Par suņu audzētavām

All About Dogs

Par suņu audzētavām

Postby Cresty » 16 May 2015, 10:17

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/56002 ... audzetavas

Nu re. Tagad ikviens, kuram uz kādu ir "zobs" varēs uzrakstīt anonīmu denunciāciju. Un Voila, netīkamajam audzētājam pārbaude klāt.
Atgriežamies stukaču laikos, kad ļoti viegli varēja izrēķināties ar konkurentiem u.c. pašam traucējošiem cilvēkiem.
Es šeit runāju tieši par to, ka šī paziņošanas ideja tiks izmantota ne tikai nelabu, kaktu "audzētāju" izskaušanai, bet gan tieši konkurentu un citādi traucējošu cilvēku nomelnošanai un bīdīšanai malā.

TBS - godprātīgīe audzētāji, gatavojieties jau laikus, ja kādām esat uzkāpuši uz varžacīm jeb vnk neesat kaut ko izdarījuši pa prātam, pie jums var ierasties PVD un tvnets

Var jau būt, ka pārāk daudz uzturos tādā biznesa vidē, kur viens otram aiz muguras cenšas ne tikai žagarus, bet arī smagākas lietas riteņos likt, un visss būs super.
User avatar
Cresty
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 07 May 2015, 18:56

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par suņu audzētavām

Postby Demix » 16 May 2015, 16:38

Es gan vairāk brīnos par audzētvu skaitu,tikai 24,man nez kāpēc bija radies priekšstats,ka to ir krietni vairāk!Nu bet lai taču brauc un skatās,tiem kas to dara godprātīgi taču nav no kā baidīties :neparliecinats:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par suņu audzētavām

Postby BaibaB » 16 May 2015, 17:50

es arī nobrīnījos, no kurienes raksta autors rāvis 24 audzētavas. es teiktu, ka mūsu 2.grupā vien ir 24 audzētavas, kur nu vēl pārējās grupās. un ja nemaldos, tad LKFā ir diezgan stingras prasības, lai tiktu līdz audzētavas reģistrācijai, ne?
es jau nu teiktu, ka šitais rakstelis iet rokrokā ar informāciju, ka 2016.gadā būs sodi visiem nereģistrēto suņu īpašniekiem. :kanepe:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Par suņu audzētavām

Postby NARDICUM » 16 May 2015, 21:59

Nu, rakstīt donosus mūsu tauta ir mācējusi visos laikos, ja pastudē vēsturi.
Esmu tam izgājusi cauri. Kad nevarēja uzvarēt manus suņus izstādēs, rakstīja uz PVD, VID utt. Tiku galā ar nelieliem morāliem zaudējumiem. :medos:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Par suņu audzētavām

Postby Demix » 16 May 2015, 22:28

NARDICUM wrote:Nu, rakstīt donosus mūsu tauta ir mācējusi visos laikos, ja pastudē vēsturi.
Esmu tam izgājusi cauri. Kad nevarēja uzvarēt manus suņus izstādēs, rakstīja uz PVD, VID utt. Tiku galā ar nelieliem morāliem zaudējumiem. :medos:

:par: Brīžiem var vien pabrīnīties uz ko tikai nav spējīgi konkurenti,bet visvairāk izbrīna tas, ka viņi taču arī suņinieki :aizsvilstas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par suņu audzētavām

Postby NARDICUM » 17 May 2015, 07:20

Tie nav suņinieki!
Tie ir cilvēki ar lielām ambīcijām un maziem krāniņiem! :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Par suņu audzētavām

Postby Alpina » 17 May 2015, 10:19

NARDICUM wrote:Tie nav suņinieki!
Tie ir cilvēki ar lielām ambīcijām un maziem krāniņiem! :kanepe:

:kanepe:
Žēl, bet tā tas pie mums ir, ne tikai suņinieku sabiedrībā.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Par suņu audzētavām

Postby Ane » 17 May 2015, 13:21

:rej: Domāju, ka šeit ir runa par fiziskām personām, kas suņu vairošanu un tirgošanu ir reģistrējuši VIDā kā savu biznesu. Šie cilvēki nedrīkst sastāvēt LKFā, jo LKF nepieļauj suņu komerciālu vairošanu. Kādus ciltsrakstus viņi dos saviem suņiem, nav zināms.
Kas attiecas uz stučīšanu, tad nestučīšanu šajā gadījumā uzskatu par līdzdalību likumu pārkāpšanā vai pat līdzdalību noziegumos. Jāņem piemērs no vāciešiem. Ja viss ir likumīgi, tad ne no viena nav jābaidās. :jaa:
PVD pārāk MAZ kontrolē mājdzīvnieku labturības noteikumu ievērošanu. Ir redzēti suņi 2m garā ķēdē, ko nevar pacelt, izbadināti līdz skeleta stāvoklim, ir redzētas uz ielas izmestas kuces, jo no "vaislas darba" dzemde krīt ārā un uz kauliem nav miesas, redzēti suņi, kuriem būdas vietā ir metāla muca, bet apkārt dubļu jūra... :histerija:
Un par to jāklusē?! :launigs:
Ane
Puppy
Puppy
 
Posts: 305
Images: 5
Joined: 22 Mar 2010, 11:00

Re: Par suņu audzētavām

Postby Alpina » 17 May 2015, 14:01

Ane wrote::rej: Domāju, ka šeit ir runa par fiziskām personām, kas suņu vairošanu un tirgošanu ir reģistrējuši VIDā kā savu biznesu. Šie cilvēki nedrīkst sastāvēt LKFā, jo LKF nepieļauj suņu komerciālu vairošanu. Kādus ciltsrakstus viņi dos saviem suņiem, nav zināms.
Kas attiecas uz stučīšanu, tad nestučīšanu šajā gadījumā uzskatu par līdzdalību likumu pārkāpšanā vai pat līdzdalību noziegumos. Jāņem piemērs no vāciešiem. Ja viss ir likumīgi, tad ne no viena nav jābaidās. :jaa:
PVD pārāk MAZ kontrolē mājdzīvnieku labturības noteikumu ievērošanu. Ir redzēti suņi 2m garā ķēdē, ko nevar pacelt, izbadināti līdz skeleta stāvoklim, ir redzētas uz ielas izmestas kuces, jo no "vaislas darba" dzemde krīt ārā un uz kauliem nav miesas, redzēti suņi, kuriem būdas vietā ir metāla muca, bet apkārt dubļu jūra... :histerija:
Un par to jāklusē?! :launigs:


:par: Šim gan pilnībā piekrītu, ka PVD nav ne tuvu saviem uzdevumu augstumiem. Ar suņiem mazāk esmu saskārusies, bet par zirgiem gan varu teikt, ka no PVD nav pilnīgi nekāda jēga, pat tad ja vesels stallis beidzas nost.. :(
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Par suņu audzētavām

Postby Cresty » 17 May 2015, 20:55

Demix wrote:
NARDICUM wrote:Nu, rakstīt donosus mūsu tauta ir mācējusi visos laikos, ja pastudē vēsturi.
Esmu tam izgājusi cauri. Kad nevarēja uzvarēt manus suņus izstādēs, rakstīja uz PVD, VID utt. Tiku galā ar nelieliem morāliem zaudējumiem. :medos:

:par: Brīžiem var vien pabrīnīties uz ko tikai nav spējīgi konkurenti,bet visvairāk izbrīna tas, ka viņi taču arī suņinieki :aizsvilstas:


Tas ir tieši tas par ko es runāju.
Tālu nav jāmeklē. Tapat forumā ik pa brīdim var redzēt/atrast kā kāds ar kādu cenšas "izrēķināties"
User avatar
Cresty
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 07 May 2015, 18:56

Re: Par suņu audzētavām

Postby Creme de la Creme » 21 May 2015, 10:45

Tās 24 audzētavas ir reģistrētas LDC datu bāzē. Manējās tur toč nav :kanepe: Neredzu jēgu reģistrēties. Eiropas līdzekļus selekcijai tāpat nedabūt :jautri:
Kā gan tas PVD varēs ienākt privātīpašumā? Nemaz jau nerunājot par TV Netu :kanepe: Bez policijas klātbūtnes - nekādi...
Vai, par PVD ''darbu'' es varētu runāt gari un plaši, bet tas tāpat ir bezjēdzīgi.
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Par suņu audzētavām

Postby Pekse » 21 May 2015, 16:15

Es atradu tās 24 "audzētavas" kas viņaprāt ir reģistrētas

http://www.ldc.gov.lv/lv/ciltsdarba_org ... nizacijas/

Jurģis puika tak neatšķir "suņu audzētāju organizāciju" no "suņu audzētavas" :jaa:
User avatar
Pekse
Baby
Baby
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2010, 16:48
Location: Riga

Re: Par suņu audzētavām

Postby Creme de la Creme » 25 May 2015, 09:00

:jautri:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Par suņu audzētavām

Postby Stafiki » 25 May 2015, 12:58

:jaa:
User avatar
Stafiki
Puppy
Puppy
 
Posts: 172
Joined: 20 Feb 2010, 19:36


Return to Viss par suņiem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests