Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Dog Breeds

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 27 Nov 2015, 07:56

NARDICUM wrote:Kapēc gan suns nevarētu būt svaigēdājs?
Manējiem svaiga gaļa ļoti garšo!

:par:
Jā, tur Šeila nonāk lielās pretrunās, stāstot, ka vāverīte mežā riekstus necepj, bet tak vilks mežā kāpostus ar negrauž un burkānus nerīvē!!! :kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ievish » 27 Nov 2015, 08:01

seila wrote:Manuprāt, ja baro ar naturālo, tad tieši svaigēšana ir labākais veids,lai termiskā apstrāde nenobeidz gaļā/dārzeņos esošās vērtīgās vielas.



Jā, ja baro arī ar gaļu, zivīm, bet ne vegāniska barība. Cik esmu lasījusi - ja suni baro ar vegānisku barību, tad lielu daļu barības (noteiktas sastāvdaļas, piem., tos pašus pākšaugus, graudaugus) nav vērts dot bez termiskas apstrādes, jo suņa organisms tos nespēj pārstrādāt svaigus, atšķirībā no cilvēka organisma, bet olbaltumvielas sunim no kaut kā ir jāņem. Veģetārieši/vegāni olbaltumvielas lielā daudzumā uzņem tieši no pākšaugiem.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby AMBER BALTIC » 14 Jan 2016, 07:59

Image
User avatar
AMBER BALTIC
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 19 Sep 2013, 16:47

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 14 Jan 2016, 08:52

AMBER BALTIC wrote:Image

Apsveicu, ļoti skaists pāris :samilejies:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ingars » 29 Jan 2016, 00:48

Sveiki stafu lapā! Rakstu ar lūgumu varbūt izdodas ! Man vakar uzrakstija sieviete kura dzīvo Vācijā! Lēmums tika pieņemts izlasot visu iespējamo par šo šķirni + pieskatot šis šķirnes suņu meiteni! Gimenē ienāks šads kucēns! varbut izdodas atrast labu suņu treneri vācijā jo suns būs pirmais suns ģimenē! Vācu cilvēks ar kinoloģisko izglitibu gan bija sievieti sabaidijis stastot cik šie suņi esot briesmigi un ka viņš pat neuzņemsies apmācibu! Sieviete latviete bet protams valodu zina jo tur dzivo :) tā kā ja kāds var ko līdzēt būsim pateicīgi! Vieta kur kucēns dzīvos 40km attālumā no Jēnas. :rej:
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 29 Jan 2016, 10:28

ingars wrote:Sveiki stafu lapā! Rakstu ar lūgumu varbūt izdodas ! Man vakar uzrakstija sieviete kura dzīvo Vācijā! Lēmums tika pieņemts izlasot visu iespējamo par šo šķirni + pieskatot šis šķirnes suņu meiteni! Gimenē ienāks šads kucēns! varbut izdodas atrast labu suņu treneri vācijā jo suns būs pirmais suns ģimenē! Vācu cilvēks ar kinoloģisko izglitibu gan bija sievieti sabaidijis stastot cik šie suņi esot briesmigi un ka viņš pat neuzņemsies apmācibu! Sieviete latviete bet protams valodu zina jo tur dzivo :) tā kā ja kāds var ko līdzēt būsim pateicīgi! Vieta kur kucēns dzīvos 40km attālumā no Jēnas. :rej:



No vienas puses gribas teikt "lielisks" kinologs un tā vien prasās apšaubīt viņa kompetenci, bet no otras puses rodas jautājums, kādēļ centies atrunāt? Neko nezinu ne par vienu, ne otru pusi šajā situācijā, bet zinu kādas ir sekas, ja izvēlas neatbilstošu šķirni. Varbūt atteikums bija pamatots? Bet ja ir pārliecība, ka nē, tad jāmeklē cits. Interneta plašumi to krietni atvieglo.
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby AMBER BALTIC » 29 Jan 2016, 14:13

В Германии эта порода запрещена,и насколько я знаю,ввести и там в дальнейшим его выращивать,нет никаких условий,для них наша порода это Агрессоры.Поэтому там желательно заводить все кроме амстаффа!
User avatar
AMBER BALTIC
Baby
Baby
 
Posts: 29
Joined: 19 Sep 2013, 16:47

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby ingars » 29 Jan 2016, 14:43

spasibaa Amstaff za otvet peredaju hozjaike.
ar saimnieci viss ok es domāju ka tas drizāk tāpēc ko raksta Amstaff ka šķirne aizliegta un to par agresīvu uzskata Vacija tomēr paliek Vācija! eh nu neko teikšu ka palīdzet nevaru! :pastaiga:
Image

Image
User avatar
ingars
Junior
Junior
 
Posts: 621
Joined: 28 Nov 2010, 19:49
Location: Liepaja

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 02 Feb 2016, 14:29

Nebūs īsti taisnība, ka Vācijā pilnībā aizliegti! Ne visā Vācijā šī šķirne ir aizliegta, bet vajadzētu noskaidrot vai konkrētajā pavalstī nav šāds aizliegums un konkrētā šķirne nav ierakstīta pie "listenhunde".
Ir viena diezgan zināma audzētava Vācijā, Nīderzaksenē- Rathfelder Amstafs, varbūt var ar viņiem sazināties, noteikti viņiem ir vairāk informācijas?
http://www.rathfelders-am-staffs.de/
FB kontakti:
https://www.facebook.com/Rathfelder.Ame ... el?fref=ts

te vēl viena audzētava:
http://www.angies.de/?page_id=201

P.S: Par to cilvēku ar kinoloģisko izglītību gan trūkst vārdu, švaka viņam tā izglītība būs bijusi, ja reiz tik stereotipiski domā.....
Last edited by magnola on 02 Feb 2016, 15:29, edited 3 times in total.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 02 Feb 2016, 14:46

uz ātru roko google iemetu, re kur var papētīt:
http://magazin.deine-tierwelt.de/listen ... gelten-wo/
http://www.tier.tv/hund/aufzucht-und-er ... eutschland
šajās pavalstīs ir aizliegts( bet dziļāk nepētīju, var būt novecojusi informācija):
American Staffordshire Terrier - Baden-Württemberg, Bayern, Berlin, Brandenburg, Bremen, Hamburg, Hessen, Mecklenburg-Vorpommern, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Saarland, Sachsen, Schlesweg-Holstein
!!!!! bet pēc teksta zemāk, saprotu, ka tas nenozīmē, ka aizliegti pavisam, tur tad jāiedziļinās katras pavalsts likumos, iespējams tikai obligāta ir pavada un uzpurņa nēsāšana, psihes tests vai vēl kas tamlīdzīgs.... Tas tad ir jāizpēta sīkāk.
Für diese aufgeführten „Listenhunde“ gelten rassespezifische Sonderregeln, die von Leinen- und Maulkorbzwang, Chippflicht, Versicherungs- und Genehmigungspflicht sowie Pflicht zur Sachkundeprüfung bis hin zum Haltungsverbot reichen. In den meisten Bundesländern kann der Hund nach Bestehen eines Wesenstest von den ihm vorgeschriebenen Maßnahmen befreit werden.
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 15 Apr 2016, 07:48

Jebkuru suni var sabojāt, bet nu galīgi neuzskatu, ka šie suņi ir tik ļoti melni kā viņus mālē. Es gan sākumā arī raustījos ņemt šo šķirni, bet man viņi tik ļoti patika, tas smaids ir vienkārši neatkārtojams. Saimnieka dēļ darīs visu. Un pats galvenais, būs drošs un nebūs trīceklis (protams ja audzina pareizi) Galvenais ir mīlēt un audzināt no pirmajām dienām. :)

Meitenes, ko jūs darat suņiem pretblusu sakarā? Siksnas? Pilieni? Tabletes? Sezona sākas un gribas, lai arī ērces nenāk suņam klāt. Mājās tomēr man maziņš cilvēciņš un negribas lai viņai kaut kas pieķeras un sakož :)
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 15 Apr 2016, 08:09

Fleurie wrote:Meitenes, ko jūs darat suņiem pretblusu sakarā? Siksnas? Pilieni? Tabletes? Sezona sākas un gribas, lai arī ērces nenāk suņam klāt. Mājās tomēr man maziņš cilvēciņš un negribas lai viņai kaut kas pieķeras un sakož :)



Pagaišgad abiem suņiem pilināju - viens dzīvo sētā, otrs iekšā. Sētā dzīvojošajam (ļoti vecs, vasveidīgais krancītis) pietika ar "lētajiem", otram (amstaff) no tiem ne silts ne auksts, bet dārgais gals līdzēja. Šogad pirmās ērces manā galā parādījās vairāk kā pirms mēneša. Gribēju nopirkt siksnu, bet ražotājam vēl sezona nebija sākusies. Sētas suni sapilināju, staffiņam šoreiz iedevu tableti. Uz doto brīdi starpība tāda, ka pilieni savu darbību jau ir beiguši, tablete vēl funkcionē.


P.S. Sveika sen neredzētā :) Parādies, par ko esat izaugušas :) Kā esat iedzīvojušies kopā ar 4X4? :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 15 Apr 2016, 09:11

Fleurie wrote:Jebkuru suni var sabojāt, bet nu galīgi neuzskatu, ka šie suņi ir tik ļoti melni kā viņus mālē. Es gan sākumā arī raustījos ņemt šo šķirni, bet man viņi tik ļoti patika, tas smaids ir vienkārši neatkārtojams. Saimnieka dēļ darīs visu. Un pats galvenais, būs drošs un nebūs trīceklis (protams ja audzina pareizi) Galvenais ir mīlēt un audzināt no pirmajām dienām. :)

Meitenes, ko jūs darat suņiem pretblusu sakarā? Siksnas? Pilieni? Tabletes? Sezona sākas un gribas, lai arī ērces nenāk suņam klāt. Mājās tomēr man maziņš cilvēciņš un negribas lai viņai kaut kas pieķeras un sakož :)

Jā, sveika! Atrādieties ,lūdzu! :aptracis:
Es lietoju skausta pilināmos, parasti Advantix, vai 1xgadā Advocate (stiprs līdzeklis, bet man viņš dod drošuma sajūtu, ka asinstārpi un pārējie tiks iznīcināti). Alpina, vai tiešām apēdamais darbojas, cik ilgi tas ir un pēc kā par to spried?
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 15 Apr 2016, 09:13

atrādīšos arī es :)
Image
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Fleurie » 15 Apr 2016, 09:46

3040
Re kādas mēs. :)
Blusu siksna man kaut kā neiepatikās. Pirmo laiku viņa TĀ smird ka nevarēju izturēt un liku viņu tikai uz ārā iešanu. Pārējā laikā turēju maisiņā. :D bet varbūt ar stāvokļa būšanu man tā smaka tik ļoti riebās :D
šogad pie dakteres ieraudzīju ka ir tabletes bet nu cena skaista, uz mūsu 28 kg - 35 eur. Bik pa sāļu man liekas..
User avatar
Fleurie
Baby
Baby
 
Posts: 27
Images: 9
Joined: 27 Jan 2015, 20:27
Location: Saldus

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 15 Apr 2016, 10:05

pērc advantix, tas mani nav pagaidām pievīlis. Jā, tabletes ir baigi dārgi.
paskat kādas skaistas izaugušas :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 15 Apr 2016, 10:12

magnola wrote:Jā, sveika! Atrādieties ,lūdzu! :aptracis:
Es lietoju skausta pilināmos, parasti Advantix, vai 1xgadā Advocate (stiprs līdzeklis, bet man viņš dod drošuma sajūtu, ka asinstārpi un pārējie tiks iznīcināti). Alpina, vai tiešām apēdamais darbojas, cik ilgi tas ir un pēc kā par to spried?


Spriežu pēc ērču esamības :D Nesapilināts, neapstrādāts - tīģeris nes iekšā ērces. Būtībā līdzko kādu pamanu ienākam ar suni iekšā, tā skaidrs, ka pienācis laiks nākamai apstrādei :) Parasti pēc apstrādes 1-2 dienas vēl pa kādai manu, bet parasti jau nedzīvas. Uz doto brīdi varu salīdzināt, jo otram - t.i. sapilinātajam - sunim jau esmu redzējusi piesūkušās ērces, tātad viņa apstrādei jau ir vajadzība pēc atjaunošanas. To ēdamo iedevu pirms prombraukšanas, neatceros vairs... kaut kādā 10.martā +/-.

Fleurie wrote:Blusu siksna man kaut kā neiepatikās. Pirmo laiku viņa TĀ smird ka nevarēju izturēt un liku viņu tikai uz ārā iešanu. Pārējā laikā turēju maisiņā. :D bet varbūt ar stāvokļa būšanu man tā smaka tik ļoti riebās :D
šogad pie dakteres ieraudzīju ka ir tabletes bet nu cena skaista, uz mūsu 28 kg - 35 eur. Bik pa sāļu man liekas..


A nē, es ne par parastajām blusu siksnām, bet to, kas visai sezonai paredzēta, ar kuru peldēt var utt.. Man apkārt arī garspalvainie viņu slavē. Bet maita dārga, tā arī maksā kā visi tie pilieni, tik par visu sezonu kopā :apstulbis:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 15 Apr 2016, 10:13

magnola wrote:atrādīšos arī es :)
Image


Jau FB noskatījos - cik atšķirīgas viņas Tev :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby magnola » 15 Apr 2016, 10:28

Alpina wrote:Jau FB noskatījos - cik atšķirīgas viņas Tev :)

Jā, katra no cita tipa, pilnīgi dažādas uzbūves :)
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Re: Amer. Stafordšīras terjers / American Staffordshire Terrier

Postby Alpina » 20 Apr 2016, 17:15

Šodien tomēr nopirku Foresto siksnu, tad nu pēc kādām pāris dienām...nedēļas varētu dot kādas pirmās atsauksmes :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 23 guests