Virtuves guru

Miscellaneous

Re: Virtuves guru

Postby Demix » 16 Aug 2015, 22:19

[quote="Creme de la Creme"]Es taisīju no parastajiem ķiršiem. :kanepe: Man ir tādi saldskābi. Nav īsti čerešņa, bet nav arī ''Lavtijas skābie'' :jautri: . Bet man kokā vēl ir ķirši (strazdi līdz pagalmam vēl nav tikuši, tusē pa tālajiem kokiem). Tā kā gan jau tirgū arī būs nopērkami.
Teikšu tikai - sanāca ideāli! Bet noteikti jāliek marmelādes cukurs. Savādāk būs šķidrs sīrups.[/quote ]
:labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Virtuves guru

Postby kaija » 10 Nov 2015, 14:58

Gribētos no jums uzzināt kādu labu picas mīklas recepti. Mums tās pārlieku cietās nepatīk, ļoti pufīgas arī nē. Tādu pa vidam. Lai nav arī ļoti trekna.
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Re: Virtuves guru

Postby Demiana » 24 Nov 2015, 09:10

kaija wrote:Gribētos no jums uzzināt kādu labu picas mīklas recepti. Mums tās pārlieku cietās nepatīk, ļoti pufīgas arī nē. Tādu pa vidam. Lai nav arī ļoti trekna.

Es nemāku gatavot mīklas, pērku gatavos sastāvus. Vislabāk patīk supernetto nopērkama GoldCorn picas mīklas sausais maisījums. Dobeles dzirnavnieka sausajam maisījumam man nepatīk garša.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Virtuves guru

Postby Cresty » 22 Jan 2016, 15:09

kaija wrote:Gribētos no jums uzzināt kādu labu picas mīklas recepti. Mums tās pārlieku cietās nepatīk, ļoti pufīgas arī nē. Tādu pa vidam. Lai nav arī ļoti trekna.


Reiz uzskrēju virsū Džeimijam Oliveram, kad viņš taisīja picu.
Viņa mīklas recepte ir vairāk kā elementāra: 1 krūze milti, 0.5 krūze ūdens, mazliet cukurs, sāls un taukvielas

Mēs jau labu laiku tā cepjam un šī ir visgaršīgākā (es pat taukvielas nelieku, lai gan tad vina tāda pacieta sanāk, bet man tāda patīk). Man šķiet, ka manis minētais apjoms ir viena cepeškrāsns panna.
User avatar
Cresty
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 07 May 2015, 18:56

Previous

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron