Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 13 Sep 2015, 12:41

Linda B. wrote:Cik gan maz ir vajadzīgs pilnai suņa laimei :D


Vai ne :jautri: :jautri:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 20 Sep 2015, 17:28

Šodien ar draudzeni izgājām ar riteņiem pabraukāt. Atpakaļceļā man vajadzēja veikalā iebraukt. Palūdzu viņai pieskatīt suni un riteni un manu telefonu. Ko šī - nofočē man telefonā bildi ar tekstu - ar tādu sargu to riteni nemaz nevajag nekur piesiet un telefonu mierīgi uz beņķa varētu atstāt :kanepe:

Bet kā Dainuvīte teica - Nu jā, neviens jau nezin,ka tas sargs ir raženi laipns un atļaus i velo i mobilo nočiept. :jautri: :jautri:

P.S. I vēl sabučos :tikainesaki: :kanepe: :kanepe:

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Alpina » 23 Sep 2015, 10:59

fedelta wrote:Nu jā, neviens jau nezin,ka tas sargs ir raženi laipns un atļaus i velo i mobilo nočiept. :jautri: :jautri:

P.S. I vēl sabučos :tikainesaki: :kanepe: :kanepe:


Tā ir lielo suņu priekšrocība :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Māra » 23 Sep 2015, 11:04

Alpina wrote:Tā ir lielo suņu priekšrocība :D


Atļaušos palabot - masīvo un lielo suņu priekšrocība. :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Alpina » 23 Sep 2015, 12:40

Māra wrote:Atļaušos palabot - masīvo un lielo suņu priekšrocība. :D


Labi, pierunāji :kanepe:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 23 Sep 2015, 15:17

Vakar bijām promenādē. Tāda naksnīga pastaiga sanāca. Satikām vien 2 nūjotājas, 2 skrējējus un riteņbraucēju. Džokers kā melnais partizāns tumsā :D Šams staigā savā nodabā pie upes, es pa taciņu uzkalniņā un garām skrien meitene, šis laikam padomāja, ka es mūku no viņa un sāka skriet, bet pēc mana "Džoker te nāc", viņš nobremzēja un nemaz līdz pus ceļam netika un palika skrējējas nepamanīts.

Pēcāk izdomāju atkārtot komandas. Arī tad, kad kāds gāja garām. Un man tiešām liels prieks, ka viņš nezaudēja koncentrēšanos, pat, ja nāca/brauca kāds cilvēks.





Šādas pastaigas sniedz ļoti daudz patīkamu emociju un liek atcerēties to, ka kādreiz daudzas lietas, kas šobrīd ir, šķita neiespējamas kā ceļojums uz citu galaktiku.

Bildes tapa vairāk, taču man iemeties mazais slinkumiņš viņas datorā lādēt.
Tad nu 3 no visām :)

Naksnīgā Lielupes promenāde :)

Image

Mans pūkausis ^^

Image

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Māra » 23 Sep 2015, 15:28

Ak, fedelta, tev ir EŅĢELIS ne suns! :samilejies:
Kāds malacītis, tik superīgi! Milzīgs prieks par tavu neatlaidību un panākumiem. Super puper zvērs!!!!
Vienīgi - man rādās, ka pirmais video ir privāts un nevaru apskatīt. :(
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 23 Sep 2015, 15:56

Māra wrote:Ak, fedelta, tev ir EŅĢELIS ne suns! :samilejies:
Kāds malacītis, tik superīgi! Milzīgs prieks par tavu neatlaidību un panākumiem. Super puper zvērs!!!!
Vienīgi - man rādās, ka pirmais video ir privāts un nevaru apskatīt. :(



Enģelis ar riktīgiem velna radziņiem :D
Vēl jau ir kur augt mums, bet vienmēr priecājos par šādiem acīmredzamiem panākumiem. Milzīgas izmaiņas ir manī un tad jau arī savstarpējās attiecības mainās uz labo pusi.
Ui, nemanīju, ka uzliku kā privātu. Izmainīju uzstādījumus, vajadzētu rādīt tagad :)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 27 Sep 2015, 18:53

Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 11 Oct 2015, 18:10

Šodien bijām mežā :)

Pēc kāda laika, jāieliek arī šeit kāda bilde :pukudupsis:

Atrodiet suni :D

Image

Image

Iepozējam (bez "mēles pār plecu", protams, nekādīgi) :jautri: :

Image

Image

Image

Pēc skriešanas pakaļ kociņam ^^ :

Image

Image

Image

Mums ir modernais mežs, ar ceļa norādēm :kanepe:

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Danute » 12 Oct 2015, 17:06

Atradu Džoki. :jautri: :kanepe: :velnins:
Image
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 12 Oct 2015, 17:11

:kanepe: :kanepe: :kanepe: :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 23 Oct 2015, 15:46

Manam jaunskungam 2dien palika 3 ar pus gadi, šausmas cik ātri tas laiks skrien. Liekas tāds maziņš rezgalis, bet še tev - jau tuvojas 4 gadi, kā man viņš ir.
Jā, varbūt pa šo laiku mums nav gājis visai spīdoši, bet viņš tik un tā ir mans pats labākais, ar visiem saviem dulluma un nepaklausības brīžiem. Ar viņu nekad nav garlaicīgi un pateicoties Džokim esmu ieguvusi ļoti daudz draugus un paziņas, kurus citkārt, iespējams, nekad nebūtu satikusi. Ar viņu mana ikdiena ir daudz raibāka,tik daudz kas piedzīvots un tik daudz jaunas lietas esmu uzzinājusi. Suns ir labs skolotājs. Vislielāko paldies varu viņam teikt,par to, ka viņš man ir iemācījis būt pacietīgai un konkrētai, savākt sevi brīžos, kad gribas kliegt vai raudāt un nepadoties, galvenais nepadoties.
Pēc kāda laika, paveicot lietas, kas kādreiz sķiet neiespējamas, es ar smaidu uz lūpām atceros savus - nu mēs jau nekad, ko tad mēs, lai mēs kaut ko tādu panāktu/sasniegtu - tu ko, nekad mūžā.
Visu var i panākt, i sasniegt, tikai jādod laiks, jābūt pacietīgai un jāiet uz savu mērķi. Jā, man nav paklausīgākais suns, bet vai tas padara viņu nemīļāku- nemaz ar ne. Viņš tāpat ir mans mīļais bučmūlītis, kas ik dienu mani sagaida pie vārtiem tik laimīgs, ka šķiet, ka tā aste noskrūvēsies nost, kas iedod slapju suņu buču ik brīdi, kad var, un ir blakus tad, kad nav neviena cita.

Mans mazais lielais murkšķītis, mans pats pats mīļākais, lai mums vēl daudz daudz gadi, ko pavadīt kopā :sirsninas2: :samilejies:

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby lauva » 23 Oct 2015, 23:08

shodien ar draudzeni runaajaam, vinja suni grib, un es vinjai saku - vislabaakais leemums,ko es esmu jebkad pienjeemusi bija nopirkt suni. tiku pie uzticama drauga un piedziivojumiem un...tik fantastiskus cilveekus esmu satikusi!! taa, no zila gaisa! man liekas,ka daudziem taa ir un man tas liekas vienkaarshi apbriinojami! tas chetrkajainais lopinjsh saved kopaa cilveekus un tad nu mees saakam par vinjiem un vinju 4 kaajaam runaat un beidzam ar draudziibu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 24 Oct 2015, 17:29

Šodien bijām pastaigā, debešķīgi skaists laiks. Un arī mans murkšķītis ietērpies saulītē :samilejies:

Nu nee, nefotogrāfēšos, man kaaaauns :jautri:
Image

Mans saulainais skaistulis :sirsninas2:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Iepozējam uz tiltiņa :pukudupsis:

Image

Image

Image

Image

Dzīvais un pasakaini skaistais zelts

Image

Image

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby Māra » 24 Oct 2015, 17:32

fedelta wrote:Image


Kas par ģīmīti! :D Dikti smieklīgs.
Un sveicieni, protams, puikam (un saimniecei) (pus)jubilejā - lai arī turpmākā sadarbība ved tikai augšup. :)
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 24 Oct 2015, 17:36

Māra wrote:Kas par ģīmīti! :D Dikti smieklīgs.
Un sveicieni, protams, puikam (un saimniecei) (pus)jubilejā - lai arī turpmākā sadarbība ved tikai augšup. :)


Man ar patīk :D no sērijas I'm handsome and I now it :kanepe:

Liels paldies :estevisamilosu:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 28 Oct 2015, 18:46

Atrodiet suni :kanepe:

Image

Image

Tiem, kas neatrada - palīdzēšu :jautri:

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 21 Nov 2015, 18:10

Labs vakars visiem, kas šeit ienāk ^^

Mēs kā partizāni, mēnesi jau kā klusums šeit :sarkstosa:

Mēs gaidam ziemu, nu vismaz es noteikti. Vispār, kopš man ir suns, es esmu kļuvusi par riktīgu ziemas cilvēku - jo vairāk sniega, jo man vairāk patīk :jaa: Ceru, ka šogad būs lielas kupenas un varēs izbaudīt sajūtu - sniegs līdz ceļiem. Tik ļoti gribas. Pagājusī ziema bija tāda, nu nekāda, šogad ceru uz kārtīgu ziemu.

Bilžu mums pēdējā laikā tā pamaz - no rīta vēl tumšs, vakarā jau tumšs, tas laikam ir vienīgais, kas man nepatīk rudenī un ziemā - ļoti īss ir tas laika sprīdis, kad ir gaišs. Bet nu brīvdienās sanāk iziet pastaigā vēl kamēr ir saulīte, šodien arī. Tāda ļoti jauka 2h pastaiga mums izvērtās šodien. Promenādē satikām pundurpinčerīti, tad nu Džokeram daudz patīkamu iespaidu - skrien cik uziet kompānijā pa ūdeni, pļavām, krūmiem, dzenāja pīles utt. - īsta suņa laime. Acis mirdzēja, mēle pār plecu un aidā. Man vispār liels prieks ir par viņu, tāds jaukumiņš palicis, prātīgāks, mīļāks un visādi citādi super suns man ir. (nevar salielīt - tpfu, tpfu, tpfu :jautri: ).

Šomēness izgājām vitamīnu kursu, tā teikt - uzkrājam rezerves ziema.
Džokeram vispār pēdējās dienas lielie vēderprieki - ģimenes draugs, kā jau mednieks, un liels suņu mīlis, atveda ciema kukuli Džokerītim. Mājinieki jau smējās - tu tak es traka, sunim tādu gaļu dot un vēl vienu pašu un vēl daudz :kanepe: :kanepe: Bet nu te jau visi pieņēmuši, ka es tāda dulla esmu.
Jautājums zinātājiem - kā ir ar dzīvnieku acīm suņa uzturā? Tieši cūkas acīm. Mums ik pa laikam ved cūkgaļu praktiski veselā veidā, arī galvas, protams, ar visu kas tajās ir, bet kā ir ar acīm - sunim drīkst kaut ko tādu dot? Parasti, kad dala gaļu, saku, lai met ārā, bet šodien aizdomājos, kā tad ir - varbūt tomēr var gan dot?


Video no šodienas :)
Seržants Džokers izlūkdienestā :jautri: :jautri:

Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 27 Nov 2015, 17:16

Šodien ārā diezgan smuks laiks bija, un, par cik, šodien skolotāji streiko, man brīvdiena. Izdomāju ar Džoki aiziet līdz patālajam mežam, jo piemājas mežs jau nedaudz apnicis un promenāde mums ir darbadienu vakaru pastaigu maršruts, jo tagad ātri paliek tumšs un tā ir vienīgā vieta, kur palaižot suni, viņu var arī redzēt :jautri:

Izdomāju braukt līdz mežam ar autubusu tās 6 pieturas. Suncim nelielas izmaiņas un pie viena jelgavniekus izglītojam un pieradinam pie lieliem suņiem autobusos :pukudupsis:
Nekādu pretenziju nebija, ļoti feini un ātri tikām līdz plānotajai vietai ^^

Džokers kārtīgi izskraidījās un vienreiz, ātrumā skrienot, gadījās, ka labā pakaļkāja gribēja uz rietumiem skriet, a pārējās uz austrumiem :aknee: :kanepe:



Skrienam uz nebēdu ^^


Un vēl pāris bildītes :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests