postby agrita » 07 Apr 2015, 16:23

Šodien iekāpjam veterānos :) Šērai 8 gadi


Image
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests