Suns junior Hendleru konkursam.

LKF/FCI izstādes u.c. / Dog Shows

Suns junior Hendleru konkursam.

Postby lp1111@inbox.lv » 07 Mar 2016, 20:15

Sveiki !!!
Vai ir kāds kas varētu man uzticēt suni uz CACIB izstādi Rīgā 19-20 martā hendleru konkursam ?
Būtu ļoti priecīga, ja varētu sarunāt basendžī,vipetu,afgāņu kurtu,seteru,koker spanielu,labradoru. Vai kādu citu šķirni kura ir pimērota hendleru konkursam.Jau iepriekš liels PALDIES !!! :dejosuns:
lp1111@inbox.lv
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 07 Mar 2016, 19:52
Location: Rīga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Retrīvers » 08 Mar 2016, 04:03

Kurā vecuma grupā un kam?
Man tā kā būtu divi retrīveri. Bet Zeltainie, nevis labradori.

Image
Te būs video ar meiteni Mikku (uzņemts pirms 4 gadiem)
Stāv brīvajā stājā ar atkāpi no cilvēka, neatkarīgi ir kārums vai nav
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby NARDICUM » 08 Mar 2016, 10:53

Sestdienā varu piešķirt vienu jagdterjeru.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby BaibaB » 08 Mar 2016, 11:02

man jau nu liekas, ka hendleru konkursam piemērotas ir visas šķirnes, jo hendleram jāpierāda, ka viņš tiek galā ar jebkuru suni... :neparliecinats:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby lp1111@inbox.lv » 08 Mar 2016, 20:34

Paldies visiem, kas atsaucās!!! Suņuki sarunāti :)
lp1111@inbox.lv
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 07 Mar 2016, 19:52
Location: Rīga

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby NARDICUM » 09 Mar 2016, 09:08

Baiba, es gan nedotu bērnam pieaugušu kaukāzieti, piemēram, maz kas viņam tur nepatiks!
Bet pārsvarā gan jebkurš suns būtu piemērots!
Tikai nez kāpēc visi hendleri grib ņemt "bestīgās" šķirnes, kas labi izskatās, mazu, nesmuku jagdiņu neviens ņemt negrib :(
Kaut kas nav īsti kārtībā ar to vērtēšanu laikam- šķirņu ringos tiek vērtēts hendlings, bet hendleru konkursos- suņa eksterjers.
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Maija_Dakota » 09 Mar 2016, 11:42

NARDICUM wrote: mazu, nesmuku jagdiņu neviens ņemt negrib :(

:sirsninas2: mazi un smuki viņi
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby BaibaB » 09 Mar 2016, 15:43

NARDICUM wrote:mazu, nesmuku jagdiņu neviens ņemt negrib :(

vidēju, smuku šnauceru arī sen neesmu redzējusi hendleru konkursos. bet topika autore jau neteica, vai viņa meklē suni bērnu vai junioru konkursam vai 18+...
NARDICUM wrote:Kaut kas nav īsti kārtībā ar to vērtēšanu laikam- šķirņu ringos tiek vērtēts hendlings, bet hendleru konkursos- suņa eksterjers.

zelta vārdi +100
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby lp1111@inbox.lv » 09 Mar 2016, 17:48

BaibaB wrote:
NARDICUM wrote:mazu, nesmuku jagdiņu neviens ņemt negrib :(

vidēju, smuku šnauceru arī sen neesmu redzējusi hendleru konkursos. bet topika autore jau neteica, vai viņa meklē suni bērnu vai junioru konkursam vai 18+...
NARDICUM wrote:Kaut kas nav īsti kārtībā ar to vērtēšanu laikam- šķirņu ringos tiek vērtēts hendlings, bet hendleru konkursos- suņa eksterjers.

zelta vārdi +100
Es virsrakstā uzrakstiju junior Hendleru konkursam. ^^
lp1111@inbox.lv
Baby
Baby
 
Posts: 4
Joined: 07 Mar 2016, 19:52
Location: Rīga

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby NARDICUM » 10 Mar 2016, 08:09

Meitenei, kas tēmu atvēra, laikam liekas, ka mēs te viņu galīgi esam noknābājuši , bet tas tā noteikti nav! Katrs, protams, meklē sev tāda tipa un izmēra suni, kas viņam liekas vispiemērotākais. Runa jau te nav par konkrēto jauno hendleri, bet vispār.
Baiba, un kāda starpība, vai tas ir jaunākās grupas hendleris, vai 18+ ? Jagds vai šnaucers ir neliela izmēra suņi, ar kuriem bērnam, kas pretendē uz hendlera vārdu gan vajadzētu tikt galā, ja kas, goldens drīzāk to sīko uz mutes noraus. Un laiki, kad jagds koda uz visām pusēm jau sen ir pagājuši! :medos:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby zuustrs » 10 Mar 2016, 23:15

Es ar kādreiz meklēšu savam bērnam suni hendleru konkursam ! :rej: un manējā nesmādēs šnauku un jagdińu :samilejies: Ir dažkārt grūti atrast kādu, kurš ir ar mieru palikt līdz izstādes beigām :) un tie kuri iet bestos, reti kad tiek uzticēti bērnam.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Retrīvers » 11 Mar 2016, 23:42

Es vienmēr esmu ar lielu suņu baru un man bērni jau laicīgi jautā, pat pirms ringos esmu gājusi. Tad nu sarunājam, ka būs suns, bet redzēs kā mums ringos ies. Jo to suni, ar kuru startēšu bestos, parasti gan pietaupu un iedodu kādu citu no savējiem. ;)
Bet ja viens no maniem puikām dabū BOB un kāds grib viņu arī uz hendleriem, es mierīgi varu dot, pašai arī patīk ar puiku startēt 18+ hendleros, manuprāt viņš cēlāk skrien - vairāk piemēros priekš hendleru konkursa. Kucīte gan tāda mierīgāka, skrien lēnāk - vairāk priekš hendlera - iesācēja, kuram vajag, lai suns pats sevi izstāda un ar ko viegli skriet tipiņus. :)
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Retrīvers » 11 Mar 2016, 23:46

Es šnaucerus gan bieži redzu hendleros! Un nereti viņi tiek uz pjedestāla! :medas:
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby BaibaB » 12 Mar 2016, 18:31

Retrīvers wrote:Es šnaucerus gan bieži redzu hendleros! Un nereti viņi tiek uz pjedestāla! :medas:

varbūt miniatūros šnaucerus, bet diez vai šnaucerus.

zuustr
mēs 20.martā paliekam līdz beigām, jo gaidīsim apbalvošanu uz 15.gada labākajām audzētavām. tad varēsi izmēģināt Taru, ja vēlēsies. 19.martā mēs nepiedalamies.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Māra » 12 Mar 2016, 18:39

zuustrs wrote: un tie kuri iet bestos, reti kad tiek uzticēti bērnam.


Kāpēc tā? Ko ta bērns (hendleris) var sunim nodarīt?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby NARDICUM » 13 Mar 2016, 08:27

Es arī nesaprotu, kāpēc lai neiedod bērnam suni uz konkursu, ja vienalga ir jāgaida BESTs? :soks:
Es vēl saprotu, ja uz BESTu neiek un izstādes beigas gaidīt negribas Bet ja vienalga ir jāgaida?
Man ir vienalga- lai tas sīkais ved viņu uz hendleru konkursu, lai ved uz grupu, ja grib, var arī šķirnes ringā izvest
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby zuustrs » 13 Mar 2016, 20:31

Es abas dienas būšu izstādē un sīkā arī, sameklēsim Taru un patrennēsimies :smarzas: , bet šoreiz neizmantosim ringā, jo sunjuku jau sarunājām uz abām dienām :dejosuns: Es laikam esmu pārāk kautrīga un baidos iet klāt lūgt suni nepazīstamam cilvēkam :pastaiga: Tāpēc grāpstos pa miglu reizēm, bet pateicos daudzjiem, kuri man izpalīdz :aptracis:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby Retrīvers » 14 Mar 2016, 02:29

Arī lielos šnaucerus, īpaši Lietuvā, kur junioru hendleru ir vairāk kā vajag. :viltigs:

Es varu pastāstīt kāpēc es negribu dot savu retrīveru meiteni, ja viņa paliek uz bestiem..
Pirmkārt, cenšos pēc iespējas ilgāk turēt būrī atpūsties, lai būtu žiperīga un traka uz bestiem. Otrkārt, viņai mēdz palikt viļņaina spalva, bet daudz skaistāk ir gluda, tāpēc uzsienu dvieli un turu būrī līdz bestiem, lai BIG ringā vislabāk izskatās.

Pārējiem suņiem man gan tā nav, par spalvu nav jāuztraucas un traki tāpat, tāpēc tos dodu bez problēmām, arī ja uz bestu jāpaliek.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby zuustrs » 14 Mar 2016, 10:47

Tieši tā, un es to saprotu un tas ir pareizi :dejosuns: Man vienam sunim ar ir pagrūti noturēties formā līdz vakaram, viss noriebies un kustēties smuki negrib. Tāpēc taupu vińas spēkus un gribēšanu bez lieka stresa, bet ja uz bestu nav jāpaliek, bet tusējamies līdz galam, nekad nav bijusi problēma iedot suni uz konkursu. Tas ir jauki, ka tavu suni izvēlas konkursam un vińu redz :rej: Manējais hendleris ir riktīgs iesācējs, bet ar lielu gribu :smarzas: Patreiz sīkā sapńo par jaunu suni, kurš ne gluži ir mana sapńu škirne( sunim nav bārdińa), bet es łauju vińai sapńot un łaušu vińai to piepildīt pēc kāda laika( kad būs sakrājusi pietiekami naudas suńukam). Mani suńi ir zolīdā vecumā un ja gribās piedalīties izstādēs, jaunas asinis ir vajadzīgas. Bet pagaidām mēs lūdzam izpalīdzīgiem suńiniekiem suńus konkursam. Konkursā ir labi ja škirnes maina, lai bērns prot izstādīt dažādus suńus, ne tikai vienu.
Retrīver - vai Jūs būsiet Kīpsalā uz izstādi? Laprāt iepazītos ar Jums un Jūsu suńiem :pastaiga: Taroni jau pazīstu tīri labi :samilejies: Vińai ir bārdińa :sirsninas2:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Suns junior Hendleru konkursam.

Postby AliseM » 14 Mar 2016, 17:08

Mans komentārs kā atbilde tiem, kas brīnās, ko bērns vai pusaudzis tomēr var vai nevar izdarīt sunim:
man ir negatīva pieredze - hendlere bija pat ar vērā ņemamiem panākumiem šajā jomā, bet, lai gan tika smalki viss izstāstīts, ka suns pats iet un pats stāv - tikai ir jānovada virziens un iespējams kaut kas jāpielabo - viss bija pilnīgi garām - suns tiks uzkarināts tā, ka priekšķepas tirinājās pa gaisu - kad viņš mēģināja kaut kādā veidā šādam hendlingam pretoties, tad jaunā censone diezgan asi parāva suni aiz pavadas! Knapi noturējos,lai vienkārši konkursa laikā nenoņemtu suni :( - skatīties to visu bija vienkārši bēdīgi un pārmetums man uz visu atlikušo dzīvi. Pēc tam diezgan ilgi dabūju ar suni strādāt, lai atgrieztos pie iepriekšējām brīvajām stājām un patiku pret izstādēm kā tādām! Iepriekšējo draivu tā arī 100% neatguvu!
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Next

Return to Izstādes / citi pasākumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron