loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Want to Buy a Dog

loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby isla » 10 Jun 2015, 15:19

Vai kads man nepateiktu kur var iegadaties morkie, bolonkas sugas suniti.Vai tie vispar latvija ir pieejami?
Mila paldies jau ieprieks. :pastaiga:
isla
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 10 Jun 2015, 15:13

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby NARDICUM » 11 Jun 2015, 19:58

Kauns atzīties :sarkstosa: , bet es nezinu, kas ir morkie sunītis :sarkstosa: Var būt var ielikt kādu bildīti?

Kas attiecas uz krāsaino zīda sunīti (tsvetnaya bolonka) , tad šīs šķirnes kucēni Latvijā paretam ir pieejami.
Nu, ir cerība, ka pēc 63 dienām pat būs konkrēti zināms, vai ir pieejami rezervācijai :kanepe:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby NARDICUM » 11 Jun 2015, 20:00

Pakonsultējos ar Gūgles tanti, un viņa man paskaidroja, ka morkie sunītis ir jorka krustojums ar kaut ko.
Es domāju, ka šitādu Latvijā var dabūt pie katras suņu tantes, kas kucēnus pie stacijas laukuma tirgo
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby isla » 12 Jun 2015, 08:55

Paldies par sniegtajam atbildem. Pir.s nedelas rezerveju bolonku ko pardeva ss.lv.ta ka meitinai velejos uzdavinat uz bernibassvetkiem, tad rezervaciju zunitim veicu laicigi.kucenam bija jau 2 menesi.ka velejamies suni panemt, saimniece pazinoja ka kuce s ir miris. Nedaudz sokejosi un baisi.salasijos pa kucenu nelegalu parvesanu utt.loti velos bolonku bet kur lai rezerve ar mierigu sirdi ka sunuks izgajis visas parbaudes un maksajot nenomirs uz rokam.
isla
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 10 Jun 2015, 15:13

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby NARDICUM » 12 Jun 2015, 10:09

Man nav zināmi zīda sunīšu (bolonku) metieni šobrīd Latvijā, un es patiešām nezinu, ko Jums mēģināja pārdot. :soks:
Protams, var gadīties, ka kucēns nomirst, diemžēl, tā gadās arī ar kucēniem no pārbaudītiem un veselīgiem vecākiem... bet nu tā noteikti ir forsmažora situācija...
Pašlaik Latvijā viena kuce ir sapārota, bet otra tiks pārota drīz, burtiski var būt ka šodien. Abas izbraukumā Maskavā. Rudenī ir plānots vēl viens metiens.
Ja gribas ļoti steidzami, var atvest no Krievijas, bet nu tur arī jāskatās, ko un kur ņem! Būtu labi, ja kāds puiku atvestu! :)
Cena gan nebūs tāda, kā ss.lv
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby isla » 12 Jun 2015, 11:13

Labprat pagaiditu un sagaiditu ko drosu un parbauditu.Ta ka ja jums ir kas zinams ludzu padodiet zinu.Mes pasi dzivojam zviedrija un te dzivnieku parbaudes ir loti striktas.Nevelamies vaurs neko sasteigt.Gaidisim zinu un jaunumus no jums.Liels un mils paldies.
isla
Baby
Baby
 
Posts: 3
Joined: 10 Jun 2015, 15:13

Re: loti velos iegadaties bolonku vai morkie suniti!

Postby NARDICUM » 12 Jun 2015, 13:23

Atsūtiet man uz PM savu e-maila adresi un es ar Jums sazināšos, kad kucēni būs piedzimuši :)
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute


Return to Gribu nopirkt suni

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests