Amstaff stāsti

Blogs and Chats

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 12 Aug 2015, 07:16

Šodien Dakotiņa brauc uz jaunajām mājām, lai veicas manai pelītei, nu īsts Zipiņas kloniņš, ne tikai izskatā, bet arī raksturā, izdarībās un rotaļās.
Dexters vēl kādu brīdi patusēs pie mums un tad arī brauks uz jaunām, izremontētām mājām- varēs ievest savu kārtību :medos:
Meitiņa Dinamika dosies brīvdienās uz Tallinu, mana favorīte :sirsninas: ļoti ceru , ka turēs solījumu un tiks vesta uz izstādēm :)
Mazais Reksis (Dons Karleone) jaunajās mājās ir izlaists luteklis, ceru tuvākajā laikā apciemot viņu :)

Mājas un savus mammas un tētus vēl meklē mazā Deizija un Draco. Deizijai novēlu ģimeni ar bērniem, jo mazulīte dievina bērnus!!!!! :samilejies: Deizija ir mūsu žuļiks, īsts terjerēns, visur uzkāps, visur tiks, visur paspēs!!!! Klēpī nomnākot, bučo bez apstājas :D Un Draco, ceru ka ies uz izstādēm, aug īsts skaistulis! Ļoti saprātīgs, nosvērts un maigs puika pēc raksturiņa.
Image
Last edited by magnola on 15 Apr 2016, 09:14, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby anciitS » 17 Aug 2015, 10:26

Vai sākumā jūs neplānojāt kādu no mazajiem atstāt pie sevis? :rej:
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 18 Aug 2015, 08:13

anciitS wrote:Vai sākumā jūs neplānojāt kādu no mazajiem atstāt pie sevis? :rej:

Plānojām, bet plāni ir mazliet pamainījušies....divi suņi mums būs, bet ko, kā un kas, par to pastāstīšu, kad būs pienācis laiks :tikainesaki: :jaa:
Sestdiena bija raiba diena, visu dienu pavadījām ar Divas Dinamikas jaunajiem saimniekiem no Igaunijas. Kā man patīk redzēt jauno saimnieku sejas, kad viņi paņem klēpī savu kucēnu :samilejies: :samilejies: :samilejies: Mazā pele dzīvos Harjumā, un paturēs vārdu Dīva. Mazule garo ceļu pārcieta labi, uzvedās labi un esot paraugbērns! Viņa bija palikusi par manu favorīti, šo kucēnu ilgi domāju, vai tiešām atdošu prom. Lai veicas mazajai! :)
UN!!!! Mazais Grāfiņš ir atgriezies pie mums....diemžēl....jaunie saimnieki saprata, ka netiks galā ar suni un atveda viņu mums sestdien vienpadsmitos vakarā!!!! Atdeva atpakaļ, ar frāzi , ka viņi gribot mierīgāku suni!!!!!!.....viņš kožot , lienot gultā un neklausot viņus. Manu palīdzību noraidīja, instruktoram ar nav zvanījuši, kaut gan iedevu kontaktus...nu bēdīgi, ka tā, paspēlējās mēnesi un saprata, ka mierīgi plauktiņā kā mantiņa nesēdēs :aizsvilstas: šoks jau par to, ka no šiem es to negaidīju, gaidīja savu mazuli no mēneša vecuma, brauca ciemos katru nedēļu, tik daudz tika stāstīts kā būs un kas jādara.....
nekas no viņu teiktā nav apliecinājies, kucēns kā kucēns, labi jau prot komandu nedrīkst, pa nakti gulēja savā vietiņā man blakus gultai un gultā nemaz neprasījās, tikai no rīta sešos cēlās augšā un prasījās ārā! Mazais paraugbērns jau māk iet nokārtoties laukā!!! :sirsninas: Tā ka diemžēl, man ir pamatotas aizdomas, ka vienkārši apnika ņemties :aizsvilstas:
Bet labi ka tā, ka neatdeva kaut kur prom un atveda tagad vēl maziņu, tiksim galā. ( man līgumā ierakstīts, ka man ir pirmās rokas tiesības uz kucēnu, ja kāds izdomā kucēnu atdot kādai trešajai personai)
Tad nu mazais Grāfiņš- Dons Karleone Amstafspirit arī meklē jaunus atbildīgus saimniekus, kas viņu nenodos! Bildes sataisīšu, pagaidām tikai telefonbilde :)
Image
Image
Last edited by magnola on 18 Aug 2015, 09:48, edited 1 time in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 18 Aug 2015, 08:27

Kucēniem uzsākta arī plašās pasaules iepazīšanas tūre, svētdien bija Draco kārta, braucām kopā uz Depo :) Kopumā esmu ļoti apmierināta ar viņu, cilvēkus ieraugot atplaukst mans bērņuks, astīte mētājas, pie visiem gribās, visus sabučot :samilejies: ne no kā īpaši nebaidās, ne no rūcošiem aparātiem, ne ratiņiem, ne dīvainiem priekšmetiem....bet sabiedēja cits sunis!
Tad nu man tāda doma, saorganizēt kādu kucēnu socializēšanos tieši ar suņiem, jo bērnus un cilvēkus viņi man jau zina un dievina, tie mums daudz atbrauc ciemos :D . Es savus varētu atvest kādu vakaru līdz Rīgai, bet būtu vēlams Pļavenieku puse, lai nav pāri Daugavai jābrauc. Varbūt kāds grib manus pelēnus pamīļot un pasocializēt, no sākuma laikam vajadzīgi miermīlīgi un mierīgi suņi :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 19 Aug 2015, 10:26

pirmā socializācija ar citiem suņiem notikusi!!!! Gāja jautri, visilgāk nevarēja saņemties Deizija, sēdēja maliņā un vēroja kā citi trako . Arī Draco no sākuma bija rūcītis piemeties, mazais resnītis ir maigas dabas un baidījās no citiem suņiem, bet vēlāk tā lieta aizgāja :aptracis:
piedodiet tik par miglubildēm, jo to kustīgo suņu kamolu nevar nobildēt :D
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 19 Aug 2015, 11:12

Kādi lieli jau :samilejies:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 21 Aug 2015, 11:47

Alpina wrote:Kādi lieli jau :samilejies:

Jā, lieli gan!!!! Mans zirgu bariņš :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 21 Aug 2015, 11:49

Šodien atvadamies no Dextera, kucēns- vienmēr luncīgā astīte , draudzīgais pelēns mans. :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 28 Oct 2015, 09:14

Vaiiiiiii cik sen te nekas nav rakstīts, kauns man :sarkstosa: , bet tā jau ir, šis gads ir tik intensīvs, ka nesanāk piesēsties un par visu atskaitīties :)
Zipulēni ir "izlidojuši" katrs uz savām mājām, visi ir atraduši burvīgus saimniekus, visiem iet labi. Bērniņi gudri sanākuši, jaunie saimnieki nebeidz man viņus slavēt, par to man liels prieks!!! :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 28 Oct 2015, 09:39

Tādi nu man viņi ir 4 mēn. ar kapeikām veci :) (trūkst tikai Daizy, pie viņas jātiek ciemos, jāsabildē)
Taisons
Image
Dakota
Image
Diva
Image
Dexters
Image
Draco
Image
Draco kopā ar mammu
Image
Dexters, Zipa un Dakota
Image
un pati varone mammīte Zipa :)
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 28 Oct 2015, 09:46

Pagājušās brīvdienas bijām uz super tusiņu- Amstaff pikniku! Prieks ,ka stafisti ir sarosījušies un varēja savākties kopā tik kuplā skaitā! Kopā bija 31 suns! :aptracis:
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Elbe » 04 Nov 2015, 20:20

Stafiki, vai jūs nešausmina Šeilas apiešanās ar vienu no jūsējiem?! Varbūt audzētājam ir kas sakāms?
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Alpina » 04 Nov 2015, 21:00

Elbe wrote:Stafiki, vai jūs nešausmina Šeilas apiešanās ar vienu no jūsējiem?! Varbūt audzētājam ir kas sakāms?


Nav jau te to stafiku tik daudz un tirgus diemžēl mums tāds, ka vairāk ir kaktu sunči, nekā "tīri" un tur jau pati zini kā ir ar audzētāju atbildību par savu "ražojumu" :(
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 08 Nov 2015, 08:04

Mani šausmina...un kā vēl! Es vispār nesaprotu kā ko tādu pa Tv var rādīt, tīrā dzīvnieka spīdzināšana. Bet ko tad var darīt?! Nekā! ...ne mans suns, ne mans metiens...... PVD? Tas jau mums bezzobaina iestāde, neko nedara..dzīvnieku aizsardzības likums tik uz papīra...
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 10 Nov 2015, 12:00

Bet vispār mums ir jaunumi, sen gaidītais kucēnbebis ir klāt!!! Mazulis atceļoja no tālās Krasnojarskas, tas ir ap 5000km no mums prom. Ja musm ir plkst.6 no rīta, tad tur jau 11 dienā! :soks:
Fidel Faud Shamina
Image
Image
ImageImage
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 10 Nov 2015, 12:10

Bebis ir ļoti pieķēries man, pilnīgi kā astīte :)
BET mums ir baiļu problēma.... viņa nav nemaz socializēta, baidās no visa!!!! No cilvēkiem ar, ja salīdzinu ar saviem kucēniem, tos ar "tanku" nevarēja nobiedēt, šis bērns ļoti krasi atšķiras, laikam nekā, izņemot savu voljēru, īsti nav redzējis. Pat nezinu ar ko sākt! Vakar bija briesmīgais benķis, kurš apgāzās, sarūcā, sarējām,apskatījām, sapratām ,ka nav tik briesmīgs....tad lietussargs arī bija lielu baiļu vērts...vannas istabā mazā nenāk, jo tur rūc fēns...pie pavadas viņa arī nemāk iet, bet pa šīm pāris dienām jau pie siksniņas mazliet pierada. Nokārtojas kur pagadās.....
NU tā mums jautri iet :D Bet tik un tā , viņa ir superīga, centīšos izaudzināt kā pienākas :sirsninas2:

Un pirmais nedarbs jau ar mums ir!!!! Jau divi robi gultas matracī :kanepe: :velnins: :meitenedejo:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby lauva » 10 Nov 2015, 12:44

oho! Apsveicu! Ļoti smuks stafabērns :samilejies: Kāds viņam mājas vārds? Ko Zipa saka? Atkal bērnu dārzs :D :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 10 Nov 2015, 13:04

lauva wrote:oho! Apsveicu! Ļoti smuks stafabērns :samilejies: Kāds viņam mājas vārds? Ko Zipa saka? Atkal bērnu dārzs :D :D

Paldies! Zipa neticami labi bērnu pieņēma :), ir jau brīži ,kad mazliet lūpu uzmet, bet tādu maz. Drīzāk bērns jāvaktē ,lai Zipiņu neapbižo, mazais, lai ar bailīgs, bet ar raksturiņu, Zipai kaulu atņem bez problēmām....Zipiņš sīkajam visu no ēdiena atdod. Mīļ'mantiņas gan, tās mazliet sargā, mazliet uzrūc ,ja mazais pārāk aktīvi uzmācas.
Nosaucām tāpat kā dokumentos :D, Šamina. Nu jau mājas iesaukas ar radušās: šampiņš, šamais :)) Jā un atkal jautrība mājās, ilgi bez kucēniem nebijām :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby Māra » 10 Nov 2015, 13:47

Vai ku smuks bebis. Meitene, ja (ilgi meklēju to krāniņu, bet neatradu)?
Varēsiet arī dalīties stāstos par viendzimuma suņu tusiņu mājā?
Par socializēšanu varu iedot paskatīt šo, vismaz kaut kāds atspēriena punkts, ko sākt darīt ar mazu bailuli:
/nosūtīts privāti iekš FB/

Veiksmi, daili un veselību jūsmājas pieaugumam. :estevisamilosu:
Last edited by Māra on 10 Nov 2015, 13:59, edited 1 time in total.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Amstaff Zipas stāsti

Postby magnola » 10 Nov 2015, 13:54

Māra wrote:Vai ku smuks bebis. Meitene, ja (ilgi meklēju to krāniņu, bet neatradu)?
Varēsiet arī dalīties stāstos par viendzimuma suņu tusiņu mājā?
Par socializēšanu varu iedot paskatīt šo, vismaz kaut kāds atspēriena punkts, ko sākt darīt ar mazu bailuli:
[url]file:///C:/Users/Edgars/Downloads/puppysocialization_100in100.pdf[/url]

Veiksmi, daili un veselību jūsmājas pieaugumam. :estevisamilosu:

Paldies, Māra, jā varēšu smelties no tevis padomus, kā reiz padomāju, ka tu arī ar bailuli sāki :)) Paskatīšos tavu materiālu, paldies :)
Mazo jau var arī saprast, traks ceļš viņai , kamēr līdz manīm nonāca. 4h lidojums no Krasnojarskas līdz Pēterburgai+ ap 6 h pa termināļiem, tad naksņošana svešās mājās, un atkal ceļš līdz Narvai, un no Narvas līdz mājām :) Nabags lidošanas laikā laikam plosījies, ka pat ilknīti nolauzis, labi ka piena. Saņēmu Narvā mazuli trīcošu kā apses lapiņa, bet nu jau mums labi, mājās iedzīvojies.
un jā, tā ir meitiņa- peciņa :))
Te laimīgais brīdis! :samilejies:
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron