Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Māra » 25 Nov 2015, 13:00

magnola wrote: bet mūsu PVD atbrauc, paskatās un pasaka ,ka viss ir kārtībā - sunim ir normāli apstākļi!!!!!!

;(
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Linda B. » 25 Nov 2015, 13:34

Apstākļiem ta tiešām nav ne vainas,bet vai bļodas saturs šķiet atbilstoš? Es vispār nespēju noticēt,ka viņiem tas suns šķiet normālā stāvoklī.Nezinu,kas to PVD ir sūtījis,bet vajadzētu sūtīt vēlreiz un šoreiz varbūt iepazīstināt ar kādu normālu,veselīgu kucēnu.
Bet kur skatās audzētājs?Tam sunim taču ir ciltsraksti.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Postby wolf-eyes » 25 Nov 2015, 13:52

Māra wrote:
magnola wrote: bet mūsu PVD atbrauc, paskatās un pasaka ,ka viss ir kārtībā - sunim ir normāli apstākļi!!!!!!

;(

Es tak Māra, Tavā blogā uz mirkli noticēju, ka tas ir vipets ar stafa galvu. Nodomāju- hmm, laikam kaut kāds "vipetu" atzars, kurš sačakarēts...
Bet tikai ienākot šajā sadaļā saprotu, ka runa ir par TO nabaga stafu. Vnk šoks. Nudien nesaprotu, ko tad tie PVD tur vispār darīja. Kāda jēga bija braukt, ja šis, ko viņi ierauga, skaitās normāli! Kas tad skaitītos nenormāli? Domāju, ka šis ir tas brīdis, kad vajag kko darīt, iet viņiem virsū, jo citādi tas sāks izplatīties arī citu cilvēku vidū. Ja pirmajā mirklī , kas ir tagad, nenotiks skaidra pretestība pret to. Jo tiešām rīcības trūkums var arī būt ļoti destruktīvs un šis ir tas gadījums.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 14:42

ok, ok, es zinu,ka visi mani tagad nomētās ar tomātiem un vēl sazinko, bet... sākšu ar to,ka neuzskatu,ka veģetrārisms un svaigēšana bez dzīvnieku valsts izcelsmes produktiem ir domāts sunim. Nu NAV. Bet! Kad Aslans auga, viņs 4-5mēnešu vecumā izskatījās tieši tāpat. Liels ķobis un gandrīz bez rumpja, cilvēkiem pietika bezkaunības un dūšas man uz ielas prasīt, vai maz es to suni baroju,kāmēr vienreiz viena tirgus tante visiem salika iekšās, jo es no viņas katru otro dienu pirku sunim gaļu, un mani beidzot aizstāvēja. Ir tas bērnelis tievs, bet tas bieži notiek,kad suņi aug. Es varāk šokētos,ja tam sunim būtu gads un viņa tā izskatītos. Atkārtojos - veģetārā barība,manā skatījumā, sunim nav piemērota, bet pa lielam viņai viss tak ir kārtībā. Jumts virs galvas, laukā vesta un socializēta tiek, pie veta ar tiek, etc. Cilvēki ir mazliet liekuļi, visi kliedz par Šeilas suni un cik nepareizi viņa visu dara, bet piever acis un kucēnu ražotavām, ķēdes suņiem, etc.
Gan jau Šeilai pieleks,ka sunim gaļu vajag vai arī iemācīsies pareizi sabalansēt pārtiku. Vai arī nē un nopirks trusi,kuram to visu svaigo tad arī barot.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 25 Nov 2015, 16:00

Lauva, te jau nav runa tikai par to cik tieva vai resna ir sunene, bet par kopējo iespaidu. Tik pazemīgs staffs var būt tikai pie fiziskas vai morālas vardarbības, vai kādā īpaši nestandarta situācijā uz izbrīnu paķerts.. Pēdējais no variantiem atkrīt, jo tas suns tāds ir redzams visur, gan sižetos ar lielu intervālu, gan intervijās ar bildēm. Kopējā kondīcija nav tikai tievs vai resns.

Tā pat arī ar cik "gariem zobiem" tas suns gāja pie savas dienišķās maltītes..? Priecāties, ka sunītim "garšo" tas, kas viņam tiek dots. Jā, man arī vienam no suņiem tiešām garšo āboli (laigan tagad rakstot pati par to sāku šaubīties, tas drīzāk ir dzīves pieredzes radies "garšo", jo pirms nonāca pie manis, viņš bija vasarnīcas sargs, par kuru ziemā neviens nelikās ne zinis) un viņš tiešām dārzā zem ābelēm lasa ābolus un grauž. Nejau kilogramiem, bet regulāri. Bet tas nav viņa pamatēdiens. Lai lāds no maniem suņiem grauztu olu čaumalas, nezinu kam būtu jānotiek. Vienam tās ir brīvi pieejamas komposta kaudzē, otram spainī pirms nonākšanas komposta kaudzē. Neviens pat virsū viņām neskatās.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 16:22

Tu esi pirmā,kas ieminas,ka kučelei ir pazemīgs skatiens. Viss pārējais ir par fizisko. Smalka ir gan, bet ribas nekur laukā nespiežas. FB viena audzētāja bija salikusi piemēram savu tuklo kučuku bildes 6-9 mēn vecumā un man tas likās nu tā ne pa tēmu.Jebkurš,kurš ir darbojies ar suņiem zina,ka divu vienādu kucēnu nav. Kāmēr viens ir drukns, otrs ir smalks. Tur nav,ko salīdznāt. Par to izteiksmi. Ir viņai tāds pazemīgs ģīmis, bet liekas tāda nobiedēta. Es ar nobītos,ja pie manis visu laiku vilktos cilvēki ar kamerām un bāztu ģīmī.
Ir svaigēšana populāra palikusi un ir tie,kas saviem lopiņiem šito uzspiež, Latvijā ažiotāžu uztaisīt ir viegli, jo par īstām problēmām nevienam rūpēties laika nav. Smiekli nāk,kad komentētāji visi tik gudri un nu tikai mācīs,ko sunim ēst dod,kāmēr paša suns pie ķēdes sēž un putras sūc (kāda ar gaļu,kāda tikai pliki graudi).
Atkārtojos,ka Šeilas uzskatam par suņu barošanu nepiekrītu, bet PVD varēja savas n-tās stundas pavadīt šiverējot pa 10eiro gabalā kucēnu tirgoņu mājām. Tur ar diez vai tie suņi labāk ēd un diez vai maz vetu redzējuši. Tā mazliet aplami,ne?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Linda B. » 25 Nov 2015, 16:57

Problēmu mums ir daudz,bet vai tāpēc novērsties no šīs te,tikai tāpēc,ka tam sunim ir jumts virs galvas un viņu it kā mīl?Ir acīmredzams,ka tas suns cieš badu,viņa tur uz tiem dārzeņiem velk dzīvību un tas ir tikai laika jautājums,kad tam izskatam pievienosies arī veselības problēmas.No kā tas kucēns dabū proteīnu?No kurienes ņem kalciju?No tām auzām vai diedzētajiem kviešiem?Noteikti nē,jo suņa organisms šādas lietas nevārītas nepārstrādā,tāpat kā nepārstrādā tos ābolus un bumbierus un dārzeņus vispār.Ir tik daudz vitamīnu,kurus saņemt var tikai no dzīvnieku valsts produktiem un tad ir tā nelielā daļa,kur tos var dabūt no augiem,bet nepilnvērtīgi.
To,ka tam sunim nav labi var pateikt kaut pēc tā,ka spalva nespīd.Kāds varbūt teiks,ka istabā jau nav no kā tai spalvai spīdēt,bet maniem suņiem redz spīd arī telpās,un piedodiet,bet man 5 mēnešus vecs taksis,salīdzinoši,masīvāks izskatijās.
Image
Vai tas ir vispār loģiski,ka TAKSIM ir vairāk muskuļu kā stafordam? Paskatoties jebkuras bildes ar staforda kucēniem vecumā no 4 -6 mēneši top skaidrs,ka pat 4 mēnešus vecie kucēni ir fiziski attīstītāki par Rāmu.
Lauva suņiem ir konsitūcijas tipi,Aslans varbūt velk vairāk uz blīvu konsitūciju,tas ir normāli,ka vienas šķirnes ietvaros ir suņi ar atšķirīgiem konsitūcijas tipiem,bet es šaubos,ka tev Aslans izskatijās pēc diņģeņa bez muskuļu masas,varbūt ar smalkākiem kauliem un bez taukuma,taču muskuļi viņam bija noteikti.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 17:08

es patiešām nestrīdos,ka sunim ir jāēd kas cits. NESTRĪDOS. un ir ok,ka pievērš uzmanību viņas sunim. un ir ok,ka cilvēku vairākums uzskata,ka sunim ir jāēd gaļa.
to, vai tas suns ir badā, man nebūs spriest, jo dzīvē viņu redzējusi neesmu un tikai spriežot pēc sava suņa, teiktu,ka būtu jābūt.
mans suns 4-5 mēn izskatījās pēc tirliņa, kauli un āda, dzīvespriecīgs, bet izskatījās,ka neko neēd, nekas ka katru dienu viņam 3 maltītes bija, visu,ko audzētāja bija ieteikusi un vairāk. droši izskatījās sliktāk,kā Tavi takši. 100 punkti. Un spalva nespīdēja, jo kucēnu pūka lēni nāca nost un izskatījās viņš ne pēc rotveilera kucēna. es neaizstāvu Šeilu. man liekas dīvaini,ka visiem liekas normāli,ka PVD tur pavada stundas pētot x lietas, jo tauta sabozās viena kucēna dēļ, bet nedara to pašu ar agresīvo suņu saimiekiem,ar kucēniem par 10 eiro, ar ķēdes suņiem,utjpr.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ash » 25 Nov 2015, 17:23

nu te sacelts publisks skandāls un ķeksīša pēc bija kas jādara lietas labā.
man arī visvairāk acīs iekrita tieši kucēna izbiedētais, nelaimīgais izskats. man kaut kā licies, ka stafordi ir "smaidīgie" suņi, bet šis izskatās kā nelaimes čupiņa. skumji. jācer, ka šim stāstam nebūs bēdīgas beigas, lai gan protams, ka neizskatās ka māksliniece nāks pie prāta.
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Postby wolf-eyes » 25 Nov 2015, 18:25

lauva wrote:es neaizstāvu Šeilu. man liekas dīvaini,ka visiem liekas normāli,ka PVD tur pavada stundas pētot x lietas, jo tauta sabozās viena kucēna dēļ, bet nedara to pašu ar agresīvo suņu saimiekiem,ar kucēniem par 10 eiro, ar ķēdes suņiem,utjpr.

Ļoti labi saprotu arī Tevi.
Bet, ja reiz ir sākts runāt par šo gadījumu, tad tas ir jānoved līdz galam. Ir jābūt cilvēku sašutumam. Zinošu, adekvātu cilvēku sašutumam un tādi ir šajā forumā. Kurš gan cits var iestāties par to? Pareizi Māra minēja savā blogā- cilvēkiem tik viegli iebarot muļķības... Tās muļķības vajag vismaz līdzsvarot.
Jo nav jau publisks lepnums par suņu turēšanu pie ķēdes, piemēram. Ir publiski pacelta tēma tieši par suņa padarīšanu par to , kas viņš nav- zālēdāju. Un to vajag atspēkot. Ja tas netiks atspēkots, tad vēl viena nopietna problēma var pievienoties sarakstam par ķēdes suņiem, agresīvo suņu saimniekiem un tt.
Un jā, sunim tiešām neizskatās laimīga seja, no acīm ir izdalījumi un viņa tievums nevar tikt norakstīts uz viņa ķermeņa uzbūvi, ja tepat ir acīmredzams iemesls tam- suns dzīvo badā. Ja badu nosauc par "Dieva svētību", tad tas nekļūst mazāk bads.
Gana daudz esmu diskutējusi visādās garīgas attīstības grupās un tur ir jau bijuši šādi gadījumi, kad radikāls sektantisks reliģijas vai kādas mācības uzskats tiek uzspiests arī dzīvniekam. Šamējie cilvēki bieži svēti tic, ka dara savam dzīvniekam labu, pārceļ viņu augstākā evolūcijas līmenī, atbrīvo no gaļā esošajām negācijām un tt. Protams, publiski jau to nesaka, jo domā, ka tieši tie pārējie ir tumsonīgi un ar tiem nav jēga runāt. Pati esmu gājusi tam cauri, kad arī gadu biju vegāne, bet nekad man nav prātā ienācis to uzspiest dzīvniekiem. Ir jāizdomā kāda stratēģija, kā to meģināt efektīvi iznīdēt saknē, kamēr tas ir publiski uzpeldējis.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 18:35

es patiešām nedomāju,ka šī būs tāda globāla problēma. jāņem vērā,ka šādi indivīdi ir bijuši vienmēr un vienmēr būs, vairākums,tomēr, zin,ka suns ir gaļēdājs un attiecīgi suni tā arī baro. tas,ka viens no 100 ir vegāns svaigēdējs nav nekas traks, plus jau vēl ne jau visiem no viņiem ir mājdzīvnieki. Es personīgi pazīstu diezgan daudz veģetāriešus un vegānus un tikai diviem no viņiem ir mājdzīvnieki, pārējie uzskata,ka labāk bez tā 4kājainā iztikt, jo beigās tas tāpat nesaskan ar viņu idejām. Nu kaut kā tā. un tie,kas suņus ar zupām un putrām baro par svaigēšanu un veģetārismu neko pat nav dzirdejuši, tur vienkārši ir tumsonība.
un ja jau PVD tik ļoti grib parādīt,ka viņiem rūp, tad varēja sākt likumprojektus atstrādāt un sākt patiešām strādāt.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby NARDICUM » 25 Nov 2015, 19:43

Kas slikts sunim ir zupa vai putra ar gaļu? :soks:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 19:59

NARDICUM wrote:Kas slikts sunim ir zupa vai putra ar gaļu? :soks:

Cik bieži tā zupa un putra bez gaļas ir? Ne tas vien redzēts - auzu puta ar kartupeļiem un beigta balle.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 25 Nov 2015, 21:54

Ļoti labi saprotu, ko vēlies teikt, bet fakts, ka šī nav ne pirmā, ne pēdējā un kur nu vēl vienīgā problēma mūsu valstī, nemazina tās nozīmi un neietekmē manu un daudzu citu viedokli par to, ka tas tomēr nav pareizi ;)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 25 Nov 2015, 22:41

es jau saprotu to sāpi,iedomājos to furoru,kas būtu,ja tas būtu rotiņš,un saprotu,ka par problēmām vajag runāt. Es vienkārši mazliet brīnos par PVD un par gudro tautu in general (nedomāju šeit forumiešus, necenšaties uztvert šo personiski),kad ir jānoliek kāds cits, bet savā sētā paskatīties negribas.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 26 Nov 2015, 14:37

lauva wrote:es jau saprotu to sāpi,iedomājos to furoru,kas būtu,ja tas būtu rotiņš,un saprotu,ka par problēmām vajag runāt. Es vienkārši mazliet brīnos par PVD un par gudro tautu in general (nedomāju šeit forumiešus, necenšaties uztvert šo personiski),kad ir jānoliek kāds cits, bet savā sētā paskatīties negribas.

nu kādēļ uzskati, ka nevienam nerūp citas problēmas, arī šajā forumā tiek daudz apspriests par citām tevis minētām problēmām.... esmu tikpat sašutusi arī par pavairotājiem un citiem suņu mocītājiem, esmu rakstījusi PVD nez cik reizes, bet ,diemžēl, viņu rīcība aprobežojas ar to, ka viņiem neesot tiesību iejaukties utt. Šeilas gadījums izraisīja īpašu sašutumu, jo to, kā normu, parādīja pat dzīvnieku raidījumā un žurnālos sarakstīja, kādēļ domā,ka citi nesāks tā darīt? Tagad tak ir moderni visi šie vegāni, veģetārieši un svaigēdāji.
Un jā, šajā vecumā kucēns var izskatīties kā neglītais pīlēns, bet ne jau tā, kā izskatās šis konkrētais nabadziņš.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 26 Nov 2015, 14:40

Vispār nesaprotu kādēļ viņa iegādājās suni, ja reiz tāda ir viņas dzīves nostāja, būtu paņemusi kādu trusi un abi būtu laimīgi ,kopā graužot burkānus....
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby lauva » 26 Nov 2015, 14:48

magnola wrote:Vispār nesaprotu kādēļ viņa iegādājās suni, ja reiz tāda ir viņas dzīves nostāja, būtu paņemusi kādu trusi un abi būtu laimīgi ,kopā graužot burkānus....

:par:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby NARDICUM » 26 Nov 2015, 18:08

Kapēc gan suns nevarētu būt svaigēdājs?
Manējiem svaiga gaļa ļoti garšo!
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby seila » 26 Nov 2015, 20:07

Manuprāt, ja baro ar naturālo, tad tieši svaigēšana ir labākais veids,lai termiskā apstrāde nenobeidz gaļā/dārzeņos esošās vērtīgās vielas.
Bet ļaunākais šajā siruācijā, ka tagad visur to rāda, stāsta, tikai tāpēc, ka zināma persona - neviens nepateiks, ka tā nav jābūt! Un kā zināms, cilvēki jau pavedās šitam līdzi ļoti,ļoti ātri, ja uzzina nevis no kaimiņa/drauga/rada, bet gan no tv/preses.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests